
Другий тиждень в Івано-Франківську працює грумінг-салон, який відкрила вимушена переселенка із Сєвєродонецька Анастасія Селіванова.
Цією справою в рідному місті жінка займалася упродовж восьми років, однак на початку березня 2022 року через посилення обстрілів поїхала з дому.
Про це пише Фіртка з посиланням на Суспільне.
«У Сєвєродонецьку були щільні обстріли. Коли ми виїжджали, то були обстріляні всі будинки навколо мого дому. Не було опалення, світла, води, лише — газ.
Було дуже багато снігу і нічого не працювало. Просто якийсь суцільний жах. Усе вибухало, руйнувалося, і ми поїхали – не витримали просто», - пригадує Анастасія.
Із Сєвєродонецька жінка виїжджала 9 березня. Вона говорить: тоді не думала про відновлення салону у новому місті, тож і майже все обладнання залишила вдома.
«Взагалі дуже мало вивезла, бо це було під якимось жахом. Забрала тільки ножиці й дві машинки. Тут доводиться купувати все – обладнання, столи, фени, бустери.
Була така думка, якщо ми десь затримаємося, щоб я могла хоч на якійсь квартирі працювати або піти в салон зі своїм обладнанням. Ми не думали, що так надовго поїдемо і доведеться починати все з нуля», - розповідає Анастасія Селіванова.
Анастасія каже, салон має попит в Івано-Франківську. Сюди приводять собак як місцеві жителі, так і вимушені переселенці, зокрема й ті, які відвідували заклад у Сєвєродонецьку.
Жінка розповідає, що робота з тваринами її заспокоює та допомагає відволіктися від думок про війну.
«Це така емоційна розрядка, коли можна поспілкуватися з пухнастиками, які тебе будуть облизувати, лізти на ручки і відволікати», - ділиться власниця салону.
Щодня Анастасія працює із трьома-чотирма собаками. Зараз підприємиця шукає працівників, щоб мати змогу більше обслуговувати тварин, а також планує ввести в асортимент послуг і грумінг для котів.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
«Вижив — винний»: що таке синдром вцілілого та як не картати себе за те, що ти у безпеці
Виклики та реалії: ринок праці в Івано-Франківську під час війни