Яв Назар

СТАТТІ АВТОРА

Хто Правий?

    Правий Сектор проти правопорушень та злочинів на території України. Пацани, а давайте ви покараєте, як браво покарали ви людей топ-гопника Леня, наприклад, суддю Івано-Франківського Господарського суда Гритсу, який збив насмерть людину і не ...
1626 0

Ободянський...

Чи варто ще чекати сюрпризів від івано-франківців?

1586 2

Час «П»?

Боротьба між Порошенком і Наливайченком – добре чи погано? Нормально. Нічого дивного.  ПОП вже більше року біля керма держави, тому хоче чисто свою людину, зі свого клану на золоте місце директора СБУ. Чисто і конкретно.

1521 1

Про футбол, народу команду і тонкий інститут війни

Таємними і не зовсім прихованими потугами США і Великобританії  - головним чином, Зепп Блаттер подав у відставку, щойно встигши посісти вчергове посаду президента ФІФА.

1389 0

Гамарджоба, Патівісцемулі Міха. Здоровенькі Будемо!

В зв’язку з призначенням Міхеїла Саакашвілі головою Одеської обладміністрації, імовірно, слід очікувати, що через якийсь нетривалий час він власною персоною і очолить новий уряд. 

1417 0

Більше ніж просто бокс

Є такі спортивні поєдинки - в даному випадку йдеться про боксерські - які зримо-незримо окреслюють хід історії. Тієї історії, яка виходить далеко за рамки тільки спорта, і яка як би персоналізовано у напівприхованій формі віщує про своє подальше "Лінійне Колесо".

1369 0

Збройні формування

Поза сумнівами, всі збройні добровольчі формування рано чи пізно повинні бути інституціально підпорядковані державі. Краще, рано, ніж пізно.

1178 0

Трошки про комплекси українців

Мабуть, мало що так  шкодить Україні, як побутовий і сакральний песимізм її дітей. То базарні леді і джентльмени торочать лише «всьо прапало», то інтелігенти від Забужко до Вербушко розводяться про неуникненне повтореня 1920 року...

1408 0

Читання на ніч

Є велика доля правди у тому, що малі і великі крємлята полюбляють з обожненням не лише зловорожі американо-піндосійські бабки, заокеанські технології,  доступ до споживацьких благ, спосіб відпочинку а-ля «American Dream» і навіть не лише Голлівудське кіно, а ще й літературу різножанрову (перевертаються зраджені Достоєвський й Толстой). 

1280 0

Справедлива, справедлива війна

Августин Блаженний, автор концепції Граду земного і Граду Божого, тим не менше наголошував на обов’язку кожної людини і кожної держави, сповідуючи заповіді любові, захищати невинних людей від злочинців і ревно  протидіяти злу та агресорам, щоби унеможливити поширення гріха в подальшому на людей.

2377 0

242 дні героїчної оборони і битви за аеропорт в Донецьку

Путін отримав лише руїни і численні жертви, яких не рахує. Україна – теж, але які рахує. 

1350 1

Про п.і П.

«Азов» змусив Паніна вибачитися за свої слова ? А чому «Азов», при всій глибоченній до нього повазі, не затримав цього  «охлобистіна софт» надовго, тримаючи в глухій коморі і буквально примушуючи СБУ   взяти його під арешт,  і не відпускати просто так?

1322 2

Убий Діда Мороза

З погляду суто релігійного – «переривання» на бурхливе 1 січня у час найсуворішого зимового за тиждень до Великого Свята посту – глибинно є великою профанацією великої містерії, навіть якщо піст і без того не цілковито дотримується християнами

1324 3

25

25 грудня Різдво Христове. Переважна частина християнського світу  - католики, православні, протестанти – святкують втілення Бога і людини на землі. Спасителя людства прихід. 

1474 0

І теж про Свободу

Може пора брати приклад із Ільєнка, Левченка, які дійсно і абсолютно заслужено пройшли до парламенту і куди більш патріотичні і національно свідомі зараз у своїх виявах, ніж розгнівані флюїди латентних сепаратистів?

1348 1

Тільки Сонце

Негативні песимісти мають одну велику перевагу над негативними оптимістами.  Вони, зазвичай,  апелюють безапеляційними аргументами на кшталт: «Все в руках олігархів», «Світова змова», «Американські  і москальскі розбори на нашій богообраній землі». Найбільш примітивні серед них ще й за старим добрим штурпцером додадуть обов’язково: «Жидомасони».

1336 3

Про «Єднання»

Нібито кабінетна команда Петра Порошенка пропонувала позакабінетній Юлії Тимошенко посаду Міністра закордонних справ. На що остання нібито відповіла відмовою. Ця інформація, на перший погляд, може видаватися абсолютно «качкою», але «не останні вуха» з табору Юлії Володимирівни стверджують, що не зовсім «качка»…

1305 2

Брифлі про Правий Сектор, Свободу та інше

Вибори як завжди вказали на їх неоднозначність, що поглиблюватиметься в подальшому, зі своїми відкритими і прихованими плюсами і мінусами.

1137 0

Три і більше

З позиції моралі і здорового глузду (звісно,  їхню вагу у суспільстві перебільшувати не буду) повинні  обратися до  Верховної Ради стовідсотково три депутати: по 83 виборчому округу Олександр Шевченко, по 87 Юрій Дерев’янко, і по 88 Олесь Доній.

1127 5

Рада в стилі «хакі»

Чи не тому першого президента-галичанина, приміром, Тараса Случика, і першого в історії дев’яностолітнього президента, Тараса Случика,  дочекається, зрозуміло, не весь теперішній народ у повному складі. Ось вам і Мойсей.

1228 3

якби і як би

Якби сьогодні в Україні було всього два мільярдери – Порошенко і Коломойський, - то з більшою вірогідністю, в недалекому чи далекому майбутньому, такий би статус-кво значно полегшав розкуркулення задофіга-імущих і ібущих, перетворення країни на взірець.

1390 1

Здолати

Здолати ворога можна лише миром. Миром, який не передує поразці, а вінчає перемогу у битві. Шанси Кремля виграти після збитого Боїнга вже не такі великі, як видавалися вони до того.

1249 0

Війна проти Революції

Революція і політика речі невіддільні, рівною мірою, як і контрреволюція.

1172 2

Р о ш е н і а д а

Борітесь, браття й сестри, за Рошен!

Вставайте горою живою і мертвою за

наш рідний, автентичний –  Ла-Рошель!

1468 0

Ш е в ч е н к о з н а в с т в о

Шпацирую собі погожого травневого дня вулицею Шевченка,  помітно менше, ніж раніше, спотикаюся і падаю, бачу раптом – на зустріч йдуть двійко Шевченків !! Один - Олександр, другий - Андрій. 

1258 1

не-Месіанські Місії «КО»

Влада в Україні таки існує, попри ряд сумнівів у зв’язку з пасивною реакцією силовиків, виконувача обов’язків президента, ще й до всього головнокомандувача. Артикульовані сумніви кацапів – нас не турбують.  Утім, до фінального дня президентської гонки, вона, укрвлада,  у цьому ще дуже багато кого не переконала.

1142 0

Про Суще і Більше

Два демони запопадливо дошкуляють Україні: демон Окупації і демон Корупції. 

1269 0

Боротьба на Життя

- Слава Україні!

- Нам Слава!

1106 0

Загальне про Майдан-и

Враження від Майдану,  майданів і навколомайданні рефлексії.

1017 0

Передостанній…?

Передостанній тиждень листопада року 2013-го  позначений в історичному масштабі трагедіями та поразками  для України. Безхребетний програш національної збірної з  футболу, річниця голодомору-геноциду, а тепер до всього, ну дуже очевидно, додалася Європоразка з Євротрагедією пополам. 

1097 0

Про Михас € про Нашого Месь €

Чудно, Чудно стало раптом в нашім краї!

 Михайла у Головній Вишиваній, йой, не стало!

 Нє, дяка небу, живий, здоровий хлоп ходит далі..,

1363 0

Брати Клички і Діти Цвітоф

Бій між українцем Володимиром Кличком і росіянином Олександром Повєткіним, що проходив в суботу в Москві, виявився  символічним і значливим  за всіма статтями. І все те, що передувало бою і все те, що відбувалося після бою – не менше.

1107 5

Сонцеслава

Олеська тріумфує - нас інформує облрада!

Хоч всечесна "Свобода" сему ніц не рада.

В нас буде власний ґаз, 10 відсотків до бюджету

і Нафти й Газу FAQультет – кровного  сланцю!

Ти чув, підступливий Москалю, засранцю?

1181 2

Не Руш Рошен ! (Рошеніада)

Борітесь, браття й сестри, за Рошен! Вставайте горою живою і мертвою за наш рідний, автентичний –  Ла-Рошель!

1263 0

Суспільство почуттів

Базовою соціально-психологічною категорією для успішного функціонування держави є, найперше, довіра. Без неї все фігня.

1049 0

«Ґадес і Goddess» (уривок з роману)

Мотря потребувала диплома та вищої освіти..., тому у випадку з деканом, людиною запенсійного віку, довелося ще й...

1451 0

анти-світ

Уяви собі світ, де все навпаки. У ньому Україна – не жертва, а агресор, не колонія, а імперія. Мєнти підвішують себе за бебехи і вивертають в наручниках самі собі  руки, кийками з гандонами штрикають своє начальство...

1133 3

Інцест

В основі взаємовідносин чималої кількості українців проглядаються значні і менш помітні риси – інцесту. Того самого…

3474 0

«Негри» чи «угри»?

Здається, «пророцтво» покійного диктатора Каддафі про те, що світом володітимуть чорні, має всі підстави збутися. І не варто дивитися лише у сторони афро-Америк, арабізованої Європи, кавказоїдної Росії.

1263 1

За Законами Бутербродів

Одному мудрецеві, кажуть, після падіння намащеного хліба відкрилася аж уся істинність буття!

1168 0

Латинское слово compromissum

Україна як ніколи близька до цивілізаційного вибору, який  у попередні «незалежні» десятиліття так і не зробила. Альбо/ Альбо.

1091 0

Преклоніння

Сколихувати світ може і вміє не тільки політика і економіка, кримінал і спорт, а й все ще культура...

1088 0

У проміжках

Проміжки між циклами кінця року і початку року сприятливі для занурення в речі, віддалені від таких тривіальних атрибутів дійсності, як,наприклад, політика, економіка, тощо.

1163 2

Референ-Дум

При згадці  терміну «референдум»,  інколи в мене виникає стійка асоціація з комп’ютерною грою, шутером (рольова «стрілялка») «Doom».

1601 0

Барак – Міт

Завершилися вибори і в Сполучених Штатах Америки. Переможець, як і переможений, відомий. Світ з полегшенням зітхнув, світ з болем зітхнув, світ індиферентно дихає.  

1245 0

Небагато про Свободу

Ну що ж виборам кінець, а хто слухав казочку і прийшов на дільницю – той  молодець. Хочеться трохи зупинитися на інших Молодцях.

1113 0

Сон Україна

Чимало людей, які претендують на епітет «свідомі», закликають народ все гучніше напередодні виборів прокинутися. Щоби до недільного часу підійти  у тверезо-спортивній формі, постати раптом (!) щиросердо усвідомленими істотами.

1243 2

Кіт Шредінгера(в мішку!)

Суть і метод досліду полягали в наступному.  Кіт (неважливо, якої породи:)) запертий в сталевій камері. Крім кота в камері, знаходиться певна смертоносна і дуже крихітна доза.....

2460 2

Під тропосферою

Хтось  із класиків колись сказав, що коли люди перестають сприймати і розуміти тропи – слова і вирази, висловленні в переносному значенні – тоді постає перед нами велика ознака перебування цивілізації на краю безодні.

1175 0

ДНК (кінець!)

Майданщики-окаянщики,
Да гірка ваша доля,
Що не вмієте хліба-солі їсти
Да з чорного поля!

1484 1

Дуже Наше Кіно (уривок N)

Термінатор (Добрий) сидить під ген високою смерекою на пірамідальному горбочку, який, як певне здається, править за великий мурашник, і у позі лотоса із заплющеними очима та у єднанні трьох пальців обох рук у вигнуто-вертикальному положенні  медитує...

1569 0

Дуже Наше Кіно (вривок N)

Пізньої ночі, чи то пак раннього дня, мандрівники прикочують в зачуханий мотельчик «Генерал Федерал».  Сара(кішкою зіскакуючи з гармати): Я не хочу тут жити. Тут, мабуть, навіть і джакузі нема.

1525 0

Дуже Наше Кіно (уривок)

Дала мені мамка корову
Та на мою бідну голову:
Корову би пасти, доїти, доїти,
А мені би з хлопці ходити.

1282 1

Дуже Наше Кіно (майже роман)

…Коли музика затихає, в камері Сари магічним чином появляється чоловік в ґаздових гуцульських шатах...

1162 3

«Коломийські Вісті»

Ось і ще одна персоніфікована передвиборча несподіванка в нашій області, на цей раз з ряду, радше,  приємних, аніж навпаки, - Олесь Доній.

1281 5

ПРО ГІ…НО

Вирішив скупатися, а потому трохи пройтися берегом річки – в напрямку «вище», ближче до витоків. Краще б не купався, або не проходжався… 

1291 11

Хіт від Шевченка

Ну й дає цей наш Шевченко!

1215 4

Свинство

Вінстон Черчілль сказав був якось: «Мені не подобаються собаки, бо вони дивляться на людей знизу вверх; мені не до вподоби коти, бо вони дивляться на людей згори вниз – я люблю свиней, бо в них рівний погляд щодо людей».

1227 2

Футбол довів

Отже, маємо основних переможців і переможених Євро-2012.  Відтак час підбити певні підсумки, щось узагальнити

1179 1

Євруємо

Євро-2012 все-таки хороша штука. І начхати на величезну загрозу залишитися в тотальних – фінансових, передовсім – мінусах опісля цього дійства. 

1377 1