Представники органів місцевого самоврядування Прикарпаття відвідали всесвітню інноваційну виставку у Дубаї (ФОТО)

Представники органів місцевого самоврядування Прикарпаття у складі делегації голів українських громад взяли участь у всесвітній виставці «Експо-2020» в Дубаї, яка є найбільшою виставковою подією та об’єднує понад 190 країн світу, міжнародні організації та найбільші світові інноваційні кампанії.

Про це повідомляє Фіртка з посиланням на газету «Галичина».

Зокрема, Івано-Франківщину представляли голова Заболотівської ТГ Петро Маліборський, голова Вигодської ТГ Микола Мацалак та заступниця голови Космацької ТГ Анна Варцаб’юк. Візит самоврядців відбувся у рамках реалізації проєкту Асоціації міст України «Подолання цифрової освітньої нерівності», спільного з ГО Центр освітніх реформ «Наші діти».

Прикметно, що вперше Україна побудувала власний павільйон для участі у всесвітній виставці інновацій. Український павільйон має форму колоска пшениці. Емблемою павільйону України є дев’ять жовто-блакитних крапок, які символізують тему українського павільйону Smart Ukraine: Connecting Dots (Розумна Україна: точки підключення).

Щодня український павільйон зустрічає тисячі гостей з усього світу, щоб демонструвати потенціал нашої країни світовій спільноті: технологічні досягнення, розвиток українського бізнесу, елементи культурної спадщини, сучасне українське мистецтво та ін.

Загалом павільйон – це велика історія про можливості України, він є одним з найкращих на виставці в Об’єднаних Арабських Еміратах, його інноваційні продукти мають великий інтерес серед її відвідувачів.

На заході Асоціація міст України, як наголосив її виконавчий директор Олександр Слобожан, презентувала досвід громад у сфері цифрової трансформації освіти.

«Українські практики діджиталізації освітнього середовища підвищують якість освіти, її доступність, прозорість, ефективність. Приємно усвідомлювати, що представлені АМУ освітні смарт-інновації відповідають світовим тенденціям сталого розвитку» – зазначив О. Слобожан.

Заступниця голови Космацької ТГ Анна Варцаб’юк, яка взяла участь у всесвітній виставці в Дубаї, поділилася своїми враженнями про цю грандіозну подію:

«Наша громада впроваджує проєкт «Подолання цифрової освітньої нерівності», який спрямований на підвищення рівня надання освітніх послуг, цифровізації. Таким чином ми змінюємо освіту, вчителів, які також навчаються працювати в новому форматі, а їхні учні будуть адаптованими до вимог сучасного світу й зможуть розвивати нашу державу до рівня цивілізованих європейських країн.

На цій масштабній виставці, яка займає площу 438 га та об’єднує понад 190 країн ми побачили багато цікавого, на перший погляд, навіть надзвичайного.

Країни демонстрували свої технологічні, історичні, мистецькі досягнення тощо. Найбільше запам’ятався німецький павільйон, там я побачила, як можна розщеплювати за допомогою бактерій пластик на органіку, знищувати лазером бур’ян…»

Як відомо, виставка Expo-2020, яку відклали на рік через пандемію COVID-19, розпочалася 1 жовтня 2021 року і триватиме до 31 березня 2022 року.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Наступ на самоврядування та нівелювання децентралізації: голови громад Прикарпаття звернулись до парламентарів щодо змін до Бюджетного кодексу

Громади заслуговують на довіру: в АМУ висловили зауваження щодо пропонованих Урядом змін до Бюджетного кодексу

Відомі алгоритм дій та зразки документів щодо постачання природного газу для бюджетних установ за пільговими цінами 

Громади Прикарпаття в наступному році отримають вдвічі меншу додаткову дотацію на заклади освіти та медицини, ніж цьогоріч

"Децентралізація сьогодні є призупиненою". В АМУ пропонують змінити механізм горизонтального бюджетного вирівнювання 

Голови прикарпатських громад: ОДА не визначає чітких пріоритетів для фінансування відновлення місцевих доріг 

В Івано-Франківську функціонує нова автостанція: що змінилося та що про це думає громадськість (ФОТО) 


02.11.2021 Сергій Білий 1695
Коментарі ()

05.12.2023

Кузьма Хобзей, багатолітній політв’язень радянського режиму, громадський діяч, автор книги «Тернистими шляхами», Почесний громадянин міста Калуша, депутат Калуської міськради першого демократичного скликання. Меморіальна дошка розміщена на початку вулиці, якій раніше міськрада дала ім’я Кузьми Хобзея.

325 1
01.12.2023

Подарунків на свята чекають не тільки діти, а й дорослі. Тому, знижка на купівлю оселі сподобається всім членам сім’ї.

880
24.11.2023
Вікторія Матіїв

«Було це дуже страшно і був великий ризик. Бо якраз на Запорізькому напрямку розстрілювали колони автобусів та автомобілів», — ділиться переселенка.

3492 12
10.11.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поспілкувалася з психологинею Валерією Худзіцькою та військовослужбовцем Дмитром, а також провела опитування, щоб дізнатись думки людей щодо цієї теми.

3886
02.11.2023

Компанія AURUM з радістю пропонує поринути у світ елегантності та розкоші з ювелірними виробами найвищої якості та знижками, які роблять їх ще більш бажаними.

4243
30.10.2023
Вікторія Матіїв

Про те, як стала монахинею та робить все на більшу славу Божу з журналісткою Фіртки поспілкувалася сестра Софія, яка проживає у монастирі Згромадження Пресвятої Родини у селі Гошів.

5398

Роль і становище жінки в християнстві часто применшувалося, вважають критики християнства. Але чи це дійсно так?  

164

Розглянемо суть і роль старозавітних та новозавітних священників у контексті двох різних поглядів на це. 

626

Беззаперечно, довгі роки священники були й залишаються важливою складовою суспільства, маючи авторитет та суттєвий вплив на його думку. 

1164

Як РПЦ і пропагандисти з Дмитрія Донського ліпили образ борця з Золотою Ордою.

1669
04.12.2023

Під час їжі найкраще взагалі ні на що не відволікатися, максимум допустима легка світська бесіда.

236
30.11.2023

Як зазначають експерти в галузі дієтології, вживання квашеної капусти в невеликих кількостях не тільки поліпшує стан імунної системи, але і в рази знижує ризик розвитку пухлин в організмі.

59597
28.11.2023

Зберігання моркви — не проста справа. Щоб вона зберігалася всю зиму, потрібно вчасно її зібрати, правильно підготувати до зберігання.  

657
05.12.2023

Раніше її ім’я було Галина, після обряду облечин, яким людей посвячують у монаше життя, у церкві її називають сестра Софія.  

10716
01.12.2023

Закон про військове капеланство, який ухвалили в грудні 2021 року запустив Службу військового капеланства та змінив статус капеланів на війні.   

806
26.11.2023

Церква в умовах війни зміцнює ментальне здоров'я, допомагає стати стійкішими та подолати ті виклики, які стоять перед українською державою та її громадянами.  

767
20.11.2023

З початку повномасштабного російського вторгнення Згромадження Сестер Пресвятої Родини у Гошеві прихистили десятки внутрішньо переміщених осіб.  

5392
04.12.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

13277
03.12.2023

У Брюсселі цього тижня підтвердили повне завершення процесу синхронізації української та європейської енергосистем.  

375
30.11.2023

Відбудеться саміт Європейської Ради, де лідери держав Європейського Союзу ухвалюватимуть рішення стосовно України та всіх країн, які прагнуть стати членами ЄС.  

376
24.11.2023

Діяльністю голови обласної військово-цивільної адміністрації Світлани Онищук задоволені 37%, незадоволені – 16%, майже половина – не визначилися з оцінкою.  

1212