Путин, уходи

 

 

"Путин, уходи" - не так давно встиг крикливо помайоріти  банер на висотці у Москві поблизу Кремля.  З тим банером все закінчилося, як знаєте, дуже прогнозовано, рівноцінно як і з виборами президента Росії, теж, впевнений, знаєте.  Відтак, стало настільки шкода Ксюшу Сабчак, цю симпатичну біляву бідолашку, про яку кажуть, що «нєкрасівая» (бздять, травлять), що думаю, чи бува не стати активним глядачем Дому-2  на знак солідарності з російськими лібералами.  А може самому  вирушити на «прАект», поки ще набирають і приймають  «всякіх хахлов» - там, кажуть, можна хвартіру виграти на Рубльовці ? А чо, ідейка, гайда збирати чумайдани !

 

 Жоден українець, навіть «хахол» - не настільки з російських уст і ракурсів, як з наших-рідненьких  - дрібний, середній і великий, немає морального права на від’їзд, куди завгодно і наскільки завгодно, допоки триває головний  ПРаект  країни – ДурДом-?  Сто пудів правди. Бо, виїжджаючи ненадовго чи емігруючи назавжди,  українець ти чи хахол ти, тим самим, ти, ризикуєш позбавити себе невдовзі  ефектного видовища, ім’я якому «українська карта».  Не факт, ясна річ, лиш імовірно.       

 

Вам не побачити такого шоу по телевізору,  ані Ксюша, ані Савік цього Вам не піднесуть на дистанційній таці. Хоча… ти знаєш, якраз по телевізору, скоріш за все, ти візьмеш участь – по телевізору, а не – в телевізорі.  У світлі таких подій, «хахол» точно нікуди не метне, і вже не варто шаблонно мислити, що «хахол», то тільки той, котрий географічно розташований ближче до Росії. Давно не варто. Взагалі-то, різниця між людьми на букву «Х» -  полягає тільки власне в одній єдиній буквочці – відкиньмо етноцентриські стереотипи. Там зараз  «А», тут зараз «О», несуттєво окличне відмінювання «зараз-А» чи «зараз-О», - пані Ірин-О Ви-як-той-Фараон, до вас звертання. Коли регоче «западенський» «Х-мен», то його гортанна поліфонія лунає,  як «хО-хо…», а якогось «данєцкого», як «хА-хо…» -  їм обом бракує альфи в голові, чого не збрешеш про омегу . От і вся «бальшая разніца на каналі 1+1», « на каналі ХО+ХА» - особисто мені не вистачає в цьому «каналі» літери «М», після «Х», звичайно (не зобижайтеся, будь-ласка, кабалісти, мені йдеться про іншу кабалу). Прислухайтеся до своїх оточуючих і ближніх, прислухайтеся, панове, старанно  і до себе, не оминіть –  не кажіть, що ви лише сльози проливаєте за бідну Україну цілими днями й ночами...  Мужики, якшо ви мужики, спалюйте живцем на вогнищах у дібровах, або, якшо ви «рєальні»  мужики,  то кидайте за «баблоту»  за грати – «бабноту», яка зубоскалить не інакше як  «ХІ-ХІ», - час-бо  для цього як ніколи підхожий, таких може вже й не буде. Може, будуть інші.  ХЕ-хе.

 

Отже,  Путін «нє ушол». Отже, Путін «прішол». Зовсім недоречно писати «ПРішол» в контексті всіх останніх подій в царинах  газопереговорів, таможенних-мароженних  і єб-ро-азійських союзів – хоча, це ще з якого боку поглянути на цей «ПРікол» ?.. Наприклад, з боку не «по-ПРіколу» проросійськи налаштованих , як то «мисливець на галок, апологет галкіних, Дімка Тю-тю-нник» і йому подібних в уряді, парламенті, в місцевих органах управління і самоуправління  і «цивільних» канторах - тоді доцільно писати не лише так двозначно.

 

Двозначність в українській партії «жуліков і варов» таки наростає. Не в останню чергу це пов’язують із «кастою невдоволених», частково із «шайкою  невдоволених», яка на відміну від першої, мало «тусує булки»  в Києві, «ботає по фєні» в основному в себе в регіонах зі скупо, як на неї, відведеними преференціями, і яка, спостерігаючи як жирує братва «вишепанятлівих», панятно, пускає гіркі сльози і їдкі слюньки в  бік  перших і найперших – а тут ще й далеко не остання «братва Брата-2» з-за кордону (уявіть собі: колюче плетиво під відкритим голубим небом, «бєсПРєдЄл» !), все настирливіше манить  пропозиціями, яких їм не запропонують «натуралізовані» кияни.  І стверджують більш менш сумлінні соціологи, що народ «ха-хо» значно більше довіряє їм, чим тим, яким так довіряв ще відносно недавно. Плюс – «всякіє бандеровци, «всякая аранжевая чума всьо врємя прьотса-да-прьотса в наш агарод».  До-речі, хто не знає, в Одесі і Севастополі вже  колесять автобуси імені Сталіна, з відповідними НАРОД-ними найменуваннями - «сталінобуси». Подейкують, що левова частка сталінобнутих пасажирів, включно з «зайцями», м’яко кажучи не в захваті від нинішнього рівня ВВП странної страни Украіна, і навпаки – просто леліють нинішній рівень ВВП, імено-омено якому старий-новий прєзідєнт старінной страни Рассія.  

 

То, можливо,  нинішній владі дійсно «странної страни У», не завадило би десь поблизу Адміністрації Президента начепити банер з топ-фейсом  фігуранта і написом «Путин, заходи».  З одного боку, це б викликало милоємний у серцях сталінобнутих відгук, чим би, гіпотетично, позитивно спрацювало на авторів « кріа-тіфа-крає-тіфа»  на прийдешніх незагорішніх виборах,  а з другого боку – такі улесливі слова, гіпотетично,  могли б розщедрити  у питаннях газів і сирів самого Папу Кремля і Всія Русі. Міркуйте: якшо такий бравий-правий мачо пустив сльозливу мульку-бульку на площі перед багатомільйонною аудиторією, то чому б йому не пусти і другу – перед іншими мільйонами «сваіх» ? Адже, така блискуча і беззаперечна перемога, була б теж для нього дещицю несподівано.  Таку малесеньку дещицю, як 200 чи навіть 170 баксів за тисячу метрів кубічних «незамінного» газу.  

  

А з третього боку, крилата вивіска, гіпотетично, може  динамічно стимулювати Адміністраторів з Банкової  плести не за водною, надводною і підводною течією ріки,  тепер як видно – умовної, Кальміус, а через увесь Дніпро, Дністер, до Сени й Рейну. Темзи і Міссурі. Лиш би «фізухи-різухи» вистачило, бо  на спинці з надувними камерами-качечками і рятівними жилетками випливеш не там, де би ся сяк-так хтіло.  Найліпша місцина для банеру, як на мене, на даху Будинку Химер, або Будинку із химерами, як частіше його називають – розташованого пліч-о-пліч, чи лоб-в-лоб, з Адміністрацією, там же на Банковій.

 

Будинок із химерами прийнятний ще й своєю архітектонікою неабияк: палітра сюжетів з полювання, диких і міфічних тварин. А ще – це вже розповідають містично налаштовані люди – будинок зачарований. Зачарований не у світлому сенсі, вже давно акумулює і виділяє  колосальну негативну енергетику, за різними версіями, то причинно-наслідково пов'язаний з іменем зодчого будівлі Городецьким, так званим «українським Гауді», то з іншими темними речами, людьми, істотами. Нібито, саме частково йому українці мають завдячувати свій сьогоднішній нікчемний стан з їх «суміжними» елітами.

 

Як би там не було – будинок в стилі модерн  валити наразі дочасно (не впевнений, як на рахунок суміжного…). Потрібно суміжним народу України пацанам з Банкової, ну, точно вивісити вищезгаданий банер. Повинно, нарешті, не зовсім фізично пояснимими методами, спрацювати абсолютно фізичні закони, елементи дійсності: або «Путин, заходи», або «Вітя Федоровичу, вихаді/вхаді».

 


06.03.2012 Яв Назар 1002 0
14.05.2021
Вікторія Богдан

За місяць блогер-мільйонник заробляє від 10 тис доларів. Як прикарпатським блогерам вдалося досягти успіху та зібрати багатотисячну, а то й мільйонну аудиторію, дізнавалися журналісти Фіртки.

515
13.05.2021
Остап Микитюк

Часом так буває, що на нас нападають «нечитуни». В такий час головне не панікувати, розслабитись, відпочити, а тоді… глянути на свою книжкову полицю або ще краще — замовити собі щось цікавеньке в українських видавців.

677
12.05.2021
Лідія Вітранчик

Ніхто і гадки не мав, що «Прикарпаття», яке ще рік назад дивувало своїх вболівальників перемогами та досягненнями, зараз буде вести таку складну боротьбу за виживання і своє заслужене місце в лавах елітної Першої ліги.     

951
11.05.2021
Ліля Горковенко

Міський голова Руслан Марцінків став лідером серед українських мерів за кількістю заступників. В останній місяць 2020 року очільник міста зробив собі подарунок і у два рази збільшив їх штат.

1463
08.05.2021
Катерина Черкашина

Кореспондентка «Фіртки» побувала на головних подіях святкування Дня міста. Як він пройшов – у її репортажі.

1743
29.04.2021
Андрій Кецмур

Про пригоди впродовж дворічного робочого відрядження "Фіртка" поспілкувалася із франківцем Юрієм Войчаком - фахівцем у банківській сфері, міжнародним експертом з кредитування бізнесу. Ділимося з вами його «нотатками мандрівника» про дивний для українця світ Непалу.

3118

Днями відвідала унікальний фестиваль борщу в селі Кричка Солотвинської територіальної громади, який є не тільки рекреаційним заходом, а й чудовою соціальною атракцією для розвитку «зеленого туризму» у громаді.

419

Про нічний клуб - просто в серці COVID-реактора; відставки; очікування шалених фінансових стягнень і вірогідно - міжнародний скандал...

6869

Під час останнього пленарного засідання четвертої сесії Івано-Франківської обласної ради створено депутатську групу  «СТРАТЕГІЯ ПРИКАРПАТТЯ-2050». До її складу ввійшло кілька депутатів з різних фракцій. Я стала ініціатором та головою ново

6453

[оновлено!] Жаху в Україні - можна було уникнути! ІФ не став би COVID-Чорнобилем, а статистика (яку після локдауну вже неможливо приховувати) - мала б зовсім інший характер, якби... Саме про це - дана публікація.

9079
22.04.2021

Про це йдеться у звіті Міжнародної організації виноградарства і виноробства.

2809
16.04.2021

Пагони цибулі - унікальна комбінація корисних речовин, потрібних саме навесні, і їх набагато більше навіть ніж у цибулі ріпчастій.

3656
15.03.2021

Великий піст у 2021 році налічує 47 днів. Відомо, що у цей проміжок часу треба дуже прискіпливо ставитись до харчового раціону...

6047
05.05.2021

У третій день Великодніх свят Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин завітав на парафію святого Апостола Юди Тадея, що в Івано-Франківську, на вул. Стуса, 29.  

1505
03.05.2021

Поливаний понеділок у 2021 році відзначають 3 травня, на другий день після Великодня.  

1998
02.05.2021

На Христове Воскресіння, яке відзначається 2 травня, очільники Православної церкви України та Української греко-католицької церкви звернулися до українців зі святковими посланнями.  

1616
02.05.2021

У переддень світлого празника Воскресіння Христового Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин звернувся до вірних з Великоднім привітанням.  

1673
10.05.2021

Активісти в Німеччині домоглися офіційного визнання нічних клубів країни культурними установами. Раніше їх класифікували як розважальні заклади нарівні з букмекерськими конторами та ігровими залами.

891
30.04.2021

Вона визначала життя в Німеччині майже 16 років. Але зараз політична стабільність, якою країна користувалася так довго за часів Ангели Меркель, підходить до кінця, політик готується відмовитись від посади канцлера.  

2383
25.04.2021

Міністерства закордонних справ Литви, Латвії та Естонії 23 квітня оголосили у своїх країнах персонами нон ґрата чотирьох російських дипломатів.

2662
15.04.2021

Президент США Джо Байден оголосив про запровадження у США загальнонаціонального надзвичайного стану у зв’язку з "надзвичайною загрозою" через зовнішню діяльність уряду Російської Федерації.  

4191
11.04.2021

Велика Британія та США вважають, що Росія повинна негайно «послабити напругу» і жити у відповідності з її міжнародними зобов’язаннями.  

3770 1