Реінкарнація можлива!

Реінкарнація - сюжет, що не залишає нікого байдужим, бо як тільки людина починає розмірковувати про сенс життя, перед нею постають питання: звідки ми прийшли, хто ми, куди йдемо?

Поняття реінкарнації особливо поширене в Азії, і не тільки в Індії, але так само в Китаї, Японії, Монголії, Тибеті, Індонезії і т.д. Найвідоміший на Заході приклад реінкарнації - це далай-лама, духовний лідер Тибету. Всім відомо, що згідно з віруваннями, кожен далай-лама є перевтіленням свого попередника. Релігії буддизму і індуїзму дотримуються цього поняття.
В Античності поняття про незалежну суть, із здатністю проживати в багатьох послідовних існування, признавалася грецькими філософами, серед них знамениті Піфагор і Платон. У християнстві також є натяки на реінкарнацію.

Це поняття, мабуть, визнавалося першими християнами, і тільки Константинопольський Собор 535 року відкинув цю ідею, а письмові джерела були знищені. Різні народності Африки визнають, що людина народжується знову в спорідненій групі, до якої належала раніше.

Що таке реінкарнація?

Реінкарнацію можна визначити як повернення душі в нову тілесну оболонку. За деякими віруваннями, людська істота постійно відроджується в людському вигляді, хоча не виключені втілення у тваринному, рослинному і навіть мінеральному світах.

При реінкарнації дух повинен увійти в нове тіло, але відбувається це поступово, і процес завершується народженням. Більше того, схоже, що наші здібності можуть губитися при переході з одного життя в інше, перебувати, так би мовити, в пасивному стані.

Феноменом реінкарнаціі є те, що попередні життя залишають у «дарунок» здібності до творчості, науки, мови і т.д. Наприклад, Моцарт володів божественним музичним даром з трьох років. Він умів розбирати партитури і грати по нотах, ще не вміючи ні писати, ні читати або рахувати. У шість років він вже склав свої перші музичні твори.

Реінканація так само є підставою для різних фобій, необгрунтованих страхів, симпатій і антипатій до людей і певним періодам історії світу. Всі ми одного разу запитуємо себе, чому з першого знайомства ми відчуваємо особливу довіру до одного, немов, давно знайомі, і чому ми відчуваємо неприязнь до іншого?

Якщо погодитися з ідеєю багаторазових перевтілень, можна припустити, що ми можемо робити серйозні помилки і прорахунки, які призводять до втілення в ту чи іншу людину - доля повертається спиною, є якась хвороба чи серйозна неміч . Природно припустити, якщо наша життя повне щасливих подій, що наші попередні вчинки були тільки добрими.

Щоб зрозуміти, що таке реінкарнація, слід звернутися до поняття «карма». Карма - слово з мови санскрит. Її можна визначити як наслідок наших попередніх діянь. Всі наші провини - це і є карма, саме вона впливає на те, що ми маємо сьогодні. Карма наділяє нашу особистість свідомістю, і якщо воно вирішує не розплачуватися за наші помилки в цьому житті, то цей вантаж залишається на особистості.

У низці наших минулих життів ми могли багаторазово бути чоловіком чи жінкою. У християнстві часто згадується безстатевість ангелів. Душа (або дух) такі ж. Ми могли б бути втілені в одного чи іншого в залежності від того, які випробування нам належить пройти, щоб удосконалити себе.

У різних релігіях йдеться про те, що мета нової появи на Землі - це досягнення деякого досконалості, щоб більше «не повертатися» сюди.

Саме з цієї причини, люди, що приймають ідею реінкарнації, повинні остерігатися засуджувати інших, тому що невідомо, чому обрано те чи інше нове втілення, яке може здатися мало привабливим на погляд простої людини. Важко сказати, яка кількість людей вірить у реінкарнацію, але можна сказати, що більше мільярда чоловік сповідує релігії, що визнають перевтілення.

Дослідження реінкарнації

Сьогодні в західних країнах п'ять університетів вивчають цей феномен. Це Прістонський і Вірджинський університети в США, Единбурзький у Шотландії, Амстердамський в Нідерландах і Фрібурзький в Німеччині.

Дослідження базуються на трьох видах джерел інформації: пам'ять про попередню особистості, колишню сім'ю, минуле життя. Найчастіше це маленькі діти (від двох до семи років). Повернення під гіпнозом. Використання медіума, що грає роль сполучної ланки між існуючим суб'єктом і його втіленням у попередньому житті.

Кілька прикладів

Доктор Ян Стевенсон, дослідник з університету Вірджинії, за 35 років об'їздив весь світ для збору інформації, перевірки фактів та опитувань в основному дітей, які згадували свої минулі життя, мали на тілі вроджені знаки або каліцтва, відповідно перенесені, найчастіше смертельні, поранення « в попередніх життях ».

У ході життя спогад про попереднє життя стирається до 7-річного віку. Діти спонтанно говорять про минуле життя, вони хочуть повернутися додому, тужать за матір'ю або дружиною, часто виявляють фобії, нез'ясовні цим життям. Більше того, вони знають речі, про які не могли знати у теперішньому житті. У багатьох випадках те, про що говорили діти, можливо перевірити. Навіть зустрічаються діти, що говорять на іншій мові.

Д-р Стевенсон опублікував кілька робіт на цю тему. В одній книзі він наводить 200 випадків наявності родових знаків. Діти описували в подробицях свої смерті в попередніх життях, коли вони отримували кульове поранення або удар гострим предметом. Родові знаки відповідали отриманим пораненням.

Інший вид дослідження грунтується на гіпнозі, проведеному д-ром Бріаном Вейссом в Колумбійському університеті і медичному училищі в Ялі. Бріан Вейсс, можливо, самий відомий спеціаліст щодо введення з допомогою гіпнозу людини в регресивний стан. В одній зі своїх книг, під назвою «Багато життів, багато Вчителів», він розповів про життя однієї зі своїх пацієнток, 30-річної Кетрін, що впадала у приступи раптового сильного занепокоєння. Коли вона перебувала під гіпнозом, він попросив її повернутися в той час, коли у неї виникли ці симптоми. Кетрін виявилася в 1863 році до н.е. на Середньому Сході і згадала ще про десяток своїх колишніх втілень, коли вона переживала страхи, що паралізують її сьогодні. Вона згадала також людей, яких зустрічала в різних життях.

 


15


06.12.2010 11960 1
Коментарі (1)

Оксана 2011.01.05, 09:38
Дуже цікаво!Я й сама впевнена, що жила в іншому житті. . .
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

4664
13.05.2025
Михайло Бойчук

У Верховній Раді запропоновані зміни державного нагляду за місцевим самоврядуванням, але чи відповідають вони європейським стандартам і не є «драконівськими»?  

477
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

14646 30
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1718
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

989
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6395

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

766

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1582

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1375

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1257
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

620
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

768
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1673
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

699
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

992
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

6046
10.05.2025

Виконання танцю внесли до Національного реєстру рекордів України.  

14305
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

368
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

669
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

584
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

905 2