Основні тези зі Звернення До Нації від Байдена

Раз на рік Президент США звертається до країни з трибуни у Конгресі. State of the Union. Своєрідний звіт про стан речей в країні. Це був такий перший звіт у Байдена з часу його обрання.
Перші 20 хв (з 60) були про Україну. Овації стоячи кожну хвилину. Майже всі з українськими прапорцями.
... Тезово:
Путін думав, що він легенько закотиться в Україну і українці покотяться (Putin roll in and Ukrainians roll over). Натомість, там він зустрів пекельний спротив. Гірше - він там зустрів запеклих українців.
Ті українці - то такі люди, що голими руками зупиняють танки. У них там від пенсіонера до студента - воїни. Він не уявляв, на що наривається.
Тут є український посол Оксана Маркарова. Пане посол, встаньте будьте ласкаві. Довгі овації.
Найбільший урок для нас - якщо агресора не заставити платити ціну, він попре далі. І ціна буде зростати. Рубати треба було на корню, поки дешево.
Путін - зло, загроза світу.
Навколо України об'єднався весь світ. Навіть Швейцарія чи не вперше не нейтральна, а зайняла сторону.
Ми робимо все, щоб путінський військовий бюджет у 630 мільярдів знецінився в нуль.
Я звертаюся до олігархів РФ котрі заробили свої статки на корупційній машині Росії: моє міністерство Юстиції зібрало команду: ми йдемо по ваші яхти, віли і секретні рахунки по всьому світу (вчора десь також додав "а також майно ваших дружин і коханок" - але сьогодні не додав цього).
Ми закриваємо доступ для російських літаків.
Ми зібрали коаліції 30 країн і починаємо викидати на ринок наші стратегічні запаси нафти, щоб понизити її ціну (в контексті, не бійтеся підвищення цін як споживачі, і ми знаємо, що нафтодолари - основне джерело доходів путінського режиму).
Ми відправляємо свої війська в Європу, однак наших солдат не буде в Україні. Вони будуть боронити кожен квадратний сантиметр території країн НАТО (тут особливо довгі овації, хоча в мене - як і думаю у всіх - питання: а України?). Але додав, що і Україну не залишать саму.
Давайте і надалі надихатися прикладом України, залізною волею українців!
Потім перейшов до внутрішніх питань США, від масивних інвестицій в інфраструктуру, до ковіду, медицини, освіти, і інфляції. Окремо зупинився на Китаю в ключі - не заривайтеся до США, вам тільки здається, що можете нас випередити.
...
Було кілька моментів, коли все ж відчувався розкол між Республіканцями і Демократами, але далеко не як минулі роки, і коли була мова про Україну, була єдність і схвальність всіх.


02.03.2022 Тарас Василь 10841
Коментарі ()

02.02.2023
Тетяна Дармограй

Фіртка зібрала актуальну інформацію про правила вручення повісток під час воєнного стану та відповіді на розповсюджені запитання.

2130
24.01.2023
Тетяна Дармограй

Втеча з дому — це найчастіше протест дитини. Згідно зі статистикою, лише у 2022 році на Прикарпатті розшукували понад 180 дітей. На щастя, правоохоронці усіх знайшли та повернули батькам. 

949
16.01.2023
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки розпитала в отця Йосафата Бойка, настоятеля парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, як зберегти подружній союз, що символізує собою таїнство вінчання та як жити в сім’ї згідно з Божими заповідями.

6516
06.01.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поспілкувалась з лікаркою-терапевтом, дієтологинею Тетяною Чевалюк та дізналась, як не переїдати під час святкових застіль, як харчуватись людям, які дотримувались посту та чим допомогти організму після свят.  

1677
03.01.2023
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає, які обов’язки у призовників, військовозобов’язаних і резервістів та що нового передбачає порядок.  

6349
30.12.2022
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки дізналась, як новини впливають на людину, її стан та емоції та як в сьогоденні читати новини без шкоди для психічного здоров'я.

1825

Якби усіх людей, що беруть участь у дискусіях  в соцмережах, які розгорнулися довкола Почаївського монастиря, зібрати разом, то ними можна було б  легко заповнити центральний собор обителі та й весь  монастир до зовнішніх мурів.  

493

Потенціал енергетичних запасів і підземних сховищ газу України для забезпечення надійного резервного джерела природного газу для країн Європи, включно з Великобританією. Розкриття потенціалу Лондона, як світової фінтех-столиці, для сприяння широкомасштабним інвестиційним проєктам у цій сфері та створення мережевої платформи для співпраці та процвітання компаній в Україні та Великобританії.

1118

Нова українська школа стартувала влітку 2016 року з розробки й затвердження Державного стандарту початкової освіти та Державного стандарту базової освіти. "Зображення" бажаного випускника НУШ: особистість, патріот та інноватор. Задля досягнення поставлених завдань освіта має стати інклюзивною та компетентнісно орієнтованою.

1426

Через безліч фільмів та подорожей ми познайомилися з так званим «європейським» або «американським» Різдвом, де поміж красивих гірлянд не видно жодної згадки про Христа. Різдво Христове без Христа! 

1429
05.02.2023

Війна та стрес стають однією з причин, які суттєво впливають на зміну харчових звичок.  

244
31.01.2023

Найулюбленішою стравою українців вважається червоний борщ. Готують його часто із засмажкою, різними овочами та м'ясом. Однак є такі інгредієнти, які можуть лише зіпсувати смак страви.  

418
25.01.2023

Всім відома фраза "краще не їсти після шести вечора". Багато людей дотримуються цього правила, особливо, коли намагаються схуднути. Але чи може сон натщесерце погано вплинути на самопочуття? Читайте, чи можна лягати спати голодним.  

642
05.02.2023

Журналістка Фіртки розпитала в отця Йосафата Бойка, настоятеля парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, яка повинна бути модель сім’ї з християнської точки зору.  

255
31.01.2023

Якщо люди вільного стану одружилися цивільно, і в них не було раніше іншого вінчання, то щоб вони могли іти до сповіді та до причастя — мають повінчатися.

386
24.01.2023

Коли подружжя переживає кризові моменти у сім’ї – слід прийти на розмову чи то до священника, чи до духівника, чи хорошого психолога, оскільки є різні ситуації й відповідно різні ділянки компетенції.

512
18.01.2023

19 січня за юліанським календарем українці святкують Водохреще. Цього дня є безліч різних традицій, безпосередньо пов'язаних з водою.

835
04.02.2023

Сьогодні працюють над оформленням необхідних документів та зйомкою відеофільму, який продемонструють згодом.

217
04.02.2023

Сили безпеки і оборони України продовжують посилюватися. Так, в МВС почали формувати штурмові бригади «Гвардія наступу».  

241
31.01.2023

Президент Хорватії Зоран Міланович заявив, що виступає проти передачі зброї Україні західними союзниками, а також висловив переконання в тому, що окупований Росією Крим ніколи не повернеться до складу України.  

320
25.01.2023

Президент Володимир Зеленський подякував лідерам Німеччини й США за рішення надати Україні танки Leopard 2 і M1 Abrams, зазначивши, що провідне значення тепер має їхня кількість та швидкість постачання.  

485
20.01.2023

Голова грузинської провладної партії виступив за відновлення прямого авіасполучення між Тбілісі та москвою.  

728