Популярний американський телеведучий Такер Карлсон взяв інтервю у володимира путіна.
Причини цієї події були передбачливо описані ТУТ.
А зараз – про те, який меседж через Карлсона передав путін для американської аудиторії.
Почав він з фейкової рашистської версії про історію росії і України, мовляв, «Украина никогда не существовала как самостоятельное государство, а ее территории являются исторически русскими», що Україну створив Лєнін та іншу маячню.
Потім він показав копії листів гетьмана України Богдана Хмельницького з проханнями союзу України з росією, що саме по собі вже заперечувало вигадку, ніби України не було.
Також путін не захотів сказати, а швидше всього і не знає цього, що після смерті Б. Хмельницького 16 вересня 1658 року новий гетьман України Іван Виговський розірвав договір із Московією 1654 року та уклав політичний союз із Річчю Посполитою («Гадячську унію"), а також про те, як син Хмельницького - Юрій, за плечима козацьких воєвод під тиском московитів у 1659 році поновив Договір з росією, а у 1660 році сам же розірвав його, підписавши з Польщею на правах автономії Слободищенський (в деяких джерелах Чудновський) трактат, після чого росія вирішила силою загарбати Україну.
Такі подробиці путін, як поверхневий знавець фейкової історії не знає, не кажучи вже про Такера Карлсона, якому вішав на вуха свою імперську "лапшу".
При цьому путлєр не показав умови угоди так званої Переяславської Ради, оскільки ці документи росія знищила.
Також не казав про незалежність Київської Русі, про те, як Московія при Петрі I перебрала на себе назву росія (як похідне від "русь"), як і не казав про державність Гетьманської держави, державність УНР, ЗУНР, радянської України і незалежної України, з якою росія підписала Договір про дружбу і співробітництво, де визнала територіальну цілісність України, Будапештський Меморандум, у якому гарантувала територіальну цілісність України та інші міжнародні документи, які вона грубо і віроломно порушила.
Хто цікавиться цими питаннями, пропоную почитати відповідні статті:
Походження понять «РУСЬ» (Україна) та «МОСКОВІЯ» (Росія)
Коротка історія російської державності і походження росіян
Далі путлєр, як причину майбутнього свого нападу на Україну, у вигляді державного перевороту розказав свою версію Помаранчевої революції, не пояснивши, яке відношення росія має до державних переворотів в інших країнах.
Далі він блеяв про нібито українських фашистів, геноцид російськомовного населення і т.п., про що до останнього дня перед вторгненням не говорив, і до останнього дня заперечував необхідність самого вторгнення.
Ось саме такі фейки Карлсон і повинен донести до тих, хто ще не визначився, потенційних виборців Трампа.
Видання The Washington Post присвятило цьому інтерв'ю статтю, де вказало, що:
Аналітики стверджують, що рішення Путіна поговорити з Карлсоном частково ґрунтувалося на його передбачуваній симпатії, оскільки колишній ведучий Fox протягом багатьох років неодноразово відкидав критику на адресу Путіна, та на можливості звернутися до більшої кількості MAGA Республіканської партії під час року виборів.
Це може підвищити шанси Дональда Трампа на переобрання та переконати республіканців продовжувати блокувати військову допомогу США Україні. Карлсон провів більшу частину інтерв'ю мовчки або виглядав збентеженим.
Він не поставив жодного запитання про атаки Росії на цивільні райони чи критичну інфраструктуру в Україні, в результаті яких загинули тисячі людей. Не було жодної згадки про звинувачення російського лідера у військових злочинах чи примусову депортацію українських дітей.
Також не було запитань про масштабні політичні репресії Росії проти критиків Путіна чи тривалі тюремні ув'язнення простих росіян, які влаштовували антивоєнні протести. Замість цього Карлсон ставив більш езотеричні запитання — зокрема, чи може будь-який світовий лідер бути справжнім християнином."
Через Карлсона путлєр звернувся до американських виборців зі словами:
"Чи потрібно це Сполученим Штатам? Для чого? За тисячі миль від вашої національної території. У вас немає нічого кращого?
У вас проблеми на кордоні. Питання з міграцією, питання з держборгом. У вас немає нічого кращого? То треба воювати в Україні? Чи не краще було б домовитися з Росією? "
Тому видання The Washington Post зробило логічний і очікуваний висновок:
Інтерв'ю Путіна з Такером Карлсоном свідчить про зв'язок Кремля з Республіканською партією Трампа.