Ярослав Івашин

СТАТТІ АВТОРА

ТРАМП І «ВОЄННА МАШИНА» ПУТЛЄРА

20 лютого під час зустрічі з виборцями Дональд Трамп зробив комплімент на адресу росії: «Вони перемогли Гітлера. Вони перемогли Наполеона. Це воєнна машина». Розглянемо, що за цим стоїть.

4 0

ТРАМПІЗМ, ЛЕНД-ЛІЗ, PDA, САНКЦІЇ, ДЖАВЕЛІНИ.

Останнім часом в соцмережах посилилась пропаганда трампістів, які звинувачують Байдена і Зеленського в тому, що ті нібито відмовляються від таких форм допомоги, як ленд-ліз і PDA.  Найбільше це стосується людей з важким психічним захворюванням « ...
21 0

Що чекати від рудого Доні?

Огляд світових ЗМІ у контексті того, що може чекати українців у випадку перемоги на виборах в США Дональда Трампа.

863 0

Зв'язок Кремля з республіканською партією Трампа

Популярний американський телеведучий Такер Карлсон взяв інтервю у володимира путіна. Причини цієї події були передбачливо описані ТУТ. А зараз – про те, який меседж через Карлсона передав путін для американської аудиторії. Почав він з фейкової ...
701 0

Трампівські маніпуляції з питанням допомоги Україні

Трамп і республіканці Нижньої палати Конгресу США вже майже чотири місяці маніпулюють питанням допомоги Україні.

510 0

За що рашисти люблять Трампа і республіканців

Трамп для рашистів є улюбленцем як на минулих виборах, так і на майбутніх.

497 0

Путін, Трамп і Карлсон: що між ними спільного

Популярний американський телеведучий Такер Карлсон взяв інтерв'ю у путлєра. Що за цим стоїть ...

726 0

Черговий заколот Дональда Трампа

Ще не закінчився розгляд кримінальних справ Трампа стосовно заколоту в січні 2021 року, як Трамп, який вже двічі проходив процедуру імпічменту, зараз готує новий заколот. 

555 0

Майк Джонсон і Україна

Джеймс Майкл Джонсон —  американський політик-республіканець, юрист за освітою, спікер Палати представників з 25 жовтня 2023 року.  Обраний на посаду після усунення Кевіна Маккарті. Він очолює нижню палату Конгресу США, яка затверджує фінансування різних проєктів, в тому числі допомогу Україні.

542 0

Головком Залужний і медсестри з ВР

Останнім часом Залужного звинувачують в тому, що він пише статті не для українських, а західних ЗМІ, що нібито жаліється іноземцям, що він у статті підіймає нібито банальне питання про дрони, не займається корупцією в ТЦК і т.п. При цьому посилаються на статтю в CNN.

 

625 0

Дональд Трамп і допомога Україні

Продовження статті "Байден, Трамп і Україна".

1152 0

БАЙДЕН, ТРАМП І УКРАЇНА.

Порівняння позицій Байдена і Трампа у контексті відношення до України і росії. 

1630 0

Хто такий Юрій Швець?

Останнім часом зросла конфронтація між популярним блогером, політичним аналітиком Юрієм Швецем і Офісом Президента України. Очільники влади через українські ЗМІ розглядають Швеця, як агента ФСБ і звинувачують в тому, що він вносить розкол між українською владою і народом. Юрій Швець, своєю чергою, агентом ФСБ називає керівника ОП – Андрія Єрмака і його оточення.

5633 0

Правда про Будапештський меморандум

Більшість людей вважає, що вони добре знають – що собою являє Будапештський меморандум 1994 року. Але при спілкуванні виявляється, що значна кількість людей мають дуже поверхневе уявлення про нього і робить щонайменше дві грубих помилки.

1990 0

"Завдяки" путіну, українці згуртували світ у боротьбі проти росії

Внаслідок кривавої війни, яку розв'язав путін та росіяни, такої ганьби та приниження росія не відчувала ніколи за всю свою історію.

1253 0

Священники (старозавітні та новозавітні)

Розглянемо суть і роль старозавітних та новозавітних священників у контексті двох різних поглядів на це. 

1854 0

Правда про Дмітрія Донського

Як РПЦ і пропагандисти з Дмитрія Донського ліпили образ борця з Золотою Ордою.

1910 0

Правда про Олександра Невського (російські джерела)

На основі праць російських істориків минулого і сучасності демонструється, як з допомогою брехні, фейків і маніпуляцій російською церквою і пропагандистами створювався героїчний образ Олександра Невського. 

2809 0

Русь і Московія: дві історії

Намагаючись ототожнити історію Русі з історією Московії, нащадки угро-фінів твердять, нібито столиця Русі у 1157 році була перенесена з Києва у Володимир Андрієм Боголюбським. Це відверта брехня. Він зробив Володимир своєю резиденцією, але це не означає, що переніс столицю, бо Боголюбський тоді у Києві не княжив. Київська держава – Русь існувала впродовж IX—XIII століть.

3818 0

Коротка історія російської державності і походження росіян

Коротка історія російської державності та походження росіян на основі фактів і досліджень російських істориків. 

3287 0

Справа Руслана Коцаби (продовження)

Прокурор повідомив, що прокуратура подала клопотання про оголошення обвинуваченого у державній зраді Руслана Коцаби у міжнародний розшук і тримання його під вартою, оскільки підтвердження того, що Коцаба є політичним біженцем у США, немає, а суду передано лист щодо перетину Коцабою державного кордону.  

2185 0

Справа Руслана Коцаби

Івано-Франківський журналіст Руслан Коцаба «прославився» своїми сепаратистськими переконаннями і вчинками, коли після збройної агресії РФ на Донбасі називав війну громадянською, братовбивчою, їздив до донбаських сепаратистів і переконував громадськість, що там немає російських військ, а лише «місцеві хлопці, які хочуть жити окремо», що війну нібито розв'язали США, а не росія, називав АТО незаконним і т.п.

2735 0

ПЦУ і УПЦ: чи обидві вони українські?

Українськість двох церков "де-юре" і "де-факто". 

16355 0

Календарна реформа церкви 2023 року

Гострі дебати навколо календарної реформи церкви лунали у 2022 році у контексті святкування Різдва: 7 січня чи 25 грудня? Тому почнемо з цього.

3065 0

Бєлгород (РФ): рання українська історія

Рання історія Білгороду, як поселення Київської Русі: думки, навіяні останніми подіями у Бєлгородській області РФ. 

3023 0

Походження понять «РУСЬ» (Україна) та «МОСКОВІЯ» (Росія)

Як московити крали історію наших предків.

5456 0

Путін і «карта без України»

До Путіна явився Голова конституційного суду РФ Валерій Зорькін, який приніс копію «сенсаційної» мапи Європи, на якій нібито нема України. Проаналізуємо, чи це так. 

3504 0

Хрещення. Історія і спірні питання обряду

Слово «хрещення» (не плутати з хрестінням) грецькою мовою оригіналів Нового Завіту пишеться «Βάπτισμα» і звучить як «баптізма», що означає «занурення», тобто повне покриття тіла водою. 

5099 0

США і РФ : Договір СНО-ІІІ

СНО-ІІІ – Договір про скорочення наступальних озброєнь, який підписали РФ та США у 2010 році та спроба Росії його припинити.

3687 0

Російсько-українська війна. Хронологія кремлівської брехні

Розглянемо брехню Кремля у контексті фактів. Почнемо з Будапештського меморандуму 1994 року, де Росія поставила свій підпис. 

4549 0