Метою Путіна (однією з найголовніших) було і є зірвати вибори Президента України

 


Однією з найголовніших та найважливіших цілей військової агресії РФ проти України було - зірвати призначені на 25 травня вибори Президента України!


Путін і його зграя усвідомили весь трагізм ситуації для Кремля, що вони остаточно втратили Україну, в наслідок втечи Яничари, і обрання в.о. президентом - Турчинова. Це вони могли б і пережити безболісно, але... допустити проведення нових президентських виборів, на яких, а ні ПР, а ні Росії, нехєр було лапати, на яких вони нікого не зможуть всадити на Банковій, окрім отримати Опозиціонера, привело Кремль у шок! Це була остаточна геополітична катастрофа особисто Путлєра! 


Тому він надумав зірвати вибори спочатку сепаратистськими провокаціями ФСБ та "п"ятої" колони на Сході і півдні, а коли вони провалилися, то прямою воєнною агресією, зберігаючи при собі бездарне, ще не остивше тіло яничари.


Росія сподівалася, що:


1) Ввівши свої війська у Крим - Україна почне збройний силовий захист своєї території, а тут НЕ до виборів. 
Але цього НЕ сталося!!! 


2) Україна оголосить Надзвичайний або Воєнний стан, і тоді виборів не буде! Але й цього НЕ сталося.


3) Росія оточує весь периметр державного кордону України своїми військами, сподіваючись на відповідні зворотні дії по втягуванню України у війну проти Росії! Цей сценарій ще НЕ реалізований.


4) Росія оголосила, через своїх маріонеток, проведення т.зв. референдуму, аби загострити і спровокувати Україну на силовий сценарій реагування; реальний відрив Криму від України; НЕ закрите питання щодо анексії всього сходу і півдня України від Придністров"я до Луганська.


Саме в таких умовах проведення президентських виборів, на погляд Кремля, буде просто неможливим і НЕ реальним. Саме цього ім і потрібно. Тому, у ВРУ терміново з"явився законопроект РИГА про перенос дати виборів на 7 грудня 2014 року. 
Завдання Путлєра перенести на пізній термін вибори президента, а за той час спромогтися всадити "на перстол" - "легітимного президента України" - Яничару, на завойованій армією Росії території! 


І розмір території - немає принципового для Путлєра значення!!! Як і наявність або відсутність жертв!!!
"Мы, за ценой, НЕ постоим!"

Ну, десь так це все мені виглядає!!!!


13.03.2014 Юрій Романюк 761 1
11.08.2020
Тетяна Дармограй

З 2018 року в державі діє Закон України «Про запобігання і протидію домашньому насильству», однак більшість з положень цього законодавчого акту набули чинності з січня 2019 року. Для України проблема домашнього насильства є вкрай актуальною, адже ситуація в багатьох українських сім’ях просто катастрофічна.

1261
10.08.2020
Люся Грибик

Про те, яким був шлях до батьківства, з якими викликами стикаються люди, які вирішили усиновити дитину — далі у розмові з журналісткою Фіртки.

992
07.08.2020

Минув рік з часу виборів, й очевидно, що в Едуарда Прощука багато чого змінилося – і в житті, й у світогляді.

607
06.08.2020
Марія Лутчин

Для чого потрібні бактеріологічні дослідження, супербактерії як наслідок COVID-19 та чому ми зловживаємо дезінфекторами Фіртка дізнавалася у лікаря-бактеріолога вищої кваліфікаційної категорії  Лариси Ярич.

4390
05.08.2020
Олена Британська

Що таке наркотик та залежність, як він впливає на мозок дитини, чим можуть зарадити батьки та чому інколи вони ж запускають цей процес?  

1300
31.07.2020
Роксолана Остапчук

Пандемія коронавірусу спіткала нас зненацька та внесла свої корективи в життя. Це торкнулося всіх соціальних сфер, в тому числі і освіти.

2388 1

Через масштаби стихії на Західній Україні парламентський екологічний комітет за моєї ініціативи створив робочу групу, яка напрацює стратегію протипаводкових заходів.

226

Під час волонтерства, медики міста неодноразово скаржились мені, зосібна, на несправедливість розподілу надбавок міської влади для медиків лікувальних установ, які знаходяться на передовій боротьби з коронавірусом. Щоб хоч якось підстрахувати медиків ви

3112

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

3818

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві. 

7000
02.08.2020

Едуард Канарян - фіналіст шоу “МастерШеф професіонали”. Чоловік запам'ятався глядачам тим, що поєднував непоєднуване і використовував у стравах дари лісу. Нещодавно він відвідав село Старуня Богородчанського району, де на відомому вулкані при

2943
28.07.2020

Літо – час, коли потрібно не тільки відпочити, але і набратися сил, зміцнити імунітет.

1073
13.07.2020

Василь Стефурак акліматизував європейських овець і вивів власну породу для проживання в українських Карпатах. Василь –  Голова ГО «Асоціація вівчарів», переможець бізнесово-розважального реаліті «Громада на мільйон» в&

4299
12.08.2020

У понеділок, 10 серпня, відбулася чергова зустріч членів Секретаріату Всецерковного Патріаршого Собору спільно зі синодальною робочою групою з опрацювання душпастирського плану УГКЦ. Учасники зустрічі ділилися думками, як Церква має жити й діяти в сучасн

109
05.08.2020

Вперше, починаючи з 1897 року, Свідки Єгови відмовилися від проведення своїх масових богослужінь на стадіонах та в  орендованих приміщеннях і  перенесли цю щорічну подію на Інтернет-платформу. Усі Свідки і гості будуть  переглядати програм

492 1
31.07.2020

Пропонуємо вашій увазі шістнадцять висловів Андрея Шептицького, що стали крилатими фразами.

1023
24.07.2020

Всеукраїнська проща до Зарваниці, яка минулими роками вирізнялася присутністю величезної кількості паломників як з України, так із-за кордону, цього року відбулася набагато скромніше - онлайн. Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, який просив вірних

1772
05.08.2020

У столиці Мадриді площу, на якій розташоване посольство України в Іспанії, назвали ім'ям Лесі Українки.

413
10.08.2020

Президент Білорусі Олександр Лукашенко 10 серпня поїхав в Пуховицький район Мінської області для ознайомлення з ходом реалізації інвестиційного проєкту у сфері сільського господарства. Про це пише Українська правда з посиланням на державне інформагентс

251
31.07.2020

Депутати Івано-Франківської обласної ради прийняли звернення до Президента України та голови Верховної Ради України щодо зміни назви Івано-Франківського району Галицький. При цьому центром району пропонують залишити Івано-Франківськ, інформує Фіртка. Н

1507 1
30.07.2020

Перший президент України Леонід Кравчук очолив українську делегацію в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

711
14.07.2020

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про державне регулювання грального бізнесу. Законопроєкт №2285-д "Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор" підтримали 248 народних депутатів, пише Фіртка з посиланням на Економічну

2858