Підрозділи «Гвардії наступу» сформовані практично повністю. Сьогодні відбувається набір добровольців для формування резерву.
Про це в ефірі загальнонаціонального марафону заявив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, пише Фіртка.
«Двадцять вісім тисяч заявок від добровольців ми прийняли. У першу чергу, заявки проходили через Центри надання адміністративних послуг та через відповідний сайт.
Не всі охочі потрапляють в зазначені підрозділи через достатньо жорсткий відбір», — підкреслив посадовець.
За його словами, навчання практично всіх підрозділів вже розпочали на полігонах нашої країни.
Разом з тим, сьогодні відбувається набір для формування резерву «Гвардії наступу».
«Навчання ми проводитимемо настільки довго, наскільки це буде необхідно для того, щоб ми мали боєздатні підрозділи. Наголовніше — зберегти життя та здоров’я кожного військового. Від цього залежить і успішність виконання бойових операцій, і стійкість підрозділу.
Підрозділи здебільшого сформовані. На сьогодні ми набираємо вже додатково добровольців для того, щоб мати резерв додатково на майбутнє на підготовку наших військовослужбовців та працівників», — зазначив міністр.
Зазначимо, з 23 січня 2023 року в ГУ Нацполіції України в Івано-Франківській області проводять рекрутингову роботу щодо зайняття вакантних посад середнього та молодшого складу поліції Департаменту поліції особливого призначення — об’єднана штурмова бригада Нацполіції України «Лють».
«Лють» — це організований підрозділ нового зразка, який створений на базі двох полків спеціального призначення «Сафарі» та «Цунамі». «Лють» буде призначена для відсічі та стримування збройної агресії росії проти України. Підрозділи складатимуться виключно з добровольців, якими керує патріотизм.
Усі працівники бригади «Лють» після перемоги продовжуватимуть службу у цій бригаді в ролі миротворців на деокупованих територіях або будуть призначені на інші посади у підрозділах Нацполіції України. Осіб, які ввійдуть до складу штурмової бригади Нацполіції «Лють», забезпечуватимуть достойною заробітною платою. Це рішення вже прийняли. Відтак, її сума стартуватиме від 25 тисяч гривень.
«Якщо зараз у поліцейського зарплата становить 17 тисяч гривень, і це з урахуванням усіх підвищень, то наш співробітник у бригаді отримуватиме від 25 тисяч гривень.
Надалі з додатковими виплатами, в залежності від умов служби: 30 тисяч та 70 тисяч гривень.
Крім того, в разі необхідності учасників бригади «Лють» забезпечать медичною допомогою та санітарно-курортним лікуванням.
Також нададуть право на отримання житла за кошти держави та грошову компенсацію за винайм житла. Учасники бригади зможуть отримати й статус учасника бойових дій», — розповів начальник ГУ Національної поліції в області Сергій Безпалько.
Детальніше читайте у матеріалі: Штурмові бригади «Гвардія наступу»: як формуються та скільки добровольців на Івано-Франківщині.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Нові правила взяття на військовий облік: прикарпатцям розповіли про зміни
Рідні на війні: як підтримати себе, дитину та тих, хто боронить Україну