Тримати баланс

 

Хто із нас здобув вищу освіту за совка, незалежно від спрямованості ВУЗу, вивчав політекономію. А значить, Адама Сміта.

Є у цього чоловіка одна магістральна думка, яка може стати основною ідеологемою у побудові будь-якої новітньої держави.

"Суспільство має бути побудоване таким чином, аби прагнення до особистої вигоди поверталося прагненням до загального блага".

За цією формулою можна підійти до вирішення і оцінки будь-якої дії наших владоможців.

Приміром, остання прес-конференція нашого Президента. Мені вона навіть трошки сподобалася. Однак є запитання. Чи може у нашого Президента бути баланс з інтересами українського суспільства, якщо він у пошуках особистого балансу з Росією? Адже його фабрика в Липецьку працює, а значить, чимось бізнесмен Порошенко має поступитися Росії. А чи не українськими інтересами? Каже Президент, що не може продати свій бізнес в Україні, бо війна. Чого ж не продає його в Росії? Там ж війни нема. Що ж до українського інтересу українського Президента, то тут, мені здається, або хрестик зніми, або труси вдягни.

Тепер питання до "Кулівлоб". Ми успішно заключили угоду з Росією по електроенергії для кого: для України чи для безперебійного постачання електрики в Лугандонію і Крим?

Осмислюючи історії із вугіллям і незрозумілих зупинок АЕС, у мене закрадається досить серйозна підозра, що нас вже гарно розіграли в якийсь кулуарний преферанс.

А якщо до цього додати, що ніхто з внутрішніх ворогів нашої незалежності не сів і не збирається до в’язниці… у мене виникає ще одне запитання до центральної влади.

Ви на кого, суки, працюєте!?

На закуску переповім нещодавню розмову з товаришем.

От ти, мовляв, образив одного скандальновідомого журналіста, який лише шукав баланс між інтересами Лугандонії і України, і тепер його та його сім’ю травлять у Франківську. Тепер його ще й "правосєки" зашугали. А всієї, мовляв, його провини було, це те, що він розповідав і розповідає зараз, що ті теж захищають свою землю.

Не писав би про цю розмову і цього "журналіста" (пишу в лапках і не згадую прізвище), якби не повідомлення волонтера про наших свіжозвільнених військовополонених… Частину із яких кацапські нелюди кастрували… (У бекання і мекання, тобто спростування, чиновників міноборони не вірю).

У таких справах не буває балансу.

Клаузевіц казав просто: " Ворог не правий! Ми праві! Смерть ворогам!".

Це головна теза війни. Хто мислить інакше – або ідіот, або зрадник.

Отож!


03.01.2015 Олег Олексюк 910 0
03.07.2020
Марія Лутчин

Для відновлення зруйнованої інфраструктури: доріг, мостів, берегоукріплювальних дамб, за попередніми підрахунками, потрібно понад два мільярди гривень.

472
01.07.2020
Марія Лутчин

У розмові про коронавірус, імунітет, переповнені лікарні, пацієнтів, емоційне виснаження медпрацівників та те, чому не варто забувати про карантин.

3512
26.06.2020
Люся Грибик

Лазерна епіляція — популярна апаратна процедура, яка проводиться для видалення небажаного волосся на обличчі та тілі.

1133
23.06.2020
Марія Лутчин

Фахівці намагаються знайти різні методи, щоб максимально зберегти міцність, рівність та покращити зчеплення автомобіля з дорожнім покриттям.

1308
22.06.2020
Тетяна Дармограй

Що ж так манить людей у ці магазини, чи не бояться вони відшукати там коронавірус? Ми поцікавились у франківців – відповіді читайте нижче.  

6434
19.06.2020
Олена Британська

Досі міська влада не могла дійти згоди з мешканцями однієї із квартир на вул. Сонячна, 51А, який є останньою перепоною на шляху до об’єднання Північного та Південного бульварів.

2850 1

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

1197

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві. 

4605

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

7719

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

6017 2
23.06.2020

У перший рік життя малюка все змінюється доволі динамічно. Здавалося б, тільки недавно матуся спіткала усі тонкощі грудного вигодовування, і ось вже настає новий етап – введення першого прикорм. Це їжа, що суттєво відрізняється від материнського мол

7319
16.06.2020

На ферму з виробництва фуа-гри в місті Снятин влаштувався хлопець, який таємно знімав на відео свої робочі будні, а опісля анонімно передав матеріали зоозахисній організації "Відкриті клітки Україна", яка їх опублікувала. Ці кадри сколихнули світ, призве

61331 2
10.06.2020

«У нас немає вільних місць! Столики тільки за бронюванням! Вибачте, щоб присісти Вам доведеться зачекати!» - вже понад два місяці ці, раніше щоденні, фрази ніхто не говорить. А все через карантин.

5342
25.06.2020

На останню декаду червня, що у 2001 році, припала непересічна для історії Львова та й України загалом подія. Це багатьом видавалося неможливим і до останнього існували сумніви, але папа таки прибув поспілкуватися з українцями. Тоді це все просто видавал

576
16.06.2020

Акція триває вже понад два роки і наближається до своєї кульмінації. Сьогодні, 16 червня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин долучився до історичного заходу – створення рукописної Біблії, пише Фіртка з посиланням

1048
08.06.2020

Для того щоб усвідомити справжність наших прохань до Господа Бога про власні потреби, потрібно спочатку перейнятися, серцем відчути потреби інших людей.

1418
29.05.2020

28 травня, на свято Вознесіння Господнього за юліанським календарем, в Україні з’явилася в продажу всесвітньо відома книжка «Католицизм: мандрівка до серця віри» американського проповідника, письменника і богослова єпископа Роберта Баррона.

1399
25.06.2020

Український прозаїк та поет Юрій Іздрик знявся у тизері фільму режисерки та письменниці Ірини Цілик «Я і Фелікс». Проєкт набрав найбільшу кількість балів за результатами першого етапу 13-го пітчингу Держкіно, пише Фіртка. «Я і Фелікс&r

383
03.07.2020

Єлісейський палац заявив, що Філіпп буде займатися урядовими справами доти, доки не буде призначено новий уряд.

105
03.07.2020

У бюлетені з відкритими списками можна буде проголосувати як за партію, так і за конкретного кандидата, щоб підняти його в партійному списку Профільний комітет Верховної Ради затвердив нову форму бюлетеня для голосування на місцевих виборах за відкритими

160
26.06.2020

Партія "Голос" проголосувала за припинення депутатських повноважень Святослава Вакарчука. Перед цим він вийшов із фракції «Голос» у Верховній Раді. Про це повідомляє пресслужба партії «Голос», інформує Фіртка. Водн

399
26.06.2020

Він був ветераном Аль-Каїди, чия кар'єра джихадиста почалася з 1990-х років. Те, як він помер, було вражаючим.

669