I will always love you, Міша !

 

Він – охоронець, він бодігард, він бампер на весь кузов, буфер на загал, він відважний і рішучий завше, коли мова йде  про безпеку життя і функціонування Рідного Краю та Істоти Вищого Рангу; він вроджена, споконвічна людина Звізди, карлика чи гіганта, будь-котрої барви, лиш би Звіздярила… – вже апріорі Надгігант !  Так мус бути.., мус !!!

 

 Звізда Звіздує на сцені, вона мусить сумлінно виконати свою роль, відспівати, відіграти, відтанцювати, щоб опісля в кільказвіздовому готелі «НАДЄЖДА» розкоркувати пляшку «Кристалу», а заїсти омарами чи гусячою печінкою, і спокійно  собі готуватися до продовження виснажливого, багатоетапного турне, вінець якого, ще не скоро, переобрання  Звізди на другий термін всезагального легального і легітимного директора Театру, Цирку і Хору віденських хлопчиків (?). Цього вимагає не шанувальник – хоч і він теж, ясна річ, - цього найактивніше  вимагає саме життя, звіздяче, яке імперативними умовами до успіху ставить далеко більше, ніж лише вокал і удатна зовнішність. Звізді слід співчувати, а не картати її і заздрити їй, адже Звізда багато в чому свідомо і несвідомо обмежена, вона навіть не вповні спроможна на тривалі довірливі інтимні стосунки із Звьоздочками а-ля бодігарди, буфери.., бо зоряна хвороба, ота зараза, курва, таки передається статево – доведено, до абсурду. Особливо інтенсивно і екстенсивно  вона передається у позі Doggy-style.  Ані хімічні, ані механічні контрацептиви не допоможуть уникнути проникаючої  неприємності, порвуться, підведуть і через якусь часину виплодиться бахур – аналогія венери.

 

Як нарід споконвіку індивідуалістичний, зоряний і беззоряно звіздочотний , виявляємо і висловлюємо  співчуття та щиросерде розуміння starсуті. Без базара.

 

Він – ринда, бодігард – із непоступливістю цербера  власним і гласним життям пожертвує, та стане на заваді замаху на  життя Звізди, не дасть покидькам втілити свій антипатичний план, нізащо на світі, чуєте, зірвиголови

 

Він вже сокола оком запримітив озвірілого виродка, що цілиться в Звізду з ворожої зброї,  замаскованої під Nokia-у N-97, він тут же схоплюється і вихорем мчить до зловмисника, розмітаючи на своєму шляху всіх і все, і тих зловмисників, які бачать, що й він і теж не сидять склавши руки…

 

Раптом, і дуже невчас, на жаль,  він спотикається та падає. Його невтішні, приречені  думки розвіює картина, що націлених на Звізду камер смартфонів і об’єктивів фотоапаратів побільшало, а інші рятувальники начеб теж не добігли… Він різко здіймається на ноги (як Джекі Чан в стрибку зі спини ). Він міркує: « нєфіга собі я  скочив !..  – значить, я ше молодий, значить, я ше крутий, значить, я ше побуду !!!…». Він люто-грізно озирається на бідолаху, що випадково вробив йому підніжку, що випадково вгробив собі ніжку й діжку, – то моторошне дійство спостерігати «бліду поганку» замість раніше до крові рум’яного  гриба, повірте, – і нещадно каже: « шоб завтра в мене на столі лежав повний звіт за повний квартал, а ти під столом квартою… Поняв ??? ». Він продовжує рятувальний забіг на дистанції «Пару  кроків  до Звізди», і ось нарешті, запеханий, упрілий, він досягає ультрамети: своїм могутнім вгодованим  тулубом -  ясний перець, шо в стрибку, дуже професійно виконаному (досвід, не перший ж раз) – затуляє Звізду, валячи додолу  (Звізда теж далеко не «сухарик» ). Він зовні наче не дуже здивований, що його не зачепило, він безмірно радий і щасливий, що Звізду зачепило… - до щему трепетного в серці.

 

За те, що самовіддано і безкорисливо  порятував Звізду від конфузу в пісні і в тексті приспівування…, за те, що завадив смертоносному падінню герба на голову Звізди – ще одна Звьоздочка на пагони ? – ні, він не такий.., геть лихі і куці помисли,  власні амбіції честолюбця ніщо в порівнянні з інтересами регіонального Театру, Цирку, Хору, а найперше і найголовніше –Цілого Цілісінького Краю ! - вже і відразу великі додаткові вливання  в Хор мєсних віденських хлопчиків без вайлуватого, казенного погодження з Міністерствами фінансів і регіонального розвитку, по вінця заповнення в Станіславський штат і в Станіславський штаб !!!   А путчистів, ворогів, супостатів З і З – на палю, Зорро, на вістря тризубця, щоб знали, яким місцем думати за Вкраїну, а яким боротися..,  хай сидять  тепер і думають о вєчном. Овєчкі. «Думайте про вічне. Вівчарі»., - шлються безшумні привіти від З.

 

Слава Зірці, слава Звізді, слава Антаресу !!! – без нього ніц не буде в тій державі Прогресу. Світи, світи, ясненька, грій, грій, зіронько, тобі ми віримо, Голівонько, ти наше сяйво, ти наша люстра, наш прожектор і протектор !!! Ви, гречно і гречано  перепрошую Пана.  І  не знати, чи буде               Gas-Da-! і не важливо…,  зате знати, що буде Gaz-Da-! і Гіперважливо-! Так кажуть звізди на небі, а вони не брешуть, чесні і правдомовні наші. 

 

А стражденна, вдячна, живуча, невмируща, солодкоголоса, благозвучна, милозвучна, голосиста, чорноброва-чорноока УХ виспівує на місяць, сонечко і зіроньки, заливає, величає, часу дарма не гає:

 

« …Енд а-а-а-й-й вілл олвейс лав-ю-ю, Міша-а-а !»          

                                                          

Підтримаймо й ми браття та сестри, адже не по-москальському завиває, хіба не чуєте, вам що, позакладало !!!

 

 

Слава Великому G !  


07.08.2011 Яв Назар 930 1
14.05.2021
Вікторія Богдан

За місяць блогер-мільйонник заробляє від 10 тис доларів. Як прикарпатським блогерам вдалося досягти успіху та зібрати багатотисячну, а то й мільйонну аудиторію, дізнавалися журналісти Фіртки.

525
13.05.2021
Остап Микитюк

Часом так буває, що на нас нападають «нечитуни». В такий час головне не панікувати, розслабитись, відпочити, а тоді… глянути на свою книжкову полицю або ще краще — замовити собі щось цікавеньке в українських видавців.

686
12.05.2021
Лідія Вітранчик

Ніхто і гадки не мав, що «Прикарпаття», яке ще рік назад дивувало своїх вболівальників перемогами та досягненнями, зараз буде вести таку складну боротьбу за виживання і своє заслужене місце в лавах елітної Першої ліги.     

959
11.05.2021
Ліля Горковенко

Міський голова Руслан Марцінків став лідером серед українських мерів за кількістю заступників. В останній місяць 2020 року очільник міста зробив собі подарунок і у два рази збільшив їх штат.

1473
08.05.2021
Катерина Черкашина

Кореспондентка «Фіртки» побувала на головних подіях святкування Дня міста. Як він пройшов – у її репортажі.

1754
29.04.2021
Андрій Кецмур

Про пригоди впродовж дворічного робочого відрядження "Фіртка" поспілкувалася із франківцем Юрієм Войчаком - фахівцем у банківській сфері, міжнародним експертом з кредитування бізнесу. Ділимося з вами його «нотатками мандрівника» про дивний для українця світ Непалу.

3126

Днями відвідала унікальний фестиваль борщу в селі Кричка Солотвинської територіальної громади, який є не тільки рекреаційним заходом, а й чудовою соціальною атракцією для розвитку «зеленого туризму» у громаді.

430

Про нічний клуб - просто в серці COVID-реактора; відставки; очікування шалених фінансових стягнень і вірогідно - міжнародний скандал...

6877

Під час останнього пленарного засідання четвертої сесії Івано-Франківської обласної ради створено депутатську групу  «СТРАТЕГІЯ ПРИКАРПАТТЯ-2050». До її складу ввійшло кілька депутатів з різних фракцій. Я стала ініціатором та головою ново

6461

[оновлено!] Жаху в Україні - можна було уникнути! ІФ не став би COVID-Чорнобилем, а статистика (яку після локдауну вже неможливо приховувати) - мала б зовсім інший характер, якби... Саме про це - дана публікація.

9089
22.04.2021

Про це йдеться у звіті Міжнародної організації виноградарства і виноробства.

2817
16.04.2021

Пагони цибулі - унікальна комбінація корисних речовин, потрібних саме навесні, і їх набагато більше навіть ніж у цибулі ріпчастій.

3666
15.03.2021

Великий піст у 2021 році налічує 47 днів. Відомо, що у цей проміжок часу треба дуже прискіпливо ставитись до харчового раціону...

6058
05.05.2021

У третій день Великодніх свят Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин завітав на парафію святого Апостола Юди Тадея, що в Івано-Франківську, на вул. Стуса, 29.  

1511
03.05.2021

Поливаний понеділок у 2021 році відзначають 3 травня, на другий день після Великодня.  

2005
02.05.2021

На Христове Воскресіння, яке відзначається 2 травня, очільники Православної церкви України та Української греко-католицької церкви звернулися до українців зі святковими посланнями.  

1623
02.05.2021

У переддень світлого празника Воскресіння Христового Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин звернувся до вірних з Великоднім привітанням.  

1682
10.05.2021

Активісти в Німеччині домоглися офіційного визнання нічних клубів країни культурними установами. Раніше їх класифікували як розважальні заклади нарівні з букмекерськими конторами та ігровими залами.

899
30.04.2021

Вона визначала життя в Німеччині майже 16 років. Але зараз політична стабільність, якою країна користувалася так довго за часів Ангели Меркель, підходить до кінця, політик готується відмовитись від посади канцлера.  

2392
25.04.2021

Міністерства закордонних справ Литви, Латвії та Естонії 23 квітня оголосили у своїх країнах персонами нон ґрата чотирьох російських дипломатів.

2678
15.04.2021

Президент США Джо Байден оголосив про запровадження у США загальнонаціонального надзвичайного стану у зв’язку з "надзвичайною загрозою" через зовнішню діяльність уряду Російської Федерації.  

4199
11.04.2021

Велика Британія та США вважають, що Росія повинна негайно «послабити напругу» і жити у відповідності з її міжнародними зобов’язаннями.  

3778 1