Впродовж останніх тижнів з’являються повідомлення про факти нешанобливого ставлення до воїнів, які повертаються з фронту, чи членів їхніх родин.
Про це під час відеозвернення розповіла очільниця області — Світлана Онищук, передає Фіртка.
"Це — неприпустимо. Не забуваймо, яку ціну доводиться платити за можливість вільно жити у своїй державі, навчати дітей, працювати та більш-менш безпечно почувати себе принаймні в «тилових» областях, до яких належить й Івано-Франківська.
Це — ціна життя і здоров’я наших захисників і захисниць, які мужньо дають відсіч московському агресору та крок за кроком боронячи рідну землю звільняють українські міста і села від окупантів", - наголосила Онищук.
Військовослужбовці, додає голова ОВА, є запорукою спокійного життя в тилу.
"Родини військових на собі відчули, що таке тривала відсутність батька чи матері, брата, чи сестри, доньки, чи сина, а також, що таке біль втрати. Діти, чиї батьки на фронті не можуть відчути, коли їх зі школи зустрічає тато чи мама.
Дружини чи чоловіки не мають можливості отримати пораду своєї половинки, матері й батьки щохвилини моляться за здоров'я своїх дітей, яких інколи не можуть почути днями, або й тижнями", - ділиться посадовиця.
А також наголошує, військові як ніхто інший заслуговують на усі почесті під час поховання.
"Тож будьмо максимально толерантними, терплячими та шанобливими до сімей наших полеглих Героїв, захисників та захисниць", - наголосила Світлана Онищук.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Рада розширила список тих, хто підлягає мобілізації: прикарпатцям пояснили, що змінилося
«Вижив — винний»: що таке синдром вцілілого та як не картати себе за те, що ти у безпеці
Нові правила взяття на військовий облік: прикарпатцям розповіли про зміни
Рідні на війні: як підтримати себе, дитину та тих, хто боронить Україну