Коли уряд Азарова введе єнакієвський час?

 

 

                                                                                   «Пацієнт звертається до психіатра:

             - Пане лікарю, мені здається, що я

сильно страждаю манією величі!

  Лікар:

- Та що ти знаєш про манію величі,

 жалюгідна людинко («человечешка»)?!

 

        Уряд України, на чолі з Азаровим, вивчають доцільність введення, їм самим незрозумілого, часу. Для Уряду Азарова не діють закони земного тяжіння, Ньютона, Ома, міжнародного права, Гельсінські угоди з прав людини та свободи слова, Конституція та закони країни. Вони упиваються реФФорматорством! Вони модернізують часовий пояс України, як Медведєв!

 

        Увесь світ вже давно має визначений, не найдурнішими за донецьких людьми, час. Ще з часів короля Карла ІІ, за 24 меридіанами поділена земна куля, тобто директивно встановлена умовна точка відліку довготи та часових поясів. Монарху, якому вистачило розуму, ще в 1675 році профінансувати будівництво Грінвичської Королівської обсерваторії, сьогоднішні  межі міста  Лондона. Точкою відліку, нульовим меридіаном, визначено саме Грінвич. А це значить, що четверте століття людство користується науково обґрунтованою, перевіреною тривалим практичним досвідом, системою встановлення і користування часом.

 

         Під час існування СРСР, Московський час збігався з Київським, і Україна жила в одному часовому поясі з всією європейською частиною СРСР, аж до Уральських гір. Але це був лише маленький екскурс в історію.

 

         Час в Лондоні, за Грінвичем, визначався нульовим, а літом добавлялася +1 година. Літній час завжди вводився в останню неділю березня, о 3:00 годині. Зимовий час, повертали у зворотньому напрямку – 1 година, в останню неділю жовтня, о 4:00 годині.  Це, в міжнародній еталонній системі часу, називається  - Західноєвропейським часом. Позначається: 0(+1).

 

       Центральноєвропейський час має +1 годину, а літній +2 години: 1(+2).     

 

       Східноєвропейський час має +2 години, а літній +3 години: 2(+3). За цим часом завжди жив СРСР (Москва, Київ, Мінськ, Кишинів, Литва, Латвія, Естонія), Українська РСР, Україна.

 

       Але, президент РФ Дмитро Медведєв, вирішив «позбавити мешканців країни від щорічних стресів, і скасував 2 (два) часових пояса з 11 (одинадцяти), що були за всіх часів СРСР та РФ, до 28 березня 2010 року.                 І створив  9 (дев’ять) часових зон(!). Реформатор!

 

       Таким чином, Москва стала мати свій власний, Московський час:  +4.

 

       Залишається дивним, сама постановка питання, за яким часом тепер  жити Україні?  А що, Москва другий Грінвич?

 

       Тільки люди з «проФФесорською» освітою, які досягли рівня «читати лекції на кафедрі», можуть дискутувати на рівні Шарікова зі Швондером, який час встановлювати в Україні! Він, якщо уряд «проФФесіоналів» не знає, вже встановлений чотири століття назад! А в сучасній міжнародній еталонній системі часу, встановленій Всесвітнім координуванням часу (UTC), визначається (класифікується), як: Східноєвропейський час, має +2 години, а літній +3 години: 2(+3).

 

        Якщо уряд Азарова, має бажання зробити Україну, частиною якоїсь  «ЗОНИ» Росії, то це вже не наука, і не компетенція уряду, а питання рівня партійних з’їздів  Партії регіонів, КПУ чи Прогресивних соціалістів Вітренко. А може «Кульпарківської» у Львові?

 

        Пропоную Уряду Азарова розпочати кардинально «реФФормувати» Періодичну Таблицю Менделєєва. Буде креативно, і поки що, без конкурентів!

 

     Голова фракції «Батьківщина»

в Івано-Франківській обласній раді    

Юрій Романюк


01.02.2012 Юрій Романюк 1783 3
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

2216
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

1462
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

3570
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5330
03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

1614
01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

1985

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

100

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

380

Гостинність українців загальновідома. Особливо це відчувається на заході країни під час релігійних свят. Різноманіття традицій святкувань тісно переплітається із застіллям. Тому, до важливих релігійних свят готуються завчасно і ретельно.  

819

Наші  думки, звичаї, традиції та, зрештою, травми це все наслідки подій минулих років. І здавалося б, звідки взялась оця недовіра  не тільки до священників, але й певне формальне ставлення до ключових таїнств сповіді та причастя, наприклад, в православній церкві?  

1595
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

387
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

722
09.04.2025

Традиційно продаватимуть харчі — молочні вироби, м'ясні вироби, жива риба, курячі яйця, хлібобулочні вироби.

2414 1
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

386
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

810
10.04.2025

Прикарпатців запрошують на нічні чування з 12 на 13 квітня в Погінський монастир.  

4862
07.04.2025

Папа Римський Франциск у неділю, 6 квітня, вперше з'явився на публіці після того, як два тижні тому був виписаний з лікарні після лікування від двосторонньої пневмонії.  

679
16.04.2025

Це перша в історії країни експозиція, де на кожній писанці зображено герб одного з історичних регіонів України — від кожної області до великого державного герба.  

540
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

476
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

349
10.04.2025

Президент США Дональд Трамп пригрозив компанії Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) податком у 100%, якщо вона не створить виробництво на території США.  

668
05.04.2025

Президент США Дональд Трамп вважає помилкою введення Китаєм дзеркальних 34-відсоткових мит на весь імпорт зі Сполучених Штатів Америки з 10 квітня.  

831 2