Новий міст на Пасічну: 9,5 метрів замість 14 та лише дві полоси руху (фото+відео)

Сьогодні, 7 серпня, відбулась виїзна нарада на об'єкті будівництва нового мосту в Пасічну.

До кінця серпня тут планують завершити монолітні роботи, інформує кореспондент Фіртки.

Ширина проїжджої частини моста буде 9,5 метрів, планують 2 полоси, проте розмірковують над третьою реверсною. Також передбачено тротуари та велодоріжка.

Тут варто нагадати, що фахівці не раз наголошували про необхідність розширення дорожнього полотна мосту до 14 метрів, щоб було по дві смуги у кожен бік, оскільки в місті збільшився потік транспорту.

Директор фірми «Мостобудівельний загін – 112» Сергія Порожнюк каже,  це можна вирішувати в процесі експлуатації.

За словами керівника УКБ Романа Галіпчака цей міст не для транзитного транспортну, як для об'їзної дороги.

"Цей міст для вулиці Пасічної", - наголосив Галіпчак.

Як відзначив С.Порожнюк, на кінець січня за планом сюди завезуть останній метал. Зварювання конструкцій можуть робити взимку. Основа вариться на заводі, а тут лише їх складають. Також Порожнюк каже, що на місці буде науковий супровід. Порожнюк запевняє використовують мостовий бетон 500 без домішок.

"Коли ми приступили до робіт проїхали всі заводи брали примірники порід. В своїй лабораторії проаналізували їх. І працюємо з тими, хто захотів нас слухати",- каже директор фірми.

"Ми завершуємо перший етап роботи. Звели вже опори, виконали обриштування, залишилася тільки опора 5, де ми проводимо буропробивні роботи. Крім того, зараз проходить зварювання власне блоків моста. До кінця серпня машини з конструкціями приїдуть на об'єкт. Є проблеми з насипом, також потрібно змонтувати тимчасову опору, яка буде допомагати заїжджати на основні опори, - додає Сергій Порожнюк.

"Багато робіт зроблено з фундаментом. Їх не видно так, але це дуже важлива робота. Добре, що змогли акумулювати кошти і заплатити за метал. Метал з кожним днем дорожчає. Сподіваємося, що все буде добре і до кінця 2019 року міст буде", - зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Відтак мер додав, що передбачити всі ризики, до прикладу, повені чи знеціненення гривні, особливо перед виборами не можуть. Проте намагатимуться якнайшвидше збудувати міст. За його словами він тут потрібен вже більше 25 років.

Сергій Порожнюк відмітив, що спеціалісти інституту ім. Патона виконують науковий супровід будівництва пасічнянського моста. Потім вони ж перевірять кожен шов конструкції на міцність. 

 
 

Нагадаємо, що проект виставлявся на тендер з вартістю 212 млн грн. В процесі торгів підрядник – “Мостобудівельний загін-112” – запропонував найнижчу ціну – 120 млн грн.

Минулого року у листопаді нарешті приїхала перша будівельна техніка для будівництва нового моста на Пасічну через річку Бистриця Солотвинська. Ремонт моста на Пасічну мали розпочати ще наприкінці жовтня. 

Нагадаємо, що восени 2017 року ТОВ «Мостобудівельний загін №112» (м.Бровари) перемогло у тендері на будівництво моста. Компанія з Київщини погодилась будувати міст за 120 мільйонів гривень.

 

 
Читайте також:

У Франківську розкритикували новий міст на Пасічну

В Івано-Франківську триває будівництво нового моста на Пасічну (фото)

Податковий борг, судові справи та бізнес в Криму: хто будуватиме новий міст на Пасічну

Міська влада хоче побудувати новий міст у Пасічній за кошти державного фонду регіонального розвитку

Іванофранківці обрали назву нового "пасічнянського мосту"

Апеляція не пройшла. Міську владу зобов'язали "розсекретити" всю документацію на новий міст на Пасічну (фото)

У Франківську презентували попередні проекти нового моста на Пасічну (відео)

За півроку новий "пасічнянський міст" подорожчав у два рази (оновлено+фото)

В Івано-Франківську заклали камінь під будівництво нового 200-мільйонного моста на Пасічну (фото)

У Франківську знову згадали про другий міст на Пасічну: тепер його будуватимуть за 120 мільйонів гривень

Проект генплану Івано-Франківська передбачає два нові мости через Бистрицю

Іванофранківці просять Президента про будівництво нового мосту через річку Бистриця Солотвинська

Фотогалерея


07.08.2018 5698
Коментарі ()

30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

1466
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3004
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

1052
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1098
19.06.2025
Катерина Гришко

На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.  

1115 3
16.06.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з керівником Івано-Франківського театру Ростиславом Держипільським, щоб дізнатися, як театр живе і працює під час війни, як народжуються нові вистави, які міжнародні проєкти підтримують українське мистецтво, а також про виклики сучасності і непересічну силу мистецтва в непростий час.

3305 5

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

103

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

1019

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

848

Глибше за інших пірнули гностики перших століть християнської ери. Вони дійшли принципового висновку: таємниця часу сусідить з таємницею Бога. Сусідить так близько, так щільно й невіддільно, що її пізнання майже напевно відкриває браму Творця, як найбільшої з таємниць.

382
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

226
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2414
19.06.2025

Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.  

1190
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

497
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15119
20.06.2025

Священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

7422
16.06.2025

У селі Гошів, що на Івано-Франківщині, на Ясній Горі розташований монастир Чину святого Василія Великого. Зокрема, на дзвіниці Гошівського монастиря знаходиться один з чотирьох карильйонів України.  

858
26.06.2025

Роботи Нікіти Тітова стали символами українського спротиву. Його плакати підтримують, надихають і говорять мовою, яка зрозуміла кожному. Та попри публічне визнання, автор часто стикається з піратством власних робіт.  

422
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

332
23.06.2025

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що ядерна програма Ірану — серйозна загроза, а США вжили заходів для усунення цієї загрози.  

418
19.06.2025

Депутати Верховної ради України 18 червня 2025 року підтримали в цілому законопроєкт № 11469 про множинне громадянство.   

704
18.06.2025

Україна готується до виборів після завершення воєнного стану, але це будуть не звичайні, а унікальні вибори, які потребуватимуть окремого закону.  

1162