Маски-шоу в Буковелі. Порошенко, Гончарук, СБУ та “старі граблі” Януковича

Як деградовані “контррозвідники” на замовлення Порошенка, під “патронатом” голови Івано-Франківської ОДА Гончарука шукали минулорічний асфальт в унітазі ресторану “Сало” в Буковелі.

Українським президентам немов “пороблено”. Коли настає час залишати трон, вони впадають в істерику і наступають на старі граблі... Не виключенням став і Петро Порошенко. Знаючі президента люди відмічають окрім замежної жадібності гаранта, ще і його патологічну мстивість...

В четвер, 24 вересня, інформаційний простір сколихнула новина про те, що близько 200 працівників Київського та Івано-Франківського СБУ розпочали “маски-шоу” на кількох підприємствах, засновником яких був народний депутат України, який заявив про свою участь в президентських виборах в березні 2019 року, Олександр Шевченко.

Історія політичного замовлення президентом

Історія активізації політичного замовлення Порошенка почалася 17 липня 2018 року, коли під час спілкування з користувачами Фейсбук в прямому ефірі Олександр Шевченко та Ігор Палиця надали Петру Олексійовичу кілька негативних жорстких оцінок.

Кажуть, що той ефір особисто переглянув “сам” гарант. Після чого викликав голову СБУ Василя Грицака, коли й замовив кримінальне переслідування Шевченка і Палиці. Мовляв, “роби що хочеш, підкидай, фальсифікуй, але посади...”

А вже в серпні 2018 року голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук провів нараду за участю в тому числі керівників Управління СБУ та Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Як стверджують наші джерела, під час наради (не під протокол, звісно) правоохоронні органи було націлено на роботу в напрямку сприяння суб’єктам підприємницької діяльності, наближеним до влади в освоєнні ними бюджетних коштів та невжиття заходів у випадку виявлення фактів порушень при виконанні робіт за бюджетні кошти.

При цьому Олег Гончарук також повідомив керівників силових відомств про те, що він отримав вказівку від президента активізувати роботу, спрямовану проти Олександра Шевченка.

“Підготовка до виборів” як її розуміє Порошенко і його влада

Загалом, “підготовка до виборів” на Івано-Франківщині, як її розуміє чинна влада, розпочалася давніше.

Ще у квітні поточного року “Фіртка” писала про те, що на посаду начальника Управління СБУ на Івано-Франківщині готується призначення Тараса Вігірінського, - організатора побиття у 2014 році бандитами одного з лідерів місцевого євромайдану Максима Кицюка. Очевидно, що після тодішнього суспільного резонансу, керівництво СБУ вирішило не випробовувати долю і від ідеї відмовилися.

А от призначення 30 травня 2018 року на посаду першого заступника начальника Управління СБУ в Івано-Франківській області полковника Миколи Лисененка пройшло непоміченим для громадськості. А дарма...

Як новий перший заступник голови СБУ Івано-Франківщини “викурював” майданівців з “Будинку профспілок” та інше

У 2013-2014 роках Микола Лисененко перебував на посаді заступника начальника Головного відділу контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економіки (далі КЗЕ) Головного управління СБУ в м. Києві та Київській області. Під час подій на Євромайдані він активно працював по реалізації плану по його подавленню.

Лисененко разом зі своїми підлеглими, які на даний час призначені на керівні посади у відділі КЗЕ Управління СБУ в Івано-Франківській області (!!), проводив акції диверсії на об’єктах житлово-комунальної сфери, водо- та електропостачання.

Він був організатором відключень електроенергії, водо-, газо- та теплопостачання адмінбудівель, в яких розміщувались мітингувальники, в тому числі в будинку «Профспілок», де перебували поранені та важкохворі люди.

Незважаючи на це, полковник Лисененко пройшов перевірку, передбачену Законом України «Про очищення влади» та навіть отримав підвищення в Головному управлінні контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економіки!!

Разом з тим, одразу після призначення на посаду першого заступника начальника Управління СБУ в Івано-Франківській області, він пролобіював призначення на керівні посади в Івано-Франківському УСБУ «своїх людей» - «побратимів» по боротьбі з Євромайданом, та інших “специфічних” замовлень влади часів Януковича - колишніх підлеглих, з якими активно працював на подавлення Євромайдану.

Так, на посаду начальника відділу КЗЕ УСБУ в Івано-Франківській області призначено Віктора Назарука, який раніше перебував на посаді заступника начальника 3 відділу 2 Управління ГУ КЗЕ СБУ, а на посаду начальника 2 сектору вказаного відділу призначено Сергія Черниша, колишнього старшого оперуповноваженого в ОВС 2 відділу 2 Управління ГУ КЗЕ СБУ.

Всі вказані офіцери – вихідці з Головного Управління КЗЕ ГУ СБУ в м. Києві та Київській області та у 2013-2014 роках приймали безпосередню участь в організованих Лисененком антинародних заходах.

Після призначення на посади в Івано-Франківську, полковник Лисененко через Назарука та Черниша, із використанням оперативних можливостей відділу КЗЕ УСБУ, розпочав активну роботу, направлену на аналіз бюджетної, лісової, земельної сфер з метою виявлення протиправних механізмів та формування схем отримання від суб’єктів підприємницької діяльності, задіяних у них, систематичної грошової винагороди (хабарів) за те, що “не помічатимуть” зловживань і злочинів.

Безпосереднім “куратором” названих “офіцерів” в Києві є генерал-полковник Олег Фролов, заступник голови СБУ. Він є серед іншого і куратором саме Департаменту контррозвідувального захисту економіки. Як кажуть в службі, Фролов організував корупційну вертикаль, замінивши у всіх обласних управліннях СБУ керівників “Відділів контррозвідувального захисту інтересів держави в сфері економіки”, які не виконували “план по здирництву з підприємців”, на своїх довірених людей, серед яких є і Лисененко з його командою “фахівців”.

Цікаво, що свого часу в поле зору журналістів програми “Схеми” “Радіо Свобода” потрапили саме наші “герої”, володарі люксових автомобілів.

Микола Лисененко (зліва) та Сергій Черниш (справа).

Сергій Черниш

Пояснень щодо джерел доходів, які дозволяють користуватися офіцерам такими автівками, звичайно немає. Можливо це все мало б стати предметом щонайменше зацікавлення детективів НАБУ?

Подробиці журналістського розслідування “Радіо Свобода”  доступні тут “Про Люксовий автопарк працівників управління захисту економіки СБУ (розслідування)”.

“Перші результати” для звітності

На виконання зазначеної вище вказівки Олега Гончарука та вищого керівництва СБУ, серед іншого, Микола Лисененко провів нараду за участі керівників відділів КЗЕ УСБУ та районних підрозділів Івано-Франківщини, в ході якої останніх було скеровано на активізацію роботи у вказаному напрямку — напрямку «боротьби з Шевченком».

В результаті «вжитих заходів», вже у вересні 2018 року Коломийським відділом УСБУ шляхом тиску, вчиненого за голову тендерного комітету, від участі в тендері на замовлення робіт по ремонту дороги по вул. Стефаника у м. Городенка було усунуто ТОВ «ПБС». Вказане позитивно оцінено полковником Лисененком та навіть наводилось як приклад позитивної результативності «оперативної роботи».

Окрім цього, на виконання вказівки голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука, слідчим відділом Івано-Франківського відділу поліції Нацполіції в Івано-Франківській області за матеріалами Управління захисту економіки зареєстровано кримінальне провадження № 12018090010001126 за ч. 3 ст. 191 КК України за фактами можливих привласнень бюджетних коштів посадовими особами ДП «Івано-Франківськоблавтодор» та «невстановленими підрядними організаціями».

На даний час в рамках вказаного кримінального провадження організовується комплекс негласних розшукових дій (в т.ч. контроль телефонних розмов, отримання банківської інформації щодо руху коштів по рахунках, отримання додатків форми №5 до податкової звітності, тощо) стосовно службових осіб окремих підприємств, що виконували дорожні ремонтно-будівельні роботи в Івано-Франківській області, в тому числі ТОВ «ПБС», для чого отримано відповідні ухвали в Апеляційному суді Івано-Франківської області.

Безпосереднім виконавцем вказаних негласних заходів є старший оперуповноважений УЗЕ в Івано-Франківській області Сеньків Назарій Євгенович, процесуальне керівництво здійснюється прокуратурою Івано-Франківської області (яка колись вимагала від Шевченка щомісячний “хабар” в сумі 20 тисяч доларів за “кришування” Буковелю та ПБС).

Не дрімає і СБУ. Замість боротися з п’ятою колоною в Україні, з контрабандою з окупованих територій та іншими важливими та більш властивими для спецслужби явищами, наші “доблесні” СБУшники “кошмарять” підприємців, чим роблять ведмежу послугу Україні та її інвестиційній привабливості, від якої напряму залежний добробут, соціальний захист та рівень зарплат українців в майбутньому.

“Маски-шоу “ в Буковелі. Замовник — Порошенко, виконавці - “контррозвідники” СБУ

Днями, в четвер, 20 вересня, працівники СБУ провели обшук туристичного курорту «Буковель», дорожньої компанії «ПБС», ТОВ «Скорзонера» та ряду інших фірм, засновником яких був Олександр Шевченко.

Працівники  СБУ приїхали на обшуки у ТК "Буковель"

Невідомі зі зброєю і в масках виламували двері, вривалися в офіси та утримували всередині працівників. Вони силою ламали сейфи, обшукували кожну шпаринку, причому, не говорили, що шукали.

Також силовики обшукали заклади харчування у Буковелі, готелі, асфальтобетонний завод ТОВ «ПБС» в Надвірній та навіть приватні помешкання працівників цих фірм.

Рейд розпочався 20 вересня о 12:00 год. Захоплення всіх фірм відбулось одночасно. У заручниках були й 200 журналістів, які приїхали на Буковель в рамках «Фестивалю журналістики», до якого готувалися півроку.

Також на курорті проходили реабілітацію діти з ДЦП, які через рейди в закладах харчування залишались протягом довгого часу голодними. 

Першим працівники СБУ обнишпорили житло директора ТОВ «Скорзонера» Романа Родзоняка. Понад десяток невідомих людей перевернули все у будинку, включаючи дах і гараж. Але так і не знайшли нічого вартого уваги.

«Шукали документи, які мають стосунок до «Скорзонери», «ПБС» та ряду інших фірм. Нібито ці фірми провели злочинним шляхом якісь махінації. Але після того, як обшукали все моє помешкання, не знайшли жодного підтвердження їхній справі. Вкінці обшуку склали протокол, де зазначено, що жодних матеріалів, які стосуються даної справи не знайдено», - розповідає після обшуку свого приватного помешкання директор ТОВ «Скорзонера» Роман Родзоняк.

Обшуки асфальтобетонного заводу у Надвірній паралізували роботу «ПБС». Через рейди асфальт не вироблявся, необхідні проплати, які слід було здійснити не відбулись, відповідно жодних закупівель матеріалів, палива та послуг не здійснено.

«Для нас це великі збитки. Робота по асфальтуванню доріг повністю зупинилась. Замість того, щоб ремонтувати дорогу у кількох районах Прикарпаття, ми просиділи цілу ніч в заручниках, чекаючи, поки перевірять всі наші комп’ютери, машини, механізми, та, навіть щебінь», - скаржиться головний інженер ТОВ «ПБС» Микола Сергійчук.

Обшуки на фірмі «Скорзонера» тривали більше ніж 30 годин. Працівники без їжі та води, в нелюдських умовах були заблоковані в офісі.

«Замучені і знервовані, бо не розуміємо, що відбувається. Вони грюкали молотками та іншими приладами по сейфах, ми не мали можливості дізнатися причину, бо в інші кабінети заходити було заборонено. Ми не могли працювати, ми сиділи, наче заручники», - говорять працівники.

Народний депутат України Олександр Шевченко назвав кримінальні справи, згідно з якими проводять розслідування фейковими. І додав: поки правоохоронці виконуватимуть політичні замовлення влади, президента, порядку не буде.

«Замовні обшуки в Буковелі – це політичне замовлення Президента Порошенка. Пане Президенте, ми не боїмося ваших обшуків і команд на розправу. Якщо ви думаєте таким чином закрити рота мені й моїм друзям, то повірте – не вийде. Це – тільки початок. Це – початок кінця вашого перебування при владі й грабування України та українського народу», – про це з трибуни Верховної Ради 20 вересня заявив народний депутат Олександр Шевченко.

Олександр Шевченко пов’язав обшуки зі своєю опозиційною діяльністю та наміром балотуватися на пост глави держави на наступних президентських виборах. Парламентар нагадав, що чинний Президент уже не вперше переступає закон для того, щоб втриматися у кріслі Глави держави. Торгівля з агресором, здача українських патріотів російському ФСБ, розкрадання військового бюджету – далеко не повний перелік «перемог» чинного «гаранта».

Цікаво, що подія, яка сколихнула інформаційний простір цілої України жодним словом не була висвітлена жодною обласною газетою на своїх шпальтах!

«Якщо ми не будемо поважати успішних людей, будемо кричати, що всі все награбували, нічого хорошого в країні не буде. Це не в мене проблеми, проблеми у всієї країни. Я хочу, аби на бізнес не нападали. Треба змінювати усіх тих, хто призвів до такої ситуації», - переконаний Олександр Шевченко.

В ефірі телепрограми “Право на владу” Олександр Шевченко заявив також, що фейкові кримінальні справи проти ПБС відкривалися ще з 2015 року, після того, як він покинув фракцію БПП у Верховній Раді.

Ті кримінальні справи мали позбавлені адекватного сенсу курйозні формулювання (до прикладу, “за крадіжки піску для будівництва доріг”, при тому, що пісок навіть не використовується в ремонтах доріг за технологіями ПБС, “за відмивання коштів шляхом закупівлі дорожньої техніки” та подібне).

Також Олександр Шевченко в прямому ефірі заявив про те, що обласні прокурори пропонували за хабар — 20 тисяч доларів в місяць, - зупинити всі фейкові кримінальні справи.

Наступні експертизи та перевірки довели нікчемність всіх порушених справ. І через кілька років, коли вже затягування з ними починало виглядати курйозним, ці справи були закриті...

“Старі граблі” і вимоги НАТО і ЄС вивести з СБУ “контролерів за експортом горіхів і меду”

Як би там не було, а старі граблі, як кажуть, знову зустрілися з владними “фейсами”. Попереднього разу таке трапилося з опричниками Януковича та їхніми хазяїнами у січні 2014 року. Тоді есбеушні начальники Прикарпаття Кміта і Носач також отримали наказ перекрити канали фінансування Майдану, яке здійснювали в тому числі за підтримки Олександра Шевченка.

Посіпаки «папєрєдніка» тоді також сфабрикували проти Шевченка кримінальне провадження.

Липове провадження не мало судової перспективи, але треба було покарати Шевченка та звітувати перед київським начальством та місцевими “чудновими” про виконану роботу.

Чим все закінчилося, ми знаємо добре. Невдовзі головний хазяїн опричників відправився до Ростова. Але чомусь самі опричники, як люди корисні для будь-якої криміналізованої влади, відбулися легким переляком і відправилися служити свіжим «золотим батончикам» на Харківщину, Рівненщину, на Івано-Франківщину, в Київ...

Пройшло більш як чотири роки. Ситуація змінилася. Тепер Шевченко, як певно думає влада, страшний їй вже як потенційний кандидат у президенти і як критик “поки що діючого” президента. Тобто, він тепер їм страшніший.

Цікаво, що попри пафосні заяви Порошенка про те, що Україна на всіх вітрилах рухається в НАТО, європейські структури говорять про ігнорування, на їх думку, ключової вимоги до української влади, а саме — реформування СБУ, позбавлення її невластивих для “розвідників” і “контррозвідників” функцій - рекетування бізнесу, обкладання корупційними “податками” експортерів меду і горіхів, зачистка ринку скрапленого газу для монопольного бізнесу Медведчука і Порошенка, причиною чого стало встановлення неринково високих цін, якими названі “бізнесмени” Медведчук і Порошенко залазять в кишеню кожному українцю, про що пишуть ЗМІ.

В березні поточного року ЄС і НАТО розкритикували проект закону про Національну безпеку Петра Порошенка, як такий, що суперечить практикам НАТО та Євросоюзу.

Про це йшлося тоді у листі до Президента України Петра Порошенка та голови Верховної Ради Андрія Парубія від голови Представництва ЄС в Україні Хьюга Мінгареллі, посла США в Україні Марі Йованович, голови Представництва НАТО в Україні Олександра Віннікова та голови Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Кястутіса Ланчінскаса.

Як демонструють нещодавні події з маски-шоу на Буковелі, наші іноземні партнери знали про що казали.

А тим часом соцмережами ширяться знущальні оцінки діяльності СБУ. Як приклад: “Це все не анекдот... на жаль. Це такі сучасні деградовані українські "розвідники" і "контррозвідники"... Працівники «доблесного» СБУ шукали «неякісний асфальт фірми ПБС», який за твердженням речниці СБУ «зійшов з першим снігом», в Буковелівському ресторані «Сало».

Як стверджують працівники ресторану, СБУшнки навіть розібрали з незрозумілих причин в туалеті унітази (в пошуках того асфальту?). Але і це не всі курйози. Працівники СБУ приїхали на обшуки у Буковель на чотирьох автомобілях на "'євробляхах", на які замінили номери дорогою до Буковелю на автозаправці в Татарові. Цікаво, як відреагує Посольство Польщі на використання польських номерів під час “маски-шоу” на Буковелі?

Так само здивовані й мешканці містечок та сіл повз які проходять дороги, збудовані ПБС, висловлюванням речниці СБУ про “дороги, які зійшли з першим снігом”. Тут постає ще одне питання щодо компетентності та адекватності спецслужби. Адже перед подібними заявами висока чиновниця СБУ мала б отримати хоч якусь кваліфіковану довідку про тему, на яку вона висловлюється. “Вона бреше нам, платникам податків, за чиї гроші отримує зарплату!”, - і це не найжорсткіша оцінка чиновниці в соцмережах.

«ПБС» наразі єдина фірма в Україні, яка за власною ініціативою надає 10-річну гарантію на збудовані дороги (інші дорожні компанії надають лише 3-5 років гарантії). В доробку« ПБС» є і дороги, яким вже 10 років, і які перебувають в прекрасному стані. Так само за останні роки збудовано близько 700 кілометрів доріг. Також без зауважень та претензій з боку влади. І чому саме компанія «ПБС» стала першою в списку об’єктів уваги спецслужб та правоохоронців, при тому, що в Україні справді є маса прикладів розкрадань та зловживань в будівництві доріг, питання справді риторичне. Окрім патологічної мстивості Порошенка за критичні виступи — іншу причину придумати складно.

“Шоу маст гоу он”?

Здавалось би, так “обкакавшись” під час попереднього наїзду, “контррозвідники” мали б полишити спроби щодо подальших неадекватних дій. Але ні! “Старі граблі” невмирущі.

У вівторок, 27 вересня полковник Лисененко почав “цілком таємно” формувати нову “бригаду” кандидатів на ходіння по старих граблях. До Івано-Франківська викликалися працівники районних управлінь, місцевих не вистачало — можете уявити собі “масштаби” планованого наїзду. Завдання вони повинні були отримати безпосередньо перед виїздом “на завдання”. Частина “контррозвідників” мала їхати і в Закарпаття на один з асфальтних заводів, що належить «ПБС», інші — працювати по області.

Проте, від ідеї “масок-шоу-2” відмовилися в останній момент, очевидно через витік інформації в ЗМІ. А тут зручно “підвернулися” військові навчання в Карпатах. СБУ повідомила, що їх працівники нібито мали брати участь в армійських навчаннях. Чому для таких навчань були залучені не бійці спецпідрозділів з антитерору, а “економісти” - “бійці невидимого фронту з експортерами меду і горіхів”, СБУ не пояснили, що свідчить про шиту білими нитками офіційну версію.

Такі от, друзі, невмирущі традиції “спецслужб”... Як і старі граблі, на які не втомлюються наступати президенти.

Так виглядає асфальт на дорогах, які відремонтовані компанією «ПБС», і які за словами речниці СБУ, нібито «зійшли з першим снігом».

Відремонтована дорога Н-10 "Стрий – Мамалига" з сучасною розміткою в Коломийському та Снятинському районах

Пластикові переходи на Яблуницькому перевалі та у Марківцях

с. Верхній Ясенів, Криворівня - Чернівці

Дорога після ремонту Івано-Франківськ - Надвірна


29.09.2018 81111 3
Коментарі (3)

наталія 2018.10.06, 08:46

А дороги відремонтувати особисто Порошенко наказав?

16.09.2021
Тіна Любчик

Про особливості підготовки, анонімну сторінку в Інстаграмі, що надихало та мотивувало, як вплинула "дистанційка" та чи отримала обіцяні від уряду преміальні 100 тисяч гривень Світлана Джус розповіла журналістці Фіртки. 

574
14.09.2021
Микола Юрків

Завершились XVI Літні Паралімпійські ігри у Токіо. Єдину медаль серед спортсменів, які представляли Івано-Франківщину виборола легкоатлетка Юлія Шуляр у бігу на 400 метрів. Про підготовку, враження від змагань та атмосферу, яка там панувала, журналісту Фіртки розповіли чемпіонка та її тренер.

906
12.09.2021
Тіна Любчик

Щороку, 12 вересня, вшановують День пам'яті українців – жертв примусового виселення з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини та Західної Бойківщини у 1944 – 1951 роках. Цьогоріч виповнюється 77 років від початку депортації автохтонних українців цих регіонів, повідомляє Фіртка.  

2249
11.09.2021
Олег Ущенко

Українське кіно тривалий час перебувало на узбіччі світового контексту. Воно було особливим. Наше кіно знімалося у себе вдома, у сюжетах була своя історія, знімали свої режисери. Але все це робилося під в’їдливим наглядом не завжди прихильних до України людей. Проте, серед українських стрічок досить таких, якими будуть гоноруватися ще не одне покоління українців.

1238 1
10.09.2021
Уляна Мокринчук

Вже декілька тижнів в Івано-Франківську на території храму Зіслання Святого Духу діє майданчик, на якому людина, що опинилась у скруті може отримати благодійну допомогу. Акцію організували представники спільноти «Святого Миколая» Української греко-католицької церкви,  волонтери якої безкоштовно надають гуманітарну допомогу тим, хто опинився у біді.

3197 1
09.09.2021
Іван Муканик

Впродовж чотирьох днів, з 9 по 12 вересня, в Івано-Франківську проходитиме фестиваль-воркшоп «Прописи» від Українського ПЕН-клубу. У ці дні запланована професійна програма для авторів-дебютантів, які пройшли конкурсний відбір, та публічна – для всіх, хто цікавиться літературою. Журналіст Фіртки поспілкувався з деякими авторами-дебютантами, котрі пройшли конкурсний відбір фестивалю.

1537

Як відомо, у порожні голови завжди залазять різні недобрі думки. А в дитячі голівки тим думкам ще і дуже легко пробитися. Батькам вирішувати, які саме думки мають роїтися навколо голів їх дітей – добрі чи погані?

76

Кожна людина має або принаймні пам’ятає про бодай одну знакову річ, яка символізує певний відрізок прожитих нею років. Вони є навіть у тих,  хто вважає, що все це - не варті їх часу та уваги дурниці.

620

Всесвітній день краси відзначають 9 вересня з цієї нагоди вирішила нагадати любим жінкам та їх коханим чоловікам, а якже змінювалось відношення до краси та її канони впродовж останніх ста років.

1592 1

Іноді задумуєшся, чого більше у сучасн ому гастробізнесі: смаку чи маркетингу?Спробуємо розібратися і пофілософствувати про це на прикладі м'яса.

2507
29.07.2021

Що краще: консервувати, сушити чи морозити? Відповідь на це питання залежить від типу й кількості сировини і ваших ресурсів, як-от часу, грошей, та місця в морозилці і коморі.  

6555
18.06.2021

В Україні, за останні 12 місяців кількість пошукових запитів українських користувачів зі словом "рецепт" зросла на 29%.

11482
22.04.2021

Про це йдеться у звіті Міжнародної організації виноградарства і виноробства.

17623 1
19.07.2021

Предстоятель Православної церкви України Блаженніший Епіфаній освятив розписи кафедрального собору Преображення Господнього Коломийської єпархії.

7368
05.05.2021

У третій день Великодніх свят Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин завітав на парафію святого Апостола Юди Тадея, що в Івано-Франківську, на вул. Стуса, 29.  

16369
03.05.2021

Поливаний понеділок у 2021 році відзначають 3 травня, на другий день після Великодня.  

16792
02.05.2021

На Христове Воскресіння, яке відзначається 2 травня, очільники Православної церкви України та Української греко-католицької церкви звернулися до українців зі святковими посланнями.  

16356
08.07.2021

Міністерство культури та інформаційної політики проведе конкурсний відбір патріотичних серіалів з нагоди 30-го Дня Незалежності України.

8642
25.08.2021

У столиці правоохоронці затримали чоловіка, який облив зеленкою Петра Порошенка, п’ятого Президента України.

3316 2
16.08.2021

Міський голова Кривого Рогу Костянтин Павлов на момент своєї загибелі знаходився у відпустці та перебував проживав вдома один.

4230
05.08.2021

Сьогодні, 5 серпня, пішов із життя Євген Кирилович Марчук, український державний діяч, перший Голова Служби безпеки України.

5482
04.08.2021

Кабінет Міністрів України звільнив Антона Геращенка з посади заступника Міністра внутрішніх справ України. Про це повідомляє Фіртка з посиланням на телеграм народного депутата Олексія Гончаренка. В той же час Кабмін призначив Мері Акопян та Богдана

5530