Кримінальні люстратори

 

До мене на електронку прийшов цікавий матеріал. Я був не проти його опублікувати, однак люди, автори цього опусу не наважилися підписати власним прізвищем свої правдиві рядки. Підкреслюю, правдиві, позаяк, я перевірив дані і підтверджую, щозгадана у ньому судова справа у провадженні є. Та й тенденції автором вловлені правильно. Тому,щоб не пропало це невеличке розслідування, друкую його під своїм іменем і власним заголовком, беручи відповідальність і ризик на себе:

Все більше і більше в засобах масової інформації з'являється відкритих звернень громадян про необхідність наведення порядку в місті, про наявність молодих людей в масках зі зброєю, які час від часу з'являються в різних державних і навіть приватних установах висуваючи різні умови, які здебільшого носять більше меркантильний характер, аніж захист інтересів всього суспільства.
На цьому фоні з'явилося багато «люстраторів» та «народних месників», які вимагають «люструвати» всіх і вся.


Але варто дізнатися хто такі ці «люстратори», які виступають від імені громади та хто наділив їх такими повноваженнями?
Нещодавно на одному із громадських заходів за люстрацію суддів виступив Мирослав Олійник, який звинуватив суддів у винесенні незаконних рішень. Хто ж такий Мирослав Олійник?


В провадженні Яремчанського міського суду знаходиться кримінальна справа № 1-кп/З 54/4/14 за обвинуваченням Олійника Мирослава Володимировича у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 статті 122 Кримінального кодексу України. Вказана стаття передбачає відповідальність за умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження, вчинене з метою залякування потерпілого або його родичів чи примусу до певних дій або з мотивів расової, національної чи релігійної нетерпимості. За такі дії передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до п'яти років.

У даному випадку виглядає так, що посилаючись на революційну доцільність та загальні суспільні інтереси, «під революційний шумок» Олійник Мирослав намагається чинити тиск на суддів з метою уникнення відповідальності за вчинений злочин. У своїх виступах Олійник М.В. зазначає, що йому жаль тих хлопців, які загинули на майдані. Не треба було щоб вони гинули якщо судді залишаться на своїх посадах.


У відповідь хотілося б зазначити, що Герої на майдані гинули не за те, щоб в майбутньому злочинці прикриваючись їх іменами уникали відповідальності та отримували певні матеріальні блага. Майдан був загальнонаціональною метою українців для кращого майбутнього та скинення диктатури. Люди вірили в те, що віддають свої життя за краще майбутнє для своєї нації. Проте, окремі особи, такі як Олійник М.В. намагаються отримати від цього зиск для себе особисто та «під шумок» уникнути відповідальності.
Безумовно на сьогоднішній день існує необхідність зміни системи та перевірки діяльності державних органів. Але такі дії мають відбуватися у цивілізований спосіб і без корисливих мотивів. Таку «люстрацію» мають проводити люди не заплямовані в злочинних діях та чисті у своїх помислах. У щирість доводів пана Олійника після наведених фактів важко повірити, такі дії швидше спрямовані на особисту розправу.


08.03.2014 Олег Олексюк 1835 2
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

9581 4
25.01.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

10539 24
18.01.2024
Тіна Любчик

У п'ятницю, 19 січня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбудуться вибори ректора. На посаду претендують троє працівників вишу: доктор медичних наук Микола Островський, доктор медичних наук Роман Яцишин та кандидат медичних наук Руслан Савчук.  

4735
18.01.2024

Каркасні будинки відрізняються високою міцністю, надійністю і довговічністю, а також відносно недорогі в будівництві. Втім, у 2024 році ціни на будівництво каркасних будинків в Україні, як і на все інше, продовжують зростати.  

2473
16.01.2024

Всі наші бюджети – від територіальних громад і до обласного та державного, повинні стати «бюджетами перемоги».

2015
08.01.2024

Подвійні інвестиції (dual investment) – це варіант заробітку на двох видах криптовалют або із застосуванням двох стратегій інвестування.

1897

За час існування людства відбувалася величезна кількість збройних конфліктів, які переростали у війни. З різноманітних причин: територіальні претензії, сфери впливу та навіть релігійні війни. Під релігійними гаслами можна як розпочинати війну, так і фанатично самовіддано воювати.

435

Огляд світових ЗМІ у контексті того, що може чекати українців у випадку перемоги на виборах в США Дональда Трампа.

764

Популярний американський телеведучий Такер Карлсон взяв інтервю у володимира путіна. Причини цієї події були передбачливо описані ТУТ. А зараз – про те, який меседж через Карлсона передав путін для американської аудиторії. Почав він з фейкової

638

Популярний американський телеведучий Такер Карлсон взяв інтерв'ю у путлєра. Що за цим стоїть ...

676
21.02.2024

Інфляція на споживчому ринку в січні 2024 року порівняно із груднем 2023 року на Прикарпатті становила 0,5%, в Україні — 0,4%.  

1021
15.02.2024

В Івано-Франківській області продовжуватимуть втілювати реформу шкільного харчування в освітніх закладах, адже діти мають споживати якісну та смачну їжу, приготовлену у добрих умовах.  

518
10.02.2024

Печериці — порівняно недорогі гриби, які можна придбати в будь-якому магазині. З них ми готуємо супи, салати, додаємо їх до других страв. І щоразу, беручи до рук печериці, виникає запитання: чи потрібно їх чистити?  

4500
21.02.2024

Митрополит Лев Шептицький, після проведення церковного розслідування, окремим декретом проголосив ікону Гошівської Божої Матері «Цариці Карпат» чудотворною.  

1475
15.02.2024

Якщо подружжя зіштовхнулося з кризовими проблемами у сім'ї, варто звернутися для отримання підтримки та поради до різних фахівців залежно від конкретної ситуації.  

498
10.02.2024

Захист Батьківщини випливає із четвертої Божої Заповіді, яка трактується: "Шануй батька і матір". А Батьківщина — це наша друга матір, тому добрі діти, звичайно, свою маму захищатимуть.  

913
06.02.2024

Через обмороження у 35 років отцю ампутували дві ноги, заледве вдалося врятувати руки. Зараз священник керує автівкою, працює на городі, біля дому. Своїм прикладом він підтримує поранених воїнів.  

1866
23.02.2024

На чисельні прохання в Івано-Франківську відбудеться концерт рок-кумира, українського музиканта-мультиінструменталіста, вокаліста, композитора Олега Скрипки та гурту Воплі Відоплясова. Подія відбудеться 3 березня 18:00 - Івано-Франківськ, Panorama PUB,

111
20.02.2024

Перша інформація про те, що український президент готується звільнити Валерія Залужного, з’явилася у січні 2024 року. На той момент в Кремлі не тямили себе від радості.  

569 2
15.02.2024

Станом на лютий 2024 року Головнокомандувачу Збройних сил Олександру Сирському висловили довіру 40% українців, найвищу довіру зберігає колишній Головнокомандувач Валерій Залужний — 94%.  

1226 1
11.02.2024

Президент Володимир Зеленський вніс нові зміни у керівництво Збройних сил України, зокрема замінивши командувачів Об’єднаних сил та Десантно-штурмових військ.  

793 1
07.02.2024

Верховна Рада у першому читанні підтримала оновлений урядовий законопроєкт щодо проходження військової служби, мобілізації та військового обліку.  

1280