Яв Назар

СТАТТІ АВТОРА

Бійцівський клюб

Поки  ще офіційно не стартувала  парламентська виборча кампанія 2012, чом би не  поагітувати  за панів, які в суспільстві ототожнюються з великими і дуже ідейними борцями «за» і «проти». 

1200 0

Лорд of/f зе рінгз

Смачний  англійський анекдот звучить так: Лондон. Англійський лорд зі своєю дружиною разом удвох.......

1232 2

Табу

Шалено  популярна зараз пісня пуерто-ріканського  хіп-хопера Дона Омара – Taboo (Табу). А відео-кліп до цієї пісні, як на мене, ще цікавіший.

1340 0

Кіно буде

Нас з Індією, крім кастовості, разючих контрастів серед населення,  єднає ще одна прикметна річ: в нас дуже специфічний «кінематограф».

1206 0

Сімейні цінності

Брешуть, що сімейні цінності знецінюються, занепадають, ой як брешуть.

3482 1

Безхрестовий похід

На вимогу шейха еміру Рас-ель-Хайма (ОАЕ), щоби не зазнавати комерційних недонадходжень на іншому континенті   керівництво другого найбагатшого клубу світу  - іспанського Реалу -  з легкістю погодилося зняти зі своєї емблеми хрест.

1197 0

OLе-OLе-ОLе-E (оповідання)

Дана історія є видуманою (і це логічно) і немає нічого спільного ні з самим автором, ні з друзями, знайомими і воріженьками. Тому, без зобижань і сумнівних  бажань.

1421 1

Путин, уходи

Отже,  Путін «нє ушол». Отже, Путін «прішол». Зовсім недоречно писати «ПРішол» в контексті всіх останніх подій в царинах  газопереговорів...

1269 0

Скотофірма

Ворог домінантної чуттєвості, ворог етносу, нації, народу, держави, засів на всіх рівнях свідомого і підсвідомого, і знущально копирсає «ігрові зони».

1584 0

Знаємо

Люди мало не про все знають наперед. А всі люди однакові, ми це знаємо, знали, знатимемо.  Більш і менш пасіонарні суміші людей – народи –  свято і ревно вірять у пророцтва і доктрини, хто б їх не виголошував...

1187 0

Ода У-бієнним

Не фист «вісті із Непалу», не фист. Як той глист підкрався і до нашого острівця, що екзотично  розкинувся  на загальнонародних водах ріки «Ін-формація»,  затятий і копіткий  хист поборників права

1207 1

ВСЬО ЧОТКО

    Так у світі повелося, не віднедавна,  що про країни, держави здебільшого судять за їх лідерами, очільниками, особисто від яких далеко не все і не завжди залежить в тих країнах, державах - то це як, демократією в якому вимірі  назив ...
1455 0

Похотьждєнія бравого солдата Шлейка (за Убєждєнія)

Коли по тому як року одна тисяча дев’ятсот дев’ятдесят першого від Різдва Христового розкололася на більші і менші друзки штучна, гігантська, демонічно темна і потворно страшна гора,  йшов радісно підстрибом галичанин...

1233 0

Ситуація-цинізм

В шістдесятих минулого сторіччя, захопила уми багатьох інтелектуалів,  та й не лише,  «обуржуазненої» Франції ідеологія, що не визнавала себе такою, себто ідеологією, - ситуаціонізму (про всяк випадок, прохання, не плутати з сіонізмом)).

1269 0

На-Пеклоїн

В ніч з 31 жовтня на 1 листопада завершувався світлий і  починав свій відлік темний календар. Дім  кишів переодягненою нечистю: відьми мітлаті, відьмаки хвостаті, вампіри, вовкулаки, привиди, зомбі,  темні феї, мавки і русалки, маніяки і біснуваті, і закривавлені в білих платтях мериліни монро – Дім здригався від гульби, інакше бути не могло в цей день! 

1233 0

Чому треба співчувати Тимошенко

Опозиціонерку і колишнього Прем’єра-міністра посадили за грати. Світ обурений. Хтось, десь незграбно вдає, що обурений, хтось, десь  обурюється правдоподібно, а хтось правдиво. Ну, а дехто незграбно-правдоподібно-правдиво обурений, що світ обурений !

1225 0

Добросовісність служителів

В 1958 році в Аргентині ізраїльська розвідка Мосад вислідила відомого нациста Адольфа Ейхмана, гестапівця, відповідального за знищення мільйонів євреїв і не лише. А за два роки агенти спецслужби провели  блискавичну операцію з викрадення злочинця, і підпільно переправили його на терен Ізраїлю.

1285 7

Така Я-кість

Є такий бородатенький анекдот, коли Василь їде в Дрогобич на базар торгувати і на станції зненацька «здибується» зі  своїм односільчанином-конкурентом Степаном.

1204 0

Містер і Місіс Сміх

Вони – несолодка парочка.  Вони різні: він – мужик, вона – баба. Він поводиться грубо, зухвало, нерідко з елементами хамства, як і личить до іміджу мачо, який сумнівається в своїх бравих здібностях після серій невдач, ну, не будемо зупинятися на інтимних деталях…  Вона – ....

1497 0

…І встане Гармонірич, і піднімемо Його !

Вчитайтесь, Браття й Сестри, як то було Попервах, і думайте, прокиньтесь !!! Метаісторія відає  нам про Першопредка на ймення  Гармонірич, який вилупився з Яйця Гігантського Чорногуза, якого тоді боялися навіть самі гігант Грифон і більший гігант Дракон.

1133 5

ПАНПАНІЗМ

З минулим боротися важко. Значно важче, ніж із  сьогоденням, яке б воно не було чи видавалося проблематичним. А з майбутнім в-падло.

1380 0

РОБОДЕП

Корупція, свавілля, безлад, беззаконня, безапеляційний диктат меншості – ну, все як завжди, – інфікували країну вздовж, впоперек і наскрізь.

1246 1

Ой на горі два дубки, ой на Горбатій

  Молоді хлоп’ята-голуб’ята ( а тоді ще тільки хлопці-горобці,  ще правильні пацани, з і для народу !)  Віто і Віто, уродженці різних штатів та вихідців зі спільного ранчо  сеньйора Лені, санкціоновано викупленого у сеньйор ...
1828 3

I will always love you, Міша !

Він – охоронець, він бодігард, він бампер на весь кузов, буфер на загал, він відважний і рішучий завше, коли мова йде  про безпеку життя і функціонування Рідного Краю та Істоти Вищого Рангу; він вроджена, споконвічна людина Звізди, карлика чи гіганта, будь-котрої барви, лиш би Звіздярила… – вже апріорі Надгігант !  Так мус бути.., мус !!!

1195 1

Нацметриця (народне історичне оповідання)

  Тринька поводила себе дивно. Неньо це підмітив, дивлячись як вона хутко зодягається – раніше після кіберкоїтусу  вона ніколи не швидкувала  так.  - Тринько, з тобою все гаразд ? Триню ? – стурбувався Неньо. Вона застигла ...
1401 4

АЛІГАРХАТОР. Серіал з показом від 18

  В трясовині Х вже  кільканадцять років панують хижі, з неприборканим апетитом, безцеремонні рептилії –  алігархатори. Живуть вони винятково за законом, джунглів. Вони сміються і регочуть з тих, хто стверджує, що царі дикої і напівд ...
1331 0

САДОМАЗОБУНТ

Ряд істориків і публіцистів стверджують, що левова частка всіх існуючих  революцій, від закладин  тіла держави  і вдихання в нього, бездиханного, сякої-такої  душі держави, відбувалися саме тоді, коли рівень життя народу зростав, а не ...
1351 1

Мовчання каченят

В селі Коноплянівка,  не в розпал передвиборчої кампанії, а напередодні – на крісло сільського голови претендентів  з повнолітнім, а тому повноправним, населенням у дев’ятсот дев’яносто дев’ять живих душ (з мертвими, імовірно, буде більше),   було досхочу-і-донесхочу...

1324 0

Основне – Інстинкт

Вона зайшла до напівтемної кімнати впевненою, ба навіть домінантною  ходою...

1505 5

Полюс Глибини

Настав час, коли підземна надцивілізація таємничої і недосяжної країни, що розташовувалася вздовж північного полюсу, змушена була ансамблем вирушати південніше. Їм не кортіло це робити, та вони вже давно опинилися на тому рівні розвитку, щоб не зважати на крутіж емоцій і бажань супроти Закону

1395 0

Нео-судний День

Глупа ніч. Поліетиленову гору, її праву і ліву сторони, проймає містична атмосфера бозна скількох тижнів і місяців…  і тільки дребним, як світ і цвіт, Жерцям ЖЕКу, перепитим не грибною, а грьобною  сомою досхочу, вона підвладна, а час то її наймогутніша стихія і найбільший порадник. І вона, стихія, вчувається всіма органами того чуття, нарівні профанові і гуру, а найповніше, найвиразніше Одним.

1319 2

«Я»-Нус

Скільки багатостраждальна наша Батьківщина з її довготерпеливим людом зазнала розділень за всю свою історію. Скільки нагод ця земля  з її синами і дочками  мала для реалізації національних, ліберальних і націонал-ліберальних планів суверенного проекту Україна.  Скільки ще матиме ? Чи матиме ?..

1435 4

САТАНИНСЬКІ СУРИ

У ведичній традиції існують два важливі ритуальні напитки: сома та сура.  Посутньо це напої антагоністи, навіть, вважають деякі дослідники індуїзму, древні жерці яро між собою суперничали, як виразники антитетичних нектарів. 

1776 8

У МІЖПІРАМІДДІ

Біпіраміда Універсуму, Всесвіту це Ромб за своєю суттю. Символічно ромб виражає вмістилище і Прадавню Єву, він (ромб) чекає різнорідного наповнення, від основи до вершечку. Там на нас чекають могутні Пірамідіони, різнорідні, і щасливо мудрі ті, хто за все возвеличує і встиг щиросердо возвеличити у Міжпірамідді Сутого АРХІТЕКТОРА.  І вже Дно Океану відтак не лякає і не загрожує погибеллю. АБСОЛЮТНО.

1277 1