Перше засідання ВРУ. Хтось ще вірить у конструктив?..

 

У Верховній Раді України відбулися сутички… Опозиція штурмувала президію… ВО «Свобода» спиляла залізний паркан, що загороджував ВРУ… ВО «Свобода» вибила двері в Раді… Із зали засідань виштовхали народних депутатів – перших потенційних «тушок» Андрія і Олександра Табалових через порушення присяги... Зафіксовано перше кнопкодавство… Українські фемен роздяглись перед стінами парламенту.

 

На такій «позитивній» ноті розпочала роботу Верховна Рада України сьомого демократичного кликання.

 

Те, що ця ВРУ буде цікавою ні в кого не викликало сумніву ще під час виборчої кампанії, а після підрахунку голосів – й поготів. Присутність у Раді крайніх – ВО «Свободи» і КПУ – змушувала очікувати хліба і видовищ.

 

Було зрозуміло, що саме така Рада комусь потрібна. Потрібна для того, щоб створювати картинку нестабільності, невизначеності законодавчого органу. Для того, щоб світова спільнота мала ще один козир у своїх аргументах на користь того, що в Україні ситуація доволі нездорова. Ну і, звичайно ж, на такому фоні продемонструвати вкрай вигідну і життєво необхідну для стабілізації ситуації «сильну владу».

 

А ще, щоб дискредитувати українську національну ідею, головними виразниками якої в парламенті є націонал-демократичні сили. Результатом їхньої діяльності і є існування сучасної держави Україна. Вони – найбільша перепона для просування «руського мира», митного союзу, зони вільної торгівлі...

 

Тому, щоб показати ідею українства у невигідному світлі, довести, що вона – радикальна, неконструктивна, джерело конфліктів, вона не терпить нічого українського і виправдати необхідність саме проросійської політики в Україні, головними режисерами постановки, скоріш за все, і було обрано саме таку модель ВРУ…

 

Все за сценарієм з першого ж дня. Чи не так?..

 

Звичайно, що для українського обивателя такі шоу-програми не є новиною і спраглий до видовищ глядач уже не здивується. Втім, депутати попередніх скликань дозволяли собі схожі витівки вже перебуваючи у певному статусі, а не в перший же день роботи, навіть не склавши присяги…

 

Шоу на камери, максимум впізнаваності і піару – виглядало саме так…

 

Хтось ще вірить у конструктивну роботу, обіцянки про співпрацю опозиційних сил заради добробуту українців й повалення правлячого режиму? Якщо так, то пильно переглядаємо фотозвіти із сесії ВРУ...


13.12.2012 Марія Лутчин 1330 20
27.06.2022
Ілона Шевченко

З перших днів повномасштабного вторгнення Каріна заснувала благодійний фонд «Fredoom Ukraine». Разом із двома співзасновниками волонтери передають гуманітарну допомогу на передову та забезпечують на Прикарпатті потреби дітей, які вимушено переїхали з міст, де ведуться активні бойові дії.

104
21.06.2022
Ілона Шевченко

Автор легендарних мультфільмів: "Козаки", Енеїда", "Лис Микита" Едуард Кирич разом із дружиною з початку відкритої агресії рф проживає в Івано-Франківську – саме сюди подружжя переїхало через активні бойові дії у рідному місті.

632
17.06.2022
Наталія Луцик

Тури вихідного дня західною Україною – це чудова ідея для одноденного відпочинку не лише для внутрішньо переміщених осіб, котрі вимушено змінили своє місцепроживання, але й для місцевих мешканців. 

971
13.06.2022
Тетяна Дармограй

Як в Івано-Франківській територіальній громаді змінився ринок праці за понад сто днів війни, скільки готові платити роботодавці та які вакансії мають найбільший попит — Фіртка розпитала у заступниці директора Івано-Франківського міського центру зайнятості Вікторії Максимів.  

1757
12.06.2022
Ілона Шевченко

Олена Калайтан понад 30 років працювала журналісткою газети «Приазовський Робочий» у рідному Маріуполі та від початку повномасштабної війни працює у виданні «Донбас 24». 

1147
06.06.2022
Уляна Мокринчук

Понад сто днів війни в Україні. Інформаційний фронт тримають ЗМІ та журналісти, які стали основною мішенню переслідування російських військових злочинців на тому ж рівні, що й наша військова тероборона, оскільки нападникам наказано приховати сліди своїх злочинців. 

1720

Неодноразово доводилось зустрічати у сумнівних вокзальних чтивах  типу “100 порад на кожен день” – поради  на кшталт  “ікону якого православного святого прикладати до хворого місця”, або ”прикмети та заборони в день свята”, далі йде перелік що можна і чого не можна робити.  

483

Так, шановний читачу, я не помилився із заголовком статті і в цьому вбачаю парадокс публічного управління в умовах сучасної України. Моє намагання донести до виконавчої гілки влади та антикорупційної структури те, що через невиконання вимог законодавства

934

Мабуть, немає для батьків страшнішого предмета в школі як християнська етика. Немає місця в дитячій голівці для понять “добра” і “зла”, для вивчення земного життя Ісуса Христа, як засновника християнства.

973

Вже багато років, а особливо впродовж останніх 110 днів, ми  прокладаємо свій шлях до ЄС.

857
21.06.2022

Сезонні ягоди та фрукти і є для того, аби після зими та весни відновити організм. 

468
05.06.2022

Дефіцит гречки протримається до початку нового врожаю.

1628
21.05.2022

Фахівці з правильного харчування нерідко рекомендують у перший денний прийом їжі вживати каші, проте деякі з них можуть завдати більше шкоди організму, ніж користі.   

3274 1
05.06.2022

У Храмі Царя Христа (відомому, як церква на Майзлях) Святу літургію провів Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

1660
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

3641
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

4491 1
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

4939
10.06.2022

Щоп'ятниці у таборі заплановані тематичні майстер-класи. Заняття проходитимуть у "світлиці талантів", бібліотеці в монастирі та в альтанках на свіжому повітрі. Дітей педагоги об'єднають у групи за віком та уподобаннями.

1335
14.06.2022

Восьмий апеляційний суд Львова 14 червня заборонив діяльність партій “Наші” та "Держава", які в Міністерстві юстиції вважають проросійськими. Про це пише Фіртка з посиланням на пресслужбу суду.  Враховуючи дані рішення в Україні з

905
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

4839
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

6720
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

7599 11