Юрій Романюк

Депутат Івано-Франківської обласної ради, Батьківщина

СТАТТІ АВТОРА

Повторюю 28 раз….

Мобілізаційні хвилі - вичерпалися! Досить імітувати оборону держави!

1713 9

Як, Банкова дурить українців боротьбою з сепаратизмом?

Вас вчергове тупо дурять і "розводять", цинічно спеклюючи на тотальному сепаратизмі всіх 27 суб"єктів (областей) України, всіх близько 500 райнних рад, і 30 000 населених пунктів України!

1662 4

Як Путін тріумфально затягує на своїй шиї мотузку краху Росії

Після того, як Путін вирішив залякувати Світ і розмахувати ядерною "дубінкою" - новими 40 ядерними ракетами стратегічного призначення, з дальністю польоту понад 12 тис.км., які "здатні пробивати протиракетну оборону США" (за словами Путіна), сумніватися в тому, що Світ здере з Росії +50 млрд. доларів США по "справі "ЮКОСу" тепер просто немає підстав!

1659 1

Системі координат, при якій ВСІ "в шоколаді"

У коаліції реально НЕ має 300 голосів на зміни до Конституції!

1773 0

Як фінансується Армія України? Міфи і реальність!

Якщо, реально Держбюджет України у 2015 році профінансує Армію на 90 млрд.грн., що виглядає в цифровому виразі так: 90000000000 грн. і поділити на 365 діб, то на 1 день припадає = 246575342 грн.

1647 1

Хресні батьки Ренесансу!

Чи можливо собі уявити, щоб один лише Флорентійський рід клану Медичі з Тоскани Італії, протягом лише одного століття, подарував людській цивілізації стільки Геніальних (вибачте за товтологію) Геніїв Людства?

1890 0

Депутатства - треба позбавляти АВТОМАТИЧНО!!!

В новому Законі про вибори до місцевих рад потрібно обов"язково ввести імперативну норму прямої дії (автоматично) ПОЗБАВЛЯТИ ДЕПУТАТСТВА тих депутатів, які протягом 12 календарних місяців, у будь-який період чинної каденції, незалежно від причини, пропустили понад 50% пленарних засідань сесій відповідної ради та/або 50 % засідань постійних комісій відповідної ради.

 

1572 0

Навіщо АЗС "ОККО" російські круасани?

Винятково російськими круасанами торгує мережа "ОККО", хоча в Україні їх виробляють мало не в кожному селі. В чому потреба керівництву та менеджменту "ОККО" торгувати саме російськими круасанами - мозок відмовляється зрозуміти.

1628 2

Концепція дотування вугільної галузі - АБСУРДНА і БЕЗПЕРСПЕКТИВНА!

Замість дотування та відродження вугільної галузі на Донбасі, за бюджетні кошти, пропоную розпочати реалізацію НОВОЇ ІНОВАЦІЙНОЇ Державної програми розвитку відновлювальної енергетики.

1641 2

Україна йде НЕ в ногу з Європою та США, а з терористами?

Вчора, Глава президентської адміністрації Ложкін заявив про "...необхідність налагодження двосторонніх економічних зв"язків з окупованими територіями", в той самий час, коли Єврокомісії ЄС закликають світ посилити санкції...

1647 0

Попередній аналіз Мінських домовленостей

Загальне враження - Україна отримала довгоочікувану "передишку" на мир. Загрози повномасштабної війни НЕ має. ЦЕ був стратегічний блеф, шантаж та залякування Росією всього цивілізоваого світу, аби виторгувати собі найкращі позиції. Путін скорився повномасштабному тиску всіх держав, особливо погрозам США та Британії.

1545 0

Проблема НЕучасті бійців АТО у виборах - надумана!

А що заважає аналогічно бійцям різних підрозділів в зоні АТО проголосувати за списками командирів підрозділів (рот, батальйонів, полків, бригад), за військовими квитками та офіцерськими книжками з номерами та серіями по списках командування, засвідчити ці списки своїм підписом (виборця-солдата/офіцера) та підписом командиру і начальника штаба, завірити мокрою печаткою підрозділу або в/ч?

1554 1

Друге пришестя перемир'я! Що очікувати?

І що робити в цій ситуації та за цей час Україні?

1561 1

До відома керівництва АТО, МО, Нацгвардії: ЗИМА ПРИЙДЕ!

Зважаючи на сумну екіпіровку Збройних Сил України, нехлюйство командування та злочинну тендерну процедуру законодавства, та у зв"язку з непереборним приходом зими (зимового періоду погоди), ПРОПОНУЮ:

1676 5

Близько 15 кланів політичних вампірів третій тиждень ділять шкуру НЕ вбитого ведмедя на Прикарпатті!

Посаду голови Івано-Франківської ОДА третій тиждень цинічно "ділять" і "ПРиміряють" близько 15 різношерстних політичних груп та кланів - політичних вампірів!

1724 2

Хто рідніший Україні: США чи Європа???

Україна, повинна всіма силами стати третім стратегічним конкурентом Ізраїлю та Польші в Європі, за отримання від США геополітичного сприяння і протекції, політичної, фінансової та військово-технічної допомоги.

1574 6

Ахмєтов сьогодні капітулював в своїй сепаратистській співучасті державного злочину!

Телевізійне звернення Рєната Ахмєтова - запізніле в часі і просторі, є його повною та беззастережною капітуляцією в проекті сепаратизму та силовому розколі держави України, за сценарієм яничари-путлєра, співучасником якої він був щонайменше останні 3 + 2,5 місяці!!!

1595 4

Нова Конституційна реформа ПРиведе до влади 10 нових “аксьонових”!

Запровадження проанансованих Арсеном Яценюком Конституційних змін з ліквідації ОДА/РДА, хоча і є в принципі правильними і давно очікуваними, в даних умовах, саме в цей історичний момент є НЕбезпечними і катастрофічними за своїми наслідками.

1542 1

Донбас, пора почути і Галичину, а не лише Кремль???

Якщо вас в Україні нічого НЕ влаштовує, то чухайте в свою Росію і реалізуйте там весь свій арсенал "сепаратизму", "народовладдя", "федералізму", "змінюйте Конституцію РФ", "свободу слова" , любіть там свій "Беркут" і снайперів, а МИ тут якось без вас розберемося!

1854 10

Перші підсумки Женеви!

Фактом є те, що НЕзважаючи на заяви, такого собі мАчо - путлера, під час свого бенефісу, прес-конференції у Кремлі, перед жалюгідною пародією на вільну пресу, що він НЕ визнає українську владу за легітимну, в той самий час його Міністр МЗС РФ сів, з "так званим" представником "НЕлегітимної влади" - Міністром МЗС України Дещицею, у Женеві, за один стіл переговорів у форматі чотирьох: США-ЄС-Україна-РФ!

1610 1

Як забезпечити українську армію дешевим пальним

З метою забезпечення української армії дешевим паливом та паливо-мастильними матеріалами пропоную:

1613 0

Метою Путіна (однією з найголовніших) було і є зірвати вибори Президента України

Путін і його зграя усвідомили весь трагізм ситуації для Кремля, що вони остаточно втратили Україну, в наслідок втечи Яничари, і обрання в.о. президентом - Турчинова. Це вони могли б і пережити безболісно, але... 

1594 1

УКРАЇНЦЯМ - ЗБРОЮ!

Я виступаю за негайне надання права вільного набуття та володіння автоматичною вогнепальною нарізною зброєю, калібром не більше 12,7 мм. А саме: пістолети, рушниці, карабіни, снайперські рушниці, автомати, кулемети, всіх типів, систем та зразків Світу. Набуття українцями 10-20 млн. одиниць зброї - забезпечить високий ступень гарантування суверенітету, недоторканості кордонів, територіальної ціліснісності, безпеку та недоторканість життя, житла та власності громадянина.

1433 9

В Кремлі - паніка! Тотальний ПРовал!!!

Український сценарій Кремля - НЕ спрацював! А точніше - ганебно ПРовалився! 

1673 2

Партія ВО "Батьківщина" повинна терміново внести суттєві зміни у Програму партії

Проведення повної тотальної люстрації всіх чиновників, депутатів, суддів, міліціонерів, прокурорів, тощо...

1538 5

Сепаратистам: "фьодоролізація" - НЕ вирішує проблем вступу до Європейського Союзу та НАТО

Сепаратисти сходу і півдня намагаються за будь-що зберегти свій вплив і владу над своїми "ядерними" електоральними "заповідниками", перед загрозою втрати остаточної влади в Центрі.

1398 1

23 лютого - День збройного розгону Майданів ??????

Саме у цей день, 23 лютого, Росія святкуватиме всій День захисника Вітчизни, і саме в цей день завершується (офіційне закриття) путінська Олімпіада в Сочі-2014.

1509 1

ІНСТРУКЦІЯ трьом "вождям" на переговори з Януковичем

(Проект - депутата Івано-Франківської обласної ради Юрія романюка)

1583 9

Укзалізниця знищує комунікації Прикарпаття та Львівщини зі Світом!

Укрзалізниця відповіла на Звернення Івано-Франківської облради стосовно вимоги повернути маршрут сполучення поїзду №59/60 Москва-Софія, в частині повернення руху слідування після Чернівців через станції Коломия-Івано-Франківськ-Львів.

1555 0

Бюджет Прикарпаття це кошторис концтабора!

Базові цифри оприлюденного проекту Державного бюджету України на 2014 рік, стосовно показників Івано-Франківської області загалом, міст і районів зокрема, це кошторис концтабору, основною метою якого є - сплановане упорядковане винищення населення Прикарпаття, та гарантована руйнація всієї інфраструктури краю!

1624 1

Найпростіший та найбезболісніший спосіб розсмоктування Майдану - виконання вимог Майдану!

Всі інші варіанти і сценарії - це шлях до громадянської війни і розколу держави.

1552 9

Сьогодні відроджується Українська НАЦІЯ!

Важливо не забути негайно заблокувати всі аеропорти та державний кордон від втечі державних та кримінальних злочинців, корупціонерів, бандюків, "авторитетів" та політичних...

1777 5

Які кадрові пертрубації очікувати на ПРикарпатті?

Попереднє керівництво ОДА та голови РДА, що будуть звільнені, мають дякувати Богові за те, що на їх руках не буде крові президентських виборів 2015 року, та їм персонально НЕ ПРийдеться за ЦЕ потім нести кримінальну відповідальність, за наслідки ПРиреченого злочину режиму

1642 7

"Час "роздачі слонів" за квотним ПРинципом на Банковій - минув! "Сім"я"- пішла на вибори!"

Останні кадрові потрясіння голів ОДА, з череди тривалих змін у близько 8 ПРиречених областях у 2013 році, свідчить лише про одне - Янукович розпочав нову президентську кампанію 2015 року.

1473 2

Янукович в котре ПеРетрахує Львівщину???

За час свого бездарного трирічного президентського "пАкрАщення" Янукович встиг поміняти вже шостого(!) губернатора Львівщини!

1507 2

Пратія регіонів на ПРикарпатті далі судиться!

Ви напевно буде сміятися, але знову СУД!

1607 0

10 відкритих запитань Прем”єр-міністру Азарову. (До проекту угоди “Про розподіл продукції” на Олеському родовищі сланцевого газу)

1) В ім”я чого або кого Ви відмовляєтеся від імунітету держави Україна в розділі 39 Угоди, на всі наступні 50 років? 2) Де експертиза?....

1534 5

Коломия вже приєдналася до Європейського Союзу!

Сьогодні, 14 вересня, на одному будинку в середмісті Коломиї по вул. Театральній, на двох флагштоках, поруч з Державним прапором України замайорів прапор Європейського Союзу.

1523 8

Які “засЛ(р)анці” повинні платити контрибуцію понад 50 років?

Новина, про провальне голосування депутатами Івано-Франківської обласної ради питання про погодження Угоди “Про розподіл продукції” між компанією “Шеврон”, ТОВ “Надра Олеська” та державою Україна, 20 серпня, набула широкого резонансного розголосу.

1512 9

Україна повинна оголосити бойкот зимової Олімпіади Сочі-2014!!!

Україна, в особі Національного Олімпійського Комітету (МОК) України, має повне право оголосити Бойкот Олімпіади в Сочі-2014, у відповідь на здійснення економічно-торгової війни Росії проти України, та закликати країни Західної демократії підтримати і приєднатися до бойкоту!

1582 3

Уряд Партії регіонів свідомо знищує регіони України. Зокрема, Прикарпаття

Питання погодження Угоди "Про розподіл продукції" (вуглеводнів: сланцевий газ, нафта, традиційний газ...) між державою Україна, компанією "Шеврон" та ТОВ "Надра Олеська" красномовно продемонстрував всю абсурдність назви партії з її реальною політикою і діями, фарисейство і зневагу уряду та вождів Партії регіонів - до областей нашої країни.

1396 2

"БОЖЕСТВЕННА КОМЕДІЯ"

Святкуванню 1025 річчя Хрещення Київської Руси - присвячується!

1691 7

Чи будуть Галичани понад 50 років сплачувати сланцеву контрибуцію декільком єнакієвським жлобам на оффшорах?

Чи будуть Галичани понад 50 років сплачувати сланцеву контрибуцію декільком єнакієвським жлобам на оффшорах? Дискусія навколо погодження Проекту угоди "Про розподіл продукції" між державою Україною, "Шевроном" та ТОВ "Надра Олеська" що проходить в стінах Івано-Франківської облради ("Робоча група" з близько 50 осіб) підняла цілий пласт проблемних питань.

1449 6

Пропоную проект рішення облради про заборону міні ГЕС в області

Заборонити будівництво трубних міні-ГЕС вздовж русел гірських річок області.

1627 9

«В часи загальної брехні говорити правду – це екстремізм»

За наслідками ексцентрично знервованої та психологічно неврівноваженої «фарисейської» прес-конференції «володаря Космача» Василя Чуднова.

3128 7

«Битва за Київ - розпочалася!»

Довгоочікувана відставка Київського міського голови  - відбулася! Банкова визначилася! Банкова пішла ва-банк! Повноправним і легітимним виконуючим обов’язки голови Київської міської ради є Галина Герега. Співвласниця мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр».

1526 3

Чому прокурор області ігнорує закон і громаду області?

Всі, без виключення, попередні прокурори області, за всі 20 років незалежності України, були персонально присутніми на сесіях, особисто інформували про стан законності в області, особисто відповідали на гострі запитання депутатів...

1536 2

Як рука прокурора руку слідчого миє (документ)

Повертаюсь до надрукованого Депутатського звернення, адресованого Прокурору області та начальнику ОУ УМВС, стосовно безпідставного, з ознаками явного перевищення своїх службових повноважень, затримання бізнесмена гр. Костянтина Бородайка.

1675 14

Прикарпатські злочинці в погонах займаються кіднепінгом

Сценарій № 1. Ви бізнесмен. Вас запрошують в гості, на каву. Ви приходите, здороваєтеся, присідаєте за стіл. Вас викрадають в спеціальне місце утримання в неволі. Ваших родичів попереджають про суму викупу свободи рідної вам людини. Так вчиняють бандити! Сценарій № 2. Ви бізнесмен. Вас запрошують до слідчого на розмову...

1879 25

Прокуратура стверджує, що армійські спецоперації по забезпеченню руху кортежів влади під час Різдва і Нового року були "законними"

Президенти європейських країн, спікери національних парламентів їздять по вулицях міст на ровері, метро, громадському транспорті, без охорони, без зайвих армійських спецоперацій по блокуванню руху, в яких задіяні сотні правоохоронців, що відриваються від виконання своїх безпосередніх обов’язків.

1568 0

Депутатське звернення з приводу затримання підприємця

З засобів масової інформації, 9 лютого 2012 р. (сайт «firtka.if.ua») мені, як депутату та голові постійної комісії обласної ради з питань розвитку малого та середнього бізнесу, стало відомо про затримання під вартою, протягом трьох діб, від 6.02. по 9.02.2012р., гр. Костянтина Бородайка.

1643 9

Коли уряд Азарова введе єнакієвський час?

Уряд України, на чолі з Азаровим, вивчають доцільність введення, їм самим незрозумілого, часу. Для Уряду Азарова не діють закони земного тяжіння, Ньютона, Ома...

1548 3

«Конституційна асамблея наперсточників»

В діючій Конституції України, як і в попередніх редакціях, про руку  Чечетова нічого не мовиться. Але вона махає!

1567 3

Подорож Закарпаттям. Мукачево-Берегово (фото)

Від перевала до «румунського» села Біла Церква (Закарпаття) суцільна біднота, розруха, подібна з часів СРСР кінця 80-х років...

1815 4