Марія Лутчин

журналіст

СТАТТІ АВТОРА

“Русский мір” помер – нехай живе Орда

Досі Росія жила світоглядною концепцією “Русского міра”. Основою його ідентифікації була слов'янська спільність і православ'я. Відтак, більшість українців, росіян та білорусів підпадали під це тлумачення.

1723 1

Порошенко – майбутній Каддафі?

Одна сторона в черговий раз висловлює стурбованість і занепокоєння, інша діє ще активніше. Чи, бува, не залишимося віч-на-віч із агресором - внутрішніми і зовнішніми, як Каддафі…

1775 0

Украдене щастя...

Україна таки буде там, де її жителі зможуть почуватися економічно захищеними, впевненими у завтрашньому дні, матимуть дійсно свою державу. Питання тільки в тому, через який час це буде, чи не занадто пізно, і якою ціною.

1656 0

Україна. Польща. Волинь.

Можна припустити, що цей текст сьогодні стане останнім серед сотень спічів на тему Волині, які були написані і в Україні, і в Польщі. До пори до часу.

1676 13

Немає доріг, немає спільності, немає України…

Україна буде тільки тоді єдиною, коли будуватимуться дороги, що пришвидшать комунікацію між Заходом і Сходом, обміном думками та ідеями.

1722 5

Нація без історії?

Дожилися! Нещодавно Міністерство освіти України викреслило з програми зовнішнього незалежного оцінювання знань школярів не лише імена Степана Бандери, Романа Шухевича, але й низки дисидентів-шістдесятників.

1904 12

Вісім кроків до порозуміння в Івано-Франківській міській раді

Два сесійних засідання і 43 голоси "за" було потрібно депутатам Івано-Франківської міської ради для того, щоб відправити виконавчий комітет у відставку.

1694 10

Перше засідання ВРУ. Хтось ще вірить у конструктив?..

У Верховній Раді України відбулися сутички… Опозиція штурмувала президію… ВО «Свобода» спиляла залізний паркан, що загороджував ВРУ… ВО «Свобода» вибила двері в Раді…

1769 20