Іванофранківець Назарій Кішак на позивний «Шериф» командує кулеметним взводом у механізованій бригаді імені Чорних Запорожців.
Воюють у взводі — іванофранківці, і переважна більшість — працівники Івано-Франківської міської ради, пише Фіртка.
Іванофранківець на фронті не вперше.«Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.
На фронті прикарпатці воюють вміло. Потужно та успішно б’ють ворога, відважно тримаючи оборону країни від російських окупаційних військ. Героїчно захищають рідну землю, бо хочуть якнайскоріше повернутися додому, до рідних людей.
«Основою кулеметного взводу окремого підрозділу 72-гої ОМБр стали члени Добровольчого формування Івано-Франківської територіальної громади №3.
Тридцять п‘ять людей організовано зі мною мобілізувалися до бригади.
Одиниці з них мали бойовий досвід — потрібно було швидко адаптовуватись під нові реалії», — ділиться військовий.
Сьогодні взвод постійно вчиться, удосконалюється: відпрацьовує способи ведення вогню по різних цілях та відстанях, щоб у бою досягати найкращих результатів — завдавати максимальних втрат ворогу та якнайскоріше прогнати його з нашої землі.
«Я впевнений у своїх хлопцях на сто відсотків. Вони отримали бойовий досвід та вміло його використовують. Зокрема, навчилися корегувати артилерію, аналізувати весь бій.
Побратими вже розуміють, хто противник, що він може, розрізняють, коли ворог перевіряє нас, а коли дійсно йде у штурм», — каже командир.
Назарій Кішак додає, що став з побратимами однією злагодженою командою.
«Для мене, як командира, зберегти їхнє життя важливіше будь-яких виконаних цілей, захоплених позицій чи відбитих територій», — уточнює іванофранківець.
Більше читайте у матеріалі: Радник очільника Івано-Франківська та «Шериф» серед побратимів: Назарій Кішак розповів про бойові будні.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
«Вижив — винний»: що таке синдром вцілілого та як не картати себе за те, що ти у безпеці