Путін, Трамп і Карлсон: що між ними спільного

Путін, Трамп і Карлсон. Що між ними спільного? Путіна і Трампа найбільше поєднує позиція щодо капітуляції України у війні з росією за формулою «мир в обмін на території».

З вуст Трампа це звучить так:

"They could have given up Crimea. They could have done something with NATO, 'Okay, we're not gonna join NATO," and you"d have a country, because I believe Putin wanted to make a deal... You know, that"s something that could have been negotiated. Because there were certain parts, Crimea and other parts of the country, that a lot of people expected could happen.

You could have made a deal. So they could have made a deal where there"s lesser territory right now than Russia"s already taken, to be honest. And you could have made a deal where nobody was killed... "..."But you could have also given some areas that are inclined to be Russian, where the people speak Russian, you know, etcetera, etcetera. And you could have had a country ".

"Вони могли б відмовитися від Криму. Вони могли щось зробити з НАТО: "Добре, ми не підемо в НАТО", і у вас була б країна, тому що я вірю, що Путін хотів укласти угоду... Ви знаєте , це те, про що можна було домовитися. Тому що були певні частини, Крим та інші частини країни, де багато людей очікували, що це може відбутися.

Ви могли укласти угоду. Тож вони могли укласти угоду там, де є менша територія прямо зараз, ніж Росія зараз захопила, чесно кажучи. І ви могли б укласти угоду, щоб ніхто не був убитий... "..." Але ви також могли віддати деякі райони, які схиляються до Росії, де люди говорять російською , ви знаєте, і так далі, і так далі. І ви могли б мати країну ".

Звідси видно – яким саме чином Трамп хоче звершити війну за 24 години.

Тепер – хто такий Карлсон, і що у нього спільного з Трампом.

Такер Карлсон – це популярний американський телеведучий. Спочатку він зневажливо ставився до Трампа, кажучи, що "в чому він хороший, так в це в руйнації. У цьому він безперечний чемпіон світу".

Однак, їх об'єднали спільні риси і погляди.

Вони обидва – шоумени, які використовують для своєї популярності інтриги, скандали та теорії змов.  

Наприклад, Карлсон привертав до себе увагу заявами, нібито влада приховує інформацію про космічний корабель інопланетян, який є у її розпорядженні, услід за російською пропагандою повторював кремлівські меседжі про нібито американські біологічні лабораторії в Україні, стверджував, що Каховську ГЕС підірвали українці, а "Північний потік" — американська влада, поширював фейк про нібито заборону в Україні православної церкви та переслідування християн, не уточнюючи, що мова йде про неканонічну церкву з центром управління у Москві і про те, що є й інша православна церква, визнана світовим православ'ям і вселенським патріархом, і що парафіянам ніколи не заборонялось відвідувати  храми.

Все це йшло в унісон з рашистською пропагандою.  

Напередодні російського вторгнення Карлсон проявляв невдоволення, що "ненависть до Путіна стала головною метою зовнішньої політики Америки".

Коли рашистські війська сконцентрувались на кордоні з Україною, він відкидав наміри путіна, заявляючи: "Ні. Володимир Путін нічого цього не робив", хоча потім і засудив вторгнення.

Непередбачуваність і роздвоєння особистості – це те, що також об'єднує Трампа і Карлсона.

Такер Карлсон неодноразово із симпатією відгукувався про путіна. Це також об'єднує його з Трампом, який стосовно проголошення путіним незалежності ЛДНР казав:

"Це геніально". Путін проголошує велику частину України незалежною. О, це чудово. Отже, Путін зараз каже: "Це незалежна", велика частина України. Я сказав: "Наскільки це розумно?" І він увійде і буде миротворцем. Це найсильніша миротворча сила" … "Я дуже добре знаю Путіна, ми з ним не раз спілкувалися, я подобаюся йому, він подобається мені."

На другий день путін вдерся в Україну, а ця позиція Трампа облетіла усі рашистські ЗМІ, лише з зауваженням, що Трамп погано знає географію, бо ЛДНР — це поки що не більша частина України.

Будучи великим прихильником Трампа, Карлсон проводив велику агітацію на користь його передвиборчої кампанії, а потім, услід за ним, почав брехати, ніби вибори були сфальсифіковані, попри те, що десятки судів підтвердили перемогу на виборах Байдена, і що Верховний суд також це підтвердив, в тому числі судді, яких призначав Трамп.

Також Карлсон брехав, ніби захоплення 6 січня 2021 року Капітолію прихильниками Трампа було сплановане ФБР. Оскільки він цю брехню доносив з трибуни головного рупору республіканців — телеканалу "Фокс", цей телеканал через наклепи устами Карлсона, програв судовий позов на 780 млн доларів, за що дав Карлсону копняка під зад. Однак той, як телеведучий, заснувавши свою власну програму,  і надалі не втрачав популярності серед багатьох американців.

Працюючи в руслі рашистської пропаганди, трампіст Такер Карлсон після повномасштабного вторгнення росії не раз захищав путіна, а Зеленського називав брехуном і іноземним диктатором.

За це путлєр і всі рашисти дуже полюбили Карлсона, і у контексті війни в Україні називають його "авторитетним джерелом новин", а його телепередачі, дубльовані російською мовою, безплатно почав транслювати канал "Россия 24".

Російські державні ЗМІ часто його цитують. Російське агентство медіааналітики "Шмаков.Медиа" підрахувало, що перед його приїздом у Москву всього за тиждень російські державні ЗМІ та z-канали згадали Карлсона приблизно 2050 разів.

Карлсон звинувачував американські ЗМІ в "корупції" за те, що вони нібито не бажають розмовляти з путіним, проте охоче беруть інтерв'ю у Зеленського, і ці інтерв'ю він назвав "підлесливими розмовами", що втягують США у війну у Східній Європі. Головна телеведуча новин СNN Крістіан Аманпур назвала це абсурдом (цитата):

 "Це абсурд — ми постійно просимо про інтерв'ю, ми це робимо вже багато років".

Редактор ВВС з питань Росії Стів Розенберг, у свою чергу також підтвердив, що ВВС за останні 18 місяців направила до Кремля кілька таких запитів і завжди отримувала у відповідь "ні".

Проте путін з задоволенням готовий дати інтерв'ю своєму шанувальнику Тагеру Карлсону, а для всіх трьох найкращий час для цього – передвиборна кампанія Трампа,  тим паче, що погляди Карлсона (як і Трампа), поділяє переважно та частина американців, які незадоволені американською допомогою Україні, тому зараз, в рамках передвиборчої кампанії Трампа,  його великий прихильник і пропагандист Такер Карлсон, полетів до путлєра, щоб взяти у нього інтерв'ю, і, за його словами, пояснити американцям, — чому саме путін напав на Україну.

Таким чином він хоче виборцям Трампа донести путінську версію війни в Україні.  Карлсон — це американський аналог соловйова, скабєєвой і симонян.

Значна частина республіканських виборців вважає Карлсона відповідною кандидатурою на пост віцепрезидента у випадку, якщо переможе Трамп, і після відповідного запитання журналістів Трамп публічно визнав цей варіант можливим. Враховуючи, як багато їх поєднує, дует Трамп – Карлсон виглядає досить гармонійно.  Відомий американський радіоведучий Чарлі Кірк заявив, що кращої кандидатури просто не може бути (цитата):

"Жоден претендент на посаду віце-президента не пройшов таку бойову перевірку, як Такер.... Такер — єдиний республіканець, який може навіть почати наслідувати риторичний стиль Трампа"

 Думку Кірка поділяє і член Палати представників Марджорі Тейлор Грін, яка відома своїм гаслом "Ні цента допомоги Україні!".

Як зауважує видання New York Times — було б наївним думати, що російському президентові просто захотілося поговорити з людиною, яка розділяє його погляди і "традиційні цінності" (цитата):

"Розмовляючи з Карлсоном, Путін, швидше за все, прагне скористатися унікальною можливістю: шансом звернутися до аудиторії, що потенційно співчуває, у Сполучених Штатах"

Карлсон знає, що всі це розуміють, тому намагається ніби виправдатись (цитата):

"Ми тут не тому, що любимо Володимира Путіна… Ми не закликаємо вас погоджуватися з тим, що Путін може сказати у цьому інтерв'ю, але ми закликаємо вас подивитися на нього. Ви повинні знати якнайбільше",

Інтерв'ю путлєра Карлсону є корисним і для Кремля і для всієї рашистської аудиторії. Як зазначала у статті про Карлсона оглядач журналу Atlantic Енн Епплбаум, (цитата):

"Коли Карлсон виступає від імені Віктора Орбана чи Володимира Путіна, його слова повторюють в Угорщині та Росії, де вони справді мають резонанс: "Дивіться, нас підтримує відомий американський журналіст".

Всім очевидно, що путін Карлсону не зможе нічого нового сказати, крім того, що вже десятки разів усім заявляв, тому на думку політичних аналітиків, інтерв'ю є лише прикриттям, за яким стоять переговори путіна і Трампа, а Карлсон тут лише як посередник, і що саме Карлсон мав передати Путіну від Трампа — можна тільки здогадуватись, спираючись на їхні офіційні ідентичні позиції щодо України.


11.02.2024 Івашин Ярослав 1186
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

565
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

2794 12
07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

2527
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

6678 7
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

2975
19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

2558

Привиди стали  головними героями книжок та фільмів. Враховуючи, що привидом вважають душу померлої людини, то цікаво дізнатись  християнське бачення цього феномену  і знайти згадки про це у Біблії.

370

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

1176

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

2277

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

3085
23.10.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

17027
17.10.2024

Інфляція на споживчому ринку у вересні 2024 року порівняно із серпнем, як на Прикарпатті, так і в Україні становила 1,5%, з початку року — 7,2% та 6,5% відповідно.  

637
11.10.2024

Загалом господарства Прикарпаття зібрали понад 65 тисяч тонн зернових і зернобобових культур з площі 109 тисяч га.  

911
23.10.2024

Після початку повномасштабної війни з росією капеланська служба стала невіддільною частиною Збройних Сил України.  

253
18.10.2024

В Україні набув чинності закон "Про захист конституційного ладу у сфері діяльності релігійних організацій" № 3894-IX, який передбачає припинення діяльності на території України релігійних організацій, пов’язаних з Російською православною церквою.    

685
15.10.2024

Більшість українців — 61% — підтримують ідею, щоб в Україні існувала лише одна Православна церква.  

2035
10.10.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

34568
21.10.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

27346 1
25.10.2024

У Східному регіоні частки тих, хто з цим хоче, і тих, хто не хоче перемовин, статистично значуще не відрізняються від інших регіонів (відповідно 39% і 43%).  

140
22.10.2024

В органах прокуратури може бути в три рази більше осіб з інвалідністю, ніж в середньому серед населення, а серед начальників – 38%.

365
19.10.2024

Очікують на покращення діяльності — 9% мешканців заходу. Про погіршення діяльності сказали 6% мешканців західних регіонів.  

456
16.10.2024

Президент Володимир Зеленський у Верховній Раді представив план перемоги.  

2195