Затримання Онуфріїва, Балагури і Гаркота: версія правоохоронців

 

 

 

Співробітники прокуратури і Служби безпеки України затримали начальника департаменту архітектури та містобудування Івано-Франківська за хабар.

Про це повідомляє "Галицький кореспондент" з посиланням на "Українську правду". Раніше повідомлялося про затримання директора департаменту архітектури та містобудування Олега Гаркоти, глави фракції "Свобода" у міськраді Романа Онуфріїва і забудовника Володимира Балагура. Гаркота після затримання відвезли в лікарню, інших відпустили.

Поінформоване джерело в органах уточнює, що чиновника затримали "після отримання ним від посередників хабара в сумі 30 тисяч доларів".
"Чиновник вимагав хабар у місцевого підприємця за видачу довідки про містобудівні умови і обмеження будівництва житлового будинку", - сказало джерело.
За інформацією, отримавши гроші, чиновник сів у автівку, де знаходилося ще 2 людини, один з яких глава місцевої фракції партії "Свобода".
Співрозмовник підкреслив, що в ході процесуальних дій по документуванню факту хабара до автомобіля підійшла група невідомих і "спробувала відбити затриманого, через що довелося викликати наряд міліції".
"Чиновник затриманий в рамках кримінальної справи, яку порушено прокуратурою за статтею 368 ч. 4 Кримінального кодексу. Ті люди, які знаходилися з ним в машині, відпущені", - підкреслив співрозмовник агентства.

 


10.10.2012 2613 24
Коментарі (24)

Lauro Cingolani 2016.12.01, 05:29
за пару днів піду на прийом до Марцинківа маю справу яку вже 10 років не можу вирішити . потім все опишу.
Залізняк 2012.10.10, 08:57
Тільки не треба змішувати політику з криміналом. У нас привикли прикривалти злочинну діяльність патрійним квитком. Всі троє заслуговують на тюрму. БАНДИТАМ - ТЮРМИ !!!
Xvam 2012.10.10, 08:41
Я давно вже писав що всiх головних архiтекторiв Франкiвська потрiбно посадити, починаючи з того хто дозволив побудувати ТЦ бiля вiрменськоī церкви. I не тiльки за гори хабарiв, а за те , що вони зробили з мiста!
123 2012.10.10, 08:45
Це все "маски-шоу" для збільшення рентингу "Свободи" перед виборами. Як тільки цих "мучеників" у вечері спробували затримати той тут же з"явилися і Сич, і купа Свободівців з транспарантами, наче вже були на чеку до чергової Піар акції. Цікаво скльки коштує замовити таке театраліозавне дійство за участю бійців СБУ?
зодчий 2012.10.10, 08:58
Це не маски-шоу, так як хабарництво це справжнє лице свободівців. Таких хабарників як Онуфріїв, Марцінків, і їх побратими світ ще не бачив. Шкода одне що така сволота паплюжить і плюндрує Українську ідею і Україну.І дуже дивно чому такі поважні народні депутати як З. Шкутяк, Д. Шлемко стають на сторону цієї молодої продажної свободівської мразі.
1313 2012.10.10, 09:18
Зодчий , Шкутяк просто крешує все що робится в місті.....ну і наївні ви))))
Юрій 2012.10.10, 09:42
Читаю коментарі і розумію що цій країні нічого хорошого не світить, ця земля населена такою кількістю мерзоти, відсталих дибілів і виродків, які за копійчину мати рідну продадуть, здається що сюди всю цю сволоту зі всього світу збирали. Втішає одне - в цих дибілів які пишуть про "онуфріїва, мільйони і хабарі свободівські" нащастя обмежена фантазія, що зрештою не дивно для розумововідсталих.
Дорожник 2012.10.10, 09:47
Виглядає якось все послідовно у Онуфрієва. Спочатку ремонтував вулицю Січових Стрільців, за ремонт якої має ще відповісти, а тепер на цій вулиці затриманий за хабар, якась невезуча та вулиця. Видно що Січові Стрільці мстять хабарнику Онуфрієву і його побратимам за те, що вони своїми вчинками, прикриваючись памяттю поляглих героїв за волю України, роблять свою чорну справу. Бог є на світі і Онуфріїв і Марцінків і їм подібні побратими за все мають відповісти.Це для них тільки початок.
Зодчий 2012.10.10, 09:51
Що Юрію, ти напевно теж належиж до тієї обмеженої дебільної свободівської мерзоти і теж береш хабарі. У тебе ще все попереду. Божа кара і на тебе зійде. Дорожник правий.
Дорожник 2012.10.10, 09:56
Юрію якраз цих відсталих дебілів і виродків зі всього світу, які за копійчину продадуть рідну матір і зібрали в Свободі.В цьому ми кожен день переконуємося чим раз дужче. І ще одне Юрцю слово "дебіл" пишуть через букву "Е" а не "И" як пишеш ти відсталий і обмежений свободівський ДЕБІЛЕ.
Tlumachanyn 2012.10.10, 11:19
Чомусь, як тільки зтось хоче навести в державі порядок, одразу ж починаються крики та гулькання про утиски демократії. Люди! А ВАМ бардак в країні не надоїв?! Мені вже, чесно кажучи, хочеться спокою та стабільності. А постійна війна з повітряними мельницями, на яку нас увесь час штовхає то Свобода, то ще якась фігня, вже сидить поперек горла. Цитата: "... І усюди добрі люди. І вони за ту правду стіною. І тому там війна за війною. Бо у кожного там своя правда..." © гурт Н.ТРИ - Дай вам Боже...
Олег 2012.10.10, 11:32
Звичайні люди - свідчать, що "хабар" підкинуто людиною в масці в процесі затримання і зразу ж викинуто в вікно водієм машини, який це помітив. http://www.youtube.com/watch?v=o87OHbX66Ns&feature=player_embedded#at=19 після 7ої хвилини Дорожник - поважна тюремна посада (на сході таких поважають) Залізняк і Зодчий теж якось по-східному звучать (заробляєте гроші, хлопці пишучи тут бруд?) Любіть правду а не гроші - є ще і вищий суд над нами.
Андрій 2012.10.10, 11:42
Зодчий: Друже, а якщо б тебе взяли за одне місце ці ментовські бандити, підсунувши фальшивого хабара і за тебе нікому заступитися. Це добре?
жигулі 2012.10.10, 13:22
[поважні народні депутати як ... Д. Шлемко ] чи це не той Шлемко, що за союзу викладав науковий комунізм в ІФІНГу ? то дійсно чесна і правдива людина, справжній комуніст і вірний ленінець(чи як там зараз - бютівець?)
Руслан Коцаба 2012.10.10, 20:33
Як завжди: щиро і правдиво. Я думаю, що факт хабаря дійсно мав місце. Прикро, але то на 99% правда... Романа Онуфріїва і Володю Балагуру я поважаю, вважаю їх моральними, але знаю достеменно, з інших подібних справ, що публічних і політичних осіб "беруть на хабарі" тільки у випадку, коли перший випадок хабаря якісно і щільно зафіксовано. Тобто, шановні - арештовують тільки на другий раз, при повторному хабарі! Більшість владоможців бандити Януковича якраз і тримають "за яйця" гарно задокументованим першим випадком хабаря і не поспішають із провокацією другим. Усіх інших керівників, які "не ведуться", бандюковичі просто і банально звільняють з роботи. Провокують повторно і демонстративно (як вчора у Франику) тільки за нагальної політичної чи фінансової потреби, коли нещасна жертва вже не боїться "хабародавця" чи його "диспетчера". Для одеських пацанчиків-прокурорів чим вищий статус затриманих, тим ймовірніша похвала і бонуси від Каліфіцького. Плюс політичний антипіар злодіям-депутатам у вишиванках, які нещодавно домахували на сесіях облради Каліфіцького. Каліфіцькому пофіг - він Юльку садив, і нашим рагулям він роги за рік-другий пообламує, хоч би скільки вони не репетували "Слава Україні", дорозкрадаючи Прикарпаття та й Галичину... Я думаю, що наших депутатів-свободівців "вели" кілька місяців, щоби нормально зібрати усі докази, бо у разі "проколу" їх, мажорів-прокурорів, як мінімум, зняли би з "хлібних" прокурорських посад. Шкода наших хлопців, вони нормальні патріоти і діяли (пробували якось діяти, тобто збирати кошти на вибори) у чужій, не власній системі координат. Після виборів їм дійсно буде непереливки! Балагуру і Романа "роздоять" як лохів, і то на "грубі" гроші! Політична істерія і гіперактивність Свободи, що зараз очікується у Франківську - тільки підсилить негатив до бренду і ще більше розчарує палких прихильників-виборців. Така-то фігня, малята...
Олексій 2012.10.10, 20:53
послухайте,про що йдеться?що свобода хабарі не бере?не смішіть!а з тих хто має в нашому місті бізнес та перетинався з вирішенням своїх питань в міськархітектурі(то що, літній майданчик,будівництво,землевідвід)то прізвище Гаркот багато про що скаже.По друге,відпишіться тут хоч би один,хто отримав з рук міськради де абсолютна влада у Свободи і ніодне питання без її дозволу не проходить,хтось один, хто безкоштовно отримав земельну ділянку під будівництво.Якщо такий є,ось і все питання
гонта 2012.10.10, 22:43
тому ми такі бідні,бо дурні,а дурні бо бідні.Тішмося з того,що когось,а не мене взяли на гачок.Ми ж з вами справжні УКРАЇНЦІ.Хай когось але,щоб не мене,а я потішуся.
Олег 2012.10.11, 10:53
Будівельний бізнес і без хабаря та ще й в Станіславі - не смішіть мене - це не реально! Те, що взяли тільки одних а не все кодло - жалко - їх би всіх в один корабель і десь в Тихий океан - там чи напалмом, чи айзбергом - по барабану - і нема різниці, чи зі Свободи, чи з Регіонів - тільки дурний народ ведеться - політика , вибори , утиски - а ці красунчики, як брали так і брати будуть, просто не поділились, або перейшли дорогу комусь - от і загриміли - і політичні репресії тут ні до чого. З свободівців такі патріоти, як з регіоналів націоналісти - в них одна мета - корито -а, Ви, якщо маєте бажання -ідіть, трощіть Беркут, СБУ - ставте себе на один рівень з тими бандюками і після того розпускайте слюні чого так хреново живем. Бачите очі, що вибрали - тепер жріть, хай повилазить!
Око 2012.10.11, 13:51
МОЛОДА СВОБОДІВСЬКА СВОЛОТА.
ПротиВСІХ 2012.10.11, 13:53
ГАРГАТ, ОНУФРІЇВ, БАЛАГУРА, ПРОСТО СИДІЛИ В МАШИНІ В 22 ГОД. І ЗАЙМАЛИСЬ СЕКСОМ НА ТРОЇХ, А 30 ТИС.ДОЛ. ЦЕ ПЛАТА ЗА НАДАНІ ІНТИМНІ ПОСЛУГИ МІЖ ДЕРЖСЛУЖБОВЦЯМИ І ПІДПРИЄМЦЕМ. ЯКА ТУТ ПОЛІТИКА. А СБУ ЇХ ЗАСТУКАЛО І ЗАТРИМАЛО НА ГАРЯЧОМУ ЗА ГОМОСЕКСУАЛІЗМ. ВСЕ ПРОСТО. МАРЦИНКІВ РОМЧИК ЗАРЕВНУВАВ І ПРИБІГ З МЕГАФОНОМ, БО ВІН ХТІВ БУТИ ЧЕТВЕРТИМ, А СБУ ЙОМУ НЕ ДАЛО ПРИЙМАТИ УЧАСТЬ В СЕКСІ НА ДЕРЖАВНОМУ РІВНІ.
Житель 2012.10.11, 13:54
Я БУВ СВІДКОМ ВСЬОГО, ЩО ВІДБУВАЛОСЬ НА ВУЛ.СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ. ОДНОГО НЕ МОЖУ ЗРОЗУМІТИ, СВОБОДУ ПРИЙШЛИ ПІДТРИМАТИ ПІДЛІТКИ І ДІТИ (для чого Свобода їх підняла і зібрала, без дозволу їх батьків). КРІМ ТОГО БАГАТО З НИХ БУЛО НА ПІДПИТКУ (а деякі явно нетверезі), ОБРАЖАЛИ ВСЕ І ВСЯ, НЕШЕВЧЕНКІВСЬКОЮ МОВОЮ ВІСЛОВЛЮВАЛОСЬ. І це представники свободи, Г А Н Ь Б А С В О Б О Д І
Зубний лікар 2012.10.11, 13:55
РОМАН МАРЦИНКІВ, ЦЕ ПОЛІТИЧНА ПОВІЯ, В НЬОГО З ....... НЕ ВСЕ ГАРАЗД. НА ВИСТУПАХ НЕСЕ НЕСУНИТНИЦІ, НЕ МОЖЕ ПОСЛІДОВНО ВИСЛОВИТИ ДУМКУ, ПЕРЕСКАКУЄ В МОНОЛОГАХ З ОДНОГО НА ДРУГЕ, САМ НЕ УСВІДОМЛЮЄ ПРО ЩО ГОВОРИТЬ, ПОСТІЙНО ЗБИВАЄТЬСЯ ПІД ЧАС ВИСЛОВЛЮВАНЬ. Діагноз: ...... ........з ознаками ........ ........ на фоні ........ ......... ........ синдрому (з його медичної картки) потребує амбулаторного лікування сильними депресантами (від лікування відмовляється).
Вася 2012.10.11, 21:24
За цим стоїть Ломей!
НАЙКРАЩЕ З КОМЕНТІВ (цитати 2012.10.12, 13:39
«Посадити всіх сук і кожний день виганяти на ремонт вулиці терориста Дудаєва, а Анчоуса поставити над ними в ролі вертухая, раз не може тримати лад у своєму відомстві. Марципанів уркам не давати!» «ВСЕ ТУТ ЯСНО - ПРИЇХАЛИ ТРОЄ ЛЮДЕЙ, ЯКІ В МІСЬКІЙ ВЛАДІ ВИРІШУЮТЬ ВСЕ (СТОСОВНО БУДІВНИЦТВА), ГАРКОТ ВИЙШОВ З МАШИНИ, ВЗЯВ ГРОШІ, ПОВЕРНУВСЯ В МАШИНУ - ТАМ ЇХ І ВЗЯЛИ. А СЬОГОДНІ "СВОБОДА" БУДЕ ПЕРЕВОДИТИ ВСЕ В ПОЛІТИЧНУ ПЛОЩИНУ. ПРО ТЕ, ЯК СЕБЕ ВІВ МАРЦІНКІВ - ВЗАГАЛІ МОВЧУ - Я ПОМИЛИВСЯ НА МИНУЛИХ ВИБОРАХ В СВОБОДІ. ДЕБІЛИ ПОВНІ. ДО ЧОГО ТУТ ГРОШІ ГЕНЕРАЛУ, ПР ТА КОЛОМОЙСЬКИЙ? ПОДИВІТЬСЯ, ХТО ПРИЙШОВ ЇХ ВИЗВОЛЯТИ - ШКУТЯК, ШКВАРИЛЮК, СВОБОДА В ПОВНОМУ СКЛАДІ - ВСІ САМІ ЧЕСНІ.» «МОЛОДЦІ. ЗАСВІТИЛИСЯ, ПРОПІАРИЛИСЯ, ЗАРОБИЛИ БАЛИ ЕЛЕКТОРАТУ ...» «МАРЦІНКІВ СЛОВОБЛУД ЗАМІСТЬ ТОГО ЩОБ ЩОСЬ РОБИТИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ ДЛЯ МІСТА ЗАЙМАЄТЬСЯ Х..НЕЮ, ТО КОЛОДИ ПИЛЯЄ В РОБОЧИЙ ЧАС, ТО ЦЬГО УЮ..КА ВІДБІЛЮЄ, ХЛОПЦІ РОБІТЬ ЩОСЬ ДЛЯ МІСТА ХВАТИТЬ ДВА РОКИ ДЕРИБАНУ» «НА ПРЕС-КОНФЕРЕЦНІЇ (НА ФОТО) КИСЛІ, НЕЩАСНІ ОБЛИЧЧЯ, ОЧІ ПОНУРІ ПРОСЯЩІ ПРОБАЧЕННЯ.» «ЗА ГРАТИ ГНИДУ, І ГРАТИ , ГРАТИ , ГРАТИ.....» «ОХ І ЗАБРЕХАЛИСЯ... СПОЧАТКУ ПРО НАРКОТИКИ, ПОТІМ ПРО ТЕ ЩО ГРОЩІ ПІДКИНУЛИ, ТЕПЕР ВИЯВЛЯЄТЬСЯ ПОЗИЧАЛИ.» «ЦІКАВО, ЯК ТЕПЕР ТЯГНИБОК БУДЕ ЗАХИЩАТИ СВОБОДІВСЬКЕ ОЗУ В ФРАНКІВСЬКУ ПІСЛЯ СТАТТІ ВИЩЕ ПРО ГАРКОТА? КУПЮРИ МІЧЕНІ, ВСЕ ДОКУМЕНТУЄТЬСЯ ТА ФІКСУЄТЬСЯ ЩЕ З ТРАВНЯ 2012. СВОБОДА - ДАВАЙ ДАСВІДАНЬЯ» Ш Е Д Е В Р - К О М Е Н Т А Р І В ШАНОВНІ КРАЯНИ! НЕ ВІРТЕ В ЦЮ БРЕХЛИВУ МАЯЧНЮ. НЕ МОГЛИ ЩИРІ ПАТРІОТИ, ЛЮДИ ЯКІ ЛЮБЛЯТЬ СВІЙ КРАЙ ТА УКРАЇНУ, ХОДЯТЬ У ВИШИВАНКАХ ТА ШАНУЮТЬ С. БАНДЕРУ, БРАТИ ЦІ НЕЩАСНІ АМЕРИКАНЬСЬКІ ГРОШІ. ВОНИ МОГЛИ БИ ТИМЧАСОВОВО ВЗЯТИ В БОРГ НА РОЗВИТОК УКРАЇНИ І ТІЛЬКИ УКРАЇНСЬКИМИ ГРИВНЯМИ, І НЕ В НОЧІ , А ЗРАНКУ,І НЕ ПРОСТО НА ВУЛИЦІ, А КОЛО ПАМ"ЯТНИКА С. БАНДЕРІ, І НЕ В ЦИХ КУМЕДНИХ КУРТКАХ, А В ВИШИВАНКАХ, І НЕ НА В БУРЖУЙСЬКИХ ЛЕНДРОВЕРАХ, А В НАШІЙ, РІДНІЙ СЛАВУТІ. НЕ ВІРТЕ, ЛЮДИ, ЦЕ ВСЕ ПІДСТРОЇЛИ РИГИ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ! СЛАВА УКРАЇНІ!
07.08.2020

Минув рік з часу виборів, й очевидно, що в Едуарда Прощука багато чого змінилося – і в житті, й у світогляді.

110
06.08.2020
Марія Лутчин

Для чого потрібні бактеріологічні дослідження, супербактерії як наслідок COVID-19 та чому ми зловживаємо дезінфекторами Фіртка дізнавалася у лікаря-бактеріолога вищої кваліфікаційної категорії  Лариси Ярич.

2395
05.08.2020
Олена Британська

Що таке наркотик та залежність, як він впливає на мозок дитини, чим можуть зарадити батьки та чому інколи вони ж запускають цей процес?  

593
31.07.2020
Роксолана Остапчук

Пандемія коронавірусу спіткала нас зненацька та внесла свої корективи в життя. Це торкнулося всіх соціальних сфер, в тому числі і освіти.

1822 1
25.07.2020
Тетяна Дармограй

Потерпаєте від вічних сварок, не можете знайти спільну мову та дійти до компромісу з близькими людьми? Посилаєтесь на карантин, замкнений простір, втому чи емоційне вигорання – і виправдовуєте такі стосунки? Усі вищеперераховані речі можуть змінитися, а ось стосунки залишаться такими ж. Чому? Пояснюємо із психологинею на життєвих прикладах.

7313 3
20.07.2020

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу запрошує абітурієнтів на навчання на різні спеціальності у семи інститутах та на кафедрі військової підготовки.  Чому ІФНТУНГ?! Бо він унікальний – єдиний в Україні університет

4053

Під час волонтерства, медики міста неодноразово скаржились мені, зосібна, на несправедливість розподілу надбавок міської влади для медиків лікувальних установ, які знаходяться на передовій боротьби з коронавірусом. Щоб хоч якось підстрахувати медиків ви

2477

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

3507

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві. 

6691

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

10671
02.08.2020

Едуард Канарян - фіналіст шоу “МастерШеф професіонали”. Чоловік запам'ятався глядачам тим, що поєднував непоєднуване і використовував у стравах дари лісу. Нещодавно він відвідав село Старуня Богородчанського району, де на відомому вулкані при

2557
28.07.2020

Літо – час, коли потрібно не тільки відпочити, але і набратися сил, зміцнити імунітет.

717
13.07.2020

Василь Стефурак акліматизував європейських овець і вивів власну породу для проживання в українських Карпатах. Василь –  Голова ГО «Асоціація вівчарів», переможець бізнесово-розважального реаліті «Громада на мільйон» в&

3951
05.08.2020

Вперше, починаючи з 1897 року, Свідки Єгови відмовилися від проведення своїх масових богослужінь на стадіонах та в  орендованих приміщеннях і  перенесли цю щорічну подію на Інтернет-платформу. Усі Свідки і гості будуть  переглядати програм

201
31.07.2020

Пропонуємо вашій увазі шістнадцять висловів Андрея Шептицького, що стали крилатими фразами.

601
24.07.2020

Всеукраїнська проща до Зарваниці, яка минулими роками вирізнялася присутністю величезної кількості паломників як з України, так із-за кордону, цього року відбулася набагато скромніше - онлайн. Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, який просив вірних

1504
20.07.2020

З дводенним візитом на Прикарпатті перебуває Митрополит київський і всієї України, предстоятель ПЦУ  Епіфаній. Вчора у Шешорах він очолив Божественну літургію. Сьогодні, 20 липня Митрополит очолив панахиду за жертвами НКВД в Дем'яновому лазі, і

1351
05.08.2020

У столиці Мадриді площу, на якій розташоване посольство України в Іспанії, назвали ім'ям Лесі Українки.

161
31.07.2020

Депутати Івано-Франківської обласної ради прийняли звернення до Президента України та голови Верховної Ради України щодо зміни назви Івано-Франківського району Галицький. При цьому центром району пропонують залишити Івано-Франківськ, інформує Фіртка. Н

1200 1
30.07.2020

Перший президент України Леонід Кравчук очолив українську делегацію в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

464
14.07.2020

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про державне регулювання грального бізнесу. Законопроєкт №2285-д "Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор" підтримали 248 народних депутатів, пише Фіртка з посиланням на Економічну

2565
14.07.2020

За 6 місяців 2020 року на Прикарпатті прокурори взяли участь у розгляді судами 123 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією. За їх результатами до відповідальності притягнуто 97 осіб, із яких 84 – депутати місцевих

2816