За що рашисти люблять Трампа і республіканців

У Вільнюсі  знищили графіті із поцілунком путіна і Трампа


Ще на виборах США у 2016 році Дональд Трамп був фаворитом серед кацапів. Його перемогу святкувала вся росія..

І хоча Дональд Трамп не зовсім виправдав очікування рашистів, все ж таки він разом зі своєю партією республіканців, порівняно з Джо Байденом, і сьогодні залишається найбільш бажаним кандидатом у президенти на виборах 2024 року.

 

Про це свідчать дані соціологічного дослідження, яке провели на замовлення консалтингової російської агенції, що спеціалізується на веденні виборчих кампаній та політичних проєктів «Дубравський консалтинг», а дослідження проводила  компанія Russian Field.

Згідно з результатами, єдиною прийнятною кандидатурою для рашистів виявився Дональд Трамп, який набрав порівняно з іншими кандидатами включно з Байденом голосів більше ніж у 14 разів.

Для при кладу, якщо Байден набрав 2% голосів, то Трамп – 27%.  У сумі кандидатів від республіканської партії (переважно за рахунок Трампа) підтримують 29,2% респондентів, від демократичної – удвічі менше, 14%.

За даними російського видання «Ведомости», симпатії росіян до Трампа пояснюються тим, що у Росії давно склався вкрай негативний образ демократичної партії, вважає президент Центру політичних технологій РФ Борис Макаренко. Поки державні медіа постійно згадують демократів у негативному ключі, Трамп набирає популярності.

Окремо йому на руку, продовжує експерт, грає його образ «крутого мужика», якого достатньо для формування симпатій росіян. А експерт Російської ради з міжнародних справ Алєксєй Наумов з цього приводу сказав, що на думку росіян, в американському істеблішменті є політики – «прості хлопці», які хочуть налагодити відносини з Росією, і найголовнішим прикладом тут є Трамп і експерт погоджується, що частка істини в такому погляді є: зазвичай американський президент, пов'язаний по руках і ногах різними чинниками, але Трамп  за думкою О. Наумова, – незалежніший президент, від якого можна було б очікувати креативного підходу до української кризи.

Таким чином, рашистів у цьому виборі хвилює питання не лише ставлення до росії, а найбільше в умовах російсько-української війни їх хвилює ставлення кандидатів до підтримки України.

І у порівнянні обох кандидатів у цьому питанні – величезна різниця. Про це було написано мною у статтях «Байден, Трамп і Україна»,  та «Дональд Трамп та допомога Україні» 

Тут я підкреслю лиш саме головні критерії, за які рашисти люблять Трампа і республіканську партію.

  1. В той час, коли Байден постійно виступає за перемогу України у війні з росією, Трамп на аналогічне питання журналістів відмовився відповідати про бажане закінчення війни у контексті перемоги. Чому саме – видно з наступного критерію.
  2. На відміну від Байдена, який однозначно постійно визнавав територіальну цілісність України, Трамп агітував за формулою «Мир в обмін на території» віддати росії усі загарбані нею землі і розділити Україну з росією за мовною ознакою (де переважає російська мова – віддати росії).

"They could have given up Crimea. They could have done something with NATO, 'Okay, we're not gonna join NATO," and you"d have a country, because I believe Putin wanted to make a deal... You know, that"s something that could have been negotiated. Because there were certain parts, Crimea and other parts of the country, that a lot of people expected could happen.

You could have made a deal. So they could have made a deal where there"s lesser territory right now than Russia"s already taken, to be honest. And you could have made a deal where nobody was killed... "I would have negotiated a deal,". "But you could have also given some areas that are inclined to be Russian, where the people speak Russian, you know, etcetera, etcetera.

And you could have had a country [Ukraine]," "That"s without even negotiating a deal. I could have negotiated. At worst, I could"ve made a deal to take over something, there are certain areas that are Russian-speaking areas, frankly, but you could"ve worked a deal."

"Вони могли відмовитися від Криму. Вони могли щось зробити з НАТО: "Добре, ми не підемо в НАТО", і у вас була б країна, тому що я вірю, що Путін хотів укласти угоду... Ви знаєте , це те, про що можна було домовитися. Тому що були певні частини, Крим та інші частини країни, де багато людей очікували, що це може відбутися. Ви могли укласти угоду.

Тож вони могли укласти угоду там, де є менша територія прямо зараз, ніж Росія зараз захопила, чесно кажучи. І ви могли б укласти угоду, де ніхто не був би вбитий... "Я б домовився про угоду"… "Але Ви могли б також дати деякі райони, які схиляються до Росії, де люди говорять російською, знаєте, і так далі, і так далі.

І у вас могла бути країна [Україна]" "У найгіршому випадку, я міг би домовитися про те, щоб вони (Росія) щось захопили. Ви ж знаєте, що (в Україні), є певні райони, які є російськомовними, відверто кажучи, але домовитись можна було б."

Після цього всього стає ясно, як Трамп хотів закінчити війну за 24 години.

  1. В той час, як Байден запевняє, що допомога Україні від США буде стільки, скільки буде потрібно, Трамп уникає розмов на цю тему.
  2. В той час, як Байден на пряме питання журналістів назвав путіна злочинцем, Трамп на аналогічне питання журналістів відмовився відповідати.
  3. В той час, як Байден без жодних умов готовий виділити Україні 61 млрд дол. допомоги, Трамп хоче пов'язати цю допомогу з проблемою південного кордону США, при тому, що допомогу Ізраїлю і Тайваню він не хоче пов'язувати з цією проблемою. І коли адміністрація Байдена у цьому пішла на поступки, Трамп взагалі відмовився розглядати двопартійну угоду Сенату і  вимагає республіканців бойкотувати це питання аж до виборів, при цьому відмовляється  надати допомогу Україні окремим пакетом.
  4. В той час, як у Палаті представників Конгресу США (яка затверджує фінансування і де переважають республіканці) партія демократів постійно одностайно голосує за допомогу Україні, блокують це питання завжди республіканці. Це зовсім не означає, що серед республіканців немає прихильників допомоги Україні, просто їхніх голосів не вистачає для позитивних рішень на користь Україні.
  5. Найбільш радикальна українофобна частина американських парламентарів нижньої палати Конгресу США (група MAGA) знаходиться саме у республіканській партії. Найбільш галасливою з них є конгресменка-трампістка Мержорі Тейлор Грін з її гаслом "Ні цента допомоги Україні!" Вона пригрозила усунути спікера Палати представників Майка Джонсона з посади, якщо він винесе на голосування двопартійну угоду Сенату, у якій є допомога Україні. 

путін, звичайно, вітає таку позицію Трампа і його партії.

Звертаючись до Конгресу, Байден нагадав, що на росії "святкували", коли республіканці заблокували допомогу Україні, і з цього приводу сказав таке:

"Якщо вас прославляють російські пропагандисти, можливо, настав час переосмислити те, що ви робите. Історія суворо судитиме тих, хто відвернеться від захисту свободи. Сьогодні на кону — свобода України"

Деякі політичні експерти припускають, що, навіть якщо для Трампа росія в майбутньому і буде конкурентом чи навіть ворогом, це не означає, що для нього Україна буде другом, тому надії на його допомогу Україні примарні. Ставлення Трампа до України є головним критерієм його оцінки як з боку рашистів, так і українців.

Підсумовуючи усі ці факти, не дивно, що серед усіх кандидатів у президенти США у рашистів на першому місці з величезним відривом стоїть Дональд Трамп і що їхні симпатії та сподівання стоять на боці республіканської партії, що видно з публікацій рашистських ЗМІ: 

 

 

Як сказав відомий російський дисидент, політичний експерт і аналітик Андрій Піонтковський,

"Русскоязычный трампизм — это тяжелое психическое заболевание"

Українці! Робіть висновки. 


15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

5197 1
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1834 4
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

4042 3
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

3168 2
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7956 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

20290 29

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

274

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

816

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1910

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2389
24.07.2024

Гречаний чай — це корисний і смачний напій, який поєднує у собі багатство вітамінів і мінералів з приємним ароматом. Корисні властивості роблять його незамінним джерелом здоров'я людини.

185
20.07.2024

Влітку під час тривалих вимкнень електроенергії деякі продукти в холодильнику можуть зіпсуватися за чотири години, без нього — за дві.  

691
17.07.2024

Інфляція на споживчому ринку у червні 2024 року порівняно із травнем цього року на Прикарпатті становила 2,5%, з початку року — 4,9%, в Україні — 2,2% та 4,3% відповідно.  

473
23.07.2024

На початку серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в Крилосі, яка щороку об’єднує у молитві тисячі вірян.  

18376
19.07.2024

У суботу, 20 липня, християни відзначатимуть День пророка Іллі.  

973
15.07.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

1212 1
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

6097 3
20.07.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

23387 1
24.07.2024

Майже третина (32%) опитаних українців у травні 2024 року висловили готовність до територіальних поступок для якнайшвидшого досягнення миру та збереження незалежності.   

290
20.07.2024

Депутати Верховної ради у першому читанні підтримали законопроєкт, в якому йдеться про угоду зі слідством у провадженнях про корупційні злочини. Сім із десяти обранців з Івано-Франківщини проголосували "за".  

986 1
18.07.2024

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №11340, який дозволятиме підозрюваним у корупційних злочинах чиновникам йти на угоду зі слідством та сплачувати штраф за скоєне правопорушення.  

1165 4
16.07.2024

Зауважимо, соціологи, які опитали понад дві тисячі респондентів, наголошують, що «це думка тилу».

494