Пропоную взяти бюджетний розподіл коштів за останні повні чотири роки : 2010/11/12/13 ( а ці дані - факт, а не емоції).
1) Просумувати власні доходи, податки, збори, інше що збирають всі 5 областей: Галичини (Львівська, Івано-Франківська та Тернопільська) і Донбасу (Донецька і Луганська), за рік і за всі 4 роки.
2) Просумувати всі бюджетні дотації, дотації на вугільну галузь (а це 15,1 млрд.грн/рік), знижки (різниця в тарифах) на електроенергію металургійним комбінатам та ГЗК, на екологічні проекти, на пілотні проекти, списання заборгованості перед державним бюджетом монопольними структурами ЖКГ, тощо, субвенції, фінансування на все капітальне будівництво, на дорожне господарство, на аеропорти, в розрізі по кожному міністерству та відомстві, інше..., по кожній області зокрема, за всі 4 роки, та загалом сумарно.
3) Врахувати валові витрати та доходи, податки і збори окремих підприємств і цілих галузей економіки, які територіально знаходяться в даних областях, але за Бюджетним кодексом сплачують податки не в даних областях, а в Києві, або інших містах.
4) Поділити визначені суми по кожній області на відповідну кількість населення в цій області, в розрізі встановлення середньо-статистичних сум доходів та витрат за 4 роки, на 1 людину.
5) Окремо(!) можна вирахувати інвестиції на 1 особу: інвестиції у бізнес та надходження від заробітчан. Інвестиційний потенціал Галичини у рази(!) вищий за Донбас!
Відповідь очевидна!!!
Адже, лише одна дотація на вугільну галузь, у 2013 році склала 15,1 млрд. грн!!!