Хто Правий?

 

 

Правий Сектор проти правопорушень та злочинів на території України. Пацани, а давайте ви покараєте, як браво покарали ви людей топ-гопника Леня, наприклад, суддю Івано-Франківського Господарського суда Гритсу, який збив насмерть людину і не поніс за це ніяких законних покарань, а разом з ним тих суддів, що затягнули справу ? А суддів, які щойно дали вольную  ректору Мельнику ? Може якихось капосних і прокурорів і мусорів ?

Чому б не стати на захист простих людей зі зброєю в руках ? Чому ?? Бо у них менше бабла, ніж в Балоги, Коломойського і ще ряду крупняків, що стоять швидкій в черзі за приватизацією низки ешелонів ПС (не всіх).  Тисячі посполитих скинуться по сто гривень за голову того чи іншого урода в мантії, в пагонах, і ви швидше за нуворишів 90-х станете мільйонерами, плюс добре славне ім’я захисників народу надовго і твердо без граніту вам забезпечене.  Без базара.

Там, де відбувається міфологізація так би мовити новітніх українських опришків  і козаків, там і сусідує поряд  деміфологізація. Контрабандний трафік через Закарпаття – величезні бабки, а кому вони не потрібні ? Тим патріотам із Правого Сектору, хто чесно воює на сході і мінімально дав себе приватизувати , або взагалі не дав, меркантильним інтересам парамілітарних  вождиків  чи великих папіків, як це відбулося в поєднанні першого і другого на днях в Мукачеві – очевидно більше потрібна цілісна незалежність і процвітання держави, за яку вони вбивають і вмирають на фронті.

Правий використовують неліві олігархи(а не виключено, що навіть в Ахметова появиться невдовзі свій «ПС» з усім неприхованим набором символіки, якщо вже не появився) з тим щоби тиснути на президентську вертикаль, включно з цією історією. Тепер на Банковій має дехто торпедово торопати, що в разі неправильного державно-приватного перерозподілу чи суто приватного відподілу, (читай ширше: внутрішнього і сутнісно геополітичного курсу держави), проти центру – будемо чесними, достатньо слабкого наразі – буде кинуто разючу відсіч під приводом чи то боротьби проти контрабанди, чи то проти корупції, фантазії технологам з утримування статусу кво вистачить.

Як би мав себе поводити Центр ? Центр, домінантно в особі гаранта Конституції і Головнокомандувача, давно би мав не номінально, а фактично одержавити воюючі батальйони, але при цьому направити їхню кипучу – і цілком справедливо – енергію проти тих же олігархів, що ними маніпулюють, і корупціонерів, хабарників, які  щоденно своїми діями підривають суверенітет держави Україна. Це запорука збереження не лише держави і подальшої її прогресії, а й самої влади, причому надовго.

А спеціально залишені  лише для того залишки незвільнених, не посаджених і не відправлених на вакації в пекло суддів, прокурорів і старого гарту міліціонерів, щоб прикривати і виправдати акти справедливості, які без сумнівів знайшли б підтримку серед населення обох берегів Дніпра. І тільки для цього.

І такий акт політичної волі за своєю легітимністю перекриє будь-який транш від МФВ  і довгостроковий пакт між ЄС і навіть вступ в НАТО.

Але мізки наших говермент-елітаріїв навчені здебільше сухою статистикою цифр в кращому разі держбюджету, для  самих них в найкращому – рахунків в швейцаріях. Тим не менше  історія учить, що якщо влада в критичний час для країни залишається нейтральною до проведення рішучих реформ ,ба навіть протидіє реформам, при цьому вона не користується достатньої підтримкою  в частини силовиків, то вона невідворотно падає.

І на жаль іноді затуманена свідомість у воюючих. Що важко зрозуміти, що створення внутрішніх протистоянь ослаблює і зовні ? Що, не маючи підтримки Заходу, війну не виграти ? Що, якщо фахові натівські експерти радять керівництву нашої армії вкрай уникати атакувальних просувальних дій, акцентувати на обороні, інакше шанси наші слабнуть, то чому Ярошові та компанії так рветься в напад ? І що вони, теоретично, якщо прийдуть до влади, будять робити з економікою країни ? Як будуть залучати інвесторів, позики і тд. ?

Але вина влади переважає провину ПС у цих всіх суперечливих ситуаціях. Вони-то реально воюють, бодай на одному фронті, щиро і затято, а як влада воює з безправ’ям і беззкаонням всередині ? ХРН.

У принципі, якщо державність України вкотре накриється в її історії мідним тазиком, то сонми озброянців на повідку в місцевих князьків отримають відсіч у формі «Правовий Сектор» і зі зброєю в тому числі. В тому числі і трофейною, нехай не сумніваються.

Тому краще за все, всім, крім поборників бездержавності, себто всім тим, для кого не існує ні митниці, ні границі країни з її суворо і чітко регламентованими правилами, без яких  відкривається пряма путь для експансії національних територій кремлеві,  і тим, хто вважає, що держава то йога рідна, невідчужувана  власність, вотчина, яку він оформив на останніх виборах за обіцянки і цяцянки, одномоментно злитися в екстазі на благо України. І плоди свої здобути.

Чому нам, громадянам, треба благати Дмитра Яроша очистити свої ряди від сміття ? Чому нам, громадянам,  ще більше треба благати діючу владу  очистити від ще більшого сміття і самоочиститися ? Чому проситити, а не вимагати ? Повторюю, позаяк далеко не єдиний в цьому твердженні: в разі чого – зброї і охочих буде достатньо. Та чи варто доводити до хаосу  ?..  Риторичне запитання. Українцям розуму вистачить, волі б ще достатньо. Права завжди нація, не сектор і не вектор. І вона дозріла до того, що наказує, поки що тихо: геть злодіїв з папірцями і геть бандитів з автоматами.


13.07.2015 Яв Назар 1064 0
03.07.2020
Марія Лутчин

Для відновлення зруйнованої інфраструктури: доріг, мостів, берегоукріплювальних дамб, за попередніми підрахунками, потрібно понад два мільярди гривень.

476
01.07.2020
Марія Лутчин

У розмові про коронавірус, імунітет, переповнені лікарні, пацієнтів, емоційне виснаження медпрацівників та те, чому не варто забувати про карантин.

3516
26.06.2020
Люся Грибик

Лазерна епіляція — популярна апаратна процедура, яка проводиться для видалення небажаного волосся на обличчі та тілі.

1135
23.06.2020
Марія Лутчин

Фахівці намагаються знайти різні методи, щоб максимально зберегти міцність, рівність та покращити зчеплення автомобіля з дорожнім покриттям.

1310
22.06.2020
Тетяна Дармограй

Що ж так манить людей у ці магазини, чи не бояться вони відшукати там коронавірус? Ми поцікавились у франківців – відповіді читайте нижче.  

6457
19.06.2020
Олена Британська

Досі міська влада не могла дійти згоди з мешканцями однієї із квартир на вул. Сонячна, 51А, який є останньою перепоною на шляху до об’єднання Північного та Південного бульварів.

2855 1

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

1199

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві. 

4606

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

7721

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

6018 2
23.06.2020

У перший рік життя малюка все змінюється доволі динамічно. Здавалося б, тільки недавно матуся спіткала усі тонкощі грудного вигодовування, і ось вже настає новий етап – введення першого прикорм. Це їжа, що суттєво відрізняється від материнського мол

7320
16.06.2020

На ферму з виробництва фуа-гри в місті Снятин влаштувався хлопець, який таємно знімав на відео свої робочі будні, а опісля анонімно передав матеріали зоозахисній організації "Відкриті клітки Україна", яка їх опублікувала. Ці кадри сколихнули світ, призве

61337 2
10.06.2020

«У нас немає вільних місць! Столики тільки за бронюванням! Вибачте, щоб присісти Вам доведеться зачекати!» - вже понад два місяці ці, раніше щоденні, фрази ніхто не говорить. А все через карантин.

5343
25.06.2020

На останню декаду червня, що у 2001 році, припала непересічна для історії Львова та й України загалом подія. Це багатьом видавалося неможливим і до останнього існували сумніви, але папа таки прибув поспілкуватися з українцями. Тоді це все просто видавал

577
16.06.2020

Акція триває вже понад два роки і наближається до своєї кульмінації. Сьогодні, 16 червня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин долучився до історичного заходу – створення рукописної Біблії, пише Фіртка з посиланням

1049
08.06.2020

Для того щоб усвідомити справжність наших прохань до Господа Бога про власні потреби, потрібно спочатку перейнятися, серцем відчути потреби інших людей.

1419
29.05.2020

28 травня, на свято Вознесіння Господнього за юліанським календарем, в Україні з’явилася в продажу всесвітньо відома книжка «Католицизм: мандрівка до серця віри» американського проповідника, письменника і богослова єпископа Роберта Баррона.

1400
25.06.2020

Український прозаїк та поет Юрій Іздрик знявся у тизері фільму режисерки та письменниці Ірини Цілик «Я і Фелікс». Проєкт набрав найбільшу кількість балів за результатами першого етапу 13-го пітчингу Держкіно, пише Фіртка. «Я і Фелікс&r

384
03.07.2020

Єлісейський палац заявив, що Філіпп буде займатися урядовими справами доти, доки не буде призначено новий уряд.

106
03.07.2020

У бюлетені з відкритими списками можна буде проголосувати як за партію, так і за конкретного кандидата, щоб підняти його в партійному списку Профільний комітет Верховної Ради затвердив нову форму бюлетеня для голосування на місцевих виборах за відкритими

161
26.06.2020

Партія "Голос" проголосувала за припинення депутатських повноважень Святослава Вакарчука. Перед цим він вийшов із фракції «Голос» у Верховній Раді. Про це повідомляє пресслужба партії «Голос», інформує Фіртка. Водн

400
26.06.2020

Він був ветераном Аль-Каїди, чия кар'єра джихадиста почалася з 1990-х років. Те, як він помер, було вражаючим.

670