Попередній аналіз Мінських домовленостей

 


Загальне враження - Україна отримала довгоочікувану "передишку" на мир. Загрози повномасштабної війни НЕ має. ЦЕ був стратегічний блеф, шантаж та залякування Росією всього цивілізоваого світу, аби виторгувати собі найкращі позиції. Путін скорився повномасштабному тиску всіх держав, особливо погрозам США та Британії.

 

Питання Криму було винесено за рамки даних переговорів, і питання Криму зависло на невизначений час. Переговори НЕ можливо назвати перемогою будь-якої сторони. Переможців НЕ має. Україна номінально зберегла свою територіальну цілісність (без Криму). Переговори однозначно вдалі для Порошенка (молодець), Олланда та Меркель.

 

З іншої сторони Путін виторгував для сепаратистів максимально зручні (в цих умовах) стартові позиції в Україні. ПОЗИТИВ: бойові дії припиняються, війська відводяться, полонених звільняють за принципом "всіх на всіх", кордон контролюватиме Україна до кінця року.


НЕГАТИВ: амністія і помилування усіх бойовиків; місцеві правоохоронці, народні дружини, призначення прокурорів та всіх правоохоронців лише сепаратистами (без участі Києва)…

 

ЦЕ, по суті, "замороження" конфлікту і перетворення окупованих територій на мікро "Придністров"я-2".

 

Перемир"я і відносна стабільність взірветься одразу після проведення "чесних і прозорих" місцевих виборів, під наглядом закордонних спостерігачів та ОБСЄ, восени 2015 року, коли місцева ВАТА вчергове абсолютно легітимно обере до місцевих органів влади своїх сепаратистів, бойовиків та терористів (вбивць), і вони абсолютно легітимними і визнаними Україною:

 

1) проголосують за проголошення повного суверенітету та незалежності Донбасу від України;

2) Проголосять відповідний референдум і проведуть його з цілком очікуваним результатом (за кошти Державного бюджету України). З дотриманням всіх формальних норм та процедур визначених ООН, ОБСЄ та ін. Путін НЕ зупинеться і НЕ відмовиться від задуманого, але зробить ЦЕ, на цей раз, більш філігранно і юридично бездоганно. Без танків і "зелених чоловічок"!


Тепер, Україні прийдеться привикнути жити в нових умовах, важких і тяжких, з безлімітним вичерпуванням з мізерного бюджету держави - колосальних фінансових коштів та ресурсів у сепаратстську прірву суцільного "дерибану" та "розпилювання" народних коштів на Донбасі, без жодного перспективного позитиву для нас!


12.02.2015 Юрій Романюк 754 0
03.07.2020
Марія Лутчин

Для відновлення зруйнованої інфраструктури: доріг, мостів, берегоукріплювальних дамб, за попередніми підрахунками, потрібно понад два мільярди гривень.

476
01.07.2020
Марія Лутчин

У розмові про коронавірус, імунітет, переповнені лікарні, пацієнтів, емоційне виснаження медпрацівників та те, чому не варто забувати про карантин.

3516
26.06.2020
Люся Грибик

Лазерна епіляція — популярна апаратна процедура, яка проводиться для видалення небажаного волосся на обличчі та тілі.

1135
23.06.2020
Марія Лутчин

Фахівці намагаються знайти різні методи, щоб максимально зберегти міцність, рівність та покращити зчеплення автомобіля з дорожнім покриттям.

1310
22.06.2020
Тетяна Дармограй

Що ж так манить людей у ці магазини, чи не бояться вони відшукати там коронавірус? Ми поцікавились у франківців – відповіді читайте нижче.  

6435
19.06.2020
Олена Британська

Досі міська влада не могла дійти згоди з мешканцями однієї із квартир на вул. Сонячна, 51А, який є останньою перепоною на шляху до об’єднання Північного та Південного бульварів.

2854 1

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

1199

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві. 

4606

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

7721

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

6018 2
23.06.2020

У перший рік життя малюка все змінюється доволі динамічно. Здавалося б, тільки недавно матуся спіткала усі тонкощі грудного вигодовування, і ось вже настає новий етап – введення першого прикорм. Це їжа, що суттєво відрізняється від материнського мол

7320
16.06.2020

На ферму з виробництва фуа-гри в місті Снятин влаштувався хлопець, який таємно знімав на відео свої робочі будні, а опісля анонімно передав матеріали зоозахисній організації "Відкриті клітки Україна", яка їх опублікувала. Ці кадри сколихнули світ, призве

61334 2
10.06.2020

«У нас немає вільних місць! Столики тільки за бронюванням! Вибачте, щоб присісти Вам доведеться зачекати!» - вже понад два місяці ці, раніше щоденні, фрази ніхто не говорить. А все через карантин.

5343
25.06.2020

На останню декаду червня, що у 2001 році, припала непересічна для історії Львова та й України загалом подія. Це багатьом видавалося неможливим і до останнього існували сумніви, але папа таки прибув поспілкуватися з українцями. Тоді це все просто видавал

577
16.06.2020

Акція триває вже понад два роки і наближається до своєї кульмінації. Сьогодні, 16 червня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин долучився до історичного заходу – створення рукописної Біблії, пише Фіртка з посиланням

1049
08.06.2020

Для того щоб усвідомити справжність наших прохань до Господа Бога про власні потреби, потрібно спочатку перейнятися, серцем відчути потреби інших людей.

1419
29.05.2020

28 травня, на свято Вознесіння Господнього за юліанським календарем, в Україні з’явилася в продажу всесвітньо відома книжка «Католицизм: мандрівка до серця віри» американського проповідника, письменника і богослова єпископа Роберта Баррона.

1400
25.06.2020

Український прозаїк та поет Юрій Іздрик знявся у тизері фільму режисерки та письменниці Ірини Цілик «Я і Фелікс». Проєкт набрав найбільшу кількість балів за результатами першого етапу 13-го пітчингу Держкіно, пише Фіртка. «Я і Фелікс&r

384
03.07.2020

Єлісейський палац заявив, що Філіпп буде займатися урядовими справами доти, доки не буде призначено новий уряд.

106
03.07.2020

У бюлетені з відкритими списками можна буде проголосувати як за партію, так і за конкретного кандидата, щоб підняти його в партійному списку Профільний комітет Верховної Ради затвердив нову форму бюлетеня для голосування на місцевих виборах за відкритими

161
26.06.2020

Партія "Голос" проголосувала за припинення депутатських повноважень Святослава Вакарчука. Перед цим він вийшов із фракції «Голос» у Верховній Раді. Про це повідомляє пресслужба партії «Голос», інформує Фіртка. Водн

400
26.06.2020

Він був ветераном Аль-Каїди, чия кар'єра джихадиста почалася з 1990-х років. Те, як він помер, було вражаючим.

670