"БОЖЕСТВЕННА КОМЕДІЯ"

 

Святкуванню 1025 річчя Хрещення Київської Руси - присвячується!Весь сценарій святкування славного ювілею у Києві продемонстрував величезну духовну, моральну, людську та християнську деградацію всього політичного керівництва України-Росії і т.зв. "духовенства", які усіма своїми діями, вчинками і поступками наглядно окреслили свою справжню АНТИ-християнську душу й нутро!


Ніде у світі більше немає такого маразму, падіння й нехтування духовними цінностями, як це відбулося у Києві 26-27-28 липня.


Єдиний розумний (або передбачливий) як виявилося політик - Лукашенко, свідомо не прйняв участь, відмовився, від такої кАмпашки антихристів: агентів КГБ, ФСБ, СБУ, зеків, корупціонерів, казнокрадів, різнокаліберних ПРовладних шісток, цілої армії бодігардів, продажних журналістів, звезених звідусюд "ситих" митрополитів-єпископів.


Клоунадне збіговисько всієї цієї нечисті на Володимирській гірці, швидше осквернило історичну християнську святиню, аніж її вшанувало і прославило!


Похапцем проведене дійство, під орудою Кірілки, без святошної літургії та служби Божої, пустопорожня лекція-спіч Патріарха РПЦ, з повним набором "джентельменських" термінів (вжив блатне слово - "безпрєдєл") у своєму виступі-проповіді, зіжм'яканий план-заходів, змінений під капризи і провокації Путіна, який поспішав вже на нове, чергове антиукраїнське збіговисько, під орудою свого кума-Медведчука, з метою унеможливити європейський вибір України, перебуваючи у гостях(?) на землі-Українській, все це більше нагадувало театр абсурду, гру маріонеток і ляльководів, аніж мало хоча б якесь відношення до Величного вшанування 1025 річчя Хрещення Руси!


Оточена армією тупих правоохоронців, силовиків та спецслужб, клоака високопосадових антихристів, зробила все можливе щоб зіпсувати й спохабити справжнє свято для мільйонів віруючих, простих мирян, які спеціально приїхали на свято, з ілюзією отримати найвище благословіння від своєго Патріарха й духовенства, а отримали у відповідь демонстративне нехтування і презирство останніх!
Жодного(!!!) смертного мирянина-паломника, інваліда чи юродивого, сестрицю-монахиню або старця-монаха, не підпустили і близько до Володимирської гірки на сотні метрів! Сестриць-монахинь не підпускали взагалі навіть до простих митрополитів і єпископів, не говорячи вже про Кіріла.


На цю "Божественну комедію" як за аналогією великого Данте Аліґ'єрі, не побажав приїхати навіть Вселенський патріарх Варфоломій з Константинополя, доречно зіславшись на важливі справи.


На цьому фоні святкування щорічного(!), (а не раз у 1025 років), Всесвітнього Дня молоді та фестивалю у Ріо-де- Жанейро, на яке спеціально прилетів Папа Франциск, яке зібрало мільйони людей на узбережжі пляжу Копакабане, де кардинали, єпископи і священники разом із Папою, спільно із молоддю вчилися витанцьовувати латиноамериканські танці, аби наблизити свої серця з серцями папстви блище до Бога; спеціальне відвідування Папою бідняцьких та кримінальних нетрів (трущоб), сумнозвісних фавел Ріо, цілування і благословення під проливним дощем десятків стражденних віруючих з цих фавел, перебуваючи у безпосередньому оточенні тисяч жебраків, Папа приніс із собою Божу любов, віру, надію, велику гуманістичну місію добра і благодаті в серця простих бідняків, а не потворної знаті, влади, депутатів, міністрів, президентів, та інших високоповажних корупціонерів!

І нічого з Папою НЕ сталося!


Його Бог оберігав! 

Лише Бог, напевне, знав де саме у цей день на Землі: Пекло, Чистилище і Рай! 

Щось не виглядало, у ці дні, що Україна перебувала у Раю!!!

Чи не в цьому, саме в такому порівнянні й криється справжня величезна прірва цивілізаційної відмінності двох/трьох різних течій Християнства? Яка, як лакмусовий папірець проявляє всю спражність або потворність, добро чи зло, чисте чи брудне, духовне чи продажне, християнське чи антихристиянське? 

 


28.07.2013 Юрій Романюк 1643 7
24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

2709 23
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

10086 6
25.01.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

11193 24
18.01.2024
Тіна Любчик

У п'ятницю, 19 січня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбудуться вибори ректора. На посаду претендують троє працівників вишу: доктор медичних наук Микола Островський, доктор медичних наук Роман Яцишин та кандидат медичних наук Руслан Савчук.  

5155
18.01.2024

Каркасні будинки відрізняються високою міцністю, надійністю і довговічністю, а також відносно недорогі в будівництві. Втім, у 2024 році ціни на будівництво каркасних будинків в Україні, як і на все інше, продовжують зростати.  

2940
16.01.2024

Всі наші бюджети – від територіальних громад і до обласного та державного, повинні стати «бюджетами перемоги».

2403

У вівторок, 20 лютого, під час зустрічі з виборцями Дональд Трамп зробив комплімент на адресу росії: «Вони перемогли Гітлера. Вони перемогли Наполеона. Це воєнна машина». Розглянемо, що за цим стоїть.

454

31% території країни під ризиком екологічного знищення через російське вторгнення, а понад 20 тисяч км² українських земель майже повністю знищені війною.

521

Останнім часом в соцмережах посилилась пропаганда трампістів, які звинувачують Байдена і Зеленського в тому, що ті нібито відмовляються від таких форм допомоги, як ленд-ліз і PDA.    

589

За час існування людства відбувалася величезна кількість збройних конфліктів, які переростали у війни. З різноманітних причин: територіальні претензії, сфери впливу та навіть релігійні війни. Під релігійними гаслами можна як розпочинати війну, так і фанатично самовіддано воювати.

798
01.03.2024

Минулий 2023 рік став стартом аграрного розвитку в Івано-Франківській громаді. Відтак, зараз спостерігають позитивну динаміку.  

399
26.02.2024

Попри чудові якості, важливо розуміти, що грейпфрут відіграє особливу роль у взаємодії з певними ліками.

454
21.02.2024

Інфляція на споживчому ринку в січні 2024 року порівняно із груднем 2023 року на Прикарпатті становила 0,5%, в Україні — 0,4%.  

1420
01.03.2024

"Чернецтво завжди є віддзеркаленням суспільства. Люди хочуть, щоб були добрі монахи, гарно поводилися. Але середовище теж формує людину", - ділиться монах. 

552
26.02.2024

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

3237
21.02.2024

Митрополит Лев Шептицький, після проведення церковного розслідування, окремим декретом проголосив ікону Гошівської Божої Матері «Цариці Карпат» чудотворною.  

1886
15.02.2024

Якщо подружжя зіштовхнулося з кризовими проблемами у сім'ї, варто звернутися для отримання підтримки та поради до різних фахівців залежно від конкретної ситуації.  

854
01.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

17449
29.02.2024

Серед тих, хто довіряє президенту Володимиру Зеленському, підтримують зовнішню політику влади 82%, тоді як серед тих, хто не довіряє — 41%.

277
25.02.2024

Водночас президент упевнений, що союзники із Заходу не підтримують цей фейк.

533
20.02.2024

Перша інформація про те, що український президент готується звільнити Валерія Залужного, з’явилася у січні 2024 року. На той момент в Кремлі не тямили себе від радості.  

980 2
15.02.2024

Станом на лютий 2024 року Головнокомандувачу Збройних сил Олександру Сирському висловили довіру 40% українців, найвищу довіру зберігає колишній Головнокомандувач Валерій Залужний — 94%.  

1589 1