Життя варто захищати безкомпромісно: Володимир Зеленський виступив у засіданні Ради Безпеки ООН

Участь у засіданні Ради Безпеки ООН на тему «Підтримання принципів та цілей Статуту ООН через ефективну багатосторонність: підтримання миру та безпеки України».

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський на засіданні Ради Безпеки ООН, передає Фіртка.

Від старту повномасштабної агресії розпочато державою, яка досі чомусь серед постійних членів Ради Безпеки ООН, минуло 574 доби болю, втрати й боротьби. Росія вбила щонайменше десятки тисяч людей, та зробила мільйони біженців зруйнувавши їхній дім.

"Світова більшість визнає правду про цю війну. Це злочинна та не спровокована агресія росії проти нашої нації. Що має на миті захоплення території та ресурсів України. Але не тільки це. Держава терорист має на миті своєю агресією підірвати всі дамби міжнародних норм які мають захищати світ від воїн.

Я вдячний всім в світі хто визнав агресію росії порушенням статуту ООН", - підкреслив Володимир Зеленський.

Як зазначено, Україна здійснює своє право на самооборону. Допомагати Україні у цьому: зброєю, застосування санкцій, здійснення всебічного тиску на агресора, голосуванням за відповідні резолюції означає допомагати, захищати статут ООН.

Резолюція Генеральної Асамблеї підтверджує факт, що єдине джерело цієї війни - це росія. Втім це нічого не змінило для росії в ООН. Але саме такі ситуації змінили все для ООН.

"Ми маємо визнати організація в глухому куті щодо агресії. Людство вже не покладає надій на ООН, коли йдеться про захист суверенних кордонів нації. Лідери світу чекають нові майданчики альянси які могли б зменшити катастрофічний обсяг проблем які тут у цих стінах зустрічають риторику, а не рішення, зустрічають прагнення компромісів з вбивцями, а не захист життя", - коментує Зеленський.

Водночас Президент наголосив, що життя варто захищати безкомпромісно, аби захист був успішний.

"Але я не був би сьогодні тут якби Україна не мала пропозицій саме щодо конкретних рішень. Вчора у виступі перед Генеральною Асамблеєю я сказав, що Українська формула миру стала основою на якій можна модернізувати наявну архітектуру безпеки в світі. Щоб повернути реальну силу статуту ООН і міжнародного порядку заснованого на чітких правилах.

Хочу представити деталі конкретні важливі дії на основі формулу миру. Йдеться про пункт пʼятий формулу миру. Його назва "Виконання статуту ООН та відновлення територіальної цілісності України та світового порядку". Всі у світі бачать, що робить ООН недієздатною, на жаль", - резюмував Володимир Зеленський.

Зі слів глави держави, у цьому кріслі Ради Безпеки яке росія займає незаконно, через залаштункові маніпуляції після розпаду радянського союзу сидять брехунці чия робота виправдовувати агресію та геноцид, що їх здійснює росія. І всі дії ООН, чи то Ради Безпеки, чи то Генасамблеї які могли б зупинити цю агресію розбивається у привілей яке дає це крісло агресору.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Зеленський запропонує Раді прирівняти корупцію до держзради


Коментарі ()

24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

3025 30
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

10160 6
25.01.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

11298 24
18.01.2024
Тіна Любчик

У п'ятницю, 19 січня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбудуться вибори ректора. На посаду претендують троє працівників вишу: доктор медичних наук Микола Островський, доктор медичних наук Роман Яцишин та кандидат медичних наук Руслан Савчук.  

5217
18.01.2024

Каркасні будинки відрізняються високою міцністю, надійністю і довговічністю, а також відносно недорогі в будівництві. Втім, у 2024 році ціни на будівництво каркасних будинків в Україні, як і на все інше, продовжують зростати.  

2999
16.01.2024

Всі наші бюджети – від територіальних громад і до обласного та державного, повинні стати «бюджетами перемоги».

2450

Чим ближче до виборів в США, тим більше трампісти вдаються до маніпуляцій у своїй пропаганді. У контексті України вони, переставивши все з ніг на голову, намагаються переконувати, ніби це демократи, а не республіканці, заблокували допомогу Україні.

105

Кожен із нас не раз потрапляв у ситуацію, коли ми замислювались давати, чи ні милостиню людині, яка звертається про допомогу біля церкви, на вулиці чи в інших громадських місцях.  

143

У вівторок, 20 лютого, під час зустрічі з виборцями Дональд Трамп зробив комплімент на адресу росії: «Вони перемогли Гітлера. Вони перемогли Наполеона. Це воєнна машина». Розглянемо, що за цим стоїть.

512

31% території країни під ризиком екологічного знищення через російське вторгнення, а понад 20 тисяч км² українських земель майже повністю знищені війною.

580
01.03.2024

Минулий 2023 рік став стартом аграрного розвитку в Івано-Франківській громаді. Відтак, зараз спостерігають позитивну динаміку.  

459
26.02.2024

Попри чудові якості, важливо розуміти, що грейпфрут відіграє особливу роль у взаємодії з певними ліками.

514
21.02.2024

Інфляція на споживчому ринку в січні 2024 року порівняно із груднем 2023 року на Прикарпатті становила 0,5%, в Україні — 0,4%.  

1470
01.03.2024

"Чернецтво завжди є віддзеркаленням суспільства. Люди хочуть, щоб були добрі монахи, гарно поводилися. Але середовище теж формує людину", - ділиться монах. 

633
26.02.2024

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

3284
21.02.2024

Митрополит Лев Шептицький, після проведення церковного розслідування, окремим декретом проголосив ікону Гошівської Божої Матері «Цариці Карпат» чудотворною.  

1925
15.02.2024

Якщо подружжя зіштовхнулося з кризовими проблемами у сім'ї, варто звернутися для отримання підтримки та поради до різних фахівців залежно від конкретної ситуації.  

892
01.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

17510
04.03.2024

Серед тих, хто довіряє президенту Володимиру Зеленському, підтримують зовнішню політику влади 82%, тоді як серед тих, хто не довіряє — 41%.

331
29.02.2024

Вибори в Україні мають бути справді вільним вибором українців.

261
25.02.2024

Водночас президент упевнений, що союзники із Заходу не підтримують цей фейк.

579
20.02.2024

Перша інформація про те, що український президент готується звільнити Валерія Залужного, з’явилася у січні 2024 року. На той момент в Кремлі не тямили себе від радості.  

1023 2