"Час "роздачі слонів" за квотним ПРинципом на Банковій - минув! "Сім"я"- пішла на вибори!"

 


Останні кадрові потрясіння голів ОДА, з череди тривалих змін у близько 8 ПРиречених областях у 2013 році, свідчить лише про одне - Янукович розпочав нову президентську кампанію 2015 року.

Кадри змінюються не стільки за принципом покарання за погані показники в соціально-економічному розвитку ввірених їм регіонів, скільки за принципом кінця періоду формування влади за квотним принципом "роздачі слонів, усім кланам, олігархам, фінансово-промисловим групам та партіям, як подяку за підтримку і формування спільної перемоги ВФЯ на виборах у 2010 році.

На той момент, березня-квітня 2010 року, Янукович був змушений віддячити усім своїм сателітам і політичним союзникам відповідною квотою кадрів та індульгенцією на пограбування країни. Час минув. Більше, він вважає, що вже нікому нічого не винен, свої зобов"язання перед усіма виконав остаточно.

На кону "Сім"ї" - друга каденція президенства. Ставки надзвичайно великі, аби далі продовжувати спокійно спостерігати за жахливий стан в самих регіонах, катастрофічно низький соціологічний рейтинг та рівень підтримки президента виборцями, невпевненість Банкової у здатності деяких керівників областей забезпечити необхідний "Сім"ї" результат виборів. 

Саме в цьому і лише в цьому контексті треба розглядати всі сьогоднішні та наступні кадрові зміни у "верхах".

Причини зміни кервіників Львівіської та Івано-Франківської ОДА, відразу ж після забезпечення ними проходження через обласні ради погодження Угоди "Про розподіл продукції" на Олеському родовищі сланцевого газу, свідчить і підтверджує вищевикладений висновок. Банкова переконана, що на Галичині НЕ вдалося забезпечити коренний перелом свідомості виборців у бік позитивного сприйняття політики ВФЯ, і катастрофічно принизливий низький рівень підтримки місцевим населенням президента Януковича, несприйняття його політики, та глибоко укоріненої ненависті до Партії регіонів загалом. Більше того, Банкова НЕ має жодних сумнівів, що ці губернатори НЕ здатні у 2015 році, під час виборів "піти по-безпредєлу" для отримання необхідного результату, на своїх територіях: "душити", "мочити", "пресувати"... нескорених Галичан! 

Кадрові зміни в останній період - це не "аукціон дерибану посад", за накрадені мільйони доларів, як було досі. "Сім"я", за час свого ПРавління вже достатньо забезпечила себе на майбутнє. 

Ім, вже НЕ потрібний - зайвий мільйон доларів.

Ім, конче потрібний - зайвий мільйон голосів!

Саме такі, не притаманні для "донецьких" - тренди, є сьогодні домінуючими на Банковій.

Банкова давно "скалила зуби" на посаду голови Івано-Франківської ОДА. Вишиванюк, ніколи не був "своїм" для ВФЯ особисто і "Сім"Ї" - загалом. Лише, високе протеже тодішнього Голови Верховної Ради України Володимира Литвина і вплив екс-президента Леоніда Кучми, та ще декількох впливових "донецьких", на остаточну позицію ВФЯ, і передавило чашу терезів на бік Михайла Вишиванюка, проти Василя Чуднова, у тривалому місячному протистоянні амбіцій, у березні 2010 року. Але час змінився, і політичний вплив тих людей дорівнює сьогодні нулю. Тому, реально за пличима Михайла Вишиванюка не має жодного потужного клану, ФПГ, олігархів чи хоча б групи депутатнів у ВРУ, окрім власного досвіду і харизми.

Катастрофічна поразка Василя Чуднова на парламентських виборах жовтня 2012 року на Снятинсько-Косівсько-Верховинському мажоритарному окрузі, здавалося б остаточно поховало мрії та ілюзії Чуднова на своє політичне "воскресіння"! Але, внутрішньо-політична ситуація в країні призвела до радикалізації дій "Сім"ї", в сенсі спрацювання інстинктів самозбереження. Чуднов заручився покровительством впливових регіоналів з найьлижчого оточення "Сім"ї" і отримав довгоочікувану індульгенцію влади на Прикарпатті! 

Особливо цікавою, майже пікантною, видається наступна "співпраця" Чуднова з обласною радою! Якщо, Вишиванюк сам є депутатом обласної ради і має безпосередньо "своїх" 30-40 штиків, і ще 10-15 депутатів були йому близькими, дружніми, чимось винними або вдячними..., то Чуднов НЕмає в обласній раді, - жодного штика! Більше того, авторит останнього в середовищі обласної ради, як і в ОДА, взагалі не проглядається. За Конституцією і чинним законодавством, для висловлення недовіри голові ОДА, достатньо проголосувати 50% депутатів, для наступного реагування урядом і президентом. А при голосуванні 2/3 від складу ради, а це 76 від 114 депутаів, президент зобов"язаний(!) здійснити кадрову заміну голови ОДА. 

Опозиція при Вишиванюку мала твердих 55-60%, при Чуднові нова Опозиція складатиме 3/4 від складу ради. Якщо, Чуднов замінить заступників голови ОДА та голів РДА, які є депутатами обласної ради, то він втратить ще 10 штиків. 

Розглядати кадрову перестановку Чуднова замість Вишиванюка через призму наївного сподівання на якесь суттєве "пАкрАщення" в області, можуть лише дилетанти. Область чекає повна деградація, некерованість, безгрошів"я, втрата авторитету влади навіть у КМУ та на Банковій, повна катастрофа останніх ілюзій на президентських виборах з рахунком 5:95%!!! 

Це, ще дуже пом"ягшений прогноз реальних подій 2014-2015 р.р.

ПРезидент- рулить...... у ПРірву!


08.11.2013 Юрій Романюк 1428 2
24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

2694 23
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

10084 6
25.01.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

11190 24
18.01.2024
Тіна Любчик

У п'ятницю, 19 січня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбудуться вибори ректора. На посаду претендують троє працівників вишу: доктор медичних наук Микола Островський, доктор медичних наук Роман Яцишин та кандидат медичних наук Руслан Савчук.  

5152
18.01.2024

Каркасні будинки відрізняються високою міцністю, надійністю і довговічністю, а також відносно недорогі в будівництві. Втім, у 2024 році ціни на будівництво каркасних будинків в Україні, як і на все інше, продовжують зростати.  

2937
16.01.2024

Всі наші бюджети – від територіальних громад і до обласного та державного, повинні стати «бюджетами перемоги».

2400

У вівторок, 20 лютого, під час зустрічі з виборцями Дональд Трамп зробив комплімент на адресу росії: «Вони перемогли Гітлера. Вони перемогли Наполеона. Це воєнна машина». Розглянемо, що за цим стоїть.

452

31% території країни під ризиком екологічного знищення через російське вторгнення, а понад 20 тисяч км² українських земель майже повністю знищені війною.

518

Останнім часом в соцмережах посилилась пропаганда трампістів, які звинувачують Байдена і Зеленського в тому, що ті нібито відмовляються від таких форм допомоги, як ленд-ліз і PDA.    

586

За час існування людства відбувалася величезна кількість збройних конфліктів, які переростали у війни. З різноманітних причин: територіальні претензії, сфери впливу та навіть релігійні війни. Під релігійними гаслами можна як розпочинати війну, так і фанатично самовіддано воювати.

796
01.03.2024

Минулий 2023 рік став стартом аграрного розвитку в Івано-Франківській громаді. Відтак, зараз спостерігають позитивну динаміку.  

397
26.02.2024

Попри чудові якості, важливо розуміти, що грейпфрут відіграє особливу роль у взаємодії з певними ліками.

452
21.02.2024

Інфляція на споживчому ринку в січні 2024 року порівняно із груднем 2023 року на Прикарпатті становила 0,5%, в Україні — 0,4%.  

1417
01.03.2024

"Чернецтво завжди є віддзеркаленням суспільства. Люди хочуть, щоб були добрі монахи, гарно поводилися. Але середовище теж формує людину", - ділиться монах. 

542
26.02.2024

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

3233
21.02.2024

Митрополит Лев Шептицький, після проведення церковного розслідування, окремим декретом проголосив ікону Гошівської Божої Матері «Цариці Карпат» чудотворною.  

1884
15.02.2024

Якщо подружжя зіштовхнулося з кризовими проблемами у сім'ї, варто звернутися для отримання підтримки та поради до різних фахівців залежно від конкретної ситуації.  

851
01.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

17447
29.02.2024

Серед тих, хто довіряє президенту Володимиру Зеленському, підтримують зовнішню політику влади 82%, тоді як серед тих, хто не довіряє — 41%.

274
25.02.2024

Водночас президент упевнений, що союзники із Заходу не підтримують цей фейк.

531
20.02.2024

Перша інформація про те, що український президент готується звільнити Валерія Залужного, з’явилася у січні 2024 року. На той момент в Кремлі не тямили себе від радості.  

978 2
15.02.2024

Станом на лютий 2024 року Головнокомандувачу Збройних сил Олександру Сирському висловили довіру 40% українців, найвищу довіру зберігає колишній Головнокомандувач Валерій Залужний — 94%.  

1587 1