За що рашисти люблять Трампа і республіканців

У Вільнюсі  знищили графіті із поцілунком путіна і Трампа


Ще на виборах США у 2016 році Дональд Трамп був фаворитом серед кацапів. Його перемогу святкувала вся росія..

І хоча Дональд Трамп не зовсім виправдав очікування рашистів, все ж таки він разом зі своєю партією республіканців, порівняно з Джо Байденом, і сьогодні залишається найбільш бажаним кандидатом у президенти на виборах 2024 року.

 

Про це свідчать дані соціологічного дослідження, яке провели на замовлення консалтингової російської агенції, що спеціалізується на веденні виборчих кампаній та політичних проєктів «Дубравський консалтинг», а дослідження проводила  компанія Russian Field.

Згідно з результатами, єдиною прийнятною кандидатурою для рашистів виявився Дональд Трамп, який набрав порівняно з іншими кандидатами включно з Байденом голосів більше ніж у 14 разів.

Для при кладу, якщо Байден набрав 2% голосів, то Трамп – 27%.  У сумі кандидатів від республіканської партії (переважно за рахунок Трампа) підтримують 29,2% респондентів, від демократичної – удвічі менше, 14%.

За даними російського видання «Ведомости», симпатії росіян до Трампа пояснюються тим, що у Росії давно склався вкрай негативний образ демократичної партії, вважає президент Центру політичних технологій РФ Борис Макаренко. Поки державні медіа постійно згадують демократів у негативному ключі, Трамп набирає популярності.

Окремо йому на руку, продовжує експерт, грає його образ «крутого мужика», якого достатньо для формування симпатій росіян. А експерт Російської ради з міжнародних справ Алєксєй Наумов з цього приводу сказав, що на думку росіян, в американському істеблішменті є політики – «прості хлопці», які хочуть налагодити відносини з Росією, і найголовнішим прикладом тут є Трамп і експерт погоджується, що частка істини в такому погляді є: зазвичай американський президент, пов'язаний по руках і ногах різними чинниками, але Трамп  за думкою О. Наумова, – незалежніший президент, від якого можна було б очікувати креативного підходу до української кризи.

Таким чином, рашистів у цьому виборі хвилює питання не лише ставлення до росії, а найбільше в умовах російсько-української війни їх хвилює ставлення кандидатів до підтримки України.

І у порівнянні обох кандидатів у цьому питанні – величезна різниця. Про це було написано мною у статтях «Байден, Трамп і Україна»,  та «Дональд Трамп та допомога Україні» 

Тут я підкреслю лиш саме головні критерії, за які рашисти люблять Трампа і республіканську партію.

  1. В той час, коли Байден постійно виступає за перемогу України у війні з росією, Трамп на аналогічне питання журналістів відмовився відповідати про бажане закінчення війни у контексті перемоги. Чому саме – видно з наступного критерію.
  2. На відміну від Байдена, який однозначно постійно визнавав територіальну цілісність України, Трамп агітував за формулою «Мир в обмін на території» віддати росії усі загарбані нею землі і розділити Україну з росією за мовною ознакою (де переважає російська мова – віддати росії).

"They could have given up Crimea. They could have done something with NATO, 'Okay, we're not gonna join NATO," and you"d have a country, because I believe Putin wanted to make a deal... You know, that"s something that could have been negotiated. Because there were certain parts, Crimea and other parts of the country, that a lot of people expected could happen.

You could have made a deal. So they could have made a deal where there"s lesser territory right now than Russia"s already taken, to be honest. And you could have made a deal where nobody was killed... "I would have negotiated a deal,". "But you could have also given some areas that are inclined to be Russian, where the people speak Russian, you know, etcetera, etcetera.

And you could have had a country [Ukraine]," "That"s without even negotiating a deal. I could have negotiated. At worst, I could"ve made a deal to take over something, there are certain areas that are Russian-speaking areas, frankly, but you could"ve worked a deal."

"Вони могли відмовитися від Криму. Вони могли щось зробити з НАТО: "Добре, ми не підемо в НАТО", і у вас була б країна, тому що я вірю, що Путін хотів укласти угоду... Ви знаєте , це те, про що можна було домовитися. Тому що були певні частини, Крим та інші частини країни, де багато людей очікували, що це може відбутися. Ви могли укласти угоду.

Тож вони могли укласти угоду там, де є менша територія прямо зараз, ніж Росія зараз захопила, чесно кажучи. І ви могли б укласти угоду, де ніхто не був би вбитий... "Я б домовився про угоду"… "Але Ви могли б також дати деякі райони, які схиляються до Росії, де люди говорять російською, знаєте, і так далі, і так далі.

І у вас могла бути країна [Україна]" "У найгіршому випадку, я міг би домовитися про те, щоб вони (Росія) щось захопили. Ви ж знаєте, що (в Україні), є певні райони, які є російськомовними, відверто кажучи, але домовитись можна було б."

Після цього всього стає ясно, як Трамп хотів закінчити війну за 24 години.

  1. В той час, як Байден запевняє, що допомога Україні від США буде стільки, скільки буде потрібно, Трамп уникає розмов на цю тему.
  2. В той час, як Байден на пряме питання журналістів назвав путіна злочинцем, Трамп на аналогічне питання журналістів відмовився відповідати.
  3. В той час, як Байден без жодних умов готовий виділити Україні 61 млрд дол. допомоги, Трамп хоче пов'язати цю допомогу з проблемою південного кордону США, при тому, що допомогу Ізраїлю і Тайваню він не хоче пов'язувати з цією проблемою. І коли адміністрація Байдена у цьому пішла на поступки, Трамп взагалі відмовився розглядати двопартійну угоду Сенату і  вимагає республіканців бойкотувати це питання аж до виборів, при цьому відмовляється  надати допомогу Україні окремим пакетом.
  4. В той час, як у Палаті представників Конгресу США (яка затверджує фінансування і де переважають республіканці) партія демократів постійно одностайно голосує за допомогу Україні, блокують це питання завжди республіканці. Це зовсім не означає, що серед республіканців немає прихильників допомоги Україні, просто їхніх голосів не вистачає для позитивних рішень на користь Україні.
  5. Найбільш радикальна українофобна частина американських парламентарів нижньої палати Конгресу США (група MAGA) знаходиться саме у республіканській партії. Найбільш галасливою з них є конгресменка-трампістка Мержорі Тейлор Грін з її гаслом "Ні цента допомоги Україні!" Вона пригрозила усунути спікера Палати представників Майка Джонсона з посади, якщо він винесе на голосування двопартійну угоду Сенату, у якій є допомога Україні. 

путін, звичайно, вітає таку позицію Трампа і його партії.

Звертаючись до Конгресу, Байден нагадав, що на росії "святкували", коли республіканці заблокували допомогу Україні, і з цього приводу сказав таке:

"Якщо вас прославляють російські пропагандисти, можливо, настав час переосмислити те, що ви робите. Історія суворо судитиме тих, хто відвернеться від захисту свободи. Сьогодні на кону — свобода України"

Деякі політичні експерти припускають, що, навіть якщо для Трампа росія в майбутньому і буде конкурентом чи навіть ворогом, це не означає, що для нього Україна буде другом, тому надії на його допомогу Україні примарні. Ставлення Трампа до України є головним критерієм його оцінки як з боку рашистів, так і українців.

Підсумовуючи усі ці факти, не дивно, що серед усіх кандидатів у президенти США у рашистів на першому місці з величезним відривом стоїть Дональд Трамп і що їхні симпатії та сподівання стоять на боці республіканської партії, що видно з публікацій рашистських ЗМІ: 

 

 

Як сказав відомий російський дисидент, політичний експерт і аналітик Андрій Піонтковський,

"Русскоязычный трампизм — это тяжелое психическое заболевание"

Українці! Робіть висновки. 


10.02.2024 Ярослав Івашин 1011
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

1097
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

718
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

1087
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

4089 12
07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

3102
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

7285 7

Російські історики вважають Одесу російським містом, оскільки, за їх твердженням, місто було засноване російською імператрицею Єкатєріною II.  Їм і в голову не приходить той факт, що заснування міста, і зміна його назви – це різні речі.

266

Дискурс Гіпермодерну спирається на уподобання та смаки багатомільйонних «мережевих» мас, а не на естетичні ігри еліт, як дідусь-Постмодерн. Відповідно, культурні, мистецькі, політичні, тусовкові та комунікаційні практики Гіпермодерну більш «плебейські» та більш розраховані на швидку емоційну реакцію.

317

І це ж нас жахають Хеловіном ті самі люди, які водять Маланку і Вертепи, заводячи чорта до церкви на Різдво, скачуть через багаття і запускають віночки в ніч на Івана Купала, святять яйця і ковбасу на Пасху і яблука на Спаса?

886

«Співвідношення людського знання і незнання в різні епохи залишається тим самим, змінюються лише сфери знання і незнання…»

540
01.11.2024

У наші дні вуглеводи є "ворогом", а деякі "експерти" пропагують продукти з високим вмістом жирів. Якщо у вас високий кров'яний тиск, то не обов'язково жертвувати вуглеводами.  

225
25.10.2024

Суші — це не просто їжа, це справжня філософія, яка об'єднує смак, естетику та майстерність. З давніх часів японці вважали суші витвором мистецтва, і сьогодні цей кулінарний шедевр завойовує все більше шанувальників по всьому світу.  

388
23.10.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

17420
31.10.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

8728 4
26.10.2024

Гелловін відзначають 31 жовтня. Це свято передує Дню всіх святих, який відзначають 1 листопада.  

8212 1
23.10.2024

Після початку повномасштабної війни з росією капеланська служба стала невіддільною частиною Збройних Сил України.  

660
18.10.2024

В Україні набув чинності закон "Про захист конституційного ладу у сфері діяльності релігійних організацій" № 3894-IX, який передбачає припинення діяльності на території України релігійних організацій, пов’язаних з Російською православною церквою.    

1066
28.10.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

27791 1
30.10.2024

Верховна Рада 29 жовтня ухвалила в цілому законопроєкт №11225 щодо вдосконалення процедур проведення медико-соціальної експертизи.  

854
29.10.2024

Поїздка генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша в Казань на зібрання лідерів БРІКС викликала бурхливу критику з боку України та її союзників.  

578
25.10.2024

У Східному регіоні частки тих, хто з цим хоче, і тих, хто не хоче перемовин, статистично значуще не відрізняються від інших регіонів (відповідно 39% і 43%).  

581
22.10.2024

В органах прокуратури може бути в три рази більше осіб з інвалідністю, ніж в середньому серед населення, а серед начальників – 38%.

993