Гробокоп – цінніше лікаря? або Ще пара кримінальних справ – за постом Войтика й відпіскою мЕрця

Головний цвинтарний }{руник
щоквартально має нулик...
Не один, а цілих три.
І півсотні – впереді.

А елітний лікар Вова –
ризикуючи життям –
має три... тищонки (в місяць).
Премії? Цілий "фіґ вам"!

Одкровення, що подав Вадим Войтик, а більше – те, що відпісав міський той... ГОЛОВА – нагадало цікаааву тему! Про премії (що їх гребуть так завані "наші"… заср обранці). Та соціяльні гарантії (для нас із вами, котрі й створюємо тим ~анцям – безтурботне життя). Почали з розбору преміяльного футболу (ви читали?). Продовжимо.

Берем окреме КП... Наприклад – "Ритуальна служба". За що, скажіть, головному цвинтарнику – щоквартально виписують величезну – 300% (триста відсотків – понад півсотні тисяч) премію? Або Прусаку (чиє КП роз/переформували через корупційний скандал, пам'ятаєте?)... Чим праця Хруника – на десять тищ цінніша, ніж робота, скажімо, керівника ЕлектроАвтоТрансу? Більша відповідальність? Чи кількість поховань зростає стрімкіше, ніж якість перевезень?

=фото1

Зауважте: виплати йдуть раз-на-квартал! Саме так, як про це у своєму пості стверджує Вадим Войтик.

Інший аспект. Попри шалені премії неробам чиновникам (на "це" – гроші є) – трудовому народу створили заборгованість по сплаті ЄСВ. Найбільше заборгували – пам'ятаєте – лікарям, вчителям та іншим бюджетникам. Але публічий "штурканець" дістав… чомусьМ.Смушак. За що саме був накладений штраф? Посад-овеця змусили сплатити його – з власної кишені? Чи хитро переклали – на нас із вами (бюджет)? А найголовніше: як щодо інших премійойнутих борго-творців? Прокуратура мала ще рік тому(!) відкрити кримінальну справу за ст. 212-1 ККУ (несплата ЄСВ), хіба ні? Хоча б – з уваги на скандал, що блиснув після мого запиту.

Не встигли? Не читають ЗМІ? Гаразд, нагадаю про це – черговим запитом.

Не знаєте, хлоп'ята, де шукати? Не плачте, маленькі, дядько Павло все підкаже. Слухайте уважно: витрЕбуєте мої запити в ІФ МВК та місцеве ГУ ДФС – про заборгованість зі сплати ЄСВ (трошки інформації – тут). І звіт про вжиті заходи. Ось вам і матеріяли справи. Бачите, як усе просто. Тепер – впораєтесь?

Провадження мають бути – як проти керівників, які не сплачували ЄСВ, так – проти "того", що наказав вчиняти такі дії. Ви ж пам'ятайте: на премії кhерівництву – гроші були. [До слова: чиновники, що повідомлять про злочинний наказ – можуть уникнути покарання. Але тссссс! Я вам нічого не казав.]

Ще одне провадження – проти податкової та МВК.

Витребуйте "тотово", що напісали мені відпові-дальні установи. Так, малята системно векають, кажуть "ніхацю" (не надають запитуваної інформації в повному об'ємі, де-факто – покриваючи правопорушення). Так, певно ознаки корупційної змови. Ще й сам факт не-надання інформації на запит журналіста – "тягне" (якщо вірити роз'ясненням, що надала Людмила Непийвода – Регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини) – на ст.171 ККУ. Враховуючи, що податківці могли діяти "у згоді" з ІФ МВК – набігає на ч.3 (дії організованої групи осіб). + корупція.

Ось бачите, скільки цікавинок випливає з одного поста й одного мерського коментаря.

Ай, ще не все. Пригадуєте: агіт-публікація вийшла – задовго до початку агітації (ще одне порушення). Завершується вона – мерською настановою для вболівальників-виборців, мовляв, затямте: "буде Марцінків – буде "Прикарпаття"".

То що там у #панамера? Хотіли #другий#термін?.. Бачите: поволі назбирується. Ще трішечки...

Поглиблення теми: у публікації «Де діли 70 мільойнів?!? або Шалені премії читони – попри несплату ЄСВ»

Нагадую для право-ох-оронців: висить ще оберемок справ. Від смішної (про мерські будки) – до серйозних: фінансування тероризму, державна зрада, заволодіння майном, несплата податків, отримання неправомірної вигоди... То ми будуємо правову Державу (Україну)? Чи "Марцінская нєробная рЕСпубліка" захищає інтереси хлоп'ятка з трипальцем, а?!.

Павло Теличко.

Фотогалерея


20.02.2021 Теличко Павло 18094
19.02.2025
Діана Струк

Про наукову школу біохімії, досвід роботи на міжнародній арені, вплив біологічних добавок та мультивітамінів, про коронавірус, цукровий діабет, холестерин та про здоровий спосіб життя Володимир Лущак розповів в інтерв’ю Фіртці.

777
12.02.2025
Надія Єшкілєва

Для першого в лютому книжкового огляду літературна експертка обрала романи про кохання. Одна з тем, завдяки якій читання було й залишається модним від найдавніших часів і до сьогодні.  

774
06.02.2025
Вікторія Матіїв

Про функціонування Центру захисту прав людини, основні виклики в роботі, найчастіші порушення прав людини та як реагують на такі звернення, журналістка Фіртки поспілкувалася з представником Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області Віталієм Вербовим.

1589
30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

2214
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

4193 2
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

3196

Тепер, коли епоха постмодернізму минула, вже немає часу на вишукані пасьянси та перепрошення. Настав швидкий час чудовиськ. Котрі будують свої персональні реальності, котрі служать лише тим традиціям, які були створені на замовлення з учора на сьогодні прирученими та купленими жерцями. 

194

Івано-Франківськ, як і вся Україна, сьогодні потребує консолідації сил серед ветеранів, які пройшли війну. Повертаючись до цивільного життя, вони стикаються з викликами – соціальна адаптація, психологічна реабілітація, пошук роботи, а також прагнення бути корисними для суспільства.

424

Здебільшого нам відомі чоловічі імена проповідників, єпископів пресвітерів, та мало хто знає, що важливу роль в період становлення ранньої християнської Церкви відігравали жінки, які майже непомітно, але дуже суттєво працювали, несучи своє особливе служіння дияконис.

366

Більшість культур сприймають собак як членів родини, але в певних релігіях відношення до цих тварин неоднозначне. До прикладу на близькому сході  серед мусульман обізвати когось «собакою» означає виявити свою велику зневагу. А відповідь на це знаходимо у ставлені релігії до цих тварин.

836
17.02.2025

Інфляція на споживчому ринку в січні 2025 року порівняно із груднем 2024 року, як на Івано-Франківщині, так й в Україні складала 1,2%.  

605
14.02.2025

Перекуси між основними прийомами їжі потрібні не лише для втамування голоду, а й для підтримки енергії, концентрації та загального самопочуття.

649
10.02.2025

Питання «чи варто їсти пізно ввечері?» часто хвилює тих, хто намагається правильно харчуватися й дбати про своє здоров’я.  

935
19.02.2025

Серед українців немає однозначної позиції стосовно того чи повинні віряни, які за своїми релігійними переконаннями не можуть брати до рук зброю, мати право на альтернативну (невійськову) службу в умовах воєнного стану.  

1045
16.02.2025

Останніми роками частина вірян, яка дивиться богослужіння онлайн, зросла.  

652
12.02.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

6237
08.02.2025

Чотириметровий Хрест Миру із золотим Розп'яттям можна буде побачити в Івано-Франківську дев'ятого та десятого лютого на площі Ринок з 9:00.  

1729
17.02.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

31742 1
19.02.2025

Понад половина українців (57%) довіряють президенту України Володимиру Зеленському.  

1510
14.02.2025

Так, респондентам запропонували три опції та запитали, що, на їх думку, скоріше описує можливі санкції проти Порошенка.  

739 1
11.02.2025

Восьмеро з десяти обранців від Івано-Франківщини підтримали цей законопроєкт.  

699