Коли під вишиванкою б’ється серце патріота

 

У Ден Сяо Піна якось спитали, як він дивиться на французьку революцію. Той сказав, що занадто мало минуло часу, щоб судити про неї.

На відміну від китайських лідерів, у журналістів немає часу на історію, яка все розставить на місця. Тому коментую ще досить свіжу новину.

Мене здивувало, чому ніхто не проаналізував унікальний для сучасної інформаційної цивілізації факт відключення Київстару і МТС в місті Яремче.

Думаю, більшість читачів знає, що через випадок захворювання на рак у місцевій лікарні, нібито спричинений випромінюванням із вишок цих операторів, останнім було відмовлено в оренді землі під передавачі.

Я чудово розумію, коли під вишиванкою б’ється серце патріота, хочеться зробити людям щось хороше. Погано, коли крім хочу-не хочу нічого не вмієш.

До речі, більшість у Раді тут традиційно здобула одна відома сила у вишиванках. Здавалося б, звичайна вишита сорочка, а з’ясувалося, що наш національний стрій може неймовірно підсилити розумові здібності.

Адже ще досі науковий світ дискутує про шкоду випромінювань із мобільників і до них. Наші ж патріоти вже визначилися. Шкідливо! Убивчо!

Особисто переконаний, що не було жодного медичного доказу, експертизи, які б довели, що випромінювання з вишки мобільного оператора викликало рак.

Тому поцікавився у медиків, чи можливо визначити: злоякісну пухлину викликав сигнал мобільника чи частоти, на яких транслюється "Рускоє радіо"…

Мені сказали, що в Україні, здогадуюсь, і у світі, немає апаратури, яка б могла хоча б приблизно показати, яка хвиля випромінювання, з існуючих у нашому побуті, реально спровокує пухлину. Це можливо визначити хіба в лабораторних умовах протягом тривалих експериментів, випробовуючи ті чи інші частоти при роботі найрізноманітніших приладів…

Словом, це архіскладно. Однак, якщо в тебе є мандат і вишита сорочка, а під нею серце патріота – експертиза не потрібна.

Тебе не має хвилювати тижневий колапс, у який занурилося рідне місто.

Я, до речі, чомусь без експертизи відчуваю, що випромінювання шкідливе виключно для голів наших найнаціоналістичніших обранців. Їх і без того макітрить від повноважень, а тут ще шкідливий мобільний зв’язок.

Тому, щоб врятувати, приміром, Івано-Франківськ, вишки треба таки вивести десь за місто. Позаяк у наших любителів з приводу і без носити вишиванку, воно теж викликає паранормальну реакцію, а ще, не дай Боже, рак або ангіну…

А переживати за них я став після суду над легендарним корупціонером Івано-Франківщини – Олегом Гаркотом.

Легендарний тому, що вже ходять легенди, як колеги по партії злили свого хлопця. Який, у свою чергу, їхню вину взяв на себе і сам пішов під суд, сподіваючись, що побратими все зроблять, аби він мав умовний термін. Як ви знаєте, йому дали цілком реальні 5,5.

Найцинічнішим у цій ситуації є повідомлення, що підсудний Гаркот, виявляється, не був членом "Свободи".

Я розумію, коли під вишиванкою б’ється серце патріота, можна зробити все. Але скільки б ви, друзі, не говорили полум’яних речей про великі ідеї, і куди б не пхали свої три жовті пальці з прапора: вгору як тризуб, чи в ніс, або в дупу, треба знати прості людські речі - своїх не здають!

А вишиванка ніколи не замінить ні честь, ні розум, ні мужність.

Вона може лише прикрити їх відсутність!

Отож.


07.11.2013 Олег Олексюк 1556 4
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

9581 4
25.01.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

10535 24
18.01.2024
Тіна Любчик

У п'ятницю, 19 січня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбудуться вибори ректора. На посаду претендують троє працівників вишу: доктор медичних наук Микола Островський, доктор медичних наук Роман Яцишин та кандидат медичних наук Руслан Савчук.  

4735
18.01.2024

Каркасні будинки відрізняються високою міцністю, надійністю і довговічністю, а також відносно недорогі в будівництві. Втім, у 2024 році ціни на будівництво каркасних будинків в Україні, як і на все інше, продовжують зростати.  

2473
16.01.2024

Всі наші бюджети – від територіальних громад і до обласного та державного, повинні стати «бюджетами перемоги».

2015
08.01.2024

Подвійні інвестиції (dual investment) – це варіант заробітку на двох видах криптовалют або із застосуванням двох стратегій інвестування.

1897

За час існування людства відбувалася величезна кількість збройних конфліктів, які переростали у війни. З різноманітних причин: територіальні претензії, сфери впливу та навіть релігійні війни. Під релігійними гаслами можна як розпочинати війну, так і фанатично самовіддано воювати.

435

Огляд світових ЗМІ у контексті того, що може чекати українців у випадку перемоги на виборах в США Дональда Трампа.

764

Популярний американський телеведучий Такер Карлсон взяв інтервю у володимира путіна. Причини цієї події були передбачливо описані ТУТ. А зараз – про те, який меседж через Карлсона передав путін для американської аудиторії. Почав він з фейкової

638

Популярний американський телеведучий Такер Карлсон взяв інтерв'ю у путлєра. Що за цим стоїть ...

676
21.02.2024

Інфляція на споживчому ринку в січні 2024 року порівняно із груднем 2023 року на Прикарпатті становила 0,5%, в Україні — 0,4%.  

1021
15.02.2024

В Івано-Франківській області продовжуватимуть втілювати реформу шкільного харчування в освітніх закладах, адже діти мають споживати якісну та смачну їжу, приготовлену у добрих умовах.  

518
10.02.2024

Печериці — порівняно недорогі гриби, які можна придбати в будь-якому магазині. З них ми готуємо супи, салати, додаємо їх до других страв. І щоразу, беручи до рук печериці, виникає запитання: чи потрібно їх чистити?  

4500
21.02.2024

Митрополит Лев Шептицький, після проведення церковного розслідування, окремим декретом проголосив ікону Гошівської Божої Матері «Цариці Карпат» чудотворною.  

1474
15.02.2024

Якщо подружжя зіштовхнулося з кризовими проблемами у сім'ї, варто звернутися для отримання підтримки та поради до різних фахівців залежно від конкретної ситуації.  

498
10.02.2024

Захист Батьківщини випливає із четвертої Божої Заповіді, яка трактується: "Шануй батька і матір". А Батьківщина — це наша друга матір, тому добрі діти, звичайно, свою маму захищатимуть.  

913
06.02.2024

Через обмороження у 35 років отцю ампутували дві ноги, заледве вдалося врятувати руки. Зараз священник керує автівкою, працює на городі, біля дому. Своїм прикладом він підтримує поранених воїнів.  

1866
23.02.2024

На чисельні прохання в Івано-Франківську відбудеться концерт рок-кумира, українського музиканта-мультиінструменталіста, вокаліста, композитора Олега Скрипки та гурту Воплі Відоплясова. Подія відбудеться 3 березня 18:00 - Івано-Франківськ, Panorama PUB,

110
20.02.2024

Перша інформація про те, що український президент готується звільнити Валерія Залужного, з’явилася у січні 2024 року. На той момент в Кремлі не тямили себе від радості.  

569 2
15.02.2024

Станом на лютий 2024 року Головнокомандувачу Збройних сил Олександру Сирському висловили довіру 40% українців, найвищу довіру зберігає колишній Головнокомандувач Валерій Залужний — 94%.  

1226 1
11.02.2024

Президент Володимир Зеленський вніс нові зміни у керівництво Збройних сил України, зокрема замінивши командувачів Об’єднаних сил та Десантно-штурмових військ.  

793 1
07.02.2024

Верховна Рада у першому читанні підтримала оновлений урядовий законопроєкт щодо проходження військової служби, мобілізації та військового обліку.  

1280