Прикарпатські злочинці в погонах займаються кіднепінгом

 

 

Сценарій № 1. Ви бізнесмен. Вас запрошують в гості, на каву. Ви приходите, здороваєтеся, присідаєте за стіл. Вас силовим способом викрадають в спеціальне місце примусового утримання в неволі. Ваших родичів попереджають про суму викупу свободи рідної вам людини. Так вчиняють бандити!

 

Сценарій № 2. Ви бізнесмен. Вас запрошують до слідчого на розмову. Ви приходите, здороваєтеся, присідаєте за стіл. Вас силовим способом вивозять в спеціальне місце примусового утримання в неволі. Оголошують, що ви затримані на 72 години. В суд подають заяву про обрання вам запобіжного заходу утримання під вартою на 2 місяця. Вам дають зрозуміти про суму викупу свободи з неволі. Так вчиняють прикарпатські слідчі!

 

Головне, бізнесмена заманити у заготовлену пастку. Слідчий має право(!), нічим не обмежене, просто так затримати будь-якого громадянина на 72 години. За ці 72 години з людини можна зробити відбивну, фарш, шашлик, або труп. Право на Конституційний захист пересічного громадянина України, у ці 72 години – ілюзія.

 

За будь-яким надуманим приводом порушується кримінальна справа проти заздалегідь вибраної жертви. Якщо ж ця жертва ще й не бідна, то Прикарпатська прокуратура і начальник слідчого управління ОУ УМВС в Івано-Франківській області Ільчишин Віталій Васильович, та його «бойовий» заступник Буряк С.І. інкримінують проти вас будь-яке абсурдне кримінальне обвинувачення, не зважаючи на терміни позовної давності, без висновків та заключень експертів, без таких дурниць, як рішень Вищого спеціалізованого господарського суду, які набрали законної сили, і повністю підтверджують вашу правоту і право. «Закриють» вас на 72 години у нелюдські умови, і цинічно та брутально вимагатимуть від судів штампування рішення про «посадку» жертви на два місяці, з правом подальшої пролонгації вашої «відсидки» ще декілька раз по два місяця. За цей час, або ви, або ваші рідні самі «дозріють» до згоди поділитися кровно нажитими заощадженнями, своїми активами, нерухомістю, рухомістю та грошима. А щоби цей процес пришвидшити, до вас у камеру підселять останньої стадії хворого на сухоти, венеричні хвороби, відвертих садистів, бандитів та іншу специфічну категорію хронічної клієнтури пенітенціарної системи держави.

 

Обгрунтуванням у суді, в мотивації вимагання закриття на два місяця своєї жертви, ці «правоохоронці» в погонах слідчого управління області, визнають небезпеку вашого законного права, в судовому порядку, довести свою невинуватість перебуваючи на свободі, можливого впливу на свідків, створення перешкод слідству, тощо… Їх не зупиняє відсутність складу злочину, вони його придумують. Тобто, для цих садистів в погонах, найголовніше НЕ встановлення істини і дотримання букви закону, захисту Конституційних прав і свобод людини та громадянина, в досудовому слідстві, а найголовніше, за будь-яку НЕ правову ціну, вас тупо «закрити» на два місяця. А за ці два місяця, ви самі зізнаєтеся в усьому, і підпишете ВСЕ!

 

Слідчим і прокуратурі області «до лампочки» Конституція, закони, рішення судів що набули законної сили, норми матеріального та процесуального права, аргументи, факти, терміни позовної давності, відсутність легальних експертиз, заключень, висновків, політики декриміналізації в країні, розпіарених в ЗМІ, проектів нового КПК, тощо…

 

Головне вас «закрити».  Правоохоронці діють за принципом: «викради собі багатого бізнесмена і покращ собі життя вже сьогодні!»

 

Так вчинили з відомим бізнесменом області Костянтином Бородайком. Це кричущий прецедент свавілля імпортованих на Прикарпаття правоохоронців, зі специфічним досвідом «роботи» в Одесі, Донецьку, Києві… з прикриттям прокуратурою області. Нове керівництво обласної прокуратури, не тільки «кришує» цей «безпредєл», але швидше всього й замовило його. І чекає, від виконавців, результат. Практичний результат, обумовлений в цифровому, вічно зеленому еквіваленті, відповідну суму.

 

Профільна комісія обласної ради з …захисту прав людини, законності та правопорядку, спільно з депутатами всіх фракцій та інших комісій, провели 22 лютого, своє засідання, на яке жодний працівник обласної прокуратури демонстративно не з’явився. Більше того, клерк з Грюнвадської,11 телефоном заявив, що прокуратура не вбачає потреби бути присутніми на засіданні профільної комісії, на її запрошення. Підзвітний державний орган, покликаний забезпечувати дотримання законності, боронити і поважати Конституцію та закони України, в особі її випадкових сумнівних керманичів, демонстративно ігнорує законну вимогу найвищого конституційного представницького органу області – обласної ради!

 

Комісія одноголосно ухвалила рішення внести до порядку денного чергової, березневої, сесії Івано-Франківської обласної ради питання, про заслуховування прокурора області стосовно ситуації з дотриманням законності в справі громадянина Бородайка К.П.

 

Прозвучали пропозиції ухвалити рішення сесією обласної ради про недовіру прокурору області та всьому складу колегії обласної прокуратури, звернутися до Президента України і Генерального прокурора України з вимогою негайного звільнення з займаних посад відповідних осіб. А також звернутися до міністра внутрішніх справ з вимогою відсторонення від службових обов’язків керівників слідчого управління ОУ УМВС, та проведення службової перевірки їх дій органами внутрішньої безпеки МВС, на предмет виявлення корупційних діянь, вчинення службового підлогу, зловживання своїм службовим становищем, зловживання владою, свідомим порушенням конституційних прав і свобод людини.

 

Це тільки початок.      

                                                                                  

 


22.02.2012 Юрій Романюк 1829 25
24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

2714 23
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

10088 6
25.01.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

11196 24
18.01.2024
Тіна Любчик

У п'ятницю, 19 січня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбудуться вибори ректора. На посаду претендують троє працівників вишу: доктор медичних наук Микола Островський, доктор медичних наук Роман Яцишин та кандидат медичних наук Руслан Савчук.  

5157
18.01.2024

Каркасні будинки відрізняються високою міцністю, надійністю і довговічністю, а також відносно недорогі в будівництві. Втім, у 2024 році ціни на будівництво каркасних будинків в Україні, як і на все інше, продовжують зростати.  

2942
16.01.2024

Всі наші бюджети – від територіальних громад і до обласного та державного, повинні стати «бюджетами перемоги».

2405

У вівторок, 20 лютого, під час зустрічі з виборцями Дональд Трамп зробив комплімент на адресу росії: «Вони перемогли Гітлера. Вони перемогли Наполеона. Це воєнна машина». Розглянемо, що за цим стоїть.

456

31% території країни під ризиком екологічного знищення через російське вторгнення, а понад 20 тисяч км² українських земель майже повністю знищені війною.

523

Останнім часом в соцмережах посилилась пропаганда трампістів, які звинувачують Байдена і Зеленського в тому, що ті нібито відмовляються від таких форм допомоги, як ленд-ліз і PDA.    

591

За час існування людства відбувалася величезна кількість збройних конфліктів, які переростали у війни. З різноманітних причин: територіальні претензії, сфери впливу та навіть релігійні війни. Під релігійними гаслами можна як розпочинати війну, так і фанатично самовіддано воювати.

800
01.03.2024

Минулий 2023 рік став стартом аграрного розвитку в Івано-Франківській громаді. Відтак, зараз спостерігають позитивну динаміку.  

401
26.02.2024

Попри чудові якості, важливо розуміти, що грейпфрут відіграє особливу роль у взаємодії з певними ліками.

456
21.02.2024

Інфляція на споживчому ринку в січні 2024 року порівняно із груднем 2023 року на Прикарпатті становила 0,5%, в Україні — 0,4%.  

1422
01.03.2024

"Чернецтво завжди є віддзеркаленням суспільства. Люди хочуть, щоб були добрі монахи, гарно поводилися. Але середовище теж формує людину", - ділиться монах. 

555
26.02.2024

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

3239
21.02.2024

Митрополит Лев Шептицький, після проведення церковного розслідування, окремим декретом проголосив ікону Гошівської Божої Матері «Цариці Карпат» чудотворною.  

1888
15.02.2024

Якщо подружжя зіштовхнулося з кризовими проблемами у сім'ї, варто звернутися для отримання підтримки та поради до різних фахівців залежно від конкретної ситуації.  

856
01.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

17451
29.02.2024

Серед тих, хто довіряє президенту Володимиру Зеленському, підтримують зовнішню політику влади 82%, тоді як серед тих, хто не довіряє — 41%.

280
25.02.2024

Водночас президент упевнений, що союзники із Заходу не підтримують цей фейк.

535
20.02.2024

Перша інформація про те, що український президент готується звільнити Валерія Залужного, з’явилася у січні 2024 року. На той момент в Кремлі не тямили себе від радості.  

981 2
15.02.2024

Станом на лютий 2024 року Головнокомандувачу Збройних сил Олександру Сирському висловили довіру 40% українців, найвищу довіру зберігає колишній Головнокомандувач Валерій Залужний — 94%.  

1591 1