Путін, Трамп і Карлсон: що між ними спільного

Путін, Трамп і Карлсон. Що між ними спільного? Путіна і Трампа найбільше поєднує позиція щодо капітуляції України у війні з росією за формулою «мир в обмін на території».

З вуст Трампа це звучить так:

"They could have given up Crimea. They could have done something with NATO, 'Okay, we're not gonna join NATO," and you"d have a country, because I believe Putin wanted to make a deal... You know, that"s something that could have been negotiated. Because there were certain parts, Crimea and other parts of the country, that a lot of people expected could happen.

You could have made a deal. So they could have made a deal where there"s lesser territory right now than Russia"s already taken, to be honest. And you could have made a deal where nobody was killed... "..."But you could have also given some areas that are inclined to be Russian, where the people speak Russian, you know, etcetera, etcetera. And you could have had a country ".

"Вони могли б відмовитися від Криму. Вони могли щось зробити з НАТО: "Добре, ми не підемо в НАТО", і у вас була б країна, тому що я вірю, що Путін хотів укласти угоду... Ви знаєте , це те, про що можна було домовитися. Тому що були певні частини, Крим та інші частини країни, де багато людей очікували, що це може відбутися.

Ви могли укласти угоду. Тож вони могли укласти угоду там, де є менша територія прямо зараз, ніж Росія зараз захопила, чесно кажучи. І ви могли б укласти угоду, щоб ніхто не був убитий... "..." Але ви також могли віддати деякі райони, які схиляються до Росії, де люди говорять російською , ви знаєте, і так далі, і так далі. І ви могли б мати країну ".

Звідси видно – яким саме чином Трамп хоче звершити війну за 24 години.

Тепер – хто такий Карлсон, і що у нього спільного з Трампом.

Такер Карлсон – це популярний американський телеведучий. Спочатку він зневажливо ставився до Трампа, кажучи, що "в чому він хороший, так в це в руйнації. У цьому він безперечний чемпіон світу".

Однак, їх об'єднали спільні риси і погляди.

Вони обидва – шоумени, які використовують для своєї популярності інтриги, скандали та теорії змов.  

Наприклад, Карлсон привертав до себе увагу заявами, нібито влада приховує інформацію про космічний корабель інопланетян, який є у її розпорядженні, услід за російською пропагандою повторював кремлівські меседжі про нібито американські біологічні лабораторії в Україні, стверджував, що Каховську ГЕС підірвали українці, а "Північний потік" — американська влада, поширював фейк про нібито заборону в Україні православної церкви та переслідування християн, не уточнюючи, що мова йде про неканонічну церкву з центром управління у Москві і про те, що є й інша православна церква, визнана світовим православ'ям і вселенським патріархом, і що парафіянам ніколи не заборонялось відвідувати  храми.

Все це йшло в унісон з рашистською пропагандою.  

Напередодні російського вторгнення Карлсон проявляв невдоволення, що "ненависть до Путіна стала головною метою зовнішньої політики Америки".

Коли рашистські війська сконцентрувались на кордоні з Україною, він відкидав наміри путіна, заявляючи: "Ні. Володимир Путін нічого цього не робив", хоча потім і засудив вторгнення.

Непередбачуваність і роздвоєння особистості – це те, що також об'єднує Трампа і Карлсона.

Такер Карлсон неодноразово із симпатією відгукувався про путіна. Це також об'єднує його з Трампом, який стосовно проголошення путіним незалежності ЛДНР казав:

"Це геніально". Путін проголошує велику частину України незалежною. О, це чудово. Отже, Путін зараз каже: "Це незалежна", велика частина України. Я сказав: "Наскільки це розумно?" І він увійде і буде миротворцем. Це найсильніша миротворча сила" … "Я дуже добре знаю Путіна, ми з ним не раз спілкувалися, я подобаюся йому, він подобається мені."

На другий день путін вдерся в Україну, а ця позиція Трампа облетіла усі рашистські ЗМІ, лише з зауваженням, що Трамп погано знає географію, бо ЛДНР — це поки що не більша частина України.

Будучи великим прихильником Трампа, Карлсон проводив велику агітацію на користь його передвиборчої кампанії, а потім, услід за ним, почав брехати, ніби вибори були сфальсифіковані, попри те, що десятки судів підтвердили перемогу на виборах Байдена, і що Верховний суд також це підтвердив, в тому числі судді, яких призначав Трамп.

Також Карлсон брехав, ніби захоплення 6 січня 2021 року Капітолію прихильниками Трампа було сплановане ФБР. Оскільки він цю брехню доносив з трибуни головного рупору республіканців — телеканалу "Фокс", цей телеканал через наклепи устами Карлсона, програв судовий позов на 780 млн доларів, за що дав Карлсону копняка під зад. Однак той, як телеведучий, заснувавши свою власну програму,  і надалі не втрачав популярності серед багатьох американців.

Працюючи в руслі рашистської пропаганди, трампіст Такер Карлсон після повномасштабного вторгнення росії не раз захищав путіна, а Зеленського називав брехуном і іноземним диктатором.

За це путлєр і всі рашисти дуже полюбили Карлсона, і у контексті війни в Україні називають його "авторитетним джерелом новин", а його телепередачі, дубльовані російською мовою, безплатно почав транслювати канал "Россия 24".

Російські державні ЗМІ часто його цитують. Російське агентство медіааналітики "Шмаков.Медиа" підрахувало, що перед його приїздом у Москву всього за тиждень російські державні ЗМІ та z-канали згадали Карлсона приблизно 2050 разів.

Карлсон звинувачував американські ЗМІ в "корупції" за те, що вони нібито не бажають розмовляти з путіним, проте охоче беруть інтерв'ю у Зеленського, і ці інтерв'ю він назвав "підлесливими розмовами", що втягують США у війну у Східній Європі. Головна телеведуча новин СNN Крістіан Аманпур назвала це абсурдом (цитата):

 "Це абсурд — ми постійно просимо про інтерв'ю, ми це робимо вже багато років".

Редактор ВВС з питань Росії Стів Розенберг, у свою чергу також підтвердив, що ВВС за останні 18 місяців направила до Кремля кілька таких запитів і завжди отримувала у відповідь "ні".

Проте путін з задоволенням готовий дати інтерв'ю своєму шанувальнику Тагеру Карлсону, а для всіх трьох найкращий час для цього – передвиборна кампанія Трампа,  тим паче, що погляди Карлсона (як і Трампа), поділяє переважно та частина американців, які незадоволені американською допомогою Україні, тому зараз, в рамках передвиборчої кампанії Трампа,  його великий прихильник і пропагандист Такер Карлсон, полетів до путлєра, щоб взяти у нього інтерв'ю, і, за його словами, пояснити американцям, — чому саме путін напав на Україну.

Таким чином він хоче виборцям Трампа донести путінську версію війни в Україні.  Карлсон — це американський аналог соловйова, скабєєвой і симонян.

Значна частина республіканських виборців вважає Карлсона відповідною кандидатурою на пост віцепрезидента у випадку, якщо переможе Трамп, і після відповідного запитання журналістів Трамп публічно визнав цей варіант можливим. Враховуючи, як багато їх поєднує, дует Трамп – Карлсон виглядає досить гармонійно.  Відомий американський радіоведучий Чарлі Кірк заявив, що кращої кандидатури просто не може бути (цитата):

"Жоден претендент на посаду віце-президента не пройшов таку бойову перевірку, як Такер.... Такер — єдиний республіканець, який може навіть почати наслідувати риторичний стиль Трампа"

 Думку Кірка поділяє і член Палати представників Марджорі Тейлор Грін, яка відома своїм гаслом "Ні цента допомоги Україні!".

Як зауважує видання New York Times — було б наївним думати, що російському президентові просто захотілося поговорити з людиною, яка розділяє його погляди і "традиційні цінності" (цитата):

"Розмовляючи з Карлсоном, Путін, швидше за все, прагне скористатися унікальною можливістю: шансом звернутися до аудиторії, що потенційно співчуває, у Сполучених Штатах"

Карлсон знає, що всі це розуміють, тому намагається ніби виправдатись (цитата):

"Ми тут не тому, що любимо Володимира Путіна… Ми не закликаємо вас погоджуватися з тим, що Путін може сказати у цьому інтерв'ю, але ми закликаємо вас подивитися на нього. Ви повинні знати якнайбільше",

Інтерв'ю путлєра Карлсону є корисним і для Кремля і для всієї рашистської аудиторії. Як зазначала у статті про Карлсона оглядач журналу Atlantic Енн Епплбаум, (цитата):

"Коли Карлсон виступає від імені Віктора Орбана чи Володимира Путіна, його слова повторюють в Угорщині та Росії, де вони справді мають резонанс: "Дивіться, нас підтримує відомий американський журналіст".

Всім очевидно, що путін Карлсону не зможе нічого нового сказати, крім того, що вже десятки разів усім заявляв, тому на думку політичних аналітиків, інтерв'ю є лише прикриттям, за яким стоять переговори путіна і Трампа, а Карлсон тут лише як посередник, і що саме Карлсон мав передати Путіну від Трампа — можна тільки здогадуватись, спираючись на їхні офіційні ідентичні позиції щодо України.


11.02.2024 Івашин Ярослав 1048
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1325 3
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

3454 2
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

2681
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7131 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

19299 29
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

4867 1

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

341

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1295

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

1834

13 червня 2024 року США та Україна підписали двосторонню безпекову угоду, яка має декларативний характер. Документ не буде ратифікований Конгресом США, бо являє собою декларацію про наміри без чітких гарантій безпеки.

1689
06.07.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

1973
01.07.2024

Сонячна та суха погода дещо пришвидшила збирання зернових культур.

706
27.06.2024

Сухий корм для собак — це один із найпопулярніших видів харчування для домашніх улюбленців. Його головні переваги включають зручність у зберіганні, тривалий термін придатності та можливість легко контролювати раціон тварини.

717
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

5654
07.07.2024

В Івано-Франківську освятили престол в оновленому храмі релігійної громади Матері Божої Неустанної Помочі, що на вулиці Івасюка.  

4283 1
03.07.2024

Як церква визначає роль чоловіка та жінки у шлюбі та як ці ролі можуть змінюватися з часом, пояснив священник. 

924 3
28.06.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

792 1
11.07.2024

Арсен Мірзоян у суботу приїде в Івано-Франківськ із презентацією свого нового альбому «Сонце».  

282
09.07.2024

Серед тих, хто бачить скоріше єдність або хоча б в рівній мірі елементи єдності та роз’єднаності, переважна більшість (67-68%) хочуть бачити критику влади конструктивною або щоб її взагалі не було.  

477 1
04.07.2024

Наскільки ефективною є робота міської ради та які пріоритети у діяльності депутатів, розповів секретар Івано-Франківської міської ради.

614
29.06.2024

Після початку повномасштабної російської агресії проти України частка громадян, які вважають, що події в Україні розвиваються у правильному напрямі істотно зросла.  

756 1
26.06.2024

52% опитаних іванофранківців схвалюють діяльність міської ради, окремо роботу міського голови Руслана Марцінківа схвалюють 58%.   

891 1