Українці поділились, наскільки добре влада справляється з виконанням своїх функцій під час війни.
Про це йдеться у результатах опитування, яке провела соціологічна служба Центру Разумкова, пише Фіртка.
Так, на думку респондентів, найкраще влада справляється з вирішенням таких завдань:
- ліквідація наслідків ударів по енергетичних об'єктах (78,5% відповіли, що вона «дуже добре» або «скоріше, добре» з цим справляється);
- забезпечення функціонування інфраструктури (комунальних служб, роботи транспорту, магазинів, забезпечення продовольством під час війни (78%);
- забезпечення зовнішньополітичної підтримки України (68%);
- допомога біженцям (63%);
- забезпечення обороноздатності країни (62%).
Крім того, відносна більшість респондентів вважає, що влада добре справляється з боротьбою зі злочинністю, забезпеченням охорони правопорядку (45%) та з допомогою вразливим групам населення (44,5%).
Більшість (51%) опитаних вважають, що влада погано справляється із забезпеченням соціальної справедливості. Також відносна більшість (46%) вважають, що влада погано справляється із забезпеченням роботи економіки у воєнний час та з відновленням житлового фонду (40%).
Довідково: опитування провели методом face-to-face проводилося у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернігівській, Чернівецькій областях та Києві.
У Запорізькій, Миколаївській, Харківській, Херсонській областях — лише на тих територіях, що контролюються урядом України та на яких не ведуться бойові дії.
Опитали 2 000 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.
Разом з тим, додаткові систематичні відхилення вибірки можуть бути зумовлені наслідками російської агресії, зокрема, вимушеною евакуацією мільйонів громадян.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
«Вижив — винний»: що таке синдром вцілілого та як не картати себе за те, що ти у безпеці
Ухилення від мобілізації без реального покарання: про що свідчить судова практика
Нові правила взяття на військовий облік: прикарпатцям розповіли про зміни