Станом на 21 вересня на горі Піп Іван Чорногірський хмарно, видимість обмежена.
Про це інформують на Facebook-сторінці Чорногірського гірського пошуково-рятувального поста, передає Фіртка.
«Станом на 10:00 год 21.09.2022 на г. Піп Іван Чорногірський хмарно, видимість обмежена. Вітер південно-західній 2-3 м/с», - йдеться в дописі.
Температура повітря становить -1°C.
До слова, надзвичайники радять не йти у високогір'я під час періодів погіршення погодних умов.
«Останнім часом чи не щодня гірські рятувальники Прикарпаття здійснюють по кілька виїздів для проведення робіт з пошуку і порятунку людей, а також надання їм невідкладної домедичної допомоги у гірській та лісовій місцевості.
Викликів фахівці Служби порятунку мають чимало, адже попри численні попередження, як синоптиків, так і самих рятувальників, громадяни продовжують випробовувати стихію на міцність та ризикують життям у горах.Тому рятувальники закликають всіх відповідально та розважливо ставитись до походів у гори та утриматися від виходів у високогір’я у період ускладнення погодних умов!», - повідомили на сторінці ДСНС.
- обов'язково інформуйте своїх близьких і знайомих про проходження вашого маршруту й очікуваний час повернення з походу;
- уникайте походів поодинці, мінімальна рекомендована кількість учасників туристичної групи складає не менше ніж три особи;
- переконайтеся, що ваше екіпірування відповідає вимогам походу: візьміть з собою достатню кількість їжі та води (зігрівальні напої – чай, кава), а також необхідний теплий одяг та взуття, медикаменти;
- поцікавтеся умовами місцевості та прогнозом погоди;
- обов'язково візьміть з собою перевірені туристичні карти.
«Дбайте про свою безпеку та у випадку виникнення надзвичайної події негайно телефонуйте у Службу порятунку за номером «101», – наголосили надзвичайники.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Безпечний похід у гори: що взяти, як підготуватись та куди піти новачкам
Зустріч з дикими тваринами у Карпатах: як діяти та чому не варто панікувати
«Зсунулися в обрив»: як завдяки GPS-моніторингу шукають туристів у Карпатах
Попит на безпеку та мандрівники з арабських держав: туристичні тренди 2021 року