"Надіюсь новий закон про мобілізацію змінить систему", — боєць, який воював на передовій, а сьогодні служить в ТЦК

Сьогодні старший лейтенант Володимир служить командиром взводу охорони одного з районних територіальних центрів комплектування Івано-Франківщини.

Історію захисника розповіли на сторінці Івано-Франківського ТЦК та СП, пише Фіртка.

"З перших днів повномасштабного вторгнення чоловік добровольцем записався до лав добровольчого формування територіальної громади обласного центру Прикарпаття, після чого вирішив мобілізуватися.
Потрапив командиром взводу до складу 33 Окремої Механізованої Бригади й після двомісячної підготовки та бойового злагодження вже був на передовій у Запорізькому напрямку, де його підрозділ безпосередньо брав участь у штурмових діях.
У червні та жовтні 2023 року отримав два важких осколкових поранення та лікувався в госпіталях Запоріжжя, Дніпра, Коломиї та Івано-Франківська.
Після чого чоловіка перевели на службу до територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання", — йдеться у повідомленні.
Боєць каже: після повернення з фронту відчуває, що вдома все дуже сильно змінилося.
"По суті тут війни, як такої нема. Той, хто там не був цього не зрозуміє про що взагалі мова. Тут всі собі живуть спокійно, ні за що не переживають, а хтось інший за них віддувається від початку війни.
Є надія, що новий закон про мобілізацію змінить систему, адже на фронті кожного дня зазнають поранень та гинуть люди, яких немає ким змінювати.
Не хочеться звичайно, щоб ворог знов наступав на столицю та інші українські міста. Але поки триває війна кожен громадянин має бути причетним, а не одні мають постійно сидіти в окопах, а інші — вдома пити каву.
Це навантаження має бути розподілено рівномірно, бо всі громадяни України мають спільно боротися з окупантами", — додав Володимир.


Коментарі (1)

Офігіти 2024.03.20, 23:36

Каву пють тільки тцкашники.

"Тут всі живуть собі спокійно, ні за що не переживають" - серйозно так думає???

Люди вдають спокій щоб з катушок не злетіти. Відкрити кордон - і побачать своє "спокійно" як мільйонами виїдуть чоловіки до жінок і дітей і чоловіки з жінками і дітьми, зметуть пункти пропуску як цунамі.

Рівномірно і всі воювати - це телевізійна мантра. Повторюсь це можливо лише при військовому комунізмі. І іншому випадку "рівномірність" закінчується на родичах, а там і на готових фінансово допомогти і т .п.

Людство придумало технічні засоби щоб не воювали всі, тактичні схеми організацію в команди, і командирів - знову ж таки щоб воювали не всі. І політиків щоб війна була подалі від своєї території.

Коли говорять сьогодні в еру ракет про "воювати мають всі" думаю очевидно як йдуть справи...

Україна зробила найдурнішу річ яку можна було - віддала ядерну зброю маючи сусіда Росію і оголосивши нейтральність. Це буде в підручниках історії ще 10 тис років.

У довготривалій війні на виснаження перемагає той хто виснажить супротивника.

Що робить тцк силовими затриманнями? Виснажує країну. Так само Гетьманцев виснажує економіку обмеженнями переказів і видів діяльності.

А мотиви які придумали для цього потім в підручниках опишуть як надурили. І той хто дав команду і похлопує по плечі на силові лови отримає від москви медаль і гроші на життя в ЄС. Авдіївка уже втрачена, Громадське пише про зростання "самоволок" - 4-и тисячі справ. То який ефект від силових ловів?

І не переживав би сильно що війни "тут немає". Ядерка у фіналі, коли москаль все одно не зможе захопити виснажену Україну, цілком ймовірна. І потім громадянська де всі всім пригадають - малоймовірно що політики якось "розрулять" накопичені нерви і претензії.

Не людей ловити зі шкіри пертись, а з шкіри пертись зброю виробляти діставати. Армія орків 600 тис, а українська 800тис. То чого не вистачає глобально насправді? Людей? Якщо так то чому? Всі воювати - це на один ривок якщо без воєнного комунізму і зречення на десятиліття комфорту сучасного життя.

Наслідки дій звіряти, а не вестись на телефрази.

13.05.2025
Михайло Бойчук

У Верховній Раді запропоновані зміни державного нагляду за місцевим самоврядуванням, але чи відповідають вони європейським стандартам і не є «драконівськими»?  

339
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

13855 1
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1581
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

873
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6150
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1728

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

642

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1469

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1280

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1169
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

523
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

662
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1584
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

607
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

890
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5927
10.05.2025

Виконання танцю внесли до Національного реєстру рекордів України.  

13677
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

254
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

552
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

488
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

798 2