Донбас, пора почути і Галичину, а не лише Кремль???

 


- Донбас, коли ваша кліка-клептоманів яничари та його "Сім"Ї" розкрадала всі Національні богатства, та вивезли в оффшори близько 70 млрд. доларів США, обкрадаючи свій Народ, будували Міжегір"я, підвищуючи для жінок пенсійний вік до 60 років, бо Тігіпка розказував нам, що в бюджеті не має 2 млрд.грн., то МИ - волали спротив, але ВИ нас НЕ чули! Хоча, обіцяли "Почути кожного!"


- Коли ВИ свідомо, усі 4 роки знищували всю інфраструктуру Галичини, дороги, автошляхи, мости, перетворюючи їх у пекло для водіїв та транспорту, перекидуючи усі грошові потоки на будівництво автошляхів на Донбасі, коли ви НЕ давали жодної бюджетної гривні на розвиток інфраструктури Галичини, а навпаки вилучали щороку сотні мільйонів гривень наших власних коштів собі, встигаючи при цьому подерибанити ще й 16 млрд.грн. на рік, на т.зв. дотації "вугільній галузі" Донбасу, і ПРимусово ПРодавали нам своє "дорогоцінне" вугілля, по ціні дорожчій за газ від Росії, то ми волали спротив, але ви нас НЕ чули, хоча й обіцяли "Почути кожного!"


- Коли ВИ зрадили пам"ять 7-8 млн. безвинно замордованих від геноциду Голодомору, у 1932-33 роках Українців, а Вашу чучело в Європі заявило, що "Голодомор - то НЕ геноцид!", і ліквідувало цілий розділ ПРо Голодомор, на офіційному сайті "Президента України" - Галичина і ВСЯ УКРАЇНА волали, але ВИ - НЕ почули нас! Хоча, й обіцяли
"Почути кожного!"


- Коли ВИ віддали Путлєру на 25 років, до 2042 року Севастопіль, під базу ВМФ РФ, під час ратифікації у ВРУ "Харківської зради" - МИ волали спротив, але ви нас знову НЕ почули, хоча обіцяли "Почути кожного!"


- Коли Ви знищили статус Української Мови, своїм т.зв. законом "Ківалова-Колєснічєнко" (який вже НЕ громадянин України, а РФ), то ми теж волали спротив, але ви нас НЕ чули, хоча обіцяли "Почути кожного!"


- Коли ви нас знищували на Майдані за бажання жити в Євросоюзі, били кийками та розганяли "Беркутом" та "тітушками" усі три місяці, стріляли, викрадали, катували, судили, садили, ПРинижували, обливали на морозі водою, розстрілювали снайперами, відправили на Той Світ "Небесну сотню", а МИ далі - "мучались, карались, але НЕ каялись", стояли, боролися і перемогли диктатуру вашого Донбасу, а ВИ співали оди вдячності "Беркуту" та снайперам, то Ми волали, але ви нас НЕ почули, хоча й обіцяли "Почути кожного!"


- Коли ви свідомо знищували нашу Українську Армію протягом усіх 4 років, знищували СБУ та найкращі, щиро віддані Україні патріотичні кадри, впіхуючи туди своїх агентів з ФСБ, за вказівкою Кремля, що в результаті призвело до неспроможності захистити Крим від російської агресії, то ми намагаємося зараз наздогнати втрачене, по 5 грн. своїми СМСками підтримуємо та реанімуємо Нову Українську Армію, а ви в цей час організовуєте "п"яту колону" зі зрадників, сепаратистів, терористів, диверсантів та іншої про-російської нечісті, розколюєте унітарність держави, виконуєте смертельно руйнівні путлірівські вказівки, вчиняєте державну та військову зраду, вимагаючи владу в Києві задовільнити дебільні ультимативні антиукраїнські вимоги Путіна-Лаврова, то МИ БІЛЬШЕ мовчати, терпіти, волати і чути вас більше НЕ збираємося!


Якщо вас в Україні нічого НЕ влаштовує, то чухайте в свою Росію і реалізуйте там весь свій арсенал "сепаратизму", "народовладдя", "федералізму", "змінюйте Конституцію РФ", "свободу слова" , любіть там свій "Беркут" і снайперів, а МИ тут якось без вас розберемося!


МИ більше НЕ збираємося вас терпіти і чути!


Тепер у вас є повноцінна альтернатива: або ВИ починаєте чути ВЕСЬ НАРОД УКРАЇНИ, ПРипиняєте свій сепаратизм та підривну антиУкраїнську злочинну діяльність, ідете з нами спільно однією Українською родиною в Європейський Союз, до безвізовості з Європою, до НАТО, або..... МИ вас реально "знищуємо", ліквідовуємо, нейтралізуємо, у випадку продовження вами після Великодня, реалізації в Україні - путлєризму!


Слава Україні! Героям Слава!


Слава Нації! Смерть ворогам!

Юрій Романюк
21/04/14


21.04.2014 Юрій Романюк 1803 10
24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

2711 23
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

10086 6
25.01.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

11193 24
18.01.2024
Тіна Любчик

У п'ятницю, 19 січня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбудуться вибори ректора. На посаду претендують троє працівників вишу: доктор медичних наук Микола Островський, доктор медичних наук Роман Яцишин та кандидат медичних наук Руслан Савчук.  

5155
18.01.2024

Каркасні будинки відрізняються високою міцністю, надійністю і довговічністю, а також відносно недорогі в будівництві. Втім, у 2024 році ціни на будівництво каркасних будинків в Україні, як і на все інше, продовжують зростати.  

2940
16.01.2024

Всі наші бюджети – від територіальних громад і до обласного та державного, повинні стати «бюджетами перемоги».

2403

У вівторок, 20 лютого, під час зустрічі з виборцями Дональд Трамп зробив комплімент на адресу росії: «Вони перемогли Гітлера. Вони перемогли Наполеона. Це воєнна машина». Розглянемо, що за цим стоїть.

454

31% території країни під ризиком екологічного знищення через російське вторгнення, а понад 20 тисяч км² українських земель майже повністю знищені війною.

521

Останнім часом в соцмережах посилилась пропаганда трампістів, які звинувачують Байдена і Зеленського в тому, що ті нібито відмовляються від таких форм допомоги, як ленд-ліз і PDA.    

589

За час існування людства відбувалася величезна кількість збройних конфліктів, які переростали у війни. З різноманітних причин: територіальні претензії, сфери впливу та навіть релігійні війни. Під релігійними гаслами можна як розпочинати війну, так і фанатично самовіддано воювати.

798
01.03.2024

Минулий 2023 рік став стартом аграрного розвитку в Івано-Франківській громаді. Відтак, зараз спостерігають позитивну динаміку.  

399
26.02.2024

Попри чудові якості, важливо розуміти, що грейпфрут відіграє особливу роль у взаємодії з певними ліками.

454
21.02.2024

Інфляція на споживчому ринку в січні 2024 року порівняно із груднем 2023 року на Прикарпатті становила 0,5%, в Україні — 0,4%.  

1420
01.03.2024

"Чернецтво завжди є віддзеркаленням суспільства. Люди хочуть, щоб були добрі монахи, гарно поводилися. Але середовище теж формує людину", - ділиться монах. 

554
26.02.2024

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

3237
21.02.2024

Митрополит Лев Шептицький, після проведення церковного розслідування, окремим декретом проголосив ікону Гошівської Божої Матері «Цариці Карпат» чудотворною.  

1886
15.02.2024

Якщо подружжя зіштовхнулося з кризовими проблемами у сім'ї, варто звернутися для отримання підтримки та поради до різних фахівців залежно від конкретної ситуації.  

854
01.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

17449
29.02.2024

Серед тих, хто довіряє президенту Володимиру Зеленському, підтримують зовнішню політику влади 82%, тоді як серед тих, хто не довіряє — 41%.

277
25.02.2024

Водночас президент упевнений, що союзники із Заходу не підтримують цей фейк.

533
20.02.2024

Перша інформація про те, що український президент готується звільнити Валерія Залужного, з’явилася у січні 2024 року. На той момент в Кремлі не тямили себе від радості.  

980 2
15.02.2024

Станом на лютий 2024 року Головнокомандувачу Збройних сил Олександру Сирському висловили довіру 40% українців, найвищу довіру зберігає колишній Головнокомандувач Валерій Залужний — 94%.  

1589 1