Сьогодні відроджується Українська НАЦІЯ!

 

Сьогодні відроджується Українська НАЦІЯ! Президент поставив себе поза законом, своїми диктаторськими діями режим остаточно денонсував свою легітимність!

Вся Нація та світове співтовариство наглядно побачили справжній звірячий оскал Януковича, вартість його слова під час фарисейської імітації так званого "переговрного процесу", в якому він популістськи використав трьох екс-президентів "у темну", в своїй грі, з метою показати Заходу нібито "людське обличчя" режиму та його "щире прагнення" до мирного вирішення державної кризи!

Силове нічне захоплення Майдану, з застосуванням спецвійськ режиму, під час "переговрного процесу" та перебування у Києві Кетрін Ештон, є плювком Януковича в обличчя всієї світової дипломатії, політиків, інституцій!

Барикада на Інститутській стала символом протистояння з режимом та щире прагнення народу до відродження справжнього національного духу українців, вільного обрання долі та своєго майбутнього, свободи мислення та поступків!

Ця маленька барикада, оточена з усіх сторін переважаючими силами чорної наволочі, цих бездушних та бездуховних кібер-роботів, народжених в утробі своїх матерів мертвими манкуртами, які свідомо калічили молодих хлопців, трощачи і переламуючи їм ноги, стала взірцем щирого прагення української нації до свободи та сповідування справжніх європейських цінностей!

Нині зродилася НАЦІЯ! Якій рукоплескають в усьому світі! Нація, яка вражає своєю стійкістю духу і величі моральної духовності, безкровності, рівня Великого Ганді!

Сьогодні відбулися ще й поминки останніх ілюзій Кремля на всмоктування держави України в печерне лоно візантійської Імперії - путінської Росії!

Жодного шансу на втягуванння України до Митного Союзу, нового СРСР-2 ніколи вже не відбудеться! "Прощай немытая Россия! Страна рабов, страна господ!" Революція на Майдані, стане стимулом і провокативним збурювачем відродження справжнього громадянського суспільства в Росії!

Скоро Путіну стане далеко не до України! Режим Януковича чекає ганебна доля! Огидна нічна зачистка Майдану спонукала усі цивілізовані країни світу розпочату процедуру введення жорстких адресних санкцій проти влади і винних у звірствах! Санкції не заставлять себе довго чекати!

Весь світ пишається мужністю українців, їх прагненням влитися в органічно природню родину Європейської спільноти - ЄС! Українців чекають скасування візового режиму в країни Шенгенської зони, США та Канади!

Зараз найголовніше остаточно делегітимізувати владу диктатури. Здійснити повну "перезагрузку" всієї влади! Негайно оголосити позачергові вибори у 60-ти денний термін! Датою відліку повинна стати неділя, 15 грудня. Таким чином дату нових виборів президента, парламенту, Київського міського голови та Київради необхідно призначити на неділю, 16 лютого 2014 року!

Всі полізв"язні повинні бути негайно відпущені на свободу. Кати проти Майдану повинні понести невідворотнє кримінальне покарання! Юлія Тимошенко повинна бути негайно звільнена і поновлена в усіх правах!

Уряд Азарова повинен бути негайно відправлений у відставку і постати перед новим судом, після проведення усіх виборів та перезагрузки нової влади. Мають бути ліквідовані Конституційний суд президента януковича, усі спецзагони МВС (Беркут, Ягуар, Рись, Тигр...), податкова міліція, тощо...

Верховна Рада країни повинна бути "заморожена" до результатів виборів. Генеральна прокуратура та місцеві прокуратури, всі суди, СБУ та МВС повинні пройти ретельне чистилище люстрації!

Сформований новий тимчасовий на 2-3 місяці "Уряд Національного порятунку". Всі державні чиновницькі пільги, привілеї, блага, санаторії, резиденції, вілли, міжегір"я, конча-заспи та інше мають бути остаточно віддані народові- дітям та на потреби нужденних!

Важливо не забути негайно заблокувати всі аеропорти та державний кордон від втечі державних та кримінальних злочинців, корупціонерів, бандюків, "авторитетів" та політичних...


11.12.2013 Юрій Романюк 1720 5
24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

2706 23
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

10086 6
25.01.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

11193 24
18.01.2024
Тіна Любчик

У п'ятницю, 19 січня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбудуться вибори ректора. На посаду претендують троє працівників вишу: доктор медичних наук Микола Островський, доктор медичних наук Роман Яцишин та кандидат медичних наук Руслан Савчук.  

5154
18.01.2024

Каркасні будинки відрізняються високою міцністю, надійністю і довговічністю, а також відносно недорогі в будівництві. Втім, у 2024 році ціни на будівництво каркасних будинків в Україні, як і на все інше, продовжують зростати.  

2940
16.01.2024

Всі наші бюджети – від територіальних громад і до обласного та державного, повинні стати «бюджетами перемоги».

2403

У вівторок, 20 лютого, під час зустрічі з виборцями Дональд Трамп зробив комплімент на адресу росії: «Вони перемогли Гітлера. Вони перемогли Наполеона. Це воєнна машина». Розглянемо, що за цим стоїть.

454

31% території країни під ризиком екологічного знищення через російське вторгнення, а понад 20 тисяч км² українських земель майже повністю знищені війною.

520

Останнім часом в соцмережах посилилась пропаганда трампістів, які звинувачують Байдена і Зеленського в тому, що ті нібито відмовляються від таких форм допомоги, як ленд-ліз і PDA.    

589

За час існування людства відбувалася величезна кількість збройних конфліктів, які переростали у війни. З різноманітних причин: територіальні претензії, сфери впливу та навіть релігійні війни. Під релігійними гаслами можна як розпочинати війну, так і фанатично самовіддано воювати.

798
01.03.2024

Минулий 2023 рік став стартом аграрного розвитку в Івано-Франківській громаді. Відтак, зараз спостерігають позитивну динаміку.  

398
26.02.2024

Попри чудові якості, важливо розуміти, що грейпфрут відіграє особливу роль у взаємодії з певними ліками.

454
21.02.2024

Інфляція на споживчому ринку в січні 2024 року порівняно із груднем 2023 року на Прикарпатті становила 0,5%, в Україні — 0,4%.  

1419
01.03.2024

"Чернецтво завжди є віддзеркаленням суспільства. Люди хочуть, щоб були добрі монахи, гарно поводилися. Але середовище теж формує людину", - ділиться монах. 

550
26.02.2024

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

3237
21.02.2024

Митрополит Лев Шептицький, після проведення церковного розслідування, окремим декретом проголосив ікону Гошівської Божої Матері «Цариці Карпат» чудотворною.  

1886
15.02.2024

Якщо подружжя зіштовхнулося з кризовими проблемами у сім'ї, варто звернутися для отримання підтримки та поради до різних фахівців залежно від конкретної ситуації.  

854
01.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

17449
29.02.2024

Серед тих, хто довіряє президенту Володимиру Зеленському, підтримують зовнішню політику влади 82%, тоді як серед тих, хто не довіряє — 41%.

276
25.02.2024

Водночас президент упевнений, що союзники із Заходу не підтримують цей фейк.

533
20.02.2024

Перша інформація про те, що український президент готується звільнити Валерія Залужного, з’явилася у січні 2024 року. На той момент в Кремлі не тямили себе від радості.  

980 2
15.02.2024

Станом на лютий 2024 року Головнокомандувачу Збройних сил Олександру Сирському висловили довіру 40% українців, найвищу довіру зберігає колишній Головнокомандувач Валерій Залужний — 94%.  

1589 1