Як важливо вибрати хороший дитсадок, щоб не зіпсувати дитині перше враження знайомства з великим світом?

Для народжених в СРСР дитсадок зазвичай асоціюється з ненависною манною кашею з грудочками, киселем, компотом з потрощених міллю сухофруктів, злою вихователькою і навіть, жахливо подумати, фізичними покараннями. Жах? Найгірше в тому, що мало кому пощастило не стикнутись з цим зараз в державних дитсадках, бо методи виховання залишились на тому ж рівні. Тому не дивно, що багато батьків замислюються про інші варіанти, тобто приватні - дякувати їх зараз багато. Але постає питання як обрати садок, в якому дитині буде затишно, комфортно, весело та корисно, а мамі спокійно?

Сьогодні хочу розповісти про унікальний дитячий садок «Bee Kids», який використовує данську методику виховання. Простір «Bee kids» засновано в 2012 році Софі Гаммерсков.

«Я данка, яка жила в Україні протягом 7 років. Живучи у вашій країні я зрозуміла, що Україна потребує альтернативи у вихованні дітей. На той час я не бачила дитсадків, які б виховували дітей у віці 1-3 роки. Я зрозуміла, що ми можемо запропонувати альтернативні методи розвитку та виховання нової генерації щасливих дітей. Протягом цих років ми розвивали наш простір Bee Kids крок за кроком, методи якого базуються на данській філософії. Наша кваліфікована команда проходить навчання у данських садках та школах кожні 2 роки. На сьогодні Bee Kids можу щиро назвати місцем зростання найщасливіших діток!», - засновниця та наставниця простору.

Поспілкувавшись з мамами, які приводять діток в цей дитсадок, я переконались, що все вищесказане є правдою, ба більше подивившись на діток, стає очевидним що вони дуже щасливі, почуваються в безпеці та гармонії.

Я дізналася, що садочок англомовний, тобто дітки вивчають англійську граючись та спілкуючись з педагогами протягом дня, але звісно можна розмовляти і українською. Їхній день наповнений руханками, творчими заняттями, заняттями з загального розвитку, легоскладанням, виїздними екскурсіями, кулінарними майстер-класами, казкотерапією, прогулянками, спілкуванням з природою.

Тут хочеться більш детально про прогулянки, бо саме цим дитячий простір сильно відрізняється від інших садків в Івано-Франківську. Садок знаходиться в новому, великому приватному будинку, з власною огородженою територією.  Навколо тілкьки свіже повітря, неподалік ліс та ставки. Діткам можна бавитись навіть в болоті, для цього є спеціальні захисні комбінезони. В державних садках дітки не мають такої можливості гратись на вулиці саме так, а приватні заклади зазвичай не мають власної територіЇ, гуляють просто по місту або на загальних міських майданчиках, а це будьмо відверті не найкращий варіант і не найбезпечніший. Багато закладів відмовляються від прогулянок у не дуже хорошу погоду чи в зимку. В Bee kids кажуть,що немає поганої погоди, а є невідповідний одяг. Гуляють щодня, а за теплої погоди навіть можуть їсти на вулиці чи займатись творчістю.

Одна з мам, поділилась своїми враженнями.

«Ми обрали цей садок після дуже невдалого досвіду з державним. Дитина плакала щоранку, не хотіла туди йти. А сюди йде з посмішкою і великою радістю. Вразило те, що вона залишилась там з першого разу на цілий день. Це для мене було прямо «вау». Вона справді відчуває там любов, турботу. Вихователі мають якийсь надзвичайний, добрий підхід до дитини. За рахунок того, що групки невеликі, діткам дістається багато уваги. Малеча навчається граючись, а коли приходить додому вражає мене, бо чудово розуміє англійську, пише букви і цифри ( в своїх чотири роки), співає мільйон пісень. Коли був карантин я самостійно з нею займалась, але в нас навіть близько не було такого результату. Так чудово знайти місце, ось таке, своє, душевне. Скільки ж вартують ці сяючі малі оченята, від яких так добре стає на душї. Так добре знати, що донька гарно поїсть ( в садку чудовий апетит), гарно поспить (вихователі можуть годину сидіти і гладити по голівці, бо їй важко заснути в день. В державному садку не спала зовсім) і найголовніше це знати, що вона щаслива, оточена безпекою та любов’ю»

Після таких слів проникаєшся найтеплішими почуттями, що існують такі люди, такі вихователі, які так багато роблять для щастя дітей.

Такий садок для батьків, які піклуються про розвиток і здоров’я свого чада, яким важливо як почуваються їхні діти, як вони ростуть і ким вони стануть. Хто ж не хоче найкращого для своїх діток?


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також інші блоги Фіртки:

Для неї, для нього і для малого

«Дім Gucci» - то «Хрещений батько» у дизайнерських лахах

Хата р(Р)ізника

Як змінювались канони краси за останні 100 років

Вартість Tesla дуже завищена

Як доглядати за шкірою після літа


10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1900
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1830
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1827
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5382 42
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2125 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1486

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

698

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

751

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

945

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

981
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1730
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3647
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10219
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26098
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10149 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7685
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

870
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1371
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

354
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1249
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

847
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

1051