Як важливо вибрати хороший дитсадок, щоб не зіпсувати дитині перше враження знайомства з великим світом?

Для народжених в СРСР дитсадок зазвичай асоціюється з ненависною манною кашею з грудочками, киселем, компотом з потрощених міллю сухофруктів, злою вихователькою і навіть, жахливо подумати, фізичними покараннями. Жах? Найгірше в тому, що мало кому пощастило не стикнутись з цим зараз в державних дитсадках, бо методи виховання залишились на тому ж рівні. Тому не дивно, що багато батьків замислюються про інші варіанти, тобто приватні - дякувати їх зараз багато. Але постає питання як обрати садок, в якому дитині буде затишно, комфортно, весело та корисно, а мамі спокійно?

Сьогодні хочу розповісти про унікальний дитячий садок «Bee Kids», який використовує данську методику виховання. Простір «Bee kids» засновано в 2012 році Софі Гаммерсков.

«Я данка, яка жила в Україні протягом 7 років. Живучи у вашій країні я зрозуміла, що Україна потребує альтернативи у вихованні дітей. На той час я не бачила дитсадків, які б виховували дітей у віці 1-3 роки. Я зрозуміла, що ми можемо запропонувати альтернативні методи розвитку та виховання нової генерації щасливих дітей. Протягом цих років ми розвивали наш простір Bee Kids крок за кроком, методи якого базуються на данській філософії. Наша кваліфікована команда проходить навчання у данських садках та школах кожні 2 роки. На сьогодні Bee Kids можу щиро назвати місцем зростання найщасливіших діток!», - засновниця та наставниця простору.

Поспілкувавшись з мамами, які приводять діток в цей дитсадок, я переконались, що все вищесказане є правдою, ба більше подивившись на діток, стає очевидним що вони дуже щасливі, почуваються в безпеці та гармонії.

Я дізналася, що садочок англомовний, тобто дітки вивчають англійську граючись та спілкуючись з педагогами протягом дня, але звісно можна розмовляти і українською. Їхній день наповнений руханками, творчими заняттями, заняттями з загального розвитку, легоскладанням, виїздними екскурсіями, кулінарними майстер-класами, казкотерапією, прогулянками, спілкуванням з природою.

Тут хочеться більш детально про прогулянки, бо саме цим дитячий простір сильно відрізняється від інших садків в Івано-Франківську. Садок знаходиться в новому, великому приватному будинку, з власною огородженою територією.  Навколо тілкьки свіже повітря, неподалік ліс та ставки. Діткам можна бавитись навіть в болоті, для цього є спеціальні захисні комбінезони. В державних садках дітки не мають такої можливості гратись на вулиці саме так, а приватні заклади зазвичай не мають власної територіЇ, гуляють просто по місту або на загальних міських майданчиках, а це будьмо відверті не найкращий варіант і не найбезпечніший. Багато закладів відмовляються від прогулянок у не дуже хорошу погоду чи в зимку. В Bee kids кажуть,що немає поганої погоди, а є невідповідний одяг. Гуляють щодня, а за теплої погоди навіть можуть їсти на вулиці чи займатись творчістю.

Одна з мам, поділилась своїми враженнями.

«Ми обрали цей садок після дуже невдалого досвіду з державним. Дитина плакала щоранку, не хотіла туди йти. А сюди йде з посмішкою і великою радістю. Вразило те, що вона залишилась там з першого разу на цілий день. Це для мене було прямо «вау». Вона справді відчуває там любов, турботу. Вихователі мають якийсь надзвичайний, добрий підхід до дитини. За рахунок того, що групки невеликі, діткам дістається багато уваги. Малеча навчається граючись, а коли приходить додому вражає мене, бо чудово розуміє англійську, пише букви і цифри ( в своїх чотири роки), співає мільйон пісень. Коли був карантин я самостійно з нею займалась, але в нас навіть близько не було такого результату. Так чудово знайти місце, ось таке, своє, душевне. Скільки ж вартують ці сяючі малі оченята, від яких так добре стає на душї. Так добре знати, що донька гарно поїсть ( в садку чудовий апетит), гарно поспить (вихователі можуть годину сидіти і гладити по голівці, бо їй важко заснути в день. В державному садку не спала зовсім) і найголовніше це знати, що вона щаслива, оточена безпекою та любов’ю»

Після таких слів проникаєшся найтеплішими почуттями, що існують такі люди, такі вихователі, які так багато роблять для щастя дітей.

Такий садок для батьків, які піклуються про розвиток і здоров’я свого чада, яким важливо як почуваються їхні діти, як вони ростуть і ким вони стануть. Хто ж не хоче найкращого для своїх діток?


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також інші блоги Фіртки:

Для неї, для нього і для малого

«Дім Gucci» - то «Хрещений батько» у дизайнерських лахах

Хата р(Р)ізника

Як змінювались канони краси за останні 100 років

Вартість Tesla дуже завищена

Як доглядати за шкірою після літа


28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

461
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

843
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

3510 12
07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

2843
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

6999 7
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

3345

«Співвідношення людського знання і незнання в різні епохи залишається тим самим, змінюються лише сфери знання і незнання…»

236

Привиди стали  головними героями книжок та фільмів. Враховуючи, що привидом вважають душу померлої людини, то цікаво дізнатись  християнське бачення цього феномену  і знайти згадки про це у Біблії.

617

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

1388

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

2530
25.10.2024

Суші — це не просто їжа, це справжня філософія, яка об'єднує смак, естетику та майстерність. З давніх часів японці вважали суші витвором мистецтва, і сьогодні цей кулінарний шедевр завойовує все більше шанувальників по всьому світу.  

199
23.10.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

17245
17.10.2024

Інфляція на споживчому ринку у вересні 2024 року порівняно із серпнем, як на Прикарпатті, так і в Україні становила 1,5%, з початку року — 7,2% та 6,5% відповідно.  

855
26.10.2024

Гелловін відзначають 31 жовтня. Це свято передує Дню всіх святих, який відзначають 1 листопада.  

7938 1
23.10.2024

Після початку повномасштабної війни з росією капеланська служба стала невіддільною частиною Збройних Сил України.  

474
18.10.2024

В Україні набув чинності закон "Про захист конституційного ладу у сфері діяльності релігійних організацій" № 3894-IX, який передбачає припинення діяльності на території України релігійних організацій, пов’язаних з Російською православною церквою.    

875
15.10.2024

Більшість українців — 61% — підтримують ідею, щоб в Україні існувала лише одна Православна церква.  

2260
28.10.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

27573 1
29.10.2024

Поїздка генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша в Казань на зібрання лідерів БРІКС викликала бурхливу критику з боку України та її союзників.  

325
25.10.2024

У Східному регіоні частки тих, хто з цим хоче, і тих, хто не хоче перемовин, статистично значуще не відрізняються від інших регіонів (відповідно 39% і 43%).  

388
22.10.2024

В органах прокуратури може бути в три рази більше осіб з інвалідністю, ніж в середньому серед населення, а серед начальників – 38%.

635
19.10.2024

Очікують на покращення діяльності — 9% мешканців заходу. Про погіршення діяльності сказали 6% мешканців західних регіонів.  

667