За що рашисти люблять Трампа і республіканців

У Вільнюсі  знищили графіті із поцілунком путіна і Трампа


Ще на виборах США у 2016 році Дональд Трамп був фаворитом серед кацапів. Його перемогу святкувала вся росія..

І хоча Дональд Трамп не зовсім виправдав очікування рашистів, все ж таки він разом зі своєю партією республіканців, порівняно з Джо Байденом, і сьогодні залишається найбільш бажаним кандидатом у президенти на виборах 2024 року.

 

Про це свідчать дані соціологічного дослідження, яке провели на замовлення консалтингової російської агенції, що спеціалізується на веденні виборчих кампаній та політичних проєктів «Дубравський консалтинг», а дослідження проводила  компанія Russian Field.

Згідно з результатами, єдиною прийнятною кандидатурою для рашистів виявився Дональд Трамп, який набрав порівняно з іншими кандидатами включно з Байденом голосів більше ніж у 14 разів.

Для при кладу, якщо Байден набрав 2% голосів, то Трамп – 27%.  У сумі кандидатів від республіканської партії (переважно за рахунок Трампа) підтримують 29,2% респондентів, від демократичної – удвічі менше, 14%.

За даними російського видання «Ведомости», симпатії росіян до Трампа пояснюються тим, що у Росії давно склався вкрай негативний образ демократичної партії, вважає президент Центру політичних технологій РФ Борис Макаренко. Поки державні медіа постійно згадують демократів у негативному ключі, Трамп набирає популярності.

Окремо йому на руку, продовжує експерт, грає його образ «крутого мужика», якого достатньо для формування симпатій росіян. А експерт Російської ради з міжнародних справ Алєксєй Наумов з цього приводу сказав, що на думку росіян, в американському істеблішменті є політики – «прості хлопці», які хочуть налагодити відносини з Росією, і найголовнішим прикладом тут є Трамп і експерт погоджується, що частка істини в такому погляді є: зазвичай американський президент, пов'язаний по руках і ногах різними чинниками, але Трамп  за думкою О. Наумова, – незалежніший президент, від якого можна було б очікувати креативного підходу до української кризи.

Таким чином, рашистів у цьому виборі хвилює питання не лише ставлення до росії, а найбільше в умовах російсько-української війни їх хвилює ставлення кандидатів до підтримки України.

І у порівнянні обох кандидатів у цьому питанні – величезна різниця. Про це було написано мною у статтях «Байден, Трамп і Україна»,  та «Дональд Трамп та допомога Україні» 

Тут я підкреслю лиш саме головні критерії, за які рашисти люблять Трампа і республіканську партію.

  1. В той час, коли Байден постійно виступає за перемогу України у війні з росією, Трамп на аналогічне питання журналістів відмовився відповідати про бажане закінчення війни у контексті перемоги. Чому саме – видно з наступного критерію.
  2. На відміну від Байдена, який однозначно постійно визнавав територіальну цілісність України, Трамп агітував за формулою «Мир в обмін на території» віддати росії усі загарбані нею землі і розділити Україну з росією за мовною ознакою (де переважає російська мова – віддати росії).

"They could have given up Crimea. They could have done something with NATO, 'Okay, we're not gonna join NATO," and you"d have a country, because I believe Putin wanted to make a deal... You know, that"s something that could have been negotiated. Because there were certain parts, Crimea and other parts of the country, that a lot of people expected could happen.

You could have made a deal. So they could have made a deal where there"s lesser territory right now than Russia"s already taken, to be honest. And you could have made a deal where nobody was killed... "I would have negotiated a deal,". "But you could have also given some areas that are inclined to be Russian, where the people speak Russian, you know, etcetera, etcetera.

And you could have had a country [Ukraine]," "That"s without even negotiating a deal. I could have negotiated. At worst, I could"ve made a deal to take over something, there are certain areas that are Russian-speaking areas, frankly, but you could"ve worked a deal."

"Вони могли відмовитися від Криму. Вони могли щось зробити з НАТО: "Добре, ми не підемо в НАТО", і у вас була б країна, тому що я вірю, що Путін хотів укласти угоду... Ви знаєте , це те, про що можна було домовитися. Тому що були певні частини, Крим та інші частини країни, де багато людей очікували, що це може відбутися. Ви могли укласти угоду.

Тож вони могли укласти угоду там, де є менша територія прямо зараз, ніж Росія зараз захопила, чесно кажучи. І ви могли б укласти угоду, де ніхто не був би вбитий... "Я б домовився про угоду"… "Але Ви могли б також дати деякі райони, які схиляються до Росії, де люди говорять російською, знаєте, і так далі, і так далі.

І у вас могла бути країна [Україна]" "У найгіршому випадку, я міг би домовитися про те, щоб вони (Росія) щось захопили. Ви ж знаєте, що (в Україні), є певні райони, які є російськомовними, відверто кажучи, але домовитись можна було б."

Після цього всього стає ясно, як Трамп хотів закінчити війну за 24 години.

  1. В той час, як Байден запевняє, що допомога Україні від США буде стільки, скільки буде потрібно, Трамп уникає розмов на цю тему.
  2. В той час, як Байден на пряме питання журналістів назвав путіна злочинцем, Трамп на аналогічне питання журналістів відмовився відповідати.
  3. В той час, як Байден без жодних умов готовий виділити Україні 61 млрд дол. допомоги, Трамп хоче пов'язати цю допомогу з проблемою південного кордону США, при тому, що допомогу Ізраїлю і Тайваню він не хоче пов'язувати з цією проблемою. І коли адміністрація Байдена у цьому пішла на поступки, Трамп взагалі відмовився розглядати двопартійну угоду Сенату і  вимагає республіканців бойкотувати це питання аж до виборів, при цьому відмовляється  надати допомогу Україні окремим пакетом.
  4. В той час, як у Палаті представників Конгресу США (яка затверджує фінансування і де переважають республіканці) партія демократів постійно одностайно голосує за допомогу Україні, блокують це питання завжди республіканці. Це зовсім не означає, що серед республіканців немає прихильників допомоги Україні, просто їхніх голосів не вистачає для позитивних рішень на користь Україні.
  5. Найбільш радикальна українофобна частина американських парламентарів нижньої палати Конгресу США (група MAGA) знаходиться саме у республіканській партії. Найбільш галасливою з них є конгресменка-трампістка Мержорі Тейлор Грін з її гаслом "Ні цента допомоги Україні!" Вона пригрозила усунути спікера Палати представників Майка Джонсона з посади, якщо він винесе на голосування двопартійну угоду Сенату, у якій є допомога Україні. 

путін, звичайно, вітає таку позицію Трампа і його партії.

Звертаючись до Конгресу, Байден нагадав, що на росії "святкували", коли республіканці заблокували допомогу Україні, і з цього приводу сказав таке:

"Якщо вас прославляють російські пропагандисти, можливо, настав час переосмислити те, що ви робите. Історія суворо судитиме тих, хто відвернеться від захисту свободи. Сьогодні на кону — свобода України"

Деякі політичні експерти припускають, що, навіть якщо для Трампа росія в майбутньому і буде конкурентом чи навіть ворогом, це не означає, що для нього Україна буде другом, тому надії на його допомогу Україні примарні. Ставлення Трампа до України є головним критерієм його оцінки як з боку рашистів, так і українців.

Підсумовуючи усі ці факти, не дивно, що серед усіх кандидатів у президенти США у рашистів на першому місці з величезним відривом стоїть Дональд Трамп і що їхні симпатії та сподівання стоять на боці республіканської партії, що видно з публікацій рашистських ЗМІ: 

 

 

Як сказав відомий російський дисидент, політичний експерт і аналітик Андрій Піонтковський,

"Русскоязычный трампизм — это тяжелое психическое заболевание"

Українці! Робіть висновки. 


24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

1761 14
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

9868 6
25.01.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

10890 24
18.01.2024
Тіна Любчик

У п'ятницю, 19 січня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбудуться вибори ректора. На посаду претендують троє працівників вишу: доктор медичних наук Микола Островський, доктор медичних наук Роман Яцишин та кандидат медичних наук Руслан Савчук.  

4975
18.01.2024

Каркасні будинки відрізняються високою міцністю, надійністю і довговічністю, а також відносно недорогі в будівництві. Втім, у 2024 році ціни на будівництво каркасних будинків в Україні, як і на все інше, продовжують зростати.  

2729
16.01.2024

Всі наші бюджети – від територіальних громад і до обласного та державного, повинні стати «бюджетами перемоги».

2233

У вівторок, 20 лютого, під час зустрічі з виборцями Дональд Трамп зробив комплімент на адресу росії: «Вони перемогли Гітлера. Вони перемогли Наполеона. Це воєнна машина». Розглянемо, що за цим стоїть.

171

31% території країни під ризиком екологічного знищення через російське вторгнення, а понад 20 тисяч км² українських земель майже повністю знищені війною.

302

Останнім часом в соцмережах посилилась пропаганда трампістів, які звинувачують Байдена і Зеленського в тому, що ті нібито відмовляються від таких форм допомоги, як ленд-ліз і PDA.    

357

За час існування людства відбувалася величезна кількість збройних конфліктів, які переростали у війни. З різноманітних причин: територіальні претензії, сфери впливу та навіть релігійні війни. Під релігійними гаслами можна як розпочинати війну, так і фанатично самовіддано воювати.

631
26.02.2024

Попри чудові якості, важливо розуміти, що грейпфрут відіграє особливу роль у взаємодії з певними ліками.

248
21.02.2024

Інфляція на споживчому ринку в січні 2024 року порівняно із груднем 2023 року на Прикарпатті становила 0,5%, в Україні — 0,4%.  

1239
15.02.2024

В Івано-Франківській області продовжуватимуть втілювати реформу шкільного харчування в освітніх закладах, адже діти мають споживати якісну та смачну їжу, приготовлену у добрих умовах.  

722
26.02.2024

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

2972
21.02.2024

Митрополит Лев Шептицький, після проведення церковного розслідування, окремим декретом проголосив ікону Гошівської Божої Матері «Цариці Карпат» чудотворною.  

1707
15.02.2024

Якщо подружжя зіштовхнулося з кризовими проблемами у сім'ї, варто звернутися для отримання підтримки та поради до різних фахівців залежно від конкретної ситуації.  

681
10.02.2024

Захист Батьківщини випливає із четвертої Божої Заповіді, яка трактується: "Шануй батька і матір". А Батьківщина — це наша друга матір, тому добрі діти, звичайно, свою маму захищатимуть.  

1100
23.02.2024

На чисельні прохання в Івано-Франківську відбудеться концерт рок-кумира, українського музиканта-мультиінструменталіста, вокаліста, композитора Олега Скрипки та гурту Воплі Відоплясова. Подія відбудеться 3 березня 18:00 - Івано-Франківськ, Panorama PUB,

347
29.02.2024

Серед тих, хто довіряє президенту Володимиру Зеленському, підтримують зовнішню політику влади 82%, тоді як серед тих, хто не довіряє — 41%.

58
25.02.2024

Водночас президент упевнений, що союзники із Заходу не підтримують цей фейк.

367
20.02.2024

Перша інформація про те, що український президент готується звільнити Валерія Залужного, з’явилася у січні 2024 року. На той момент в Кремлі не тямили себе від радості.  

800 2
15.02.2024

Станом на лютий 2024 року Головнокомандувачу Збройних сил Олександру Сирському висловили довіру 40% українців, найвищу довіру зберігає колишній Головнокомандувач Валерій Залужний — 94%.  

1423 1