Олег Олексюк

редактор газети "Анонс-Контракт"

СТАТТІ АВТОРА

Краще Діккенс

Пост стосуватиметься російської мови, російської культури і одного "українського діяча". І може комусь дивно, але почну його анекдотом.

1653 4

Неефективний власник

Уже десять років ми товчемо словесну воду в ступі про похід в Європу, пошук ефективного власника і т.д. і т.п.

1705 0

Кляп для "бондаренко"

Скільки я не слухав у парламенті українофобів Бандарєнка і Чечетова чи "смакував" заяви шовініста Єфремова, у мене рука завжди тяглася до пістолета. Уявного. 

1698 0

"Мойсеї"

Велику, історичного, я б сказав, рівня, роботу для нас зараз зробила Москва. Вона тимчасово забрала у нас Крим і серйозно тут працює над депопуляцією тих, хто знав, пам’ятав і любив…

1745 3

Фейки

Всім відомий активіст автомайдану, якого викрали під час Майдану зловмисники – тов. Булатов. Його "катували". Ми бачили надгризене вухо, його синці на сраці і ногах, ніби він побився з однокласниками на перерві. Пригадуємо майбутнього Президента біля його ліжка. Ми вірили цьому герою, і на хвилі цієї довіри він став міністром спорту. Пізніше виявилося, що цей герой є звичайнісіньким фейком.

1868 8

Хто як не ми?

Є такий російський журналіст Аркадій Бабченко. Він пояснив, чому для України "східна війна" страшніша, ніж для росіян.

1871 7

Чужі інтереси

Відсутність у ефірі порєчєнкова і охлобистіна чи скандал навколо інтерівських кобзонів реально нічого не міняють. Позаяк морди інші, а суть одна і та ж – наш ефір окупований північно-східними ворогами.

1655 0

Тримати баланс

Клаузевіц казав просто: " Ворог не правий! Ми праві! Смерть ворогам!".

1871 0

Очевидні речі

Фатальний крок Януковича врятував українську державність

1837 0

Є дві думки з приводу Донбасу. Ця територія є Україною. Там залишилися лояльні нам українці, яких треба підтримувати. Тому її треба поїти, годувати і постачати енергоносії.

1844 1

Вічна помилка реформаторів

Напевне, однією з причин невизнання подій на Донбасі війною, є банальне небажання конфісковувати майно ворога. Хоча російські активи в Україні працюють на Росію – це ж ясно як Божий день.

1657 0

Народ без Мойсея

Впав у вічі свіжий бігборд "Свободи" з багатьма руками, які тягнуться вверх. Ніби як до сонця. А насправді їх там, наверху, чекав лише черговий слоган "Свободи".

1763 0

Молода і стара гвардія

Всі ми - діти Майдану. І всім нам хочеться покращення. І без донецького акценту. Власне для цього в області владу люструють з усіх боків. Не встигли її до кінця перетрусити, а вже знову будемо міняти, бо новий Президент. А восени перевибори…

1703 0

Залаштунки

Ті, на кого ми покладали свої надії від виборів до виборів. І не Тягнибок у критичний момент врятував країну, а Коломойський.

1888 4

Донецький мир

Коли оцінюєш ситуацію, яка склалася в Україні і на Донбасі зокрема, на думку спадає історична аналогія з Брестським миром. Це той непростий мир, який у 18 році минулого століття заключив В.Ленін із німцями.

1594 2

За суд цього разу замовимо слово

Однією із найважливіших державних структур в Україні є суд. У нас достатньо претензій до служителів Феміди. Однак судити суддю найскладніше. 

1611 8

Віримо, але перевіримо

Ідіотизм московської пропаганди компенсується недалекоглядністю тих, на кого вона спрямована. На жаль.

1603 5

Хто вам дзвонив?

Зараз цей сивий клоун Кравчук розповідає нам, як у 81 рік із дубельтівкою піде відвойовувати Крим. Краще б нам розказав, як у його кабінет Президента України, а до того секретаря по ідеології КПУ, подзвонили з Москви і наполегливо попросили не приймати Касатонова… 

1822 5

"Ти віноват лішь в том, что хочєтся мнє кушать"

Пізніше, це питання кількох років, українські війська будуть рятувати своїх співвітчизників у Криму, Краснодарському краї, Воронезькій, Білгородській, Курській областях від хаосу, у який перетвориться Росія

1599 0

Кримінальні люстратори

До мене на електронку прийшов цікавий матеріал. Я був не проти його опублікувати, однак люди, автори цього опусу не наважилися підписати власним прізвищем свої правдиві рядки. Підкреслюю, правдиві, позаяк, я перевірив дані.

1902 2

Герої і антигерої

На жаль, є антигерої. Це і зрадник Березовський, і свої тітушки, беркут та їм подібні. Але я спочатку не про них. 

1764 1

Вуйки і вуйни

У мене склалося враження, що поки ми славили і оплакували героїв, сталося те, що мало статися. Продуктом революції, тобто роботою романтиків, як завжди скористалися негідники.

2054 8

Мирні танки

Читав звернення вождя про те, що силового розгону Майдану не буде. Не второпаю, якщо бетеери і  розстріл із вогнепальної зброї це м"яка сила  - що ж тоді силовий розгін майдану. Атомна бомба?

1638 3

Раби золотого унітазу

Травлять наші патріоти зі "Свободи" нардепа від Тисменицького округу В.Купчака. Я не захищаю і не звинувачую Купчака. Не можу зрозуміти іншого, чому не каються ті, які гарантували його виборцям як кришталево чесну людину.

1631 1

Котяче "разводілово"

Регіонали й далі традиційно розводять котят, тобто нас, дурних парафіян.

1596 3

Премії і номінації

А ще я б хотів, щоб, правда, вже не на Бі-Бі-Сі, а при кабміні, приміром, ввели нову премію – робоча назва "Раби ХХІ століття". Чомусь упевнений, її б заробив наш івано-франківський міськвиконком...

1674 0

Хороша новина

Років п’ятнадцять тому майже юним політиком я закликав: "Нехай Росія нам заплатить за голодомор 32-33 років".

1653 1

Коли під вишиванкою б’ється серце патріота

Про цивілізації факт відключення Київстару і МТС в місті Яремче, то про те, що підсудний Гаркот, виявляється, не був членом "Свободи".

1620 4

Вигідний бізнес. Про Юлю, "острів кохання", свободівський корупційний скандал та його наслідки

Після корупційного скандалу тої осені зі свободівцями О.Гаркотом, Р.Онуфрієвим і А.Колковським мене не покидає думка, що міськрада тоді втратила владу. У Європі, куди нас закликає "Свобода", після такого скандалу політик подає у відставку. А партія позбувається замішаного у ньому члена...

1530 11