Путін, Трамп і Карлсон: що між ними спільного

Путін, Трамп і Карлсон. Що між ними спільного? Путіна і Трампа найбільше поєднує позиція щодо капітуляції України у війні з росією за формулою «мир в обмін на території».

З вуст Трампа це звучить так:

"They could have given up Crimea. They could have done something with NATO, 'Okay, we're not gonna join NATO," and you"d have a country, because I believe Putin wanted to make a deal... You know, that"s something that could have been negotiated. Because there were certain parts, Crimea and other parts of the country, that a lot of people expected could happen.

You could have made a deal. So they could have made a deal where there"s lesser territory right now than Russia"s already taken, to be honest. And you could have made a deal where nobody was killed... "..."But you could have also given some areas that are inclined to be Russian, where the people speak Russian, you know, etcetera, etcetera. And you could have had a country ".

"Вони могли б відмовитися від Криму. Вони могли щось зробити з НАТО: "Добре, ми не підемо в НАТО", і у вас була б країна, тому що я вірю, що Путін хотів укласти угоду... Ви знаєте , це те, про що можна було домовитися. Тому що були певні частини, Крим та інші частини країни, де багато людей очікували, що це може відбутися.

Ви могли укласти угоду. Тож вони могли укласти угоду там, де є менша територія прямо зараз, ніж Росія зараз захопила, чесно кажучи. І ви могли б укласти угоду, щоб ніхто не був убитий... "..." Але ви також могли віддати деякі райони, які схиляються до Росії, де люди говорять російською , ви знаєте, і так далі, і так далі. І ви могли б мати країну ".

Звідси видно – яким саме чином Трамп хоче звершити війну за 24 години.

Тепер – хто такий Карлсон, і що у нього спільного з Трампом.

Такер Карлсон – це популярний американський телеведучий. Спочатку він зневажливо ставився до Трампа, кажучи, що "в чому він хороший, так в це в руйнації. У цьому він безперечний чемпіон світу".

Однак, їх об'єднали спільні риси і погляди.

Вони обидва – шоумени, які використовують для своєї популярності інтриги, скандали та теорії змов.  

Наприклад, Карлсон привертав до себе увагу заявами, нібито влада приховує інформацію про космічний корабель інопланетян, який є у її розпорядженні, услід за російською пропагандою повторював кремлівські меседжі про нібито американські біологічні лабораторії в Україні, стверджував, що Каховську ГЕС підірвали українці, а "Північний потік" — американська влада, поширював фейк про нібито заборону в Україні православної церкви та переслідування християн, не уточнюючи, що мова йде про неканонічну церкву з центром управління у Москві і про те, що є й інша православна церква, визнана світовим православ'ям і вселенським патріархом, і що парафіянам ніколи не заборонялось відвідувати  храми.

Все це йшло в унісон з рашистською пропагандою.  

Напередодні російського вторгнення Карлсон проявляв невдоволення, що "ненависть до Путіна стала головною метою зовнішньої політики Америки".

Коли рашистські війська сконцентрувались на кордоні з Україною, він відкидав наміри путіна, заявляючи: "Ні. Володимир Путін нічого цього не робив", хоча потім і засудив вторгнення.

Непередбачуваність і роздвоєння особистості – це те, що також об'єднує Трампа і Карлсона.

Такер Карлсон неодноразово із симпатією відгукувався про путіна. Це також об'єднує його з Трампом, який стосовно проголошення путіним незалежності ЛДНР казав:

"Це геніально". Путін проголошує велику частину України незалежною. О, це чудово. Отже, Путін зараз каже: "Це незалежна", велика частина України. Я сказав: "Наскільки це розумно?" І він увійде і буде миротворцем. Це найсильніша миротворча сила" … "Я дуже добре знаю Путіна, ми з ним не раз спілкувалися, я подобаюся йому, він подобається мені."

На другий день путін вдерся в Україну, а ця позиція Трампа облетіла усі рашистські ЗМІ, лише з зауваженням, що Трамп погано знає географію, бо ЛДНР — це поки що не більша частина України.

Будучи великим прихильником Трампа, Карлсон проводив велику агітацію на користь його передвиборчої кампанії, а потім, услід за ним, почав брехати, ніби вибори були сфальсифіковані, попри те, що десятки судів підтвердили перемогу на виборах Байдена, і що Верховний суд також це підтвердив, в тому числі судді, яких призначав Трамп.

Також Карлсон брехав, ніби захоплення 6 січня 2021 року Капітолію прихильниками Трампа було сплановане ФБР. Оскільки він цю брехню доносив з трибуни головного рупору республіканців — телеканалу "Фокс", цей телеканал через наклепи устами Карлсона, програв судовий позов на 780 млн доларів, за що дав Карлсону копняка під зад. Однак той, як телеведучий, заснувавши свою власну програму,  і надалі не втрачав популярності серед багатьох американців.

Працюючи в руслі рашистської пропаганди, трампіст Такер Карлсон після повномасштабного вторгнення росії не раз захищав путіна, а Зеленського називав брехуном і іноземним диктатором.

За це путлєр і всі рашисти дуже полюбили Карлсона, і у контексті війни в Україні називають його "авторитетним джерелом новин", а його телепередачі, дубльовані російською мовою, безплатно почав транслювати канал "Россия 24".

Російські державні ЗМІ часто його цитують. Російське агентство медіааналітики "Шмаков.Медиа" підрахувало, що перед його приїздом у Москву всього за тиждень російські державні ЗМІ та z-канали згадали Карлсона приблизно 2050 разів.

Карлсон звинувачував американські ЗМІ в "корупції" за те, що вони нібито не бажають розмовляти з путіним, проте охоче беруть інтерв'ю у Зеленського, і ці інтерв'ю він назвав "підлесливими розмовами", що втягують США у війну у Східній Європі. Головна телеведуча новин СNN Крістіан Аманпур назвала це абсурдом (цитата):

 "Це абсурд — ми постійно просимо про інтерв'ю, ми це робимо вже багато років".

Редактор ВВС з питань Росії Стів Розенберг, у свою чергу також підтвердив, що ВВС за останні 18 місяців направила до Кремля кілька таких запитів і завжди отримувала у відповідь "ні".

Проте путін з задоволенням готовий дати інтерв'ю своєму шанувальнику Тагеру Карлсону, а для всіх трьох найкращий час для цього – передвиборна кампанія Трампа,  тим паче, що погляди Карлсона (як і Трампа), поділяє переважно та частина американців, які незадоволені американською допомогою Україні, тому зараз, в рамках передвиборчої кампанії Трампа,  його великий прихильник і пропагандист Такер Карлсон, полетів до путлєра, щоб взяти у нього інтерв'ю, і, за його словами, пояснити американцям, — чому саме путін напав на Україну.

Таким чином він хоче виборцям Трампа донести путінську версію війни в Україні.  Карлсон — це американський аналог соловйова, скабєєвой і симонян.

Значна частина республіканських виборців вважає Карлсона відповідною кандидатурою на пост віцепрезидента у випадку, якщо переможе Трамп, і після відповідного запитання журналістів Трамп публічно визнав цей варіант можливим. Враховуючи, як багато їх поєднує, дует Трамп – Карлсон виглядає досить гармонійно.  Відомий американський радіоведучий Чарлі Кірк заявив, що кращої кандидатури просто не може бути (цитата):

"Жоден претендент на посаду віце-президента не пройшов таку бойову перевірку, як Такер.... Такер — єдиний республіканець, який може навіть почати наслідувати риторичний стиль Трампа"

 Думку Кірка поділяє і член Палати представників Марджорі Тейлор Грін, яка відома своїм гаслом "Ні цента допомоги Україні!".

Як зауважує видання New York Times — було б наївним думати, що російському президентові просто захотілося поговорити з людиною, яка розділяє його погляди і "традиційні цінності" (цитата):

"Розмовляючи з Карлсоном, Путін, швидше за все, прагне скористатися унікальною можливістю: шансом звернутися до аудиторії, що потенційно співчуває, у Сполучених Штатах"

Карлсон знає, що всі це розуміють, тому намагається ніби виправдатись (цитата):

"Ми тут не тому, що любимо Володимира Путіна… Ми не закликаємо вас погоджуватися з тим, що Путін може сказати у цьому інтерв'ю, але ми закликаємо вас подивитися на нього. Ви повинні знати якнайбільше",

Інтерв'ю путлєра Карлсону є корисним і для Кремля і для всієї рашистської аудиторії. Як зазначала у статті про Карлсона оглядач журналу Atlantic Енн Епплбаум, (цитата):

"Коли Карлсон виступає від імені Віктора Орбана чи Володимира Путіна, його слова повторюють в Угорщині та Росії, де вони справді мають резонанс: "Дивіться, нас підтримує відомий американський журналіст".

Всім очевидно, що путін Карлсону не зможе нічого нового сказати, крім того, що вже десятки разів усім заявляв, тому на думку політичних аналітиків, інтерв'ю є лише прикриттям, за яким стоять переговори путіна і Трампа, а Карлсон тут лише як посередник, і що саме Карлсон мав передати Путіну від Трампа — можна тільки здогадуватись, спираючись на їхні офіційні ідентичні позиції щодо України.


11.02.2024 Івашин Ярослав 1339
25.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

1410
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

1660
17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

2423
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

2125
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

1861 1
06.01.2025
Тетяна Дармограй

Про сфери, в яких найчастіше шукають працівників, рівень заробітної плати, збільшення жінок у традиційно чоловічих професіях, співпрацю із роботодавцями, гранти та які професії будуть у попиті після війни, поспілкувались із директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

4696 8

За день до інавгурації новообраного президента США, тоді ще чинний президент Джо Байден був прийнятий в Майстри-масони Великої Ложі американського штату Південна Кароліна.

1510

На сьогодні в Івано-Франківську проживає від двох до трьох, тисяч осіб, що потребують реабілітації, і їх кількість постійно зростає – приблизно на 200-300 людей щомісяця.

620

У соцмережах широко розповсюджені так звані «захисні молитви» або «сильні молитви». 

500

Кожний очікує Виправлення Імен в міру своєї інформованості й світоглядних горизонтів. «Люди простих рішень» очікують від небожителів чогось підсумкового, зрозумілого. Інформовані очікують на підтвердження отриманої ними інформації. А є ще ті, котрі покладаються на "серединне знання"...

758
22.01.2025

Так, на споживчому ринку Івано-Франківщини харчові продукти та безалкогольні напої підвищилися на 1,9%. Суттєво [на 6,2%] подорожчала соняшникова олія.  

1587
18.01.2025

Зима — це час, коли наш організм потребує особливої підтримки, адже холодна погода, короткі дні та обмежений доступ до свіжих фруктів і овочів можуть знижувати наш імунітет.  

1657
13.01.2025

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 30-50% усіх випадків раку можна запобігти завдяки здоровому способу життя, зокрема правильному харчуванню.  

1057
22.01.2025

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

6956
17.01.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

2226
12.01.2025

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

12638
08.01.2025

Сьомого січня 2025 року в селі Космач віряни двох церков святкують різні свята — Різдво Христове та Собор святого Івана Хрестителя.  

1950
24.01.2025

Фільм Брендана Белломо і харків'янина Слави Леонтьєва "Порцелянова війна" номінували на "Оскар" у категорії "Найкращий документальний фільм".  

261
24.01.2025

Голова Івано-Франківська Руслан Марцінків прокоментував корупційні скандали щодо керівника управління транспорту і керівника міської ритуальної служби.  

1052 1
21.01.2025

У свій перший день підписав близько сто указів з найрізноманітніших питань — від імміграції чи клімату до помилування.

1006
20.01.2025

Дональд Трамп склав присягу та став 47-м президентом США. Церемонія інавгурації відбулась у Вашингтоні.  

762
17.01.2025

Онук останнього імператора Австро-Угорщини та голова будинку Габсбургів закликав до знищення Російської Федерації, назвавши це головною зовнішньополітичною метою Європи.  

1352