Нео-судний День

 

 

 

 

Глупа ніч. Поліетиленову гору, її праву і ліву сторони, проймає містична атмосфера бозна скількох тижнів і місяців…  і тільки дребним, як світ і цвіт, Жерцям ЖЕКу, перепитим не грибною, а грьобною  сомою досхочу, вона підвладна, а час то її наймогутніша стихія і найбільший порадник. І вона, стихія, вчувається всіма органами того чуття, нарівні профанові і гуру, а найповніше, найвиразніше Одним.

 

Спалах променевих лазерних світил, короткотривалий  фокус в повітрі  плазмогенної сфери – і людина-андроїд виплоджується з одного космічного виміру в іншому. Телепортацію проведено вдало, він змінює зігнуту ембріональну позу на статну, розпрямлену навстоячки; ментал активовано, проходить швидка адаптація в нових умовах. Успішно завершено. Комбінована модель андроїда-кіборга у нагій плоті робить перші земні кроки кінцівками, оснащеними під відносно вразливою оболонкою, відносно невразливими імплантатами.

 

Комп’ютеризована графіка очних яблук, видима лише йому, і аудіо-гід час від часу безпомильно консультують його просування периферією city S.  

 

« Jezus Maria !- перехрещується перший стрічний, помітивши двометрового дочиста безперого культуриста. – Син ти, Божий, чи Антихрист??»  

 

« В даного об’єкта відсутні всі ознаки  необхідного. Пошук триває». – інформує андроїда система після блискавичної низки конкретних антропометричних і навіть соціально-психологічних розвідок  «локального органіка».

 

« Мамцю рідна ! Ан-то що-о за чудо ?? Двисі, Ганю, двисі,   хлоп оди голий шпацирує вулицев… Відав дес з диспансеру того жовтого удрав  чи що то має бути вже на сім світі, люде?!?»

 

« …Але і здоровезний бахур, я ті скажу…»

 

« …Але і здоровезний у бахура…ходи, я ті покажу…»

 

« Ти шо, Маріко, дурнувата ? Не жинтиці нинька віпила, а самогонкі  ? Борзо йдем гет, бо як твій Василь завидит…»

 

Робот продовжує цілеспрямоване  пересування.

 

« Паца ! Дєффкі ! Вау ! Повний атас-с, рєбята-а  ! Втикайте, втикайте, який чорт он!»

 

« В натурі «вау»! Ульот!..

 

« Мля буду, я в залі такий біцак і за десять років не накачаю – там десь, блін, тону метану тільки так пішло… Атвєчаю»

 

« То шо в нього, пацани, тіпа не встане ? Вже…ніколи ? Шкода, напевне, таких удавів я ше зроду не бачила»

 

« Ти вапшє мало шо бачила, малявка»,

 

« Увєрін? »

 

« Опа, чік-чірік !  - Пацан по-ходу рулить в гєй-клуб ?! Гей, козаче, ти шо гей?»

 

« ГОМ, ГМО, я так і знав, а хто крім мєдіка може ночью гуляти голяком –тільки на галяку або на гальмику: гамі, в смислі – гомі».  

 

« Грьобані мішкі гомі.., а я думала рєально, в нашому гораді появився новий крутий пєрєц. Слухайте, пацкі, а може він не гом, не гмо, може, він тупа прікалотса хоче ? А вон, у вторнік чи в понеділок, Сєрий з Маргошою бахнули, кроху курнули, і почали на Ратуші тоже в раздзівон іздзєватса ?.. І шо… - їх даже не тронув ніхто…»

 

« Так, Пухнаста, але Сєрому з Машкою по сімнадсцить, а цьому крєндєльку.., ну, на вид, палтіннік, тільки так, базарю вам. От зараз пред’явить в голуб’ятнику паспорт.., вийме з ж…и…»

 

«Малчать нєвєжества, малчать, я сказала!»

 

«Шо з тобою, Пусса? Ти влюбилася ? Вгадати в кого, зі скількох раз?.. Який раз, дурьохо??»

 

«Це… це Термінатор, нєдадєлкі ви кончєні. Це Тер-мі-натор. Кажу, як жінка вам, у мене три ока. Це Термінатор!»

 

« Якби ти нею не стала в десять.., ми б повірили, а третє око –як розуміти ? – де  і кому ти ще не моргнула, ги-ги?..

 

« На лобі, ідіот-т ти, Ярік, поняв хто !? І не в десять, а в тринадцять, а ти дотепер містер целкін… це всі знають.  Я індіго, чув про таких бєстолочь ? У мене аура – сплашна синька, і даже там у мене інагда сіньо…, вдуплив, які дєла, а в тебе як дєла ?..  Кажу вам, це надлюдина. Як жінка, як майбутня мати, як берегиня, – серденько не бреше – це Син наш, або Батя,  це Спаситель, Визволитель роду нашого, роду людського, роду лукавого і роду великого – це Термінатор ! Час настав. Без базара».    

 

Технотип неземного походження дістається осередку розважального нічного закладу «Голуба Устриця і строкатий Анчоус».  Він сканує всіх підряд на предмет затребуваної інформації; місце наповнене виключно чоловіками, які держаться не зовсім властиво чоловікам: хтось підморгне, оближеться, оближе…, хтось шльопне по задниці, хтось вщипне, торкнеться, злегка чи сильно прихопить, а потім несподівано відпустить… Нечутливого андроїда це ніяк не турбує поки що. Здається, він щось нарешті підхоже для себе запримітив, підступає до чолов’яги в класичному дорогому костюмі з краваткою, помереженій візерунками кольорових метеликів, і вишитій  сорочці, що разом із дівою-травесті стоять в обнімку і якими тільки частинами тіл не ваблять його до себе. Якийсь час ШІ  безконтактно досліджує повну біометрію чоловічка.  

                                                                                     

«MATCH !» - майорить гуманоїдові  електронним повідомленням в незмигних холодних айсах.  А далі він зчитує набагато цінніше: « …  депутат шостого скликання … обласної державної адміністрації …»  

 

« Слава Україні. Мнє нужна твая адєжда, чіси, туфлі, мабіла і джип. Дєпутатскає удаставєрєніє і партбілєт. Фоткі аставь сєбє. А єщьо, желатєльна, пішущая ручка », - кокетливо усміхнувся Термінатор.

 

Злива жантильного смішка, колективні оплески.

 

« Героям Слава. Ти забув сказать: «мі-ли-й».., - вчасно реагує депутат, як і годиться народному повпреду.

 

Виймає з рота сигару і береться акурат випалювати на грудях незнайомця тризуб і галку. Ззаду, нагостривши кій, підкрадається інший поважний завсідник. Погляд його звернений принципово в нижню точку велетня Термінатора…

 

 

 

Грає Державний Гімн. Музика Михайла Михайловича Вербицького, слова Павла Платоновича Чубинського-Клонованого  (читачам і слухачам , прохання,  встати).

 

Ще не вмерли України ні кіборги, ні роботи.

Ще нам, браття українстери, усміхнеться доля.

Згинуть наші вороженьки, як офшори на Майорці,

Запануєм і ми браття в своїй ядерній оболонці,

Процесор і флеш ми положим за нашу свободу,

І покажем, що ми, браття, трасформерського роду.

Станем, браття, в бій від Гондвану - до Донбасу,

Рідним флудом панувати не дамо нікому;

Чорний Барак ще всміхнеться, дід Гудзон  зрадіє,

Ще у нашій ляндії доленька і пригріє, і нагріє..,  

Чіп з браслетом ми положим - кожному за нашу свободу,

І покажем, що ми, браття, боргівського роду.

А завзяття, праця щира свого ще пов’яже…                                              

За Карпати відіб’ється,- зазомбить степами…

України слави стане поміж біоворогами.

Плазмою і лазером, бластером і нейрофастером  – всіх положим-!                                                           

                             за нашу свободу,

І покажем, що ми, браття, суперпупергіперкібермегароду !!!

 

Сідайте.

 

В хімічному пеклі розплавів наочно переливається злий, покараний, Аватар-Термінатор, новіша, більш функціональна версія: Тато-1000 (О сім разів Слава Кібервладиці, що їх було не 1000…). Він, Тато-1000, покидьок, гнида паршива, спершу безжально вбив чесних, порядних, здібних і глибоко патріотичних людей, заплямував в Історії і підручниках з Історії їхні нічим не пагубні імена інженерів, економістів, політехніків і інших достойних людей і достойних своїх професій й посад, нахабно перевтілившись в їхні лики (зумів, нелюд, навіть водночас відразу в декілька !!), одягнув чужу подобу , щоб здійснити, стерво, свою зловорожу місію з поневолення, стирання Нашої Нени з лиця Землі і смертовбивства її Індепенденсу. Він і тільки Він приніс в цю країну загнуздані інопланетні імплантати  держави, яку віртуально і віртуозно створили і якою довший час управляли гуманоїди темної раси, мешканці темної галактики, він і вони спричинилися до Інволюшн, Інспірейшн, Індізпозишн,  Індігніті, Індігнейшн оф нейшн, індюк.., Інтайсмент, Інфемі, Індіференс, Інфелісіті, Індісолйубл Інфенсі, Ініфектів, Ініфекчуел, Іне-дібл – Індьюсмент, Інслейвмент, Інфаркт.  А відтепер, після поразки Зла і звитяги Добра буде лише – Інсесент Інкріз і Інкрімент, Інджоймент, Інтає Інрічмент, Іномес Індаументс. Індіемент. Ітс Інгрес, Ітс Прогрес.  Гов ту хелл Рігрес. Гов ! Палай покидьку, згорай – це за твої заслуги, нехай не згасне віднині і повік Слава Доброї Машини, котра врятувала нас, котра зійшла, щоб спасти світ праведників, а Грішника і декілька грішників вигубити, послід їхній спаплюжити. Тричі Слава Йому.    

 

«Ill be back, but hasta la vista baby », - сентиментально каже на прощання вуйко Термінатор  цьоці Сарі і Іванкові Коннору.  Ще раз встаньте, будь-ласка, даруйте, перепрошую і Боже помагай.

 

Тріумфально з жовто-блакитним стягом на плечах спускається в рідинний жар Донецького металургійного заводу.

 

Ось вже майже погруз богатир, козаченько Термінатор, славний наш воєдино чумаченько-чуваченько, і лише рука його дорідна і могутня, неначе трансгенний БаоДуб-!, велично і переможно –всепереможно ! –  переінакшується у пластиці з Мудри Землі у Мудру Знань. Мудро.

 

Ні, ой ні, неспромога стримати заливних сліз цьоці Сарі, ні Іванкові Коннору, синочкові її вцілілому. Та Іванко, немовби той Нео, що з сусіднього кіна, Неосин Землі Своєї, він не грає кіна і довго не ридає, він добре знає, - не лярви ж син, - що то за штуковина в його руках, яку наостанок передали йому дідьо Термінатор. То булава, новітній Жезл Історії, Нацматриця, трасця, заповнена мільйонами йоттабатів, йоханий бабай ! Там вся Історія, від первнів до кришталевого майбуття, від Лемурів і Атлантів до нової раси Гіперлюдини, сингулярної і «невмирущої». І заяскрівся Іванковий погляд, оком правим, оком лівим, благородністю і  хижістю – невдовзі йому відкриється Остаточна Істина і Остання Свобода, а просто зараз – тіпа Найвища і типу Наймудріша Влада. А він її носій.

                                                                                      

GET MAN .                                                                                    Підпис

 

ПРИЙШЛА НОВА ЕПОХА, ПОЛЕГША, ДОВГОЖДАННА.   

                                             НАРЕШТІ !

Грає Державний Гімн, Ive got a power, на слова і музику Snap, можна тепер сидьма, лежма… - за умови, що ви відтепер більше чим українець – українстер!                             

 

Героям Слава.

 


03.06.2011 Яв Назар 1073 2
14.05.2021
Вікторія Богдан

За місяць блогер-мільйонник заробляє від 10 тис доларів. Як прикарпатським блогерам вдалося досягти успіху та зібрати багатотисячну, а то й мільйонну аудиторію, дізнавалися журналісти Фіртки.

523
13.05.2021
Остап Микитюк

Часом так буває, що на нас нападають «нечитуни». В такий час головне не панікувати, розслабитись, відпочити, а тоді… глянути на свою книжкову полицю або ще краще — замовити собі щось цікавеньке в українських видавців.

683
12.05.2021
Лідія Вітранчик

Ніхто і гадки не мав, що «Прикарпаття», яке ще рік назад дивувало своїх вболівальників перемогами та досягненнями, зараз буде вести таку складну боротьбу за виживання і своє заслужене місце в лавах елітної Першої ліги.     

957
11.05.2021
Ліля Горковенко

Міський голова Руслан Марцінків став лідером серед українських мерів за кількістю заступників. В останній місяць 2020 року очільник міста зробив собі подарунок і у два рази збільшив їх штат.

1470
08.05.2021
Катерина Черкашина

Кореспондентка «Фіртки» побувала на головних подіях святкування Дня міста. Як він пройшов – у її репортажі.

1750
29.04.2021
Андрій Кецмур

Про пригоди впродовж дворічного робочого відрядження "Фіртка" поспілкувалася із франківцем Юрієм Войчаком - фахівцем у банківській сфері, міжнародним експертом з кредитування бізнесу. Ділимося з вами його «нотатками мандрівника» про дивний для українця світ Непалу.

3123

Днями відвідала унікальний фестиваль борщу в селі Кричка Солотвинської територіальної громади, який є не тільки рекреаційним заходом, а й чудовою соціальною атракцією для розвитку «зеленого туризму» у громаді.

427

Про нічний клуб - просто в серці COVID-реактора; відставки; очікування шалених фінансових стягнень і вірогідно - міжнародний скандал...

6875

Під час останнього пленарного засідання четвертої сесії Івано-Франківської обласної ради створено депутатську групу  «СТРАТЕГІЯ ПРИКАРПАТТЯ-2050». До її складу ввійшло кілька депутатів з різних фракцій. Я стала ініціатором та головою ново

6459

[оновлено!] Жаху в Україні - можна було уникнути! ІФ не став би COVID-Чорнобилем, а статистика (яку після локдауну вже неможливо приховувати) - мала б зовсім інший характер, якби... Саме про це - дана публікація.

9087
22.04.2021

Про це йдеться у звіті Міжнародної організації виноградарства і виноробства.

2814
16.04.2021

Пагони цибулі - унікальна комбінація корисних речовин, потрібних саме навесні, і їх набагато більше навіть ніж у цибулі ріпчастій.

3663
15.03.2021

Великий піст у 2021 році налічує 47 днів. Відомо, що у цей проміжок часу треба дуже прискіпливо ставитись до харчового раціону...

6056
05.05.2021

У третій день Великодніх свят Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин завітав на парафію святого Апостола Юди Тадея, що в Івано-Франківську, на вул. Стуса, 29.  

1509
03.05.2021

Поливаний понеділок у 2021 році відзначають 3 травня, на другий день після Великодня.  

2003
02.05.2021

На Христове Воскресіння, яке відзначається 2 травня, очільники Православної церкви України та Української греко-католицької церкви звернулися до українців зі святковими посланнями.  

1621
02.05.2021

У переддень світлого празника Воскресіння Христового Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин звернувся до вірних з Великоднім привітанням.  

1679
10.05.2021

Активісти в Німеччині домоглися офіційного визнання нічних клубів країни культурними установами. Раніше їх класифікували як розважальні заклади нарівні з букмекерськими конторами та ігровими залами.

897
30.04.2021

Вона визначала життя в Німеччині майже 16 років. Але зараз політична стабільність, якою країна користувалася так довго за часів Ангели Меркель, підходить до кінця, політик готується відмовитись від посади канцлера.  

2389
25.04.2021

Міністерства закордонних справ Литви, Латвії та Естонії 23 квітня оголосили у своїх країнах персонами нон ґрата чотирьох російських дипломатів.

2673
15.04.2021

Президент США Джо Байден оголосив про запровадження у США загальнонаціонального надзвичайного стану у зв’язку з "надзвичайною загрозою" через зовнішню діяльність уряду Російської Федерації.  

4197
11.04.2021

Велика Британія та США вважають, що Росія повинна негайно «послабити напругу» і жити у відповідності з її міжнародними зобов’язаннями.  

3776 1