
Працівники відділу ювенальної превенції поліції Івано-Франківщини викрили 21-річного прикарпатця, який через Телеграм-канал рекламував та продавав неповнолітнім електронні сигарети.
Поліцейські встановили, що серед покупців були місцеві підлітки.
Про це пише Фіртка з посиланням на поліцію в області.
На правопорушника правоохоронці склали одразу три адміністративні протоколи.
Під час профілактичного рейду в центральній частині Івано-Франківська співробітники ювенальної превенції виявили трьох підлітків, які курили електронні сигарети. Наймолодшій з них всього 11 років.
Правоохоронці викликали батьків неповнолітніх дівчат. Відтак провели з ними профілактичну бесіду. Школярки розповіли, що придбали електронні сигарети у невідомого чоловіка через один із Телеграм- каналів.
Провівши необхідні поліцейські заходи, уже за кілька годин івано-франківські ювенали виявили 21-річного чоловіка, під час збуту електронної сигарети ще одному неповнолітньому.
Під час поверхневої перевірки, в сумці правопорушника поліцейські виявили 60 електронних сигарет та більше сотні заправок до них. Це спеціальні рідини, які містять тютюн. Пристрої не мали акцизних марок. Їх усіх поліцейські вилучили, а телеграм - канал ліквідували.
За торгівлю підакцизними товарами з рук та без відповідної ліцензії на 21 - річного чоловіка поліцейські склади декілька адміністративних протоколів. Йдеться про ч. 1 та ч. 3 ст. 156 КУпАП. Вони передбачають накладання штрафу, розмір якого визначить суд.
Нагадаємо, що з 1 січня 2021 року набув чинності закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за правопорушення у сфері продажу дітям електронних сигарет і рідин, що використовуються в електронних сигаретах”. Ним забороняється продаж електронних сигарет особам, які не досягли 18 років та посилена адміністративна відповідальність за такі дії. Продавець має право вимагати у покупця документ, що посвідчує його вік.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Війна: як пережити смерть рідних
Єдине, що нас «єднає» з ворогом. Чому мова на часі?
Виклики та реалії: ринок праці в Івано-Франківську під час війни
«Вижив — винний»: що таке синдром вцілілого та як не картати себе за те, що ти у безпеці