Зв'язок Кремля з республіканською партією Трампа

Популярний американський телеведучий Такер Карлсон взяв інтервю у володимира путіна.

Причини цієї події були передбачливо описані ТУТ.

А зараз – про те, який меседж через Карлсона передав путін для американської аудиторії.

Почав він з фейкової рашистської версії про історію росії і України, мовляв, «Украина никогда не существовала как самостоятельное государство, а ее территории являются исторически русскими», що Україну створив Лєнін та іншу маячню.

Потім він показав копії листів гетьмана України Богдана Хмельницького з проханнями союзу України з росією, що саме по собі вже заперечувало вигадку, ніби України не було.

Також путін не захотів сказати, а швидше всього і не знає цього, що після смерті Б. Хмельницького 16 вересня 1658 року новий гетьман України Іван Виговський розірвав договір із Московією 1654 року та уклав політичний союз із Річчю Посполитою («Гадячську унію"), а також про те, як син Хмельницького - Юрій, за плечима козацьких воєвод під тиском московитів у 1659 році поновив Договір  з росією, а у 1660 році сам же розірвав його, підписавши з Польщею на правах автономії Слободищенський (в деяких джерелах Чудновський) трактат,  після чого росія вирішила силою загарбати Україну.

Такі подробиці путін, як поверхневий знавець фейкової історії не знає, не кажучи вже про Такера Карлсона, якому вішав на вуха свою імперську "лапшу".  

При цьому путлєр не показав умови угоди так званої Переяславської Ради, оскільки ці документи росія знищила.

Також не казав про незалежність Київської Русі, про те, як Московія при Петрі I перебрала на себе назву росія (як похідне від "русь"), як і не казав про державність Гетьманської держави, державність УНР, ЗУНР, радянської України і незалежної України, з якою росія підписала Договір про дружбу і співробітництво, де визнала територіальну цілісність України, Будапештський Меморандум, у якому гарантувала територіальну цілісність України та інші міжнародні документи, які вона грубо і віроломно порушила.

Хто цікавиться цими питаннями, пропоную почитати відповідні статті:

 Русь і Московія: дві історії

Походження понять «РУСЬ» (Україна) та «МОСКОВІЯ» (Росія)

Путін і «карта без України»

Коротка історія російської державності і походження росіян

Далі путлєр, як причину майбутнього свого нападу на Україну, у вигляді державного перевороту розказав свою версію Помаранчевої революції, не пояснивши, яке відношення росія має до державних переворотів в інших країнах.

Далі він блеяв про нібито українських фашистів, геноцид російськомовного населення і т.п., про що до останнього дня перед вторгненням не говорив, і до останнього дня заперечував необхідність самого вторгнення.

Ось саме такі фейки Карлсон і повинен донести до тих, хто ще не визначився, потенційних виборців Трампа.

Видання The Washington Post присвятило цьому інтерв'ю статтю, де вказало, що:

Аналітики стверджують, що рішення Путіна поговорити з Карлсоном частково ґрунтувалося на його передбачуваній симпатії, оскільки колишній ведучий Fox протягом багатьох років неодноразово відкидав критику на адресу Путіна, та на можливості звернутися до більшої кількості MAGA Республіканської партії під час року виборів.

Це може підвищити шанси Дональда Трампа на переобрання та переконати республіканців продовжувати блокувати військову допомогу США Україні. Карлсон провів більшу частину інтерв'ю мовчки або виглядав збентеженим.

Він не поставив жодного запитання про атаки Росії на цивільні райони чи критичну інфраструктуру в Україні, в результаті яких загинули тисячі людей. Не було жодної згадки про звинувачення російського лідера у військових злочинах чи примусову депортацію українських дітей.

Також не було запитань про масштабні політичні репресії Росії проти критиків Путіна чи тривалі тюремні ув'язнення простих росіян, які влаштовували антивоєнні протести. Замість цього Карлсон ставив більш езотеричні запитання — зокрема, чи може будь-який світовий лідер бути справжнім християнином."

Через Карлсона путлєр звернувся до американських виборців зі словами:

 "Чи потрібно це Сполученим Штатам? Для чого? За тисячі миль від вашої національної території. У вас немає нічого кращого?

У вас проблеми на кордоні. Питання з міграцією, питання з держборгом. У вас немає нічого кращого? То треба воювати в Україні? Чи не краще було б домовитися з Росією? "

Тому видання The Washington Post зробило логічний і очікуваний висновок:

Інтерв'ю Путіна з Такером Карлсоном свідчить про зв'язок Кремля з Республіканською партією Трампа.


24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

1754 14
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

9864 6
25.01.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

10887 24
18.01.2024
Тіна Любчик

У п'ятницю, 19 січня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбудуться вибори ректора. На посаду претендують троє працівників вишу: доктор медичних наук Микола Островський, доктор медичних наук Роман Яцишин та кандидат медичних наук Руслан Савчук.  

4973
18.01.2024

Каркасні будинки відрізняються високою міцністю, надійністю і довговічністю, а також відносно недорогі в будівництві. Втім, у 2024 році ціни на будівництво каркасних будинків в Україні, як і на все інше, продовжують зростати.  

2727
16.01.2024

Всі наші бюджети – від територіальних громад і до обласного та державного, повинні стати «бюджетами перемоги».

2231

У вівторок, 20 лютого, під час зустрічі з виборцями Дональд Трамп зробив комплімент на адресу росії: «Вони перемогли Гітлера. Вони перемогли Наполеона. Це воєнна машина». Розглянемо, що за цим стоїть.

169

31% території країни під ризиком екологічного знищення через російське вторгнення, а понад 20 тисяч км² українських земель майже повністю знищені війною.

298

Останнім часом в соцмережах посилилась пропаганда трампістів, які звинувачують Байдена і Зеленського в тому, що ті нібито відмовляються від таких форм допомоги, як ленд-ліз і PDA.    

356

За час існування людства відбувалася величезна кількість збройних конфліктів, які переростали у війни. З різноманітних причин: територіальні претензії, сфери впливу та навіть релігійні війни. Під релігійними гаслами можна як розпочинати війну, так і фанатично самовіддано воювати.

630
26.02.2024

Попри чудові якості, важливо розуміти, що грейпфрут відіграє особливу роль у взаємодії з певними ліками.

246
21.02.2024

Інфляція на споживчому ринку в січні 2024 року порівняно із груднем 2023 року на Прикарпатті становила 0,5%, в Україні — 0,4%.  

1238
15.02.2024

В Івано-Франківській області продовжуватимуть втілювати реформу шкільного харчування в освітніх закладах, адже діти мають споживати якісну та смачну їжу, приготовлену у добрих умовах.  

721
26.02.2024

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

2969
21.02.2024

Митрополит Лев Шептицький, після проведення церковного розслідування, окремим декретом проголосив ікону Гошівської Божої Матері «Цариці Карпат» чудотворною.  

1706
15.02.2024

Якщо подружжя зіштовхнулося з кризовими проблемами у сім'ї, варто звернутися для отримання підтримки та поради до різних фахівців залежно від конкретної ситуації.  

679
10.02.2024

Захист Батьківщини випливає із четвертої Божої Заповіді, яка трактується: "Шануй батька і матір". А Батьківщина — це наша друга матір, тому добрі діти, звичайно, свою маму захищатимуть.  

1099
23.02.2024

На чисельні прохання в Івано-Франківську відбудеться концерт рок-кумира, українського музиканта-мультиінструменталіста, вокаліста, композитора Олега Скрипки та гурту Воплі Відоплясова. Подія відбудеться 3 березня 18:00 - Івано-Франківськ, Panorama PUB,

344
29.02.2024

Серед тих, хто довіряє президенту Володимиру Зеленському, підтримують зовнішню політику влади 82%, тоді як серед тих, хто не довіряє — 41%.

47
25.02.2024

Водночас президент упевнений, що союзники із Заходу не підтримують цей фейк.

366
20.02.2024

Перша інформація про те, що український президент готується звільнити Валерія Залужного, з’явилася у січні 2024 року. На той момент в Кремлі не тямили себе від радості.  

797 2
15.02.2024

Станом на лютий 2024 року Головнокомандувачу Збройних сил Олександру Сирському висловили довіру 40% українців, найвищу довіру зберігає колишній Головнокомандувач Валерій Залужний — 94%.  

1420 1