РОБОДЕП

  

Корупція, свавілля, безлад, беззаконня, безапеляційний диктат меншості – ну, все як завжди, – інфікували країну вздовж, впоперек і наскрізь. Кожен потенційний рободеп свідомий того, дужче тільки свідомий своєї місії – визволити країну з-під лап звіра! Або звірка, – підземного, чорного,  хтонічного і інфернального.                                                                  

 

А що для цього потрібно, що ти  годен, ро-бику ? Найперше і найголовніше, перелічує потенційний рободеп уже з заздалегідь сталевою фізією безстрашного і героїчного захисника Вітчизни, потрібно… потрібно, курва, обрати мене до Роболементу (Роболямент, влучніше - …лемент - осередок Обраних-! рободепів), позаяк я титульний і титулований, а ще у білій сорочці народився – вишиванці, і тоді я обіцяю вам, що Я-Ми зроблю-зробимо так, шо фіг вас ворог лютий, чужий і зажерливий поранить чи вб’є в своїй рідній, унікальній і УНіВерсальній Крайпорації  – станете суцільними кіборгами, або навіть андроїдами, поки не заржавієте від цілодобових благ гарячої води та  випару  лазень за безцінь – якщо, власне, ви, панство любе, шановне, одягнете Мене і Моїх в обладунки…   Ну то як, дорога і велика НАЦІЄ, титулованих  і …тилованих ? Я так і думав.  Добре є, на раз, два, три – гайда всі повилазили з бункерів, хлопці !                                                                                

 

По-друге…  - ПО-ПЕРШЕ !!!

 

І ось красунчик, діючий рободеп, а коректніше висловитися – функціонуючий,  красно і бравурно чимчикує просторами Роболяменту, сповнений трепетної гордості за своє непробивне body як мінімум на протязі п’яти років; «жизнь, камандір, удалась !» - приспівує він стиха, щоб ніхто, боронь Боже, не вчув, що не «там під Львівським замком», а сміливо і відкрито лишень рецитує священну мантру О-ЛА-ЛА-ТЯГНИ-В-БІК-!                                 

 

Стрілєйте, курва, тепер кіко хочете, мені, як видите, до лямпочки… - трохи болит, але не смертельно, а ви – вважійте, аби не зрикошетило… ви не робо… ви - рабо… пам’ятайте !                                                                                                                               

 

Та щоб про нього воріженьки, злі, довгі і ті, що невдячні  язички, не розповсюджувалися як про  дисфункціональну машину, і аби за кілька років таким робом не  опинитися на смітнику чи поповнити секондні прилавки маркету БУ,  він мусить на сьогоднішній сесії трохи постріляти в зловорожих рободепів та їх неприсутніх тут патриціїв з вищої касти.                        

 

Він виходить на трибуну, у вишиванці поверх броні, сорочці міцнішій і надійнішій за найбільш куленепробивну броню, гаптованій хрестиком, а де-не-де у нього німецьким…,  ходою властивою тільки роботам;  скрипить метал, десь під пахвами, ( змастити конче треба свічкою, пізно метикує);  з-під шолому з дисплейним візуалом звіряє хижацьким поглядом масу хижих рободепів, які готові враз в горлянку йому вчепитися зубами, вивуджує  лазерний пістоль – з рота –  і шоу розпочинається ! Мочить направо-наліво, справа і зліва – помітно більше, все-таки, справа, не зраджує собі –  пануючу зграю РД і опозиційних РД, але не з його команди; громить і сих, і тих звинуваченнями у тому, що вони «пособники і кістяк  мегакорпорації !!!», яка встановила «всеосяжне панування  на терені !!!»; мерщій переходить на  персоналії – це вже подвійний посилений лазер.  

 

Та несподівано отримує удар у відповідь – аж навіть трохи заболіло. Встає солідний, статечний рободеп – сталевий панцир MADE IN DON BAS$TARD виблискує і  тріщить на ньому. Його завчасу підбадьорюють оплесками чи пророкують вже легку звитягу – …і  той ніби скрадливо  якось парирує, що, мовляв, тобі, рободепе жовторотий, не варто так полум’яно  розводитися про ненависну мегакорпорацію, котра всіх і вся приватизувала, бо ти… робе… певно,  ще не повністю забув, хто  тобі пристойно проплатив операцію, після  якої ти постав в оснащеннях непробивного пацана, тому  засунь свій лазер назад і прикуси до крові.., - кров в тебе ще є, ти ще кіборг, а не андроїд… - всмоктав, козаченьку, бравий ?  

 

Таки пробило броню, - гіркотно про себе визнає рободеп на трибуні, - кепське східняки роблять залізо, хрінове – москальня, халявщики.., але нічого страшного – візьму не з бюджету бабло, як оцей обжерливий непролюстрований ілюстрований  неоенкаведист, а у його шефа, хай відшкодують.., і залатаю. Ть ! І каже  колезі: поцілуй мене туди, де мене пробило, ленінцю-сталіністе проклятий !… Розуміє, що дещо знову ляпнув зайвого – баг невеличкий трафив, збій в програмі, – поспішає  реабілітуватися: мене народ поставив ! А тебе – ватага ! Смерть – так смерть, зате на Війні ! Зате за Ідею ! Зате Героєм зроблять ! А якщо – і дуже ймовірно з огляду на розкладки –  ранять, – то вже не посмертно зроблять… і пожаліють люди – хіба не файно, хіба не вигода ?!?

 

Ага, ага, а я Вольтрон – захисник всесвіту.., - усмішливо сопе статечний рободеп і плавно з’їжджає, аби й самому чогось зайвого не ляпнути.., переможно і спокійно всідається, щоб дочитати газету і дограти тетріс у Верту. Йому дозволені будь-які коментарі, навіть легко – сильно  у вухо дати будь-котрому опозиційному рободепові, чому б і ні  – адже він  патрицій і майже патрон,  і кожен там, такий як він, допоки на те НЕ ВОЛЯ, а ДОЛЯ   ЙОГО ВЕЛИЧНОСТІ  ЕЛЕКТРОНІКА - п’ять літ слава йому, на більше не заслужив. Вже чотири, навіть менше… - чєс то страшно принципова курва, чєсно.

 

Час збіг стрімко, гряди і вже підступила  хвилююча і пекуча часина: бути йому-їм знов чи не бути йому-їм знов, й…ї…, – а колись, навпаки, рободеп радів цій миті, неначе сонцю, місяцю і зірочкам на небі !  Тривожні думи його заполонили: ще б пак – було від чого тремтіти, було…

 

Зняв неохоче металеві обладунки рободеп, котрий все менше нагадував «робо» … - а там такий сморід ! такий штин ! – що Стерлінгівські омари у порівнянні з ним – «А ЛИПИ ЦВІТУТЬ, ДУХМЯНІ, ДУХМЯНІ !!!...» 

 

Подався він до фірмочки, де пацани і дєвкі поможуть виліпити з нього знову роболюдину, підберуть новий розмір, фасон – поправився доволі хлопійко – і зодягнуть перед кривим дзеркалом.

 

А там йому прогнозовано запропонували шати із ретроспективи рицар а-ля середньовіччя.  На що «рободеп на волосинці» відреагував гидливо: не хочу я ніяким госпітальєром, шо за госпіталь тут у вас якийсь !?! А вони йому: не госпітальєр.., а –  Князь Київський… – типу Святослав Хоробрий ! Тим паче, це ж протягом останнього  часу у вашому випадку безвідмовно спрацьовувало …  І цього разу, будьте певні !

 

Він почухав потилицю, оповиту сумнівами, і сміло вирік: добро, нехай лицар, нехай ретруха…, але нарід хоче і вперед…  - тому, шановні, давайте мутіть якусь еклєктіку – шоби я виглядав трохи гей би в будущности !  Без проблем, - кивнули йому, - замутимо. Варіант: шолом традиційний, на вершечку з пір’ям, як в античних грецьких і римських вояків, шаблюка в руках, ну а решта… Підходить, - вигукує навперебій вояка і, ледь подумавши, додає: а давайте –  пера скрізь ! Воїн в пір’ї – круто, еге ж !?!  Ну хіба ж не «ф’ючер» ?!? Та можна… – ви ж не «ф’ючерсом» платите, можна. Забацаємо ! Відповіли йому, не здивувавшись.

 

І забацали пацана у пір’ячко, від маківки до п’ятки, а за ним відразу і свиту його – в надії знову на п’ятку, ситу.                                                                                 

А в зловісній мегакорпорації з того несказанно раді: сієш меншого, жнеш більшого. Отакі то справунки в усій нашій  Край-по-рації.

 

 

 

 


20.08.2011 Яв Назар 976 1
14.05.2021
Вікторія Богдан

За місяць блогер-мільйонник заробляє від 10 тис доларів. Як прикарпатським блогерам вдалося досягти успіху та зібрати багатотисячну, а то й мільйонну аудиторію, дізнавалися журналісти Фіртки.

523
13.05.2021
Остап Микитюк

Часом так буває, що на нас нападають «нечитуни». В такий час головне не панікувати, розслабитись, відпочити, а тоді… глянути на свою книжкову полицю або ще краще — замовити собі щось цікавеньке в українських видавців.

683
12.05.2021
Лідія Вітранчик

Ніхто і гадки не мав, що «Прикарпаття», яке ще рік назад дивувало своїх вболівальників перемогами та досягненнями, зараз буде вести таку складну боротьбу за виживання і своє заслужене місце в лавах елітної Першої ліги.     

957
11.05.2021
Ліля Горковенко

Міський голова Руслан Марцінків став лідером серед українських мерів за кількістю заступників. В останній місяць 2020 року очільник міста зробив собі подарунок і у два рази збільшив їх штат.

1470
08.05.2021
Катерина Черкашина

Кореспондентка «Фіртки» побувала на головних подіях святкування Дня міста. Як він пройшов – у її репортажі.

1751
29.04.2021
Андрій Кецмур

Про пригоди впродовж дворічного робочого відрядження "Фіртка" поспілкувалася із франківцем Юрієм Войчаком - фахівцем у банківській сфері, міжнародним експертом з кредитування бізнесу. Ділимося з вами його «нотатками мандрівника» про дивний для українця світ Непалу.

3123

Днями відвідала унікальний фестиваль борщу в селі Кричка Солотвинської територіальної громади, який є не тільки рекреаційним заходом, а й чудовою соціальною атракцією для розвитку «зеленого туризму» у громаді.

427

Про нічний клуб - просто в серці COVID-реактора; відставки; очікування шалених фінансових стягнень і вірогідно - міжнародний скандал...

6875

Під час останнього пленарного засідання четвертої сесії Івано-Франківської обласної ради створено депутатську групу  «СТРАТЕГІЯ ПРИКАРПАТТЯ-2050». До її складу ввійшло кілька депутатів з різних фракцій. Я стала ініціатором та головою ново

6459

[оновлено!] Жаху в Україні - можна було уникнути! ІФ не став би COVID-Чорнобилем, а статистика (яку після локдауну вже неможливо приховувати) - мала б зовсім інший характер, якби... Саме про це - дана публікація.

9087
22.04.2021

Про це йдеться у звіті Міжнародної організації виноградарства і виноробства.

2814
16.04.2021

Пагони цибулі - унікальна комбінація корисних речовин, потрібних саме навесні, і їх набагато більше навіть ніж у цибулі ріпчастій.

3664
15.03.2021

Великий піст у 2021 році налічує 47 днів. Відомо, що у цей проміжок часу треба дуже прискіпливо ставитись до харчового раціону...

6056
05.05.2021

У третій день Великодніх свят Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин завітав на парафію святого Апостола Юди Тадея, що в Івано-Франківську, на вул. Стуса, 29.  

1509
03.05.2021

Поливаний понеділок у 2021 році відзначають 3 травня, на другий день після Великодня.  

2003
02.05.2021

На Христове Воскресіння, яке відзначається 2 травня, очільники Православної церкви України та Української греко-католицької церкви звернулися до українців зі святковими посланнями.  

1621
02.05.2021

У переддень світлого празника Воскресіння Христового Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин звернувся до вірних з Великоднім привітанням.  

1679
10.05.2021

Активісти в Німеччині домоглися офіційного визнання нічних клубів країни культурними установами. Раніше їх класифікували як розважальні заклади нарівні з букмекерськими конторами та ігровими залами.

897
30.04.2021

Вона визначала життя в Німеччині майже 16 років. Але зараз політична стабільність, якою країна користувалася так довго за часів Ангели Меркель, підходить до кінця, політик готується відмовитись від посади канцлера.  

2389
25.04.2021

Міністерства закордонних справ Литви, Латвії та Естонії 23 квітня оголосили у своїх країнах персонами нон ґрата чотирьох російських дипломатів.

2675
15.04.2021

Президент США Джо Байден оголосив про запровадження у США загальнонаціонального надзвичайного стану у зв’язку з "надзвичайною загрозою" через зовнішню діяльність уряду Російської Федерації.  

4197
11.04.2021

Велика Британія та США вважають, що Росія повинна негайно «послабити напругу» і жити у відповідності з її міжнародними зобов’язаннями.  

3776 1