Містер і Місіс Сміх

                                                                                      

 

Вони – несолодка парочка.  Вони різні: він – мужик, вона – баба. Він поводиться грубо, зухвало, нерідко з елементами хамства, як і личить до іміджу мачо, який сумнівається в своїх бравих здібностях після серій невдач, ну, не будемо зупинятися на інтимних деталях…  Вона – фліртує, пряде гарними невинними очками, її настрій і натура в цілому мінливі, двоїсті, неначе десь у вічній боротьбі між небом і землею, ближче, все-таки, до землі, до жіночого…

 

Вона думає, що її підкреслене загравання до інших містерів і місіс (так, вона мусить йти в ногу з часом, вбиваючи час!..)  вічно приноситиме їй солодкі плоди, бо вона така підкреслено жіночна панянка: вічно потребує, щоб хтось сильний, благородний і щедрий прийшов їй на поміч,  зовні покладлива і з почуттям правильної міри начебто покірна, породиста, сексапільна, жадана, охоча до пікантних  ігор – от тільки далебі в чужому ліжку. В своє вона норовить не пустити, не лягти з іншим/іншою, оберігаючи інтимну еспланаду кошмарних і благовісних снів, ніби на згадку про цнотливе дитинство – там, у своїм ложі, вона давно звикла обходитися без сторонніх, задовольняючи саму себе зовсім не цнотливо. Якщо вже говорити відверто, то вона отримує екстаз у дев’яти випадках з десяти винятково завдячуючи своїм золотим «неслухняним»  ручкам з великими, середніми, малими, безіменними і вказівними пальчиками… Інші, якими б досвідченими, вмілими менами вони не були, з якими  б розмірними інструментами впливу… мало здатні привнести сатисфакцію  в її самовтішне дуже особисте життя. Патологічна звичка, нічого не вдієш… Іноді щоправда – наслідки затяжної патології –  їй нестримно тягне на бурхливе садомазо: вдавано і невдавано спершу норовливо повертіти хвостом перед активним суб’єктом тривалого БДСМ, а тоді віддатися, здатися без бою, ревно переконуючи і ревно воюючи з незгідними і несогласними нейронами в голові і спинному мозку, що таке рішення правильне, бо природне. Віддатися, зазвичай, своєму перевіреному містерові Сміху.  А йому тільки цього треба, зайвих і непотрібних приводів довести собі і всім, що ти таки М-істер, не буває в нього нікагда.

 

Їй все рідше лише натяками дорікають небідні, однак вимушено менш щедротні чоловіки, з якими вона безнастанно кокетує, і більш успішні жінки – емансиповані і ті, яким поки що вдається висіти на шиях у багатих коханців, але, пардон без міцних юридичних  оформлень, несприятливі часи і не знати, як далі піде в тих relationship$ – що так довго тривати не може. Або ти, місіс Сміх, вертаєшся вкотре надовго в дуже тісні обійми  свого ненаглядного Містера Сміха, або ти, місіс Сміх, погоджуєшся і обіцяєш не обмежуватися виключно фліртом, поодинокими  чи навіть з кимось стабільними контактами – однаково для всіх без тривалих стосунків. Ти змінюєш своє прізвище, та передусім ти, місіс.., сама змінюєшся, істотно і без «мейкапу». Численні коханці ( чи не власне вже не такі численні ?) морально і фізично втомилися від цих круть-верть, що все більш нагадують нескінченне багатосерійне знущання застрягле в 90-х і понині якоїсь вертливої і вічно страждаючої провінціалки сеньйоріни Маріанни Хорхіти Долорес. Ще так трохи покрути, поверти задом вхолосту – будуть насильно брати навіть безумовні джентльмени – такі часи… голодні… імовірно … неймовірно!...  Для будь-котрої дами така непоштивість  щодо неї завжди принизлива, але, даруйте, коли завідомо нінащо не розраховуєш, то навіщо і нафіга, питається, приймати такі чуттєво провокаційні пози під час спілкування та ще й вдягати такий «відвертий» одяг, нехтуючи білизною ?,,. Не завадило би щось, десь і підбрити за такої ситуації… ,) А то на сучасного естета  не пакатіт.  Або ще більш малоприємно – красуня ризикує стати на панель, де на тому ринку за її голе тіло гріш капне, а може і не капне. Як варіант – старіння і скніння самотньою старою дівою у своїх чотирьох неприступних стінах –   не розглядається, – малореалістичний сценарій подій, в ті часи таке собі дозволити може-зможе хіба що містер Сміх і йому подібні, та й то…

 

А поки вона ще не розгубила остаточно краси і привабливості, поки розкішні уста чарівливої місіс Сміх  ладні ще творити дива інтимної дипломатії, хоч вже давно їм не ймуть віри (дехто твердить, що всуціль силіконні – а от це неправда !) ..,  і поки ще грайливий час дозволяє бавитися у войнушки, а не у війни, вона може дозволити собі повойнічати з містером Сміхом, пожбурляти мечами, ножами і каструлями, вправно і менш вправно ухиляючись від кидків і нападів містера Сміха. Вони, красунчики «багатомільйонні», об’єкти заздрощів і зневаги інших акторів, головних, другосортних і різнопланових, суб’єкти виконання справ до яких їх найняли їхні канторні боси – покінчити  раз і назавжди з ним/нею, очевидно, врешті-решт знову налагодять між собою міцні стосунки, перевірені часом і їхньою взаємною любов’ю.  A-more…?  

 

І ніде буде дітись місіс Сміх, адже вона – жінка, вона цілком природно чекає, жадає свого містера, щоб той її, тимчасово звільнену і асвабаждьонну, ЗАпліднив. Вона, очевидно, з тієї породи дам, що не спроможні надовго про себе подбати: вузька обмежена прагматичність і сира практичність, недалекоглядність ради минущого блиску і вузькопрактичного захоплення очей сторонніх не ведуть до родинного щастя, до того, консервативу, від якого по-справжньому досі ніхто ще не позбавився, навіть емансипе (радикальну чучхе-феміністку і їй подібних не рахувати). Тому для неї знову уготовано «променисте» співжиття зі Сміхом, а потім Реготом, Зойком, Плачем… до нового Сміху, радісно розлучного ?  Поки коло не замкнеться на  точці Омега з ликом Нової Альфи ?

 

І називає вона його і все, що з ним зв’язано, без уму від щастя Брєдом, а він її «місіс Піт» – ви пахнете Потом, ви знаєте, що він вам личить?

 

Така-то сімейка Сміх і Гріх, не дай Боже.  


09.09.2011 Яв Назар 1184 0
14.05.2021
Вікторія Богдан

За місяць блогер-мільйонник заробляє від 10 тис доларів. Як прикарпатським блогерам вдалося досягти успіху та зібрати багатотисячну, а то й мільйонну аудиторію, дізнавалися журналісти Фіртки.

503
13.05.2021
Остап Микитюк

Часом так буває, що на нас нападають «нечитуни». В такий час головне не панікувати, розслабитись, відпочити, а тоді… глянути на свою книжкову полицю або ще краще — замовити собі щось цікавеньке в українських видавців.

670
12.05.2021
Лідія Вітранчик

Ніхто і гадки не мав, що «Прикарпаття», яке ще рік назад дивувало своїх вболівальників перемогами та досягненнями, зараз буде вести таку складну боротьбу за виживання і своє заслужене місце в лавах елітної Першої ліги.     

946
11.05.2021
Ліля Горковенко

Міський голова Руслан Марцінків став лідером серед українських мерів за кількістю заступників. В останній місяць 2020 року очільник міста зробив собі подарунок і у два рази збільшив їх штат.

1456
08.05.2021
Катерина Черкашина

Кореспондентка «Фіртки» побувала на головних подіях святкування Дня міста. Як він пройшов – у її репортажі.

1736
29.04.2021
Андрій Кецмур

Про пригоди впродовж дворічного робочого відрядження "Фіртка" поспілкувалася із франківцем Юрієм Войчаком - фахівцем у банківській сфері, міжнародним експертом з кредитування бізнесу. Ділимося з вами його «нотатками мандрівника» про дивний для українця світ Непалу.

3114

Днями відвідала унікальний фестиваль борщу в селі Кричка Солотвинської територіальної громади, який є не тільки рекреаційним заходом, а й чудовою соціальною атракцією для розвитку «зеленого туризму» у громаді.

412

Про нічний клуб - просто в серці COVID-реактора; відставки; очікування шалених фінансових стягнень і вірогідно - міжнародний скандал...

6863

Під час останнього пленарного засідання четвертої сесії Івано-Франківської обласної ради створено депутатську групу  «СТРАТЕГІЯ ПРИКАРПАТТЯ-2050». До її складу ввійшло кілька депутатів з різних фракцій. Я стала ініціатором та головою ново

6448

[оновлено!] Жаху в Україні - можна було уникнути! ІФ не став би COVID-Чорнобилем, а статистика (яку після локдауну вже неможливо приховувати) - мала б зовсім інший характер, якби... Саме про це - дана публікація.

9072
22.04.2021

Про це йдеться у звіті Міжнародної організації виноградарства і виноробства.

2804
16.04.2021

Пагони цибулі - унікальна комбінація корисних речовин, потрібних саме навесні, і їх набагато більше навіть ніж у цибулі ріпчастій.

3651
15.03.2021

Великий піст у 2021 році налічує 47 днів. Відомо, що у цей проміжок часу треба дуже прискіпливо ставитись до харчового раціону...

6041
05.05.2021

У третій день Великодніх свят Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин завітав на парафію святого Апостола Юди Тадея, що в Івано-Франківську, на вул. Стуса, 29.  

1500
03.05.2021

Поливаний понеділок у 2021 році відзначають 3 травня, на другий день після Великодня.  

1993
02.05.2021

На Христове Воскресіння, яке відзначається 2 травня, очільники Православної церкви України та Української греко-католицької церкви звернулися до українців зі святковими посланнями.  

1613
02.05.2021

У переддень світлого празника Воскресіння Христового Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин звернувся до вірних з Великоднім привітанням.  

1668
10.05.2021

Активісти в Німеччині домоглися офіційного визнання нічних клубів країни культурними установами. Раніше їх класифікували як розважальні заклади нарівні з букмекерськими конторами та ігровими залами.

887
30.04.2021

Вона визначала життя в Німеччині майже 16 років. Але зараз політична стабільність, якою країна користувалася так довго за часів Ангели Меркель, підходить до кінця, політик готується відмовитись від посади канцлера.  

2377
25.04.2021

Міністерства закордонних справ Литви, Латвії та Естонії 23 квітня оголосили у своїх країнах персонами нон ґрата чотирьох російських дипломатів.

2658
15.04.2021

Президент США Джо Байден оголосив про запровадження у США загальнонаціонального надзвичайного стану у зв’язку з "надзвичайною загрозою" через зовнішню діяльність уряду Російської Федерації.  

4186
11.04.2021

Велика Британія та США вважають, що Росія повинна негайно «послабити напругу» і жити у відповідності з її міжнародними зобов’язаннями.  

3764 1