Зв'язок Кремля з республіканською партією Трампа

Популярний американський телеведучий Такер Карлсон взяв інтервю у володимира путіна.

Причини цієї події були передбачливо описані ТУТ.

А зараз – про те, який меседж через Карлсона передав путін для американської аудиторії.

Почав він з фейкової рашистської версії про історію росії і України, мовляв, «Украина никогда не существовала как самостоятельное государство, а ее территории являются исторически русскими», що Україну створив Лєнін та іншу маячню.

Потім він показав копії листів гетьмана України Богдана Хмельницького з проханнями союзу України з росією, що саме по собі вже заперечувало вигадку, ніби України не було.

Також путін не захотів сказати, а швидше всього і не знає цього, що після смерті Б. Хмельницького 16 вересня 1658 року новий гетьман України Іван Виговський розірвав договір із Московією 1654 року та уклав політичний союз із Річчю Посполитою («Гадячську унію"), а також про те, як син Хмельницького - Юрій, за плечима козацьких воєвод під тиском московитів у 1659 році поновив Договір  з росією, а у 1660 році сам же розірвав його, підписавши з Польщею на правах автономії Слободищенський (в деяких джерелах Чудновський) трактат,  після чого росія вирішила силою загарбати Україну.

Такі подробиці путін, як поверхневий знавець фейкової історії не знає, не кажучи вже про Такера Карлсона, якому вішав на вуха свою імперську "лапшу".  

При цьому путлєр не показав умови угоди так званої Переяславської Ради, оскільки ці документи росія знищила.

Також не казав про незалежність Київської Русі, про те, як Московія при Петрі I перебрала на себе назву росія (як похідне від "русь"), як і не казав про державність Гетьманської держави, державність УНР, ЗУНР, радянської України і незалежної України, з якою росія підписала Договір про дружбу і співробітництво, де визнала територіальну цілісність України, Будапештський Меморандум, у якому гарантувала територіальну цілісність України та інші міжнародні документи, які вона грубо і віроломно порушила.

Хто цікавиться цими питаннями, пропоную почитати відповідні статті:

 Русь і Московія: дві історії

Походження понять «РУСЬ» (Україна) та «МОСКОВІЯ» (Росія)

Путін і «карта без України»

Коротка історія російської державності і походження росіян

Далі путлєр, як причину майбутнього свого нападу на Україну, у вигляді державного перевороту розказав свою версію Помаранчевої революції, не пояснивши, яке відношення росія має до державних переворотів в інших країнах.

Далі він блеяв про нібито українських фашистів, геноцид російськомовного населення і т.п., про що до останнього дня перед вторгненням не говорив, і до останнього дня заперечував необхідність самого вторгнення.

Ось саме такі фейки Карлсон і повинен донести до тих, хто ще не визначився, потенційних виборців Трампа.

Видання The Washington Post присвятило цьому інтерв'ю статтю, де вказало, що:

Аналітики стверджують, що рішення Путіна поговорити з Карлсоном частково ґрунтувалося на його передбачуваній симпатії, оскільки колишній ведучий Fox протягом багатьох років неодноразово відкидав критику на адресу Путіна, та на можливості звернутися до більшої кількості MAGA Республіканської партії під час року виборів.

Це може підвищити шанси Дональда Трампа на переобрання та переконати республіканців продовжувати блокувати військову допомогу США Україні. Карлсон провів більшу частину інтерв'ю мовчки або виглядав збентеженим.

Він не поставив жодного запитання про атаки Росії на цивільні райони чи критичну інфраструктуру в Україні, в результаті яких загинули тисячі людей. Не було жодної згадки про звинувачення російського лідера у військових злочинах чи примусову депортацію українських дітей.

Також не було запитань про масштабні політичні репресії Росії проти критиків Путіна чи тривалі тюремні ув'язнення простих росіян, які влаштовували антивоєнні протести. Замість цього Карлсон ставив більш езотеричні запитання — зокрема, чи може будь-який світовий лідер бути справжнім християнином."

Через Карлсона путлєр звернувся до американських виборців зі словами:

 "Чи потрібно це Сполученим Штатам? Для чого? За тисячі миль від вашої національної території. У вас немає нічого кращого?

У вас проблеми на кордоні. Питання з міграцією, питання з держборгом. У вас немає нічого кращого? То треба воювати в Україні? Чи не краще було б домовитися з Росією? "

Тому видання The Washington Post зробило логічний і очікуваний висновок:

Інтерв'ю Путіна з Такером Карлсоном свідчить про зв'язок Кремля з Республіканською партією Трампа.


12.02.2024 Ярослав Івашин 1439
16.06.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася керівником Івано-Франківського театру Ростиславом Держипільським, щоб дізнатися, як театр живе і працює під час війни, як народжуються нові вистави, які міжнародні проєкти підтримують українське мистецтво, а також про виклики сучасності і непересічну силу мистецтва в непростий час.

104
14.06.2025
Вікторія Матіїв

Напередодні Всесвітнього дня донора крові Фіртка поцікавилася, скільки прикарпатців регулярно здають кров, яка підготовка й процедура донації, розпитала у лікарки-трансфузіологині Прикарпатського обласного центру служби крові Марти Щирби, як на потреби крові вплинула війна.  

573
12.06.2025
Тетяна Дармограй

У першому півріччі 2025 року мобілізацію на Івано-Франківщині проводили з використанням нових електронних систем та оновлених процедур. Які зміни в мобілізації діють та що ще планують удосконалити, розповідає Фіртка.

6118
10.06.2025
Павло Мінка

Калуш зіткнувся з енергетичною та екологічною кризою — мільйонні збитки та виснаження підземних вод загрожують питному водопостачанню міста.  

1571
05.06.2025
Олег Головенський

Про сучасні загрози, що потребують нової парадигми підготовки управлінців і фахівців та про нову освітню програму «Національна безпека», Фіртка поспілкувалася з куратором програми, професором кафедри публічного управління та адміністрування Василем Остап’яком.

1893
02.06.2025
Лука Головенський

Про репресії радянською системою українських науковців та лідерів визвольних змагань, про навчання і наукові дослідження Українського Вільного Університету в Мюнхені та його місію української культурної дипломатії Фіртка поспілкувалася з Ларисою Дідковською.  

3020 6

Глибше за інших пірнули гностики перших століть християнської ери. Вони дійшли принципового висновку: таємниця часу сусідить з таємницею Бога. Сусідить так близько, так щільно й невіддільно, що її пізнання майже напевно відкриває браму Творця, як найбільшої з таємниць.

167

Світ змінився до невпізнаваності зі стрімким розвитком технологій ми наче живемо у майбутньому. І водночас існують традиції, яким сотні років. Одна з таких  релігійних традицій — це шанування мощей святих у християнстві.

683

Ані висока освіченість, ані шляхетна спадковість, ані залучення до незлобивих віровчень не породжують усвідомленого гуманізму «просто так».

786

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

1352
08.06.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

1535
02.06.2025

На Прикарпатті завершується весняна посівна кампанія.  

1419
26.05.2025

На Івано-Франківщині триває посівна кампанія.  

1409
07.06.2025

Восьмого та дев'ятого червня християни відзначатимуть свято Трійці.  

3518
01.06.2025

У селі Гошів, що на Івано-Франківщині, на Ясній Горі розташований монастир Чину святого Василія Великого. Зокрема, на дзвіниці Гошівського монастиря знаходиться один з чотирьох карильйонів України.  

7098
29.05.2025

У четвер, 29 травня, християни відзначають Вознесіння Христове.  

1129
25.05.2025

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

44467
07.06.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

36060 1
06.06.2025

В усьому світі санкції, накладені на Росію через її агресію в Україні, стали потужним інструментом, спрямованим на ізоляцію Кремля. Однак, як і у випадку з багатьма іншими, ці заходи не стали перепоною для всіх.  

636
01.06.2025

Другий тур виборів президента Польщі відбувається після того, як жоден з 13 кандидатів у першому турі 18 травня не здобув більше половини чинних голосів.  

704
27.05.2025

Німеччина, а також Франція, Велика Британія та США більше не мають обмежень щодо далекобійної зброї для України.  

978
22.05.2025

Держсекретар США Марко Рубіо відмовився назвати лідера Кремля володимира путіна воєнним злочинцем.  

1058