Коли уряд Азарова введе єнакієвський час?

 

 

                                                                                   «Пацієнт звертається до психіатра:

             - Пане лікарю, мені здається, що я

сильно страждаю манією величі!

  Лікар:

- Та що ти знаєш про манію величі,

 жалюгідна людинко («человечешка»)?!

 

        Уряд України, на чолі з Азаровим, вивчають доцільність введення, їм самим незрозумілого, часу. Для Уряду Азарова не діють закони земного тяжіння, Ньютона, Ома, міжнародного права, Гельсінські угоди з прав людини та свободи слова, Конституція та закони країни. Вони упиваються реФФорматорством! Вони модернізують часовий пояс України, як Медведєв!

 

        Увесь світ вже давно має визначений, не найдурнішими за донецьких людьми, час. Ще з часів короля Карла ІІ, за 24 меридіанами поділена земна куля, тобто директивно встановлена умовна точка відліку довготи та часових поясів. Монарху, якому вистачило розуму, ще в 1675 році профінансувати будівництво Грінвичської Королівської обсерваторії, сьогоднішні  межі міста  Лондона. Точкою відліку, нульовим меридіаном, визначено саме Грінвич. А це значить, що четверте століття людство користується науково обґрунтованою, перевіреною тривалим практичним досвідом, системою встановлення і користування часом.

 

         Під час існування СРСР, Московський час збігався з Київським, і Україна жила в одному часовому поясі з всією європейською частиною СРСР, аж до Уральських гір. Але це був лише маленький екскурс в історію.

 

         Час в Лондоні, за Грінвичем, визначався нульовим, а літом добавлялася +1 година. Літній час завжди вводився в останню неділю березня, о 3:00 годині. Зимовий час, повертали у зворотньому напрямку – 1 година, в останню неділю жовтня, о 4:00 годині.  Це, в міжнародній еталонній системі часу, називається  - Західноєвропейським часом. Позначається: 0(+1).

 

       Центральноєвропейський час має +1 годину, а літній +2 години: 1(+2).     

 

       Східноєвропейський час має +2 години, а літній +3 години: 2(+3). За цим часом завжди жив СРСР (Москва, Київ, Мінськ, Кишинів, Литва, Латвія, Естонія), Українська РСР, Україна.

 

       Але, президент РФ Дмитро Медведєв, вирішив «позбавити мешканців країни від щорічних стресів, і скасував 2 (два) часових пояса з 11 (одинадцяти), що були за всіх часів СРСР та РФ, до 28 березня 2010 року.                 І створив  9 (дев’ять) часових зон(!). Реформатор!

 

       Таким чином, Москва стала мати свій власний, Московський час:  +4.

 

       Залишається дивним, сама постановка питання, за яким часом тепер  жити Україні?  А що, Москва другий Грінвич?

 

       Тільки люди з «проФФесорською» освітою, які досягли рівня «читати лекції на кафедрі», можуть дискутувати на рівні Шарікова зі Швондером, який час встановлювати в Україні! Він, якщо уряд «проФФесіоналів» не знає, вже встановлений чотири століття назад! А в сучасній міжнародній еталонній системі часу, встановленій Всесвітнім координуванням часу (UTC), визначається (класифікується), як: Східноєвропейський час, має +2 години, а літній +3 години: 2(+3).

 

        Якщо уряд Азарова, має бажання зробити Україну, частиною якоїсь  «ЗОНИ» Росії, то це вже не наука, і не компетенція уряду, а питання рівня партійних з’їздів  Партії регіонів, КПУ чи Прогресивних соціалістів Вітренко. А може «Кульпарківської» у Львові?

 

        Пропоную Уряду Азарова розпочати кардинально «реФФормувати» Періодичну Таблицю Менделєєва. Буде креативно, і поки що, без конкурентів!

 

     Голова фракції «Батьківщина»

в Івано-Франківській обласній раді    

Юрій Романюк


01.02.2012 Юрій Романюк 1710 3
17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

1604
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

1029
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

1291 1
06.01.2025
Тетяна Дармограй

Про сфери, в яких найчастіше шукають працівників, рівень заробітної плати, збільшення жінок у традиційно чоловічих професіях, співпрацю із роботодавцями, гранти та які професії будуть у попиті після війни, поспілкувались із директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

3759 5
27.12.2024

На Івано-Франківщині, зокрема у Ворохті, Яремчі та Татарові, 27 грудня 2024 року військовослужбовці ТЦК та СП разом з поліцейськими проводять заходи оповіщення.    

33882
21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

2853

Кожний очікує Виправлення Імен в міру своєї інформованості й світоглядних горизонтів. «Люди простих рішень» очікують від небожителів чогось підсумкового, зрозумілого. Інформовані очікують на підтвердження отриманої ними інформації. А є ще ті, котрі покладаються на "серединне знання"...

366

В час надскладних труднощів в житті, люди шукають підтримки у надприродних явищ та відповіді на свої питання. Хтось знаходить їх в релігії, а хтось чекає певних знаків у повсякденному житті чи намагаються тлумачити сновидіння аби знайти відповіді там. 

769

Щороку конспірологічно-схвильована публіка в очікуванні чергової обкладинки-прогнозу «ротшильдів» на наступний рік. Цього разу обкладинка The Economist виглядає так.

1710

Війна в Україні завдає величезної шкоди не тільки людям, а й природі. Як російська агресія впливає на довкілля і що ми можемо зробити, щоб це змінити – проаналізуймо далі.

1080
13.01.2025

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 30-50% усіх випадків раку можна запобігти завдяки здоровому способу життя, зокрема правильному харчуванню.  

642
09.01.2025

Після святкового застілля багато хто відчуває важкість і бажання «перезавантажити» свій організм.  

520
04.01.2025

Свята позаду, але якщо відчуття важкості, здуття та втоми залишилися — це нормально після кількох днів святкових застіль.  

897
17.01.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

1999
12.01.2025

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

12213
08.01.2025

Сьомого січня 2025 року в селі Космач віряни двох церков святкують різні свята — Різдво Христове та Собор святого Івана Хрестителя.  

1506
06.01.2025

Перед водосвяттям виступали місцеві творчі колективи, які вітаннями та піснями долучили іванофранківців до святкування Богоявлення Господнього.  

1295
14.01.2025

Івано-Франківський національний драмтеатр запрошує мешканців та гостей міста на чергову прем'єру 86 театрального сезону — хореографічну виставу "Біла тінь".  

551
16.01.2025

На сьогодні танків, авіації, гвинтокрилів у росіян більше, ніж у України, дронів — більше виробляє Україна, зокрема користуючись з грошей, які дають партнери.  

262
15.01.2025

Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев подав на реєстрацію у Верховній Раді два законопроєкти про оподаткування податком на додану вартість та митом поштових відправлень в Україну.  

335
10.01.2025

Президент Володимир Зеленський зустрівся із міністром оборони США Ллойдом Остіном у межах засідання Контактної групи з питань оборони України (формат "Рамштайн"). Вони обговорили підтримку України.  

379
09.01.2025

Верховна Рада заборонила «джипінг» у заповідниках та національних парках.  

1272