Як доглядати за шкірою після літа

Осінь - час для активного відновлення та допомоги шкірі після активного сонця. Час для реабілітації та підготовки до наступного агресивного сезону - зими.

Часто  на консультації  жінки запитують, коли можна робити пілінг. Тут хочу зауважити, що сезонність з наших (косметологічних) процедур поступово зникає. Це стає можливим завдяки вдосконаленню косметичних засобів. Вони стали надійними, досконалими, науково обґрунтованими.

Осінь чудова пора, щоб подбати про шкіру змінену внаслідок інсоляції, обновити її, зволожити, попрацювати з оксидантним стресом.

Осінь - це час пілінгів, ретиноїдів, мікродермобразій, мезотерапій, лазерних процедур. Всіх тих більш агресивних впливів на шкіру, яких ми намагались уникати в сонячний період, на які не мали часу та можливості в період відпусток та літніх подорожей.

З настанням холодів нам потрібно  змінити крема на щільніші. Купуючи їх, зверніть увагу на вміст ліпідів, які покращують бар'єрні функції шкіри.

Основні принципи щоденного догляду суттєво не змінюються. Це ті самі процедури: вмивання, тонізація, зволоження.  Але пам'ятаймо, що зволоження краще перенести на нічний догляд, а на день застосовувати щільніші засоби - метеопротектори. Сонцезахисні можна змінити на легкі ВВ креми.

Після спекотного літа ваша шкіра потребує допомоги, оскільки сонце виснажило її. Для цього найкраще застосовувати пілінги - вони відлущать мертві часточки, зроблять шкіру рівнішою, сяючою й світлішою.

Для цієї мети підійдуть апаратні методики мікродермобразії, лазерні процедури. Але лазери взаємодіють зі шкіряними покривами значно глибше, тому після цих процедур ми можемо чекати і висвітлення глибокої пігментації, і омолодження внаслідок викиду нового колагену та еластину. За кілька тижнів ваша шкіра може отримати якісно кращий вигляд.

Ін'єкційні (мезотерапевтичні) процедури - це на сьогодні «наше все». Основний принцип мезотерапії - "у потрібний час, в потрібне місце, у потрібній кількості".

Ця методика розроблена, щоб не давати старіти такому органу, як шкіра. Вона здатна перебороти навіть погану генетику.

Питань, які вирішують за допомогою мезотерапії безліч: фотостаріння, хроностаріння, пігментація, купероз, акне. Тому, якщо ви відчуваєте, що домашні засоби не допомагають слід подумати про впливовіші методики.

Слід пам'ятати, що шкіра - це орган, основною функцією якого є захист. Тому "пропхати" за допомогою зовнішніх засобів корисні часточки  глибоко не вдається. Трішки глибше їх можна "проштовхнути" за допомогою безголкової мезотерапії, ультразвуку, але й вони зупиняться на певній глибині.

Розібратись в засобах і методах вам завжди допоможуть кваліфіковані фахівці.

Якщо підсумувати, то осінній період - час для пілінгів та переходу на щільніші крема. В косметологічних засобах звертаємо увагу на ліпіди, вітаміни С, Е та ретинол, а ще антиоксиданти.

Саме останні допоможуть відновити все, що пошкодили ультрафіолетові промені. Згадуємо про маски та сироватки під них.

Пам'ятаємо про захист губ та шкіри рук.

Приділяємо увагу всьому тілу.  Пілінгуємо та скрабуємо його. Використовуємо зволожуючі засоби. І ще важливий момент - намагаємось якомога менше використовувати синтетичний одяг, принаймі слід створювати бавовняний прошарок у вигляді футболки (особливо у дітей), щоб уникнути електростатичних дерматитів.

Відомий вислів, що не буває поганої погоди, буває поганий одяг можна перефразувати наступним чином: не буває поганої шкіри - буває неправильний її догляд.

Любіть себе і виглядайте  неперевершено!


20.09.2021 Латинська Алла 11997
17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

1571
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

1012
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

1275 1
06.01.2025
Тетяна Дармограй

Про сфери, в яких найчастіше шукають працівників, рівень заробітної плати, збільшення жінок у традиційно чоловічих професіях, співпрацю із роботодавцями, гранти та які професії будуть у попиті після війни, поспілкувались із директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

3731 5
27.12.2024

На Івано-Франківщині, зокрема у Ворохті, Яремчі та Татарові, 27 грудня 2024 року військовослужбовці ТЦК та СП разом з поліцейськими проводять заходи оповіщення.    

33869
21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

2833

Кожний очікує Виправлення Імен в міру своєї інформованості й світоглядних горизонтів. «Люди простих рішень» очікують від небожителів чогось підсумкового, зрозумілого. Інформовані очікують на підтвердження отриманої ними інформації. А є ще ті, котрі покладаються на "серединне знання"...

353

В час надскладних труднощів в житті, люди шукають підтримки у надприродних явищ та відповіді на свої питання. Хтось знаходить їх в релігії, а хтось чекає певних знаків у повсякденному житті чи намагаються тлумачити сновидіння аби знайти відповіді там. 

750

Щороку конспірологічно-схвильована публіка в очікуванні чергової обкладинки-прогнозу «ротшильдів» на наступний рік. Цього разу обкладинка The Economist виглядає так.

1695

Війна в Україні завдає величезної шкоди не тільки людям, а й природі. Як російська агресія впливає на довкілля і що ми можемо зробити, щоб це змінити – проаналізуймо далі.

1063
13.01.2025

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 30-50% усіх випадків раку можна запобігти завдяки здоровому способу життя, зокрема правильному харчуванню.  

629
09.01.2025

Після святкового застілля багато хто відчуває важкість і бажання «перезавантажити» свій організм.  

508
04.01.2025

Свята позаду, але якщо відчуття важкості, здуття та втоми залишилися — це нормально після кількох днів святкових застіль.  

884
17.01.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

1982
12.01.2025

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

12198
08.01.2025

Сьомого січня 2025 року в селі Космач віряни двох церков святкують різні свята — Різдво Христове та Собор святого Івана Хрестителя.  

1493
06.01.2025

Перед водосвяттям виступали місцеві творчі колективи, які вітаннями та піснями долучили іванофранківців до святкування Богоявлення Господнього.  

1277
14.01.2025

Івано-Франківський національний драмтеатр запрошує мешканців та гостей міста на чергову прем'єру 86 театрального сезону — хореографічну виставу "Біла тінь".  

538
16.01.2025

На сьогодні танків, авіації, гвинтокрилів у росіян більше, ніж у України, дронів — більше виробляє Україна, зокрема користуючись з грошей, які дають партнери.  

250
15.01.2025

Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев подав на реєстрацію у Верховній Раді два законопроєкти про оподаткування податком на додану вартість та митом поштових відправлень в Україну.  

320
10.01.2025

Президент Володимир Зеленський зустрівся із міністром оборони США Ллойдом Остіном у межах засідання Контактної групи з питань оборони України (формат "Рамштайн"). Вони обговорили підтримку України.  

365
09.01.2025

Верховна Рада заборонила «джипінг» у заповідниках та національних парках.  

1256