«Конституційна асамблея наперсточників»

 

                 

         З картковими шулерами в карти не грають. Хто свідомо погоджується грати в карти з шулерами, тих в кінцевому рахунку і грають.

 

         В діючій Конституції України, як і в попередніх редакціях, про руку  Чечетова нічого не мовиться. Але вона махає! Махає конституційну більшість Верховної Ради України! Махає весь політикум країни! Махає весь народ! Махає державу, імідж та міжнародну репутацію України!

 

         Від згоди на входження до складу Конституційної асамблеї представників від опозиційних політичних сил та фракцій, з утопічною ілюзією принесення народові додаткової жменьки демократії, свободи та щастя, яке буде продовжувати відбуватися паралельно з маханням тієї ж руки Чечетова, а в кінцевому рахунку обернеться беззастережним повторенням цієї наруги і в подальшому, незалежно від прізвища «махалова», сутність режиму не зміниться. Рука махатиме далі вже при новій Конституції.

 

        Міняти треба не тільки, і не стільки Конституцію, яка в будь-якій редакції беззахисна і вразлива, як молоденьке й гарненьке дівчисько, в нічний час на околицях єнакіївських териконів, скільки гнати якомога швидше її  ГАРАНТА!

 

        Адже в діючій Конституції чітко записано про право  формування парламентської більшості виключно(!) ФРАКЦІЯМИ, за результатами волевиявлення виборців. А сформували більшість під Януковича, з числа «тушок»! Конституційний суд це «благословив!» Як Гундяєв «братву»!

 

        В Конституції зазначено, що голосування відбувається шляхом персонального волевиявлення кожного депутата, без права уповноваження (передоручення) на це інших осіб. А голосують, як піаністи, один депутат п’ятьма картками. Конституційний суд «благословляє»! Гарант гарантує!

 

       Боротися потрібно не лише з наслідками, а в першу чергу з причиною. Якщо ви в квартирі забули закрити кран з водою, і переповнена водою ванна затоплює вашу квартиру і сусідів знизу, то ви будете витрачати усі сили на наради з усією родиною та сусідами, як краще і ефективніше  зібрати воду з підлоги в тазик, чи простіше та ефективніше спочатку просто закрити кран?

 

       Невже в опозиції є настільки наївні люди, які реально сподіваються своєю присутністю щось змінити в складі антиконституційної асамблеї? Що би не напрацювала Конституційна асамблея, в якій абсолютно домінуюча більшість буде з перевірених людей режиму, голосувати за зміни до Конституції (за Конституцією) може лише «рука Чечетова», в стінах ВРУ, в якій опозиція має своє представництво, в межах до 150 депутатів. І коли їх хоч раз почула провладна більшість? Погодилася підтримати хоч якусь, не значущу поправку чи законопроект опозиції?

 

       Поки Юлія Тимошенко, Юрій Луценко та Валерій Іващенко безвинно сидітимуть в буцегарнях Януковича, і допоки президент, не накаже своїй недоторканій «братві» декриміналізувати статтю 365 КК, не накаже припинити  знущання та катування опозиціонерів, допоки власник золотого унітазу одноосібно порушуватиме Конституцію, права людини, свободу слова, соціальні гарантії та захист незахищених верств населення, цинічно ігноруватиме міжнародні конвенції ратифіковані Україною та загальновизнані норми міжнародного права, а банда з Банкової та Грушевського безкарно розкрадатиме десятки мільярдів бюджетних коштів, активів та цілі галузі економіки, а прокуратори з гламурними інквізиторами «шитимуть» все нові та й нові «справи» проти опозиціонерів, та членів їх родин, допоки Конституційний (проституційний) суд обслуговуватиме володаря Межигір’я, як покірна гейша «зголоднілого» війною солдата Квантунської армії, доти дискутувати про недоречні  банальності ілюзорних змін, до розтоптаної страусячими мештами Конституції України, за участі опозиції (а можливо придворної опозиції та інтелігенції), що за задумом режиму, легалізує в очах світової громадськості аферу з конституційної реформи, є звичайним зрадництвом і щонайменше недалекоглядністю.

 

       Бажано з-за дерева все ж бачити ліс.

       Не сідайте грати в карти з шулерами і шукати щастя у наперсточників.

       Він, покращив життя вже сьогодні (собі)!

       Він, почув кожного (олігарха)!

       Він, реалізував державну шкільну програму «Теплий туалет дітям» (золотим унітазом в Межигір’ї, своїм дітям)!

       Він, бореться з корупцією (корупціонери безмежно вдячні)!

       Він, інтегрує Україну в Європу (виходить поки тільки в ...)!

       Він, увімкає Україну (вже майже всю і умикнули)!

 

 

   Голова фракції «Батьківщина»

   Івано-Франківської обласної ради                      Юрій Романюк


30.01.2012 Юрій Романюк 1516 3
24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

2694 23
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

10084 6
25.01.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

11190 24
18.01.2024
Тіна Любчик

У п'ятницю, 19 січня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбудуться вибори ректора. На посаду претендують троє працівників вишу: доктор медичних наук Микола Островський, доктор медичних наук Роман Яцишин та кандидат медичних наук Руслан Савчук.  

5153
18.01.2024

Каркасні будинки відрізняються високою міцністю, надійністю і довговічністю, а також відносно недорогі в будівництві. Втім, у 2024 році ціни на будівництво каркасних будинків в Україні, як і на все інше, продовжують зростати.  

2938
16.01.2024

Всі наші бюджети – від територіальних громад і до обласного та державного, повинні стати «бюджетами перемоги».

2400

У вівторок, 20 лютого, під час зустрічі з виборцями Дональд Трамп зробив комплімент на адресу росії: «Вони перемогли Гітлера. Вони перемогли Наполеона. Це воєнна машина». Розглянемо, що за цим стоїть.

452

31% території країни під ризиком екологічного знищення через російське вторгнення, а понад 20 тисяч км² українських земель майже повністю знищені війною.

518

Останнім часом в соцмережах посилилась пропаганда трампістів, які звинувачують Байдена і Зеленського в тому, що ті нібито відмовляються від таких форм допомоги, як ленд-ліз і PDA.    

586

За час існування людства відбувалася величезна кількість збройних конфліктів, які переростали у війни. З різноманітних причин: територіальні претензії, сфери впливу та навіть релігійні війни. Під релігійними гаслами можна як розпочинати війну, так і фанатично самовіддано воювати.

796
01.03.2024

Минулий 2023 рік став стартом аграрного розвитку в Івано-Франківській громаді. Відтак, зараз спостерігають позитивну динаміку.  

397
26.02.2024

Попри чудові якості, важливо розуміти, що грейпфрут відіграє особливу роль у взаємодії з певними ліками.

452
21.02.2024

Інфляція на споживчому ринку в січні 2024 року порівняно із груднем 2023 року на Прикарпатті становила 0,5%, в Україні — 0,4%.  

1417
01.03.2024

"Чернецтво завжди є віддзеркаленням суспільства. Люди хочуть, щоб були добрі монахи, гарно поводилися. Але середовище теж формує людину", - ділиться монах. 

542
26.02.2024

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

3233
21.02.2024

Митрополит Лев Шептицький, після проведення церковного розслідування, окремим декретом проголосив ікону Гошівської Божої Матері «Цариці Карпат» чудотворною.  

1884
15.02.2024

Якщо подружжя зіштовхнулося з кризовими проблемами у сім'ї, варто звернутися для отримання підтримки та поради до різних фахівців залежно від конкретної ситуації.  

851
01.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

17447
29.02.2024

Серед тих, хто довіряє президенту Володимиру Зеленському, підтримують зовнішню політику влади 82%, тоді як серед тих, хто не довіряє — 41%.

274
25.02.2024

Водночас президент упевнений, що союзники із Заходу не підтримують цей фейк.

531
20.02.2024

Перша інформація про те, що український президент готується звільнити Валерія Залужного, з’явилася у січні 2024 року. На той момент в Кремлі не тямили себе від радості.  

978 2
15.02.2024

Станом на лютий 2024 року Головнокомандувачу Збройних сил Олександру Сирському висловили довіру 40% українців, найвищу довіру зберігає колишній Головнокомандувач Валерій Залужний — 94%.  

1587 1