Затримання Онуфріїва, Балагури і Гаркота: фото грошей

 

Кілька годин тому в Івано-Франківську працівники Служби безпеки України намагалися затримати директора департаменту архітектури та містобудування Олега Гаркота, главу фракції "Свобода" у міськраді Романа Онуфріїва і забудовника Володимира Балагуру.

 

Поінформоване джерело в органах уточнює, що чиновника (лише Гаркота)  затримали "після отримання ним від посередників хабара в сумі 30 тисяч доларів".

 

До вашої уваги кілька фото грошей з місця подій.

 

 

 

 

 

Читайте також:  

 Затримання Онуфріїва, Балагури і Гаркота: версія правоохоронців

ВІДЕО затримання Балагури, Гаркота та Онуфріїва

В Івано-Франківську правоохоронці затримували Володимира Балагуру ніби то при передачі хабаря голові фракції ВО Свобода в міськраді Роману Онуфріїву та голові департаменту архітектури Олегу Гаркоту (додано фото)


10.10.2012 2572 19
Коментарі (19)

Куля 2012.10.10, 10:02
Що Свобода БЕРЕ знають вже всі підприємці. Як ніхто раніше перед ними у владі вони є корумпованими. Сьогодні на пресконференції вони скажуть - це була провокація "злочинного режиму" (хтось сумнівається?). І більшість лохів їм повірять. Але з цього моменту починається в Франківську крах Свободи.
Юрій 2012.10.10, 10:07
"Але з цього моменту починається в Франківську крах..." - Не варто плутати осіннє загострення хвороби з реальними подіями навколо себе! Ну неможна ж так до себе ставитись, потрібно профілактику якусь сезонну проходити, вітамінчики попити...
Куля Юрію 2012.10.10, 10:13
І все таки - Що Свобода БЕРЕ знають вже всі підприємці. (В наглу, не встидаючись навіть називати космічні, часто непідйомні, суми за свої "послуги")))))))
Балагура сдав за хабар? 2012.10.10, 10:17
Балагура сдав за хабар? Щось не вірю - то вже не його рівень, тут якісь ігри передвиборчі, час покаже... Балагура вмів жити з владами попередніх кольорів і тут навряд чи йому це потрібно, а от як його використали спецслужби - о це вже цікаво...
Пророк 2012.10.10, 10:18
Їм вже ніхто не повірить. Так опозоритись могли тільки вони. Це ще не все. Свобода погрузла в хабарях корупції по самі вуха. Хіба постійні вигравання тендерів Тзов Івано-Франківськавтодор засновник Онуфріїв на ремонт доріг не КОРУПЦІЯ? Постійні відкати депутатам свободівцім за прийняття ними рішень як виконкомівських так і ради не ХАБАР? Ліквідація ЖЕКів і передача всього майна що належало ЖЕКам структурі від свободи КП "ЄРЦ" і розбазарювання цього майна не КРИМІНАЛ. А хто за це має відповісти? А що робиться в Спецкомбінаті з похованням жителів міста хіба це НЕ ЗЛОЧИН. Вони це тоже називають провокацією?
нацик 2012.10.10, 10:21
Балагуру використали, та не спецслужби а свобода!!!
Куля 2012.10.10, 10:26
цікаво тільки, провокація тіпа... якого ..єра САМЕ ЦІ дійові особи (якраз ті хто і потрібні для передачі хабаря - забудівник, "папа"-Онуфріїв, і виконавець (посередник?) Гаркот) зібралися в оин час в одному місці, щоби позасівати вулиці І-Фр зеленими грошима? А правоохоронці цілим взводим тіпа за ними їздили і влаштували "провокацію". Ніяка це не провокація - звичайна корупція, яка роз'їла Свободу. Якщо СБУ не повні вахлаки, то мали б все задокументувати - телефонні розмови, відео факту передачі хабаря і т.д. Чекаємо на наступні серії?
Андрій 2012.10.10, 10:54
СВОБОДА - гудбай!!!
Андрійку 2012.10.10, 11:25
це тільки початок - а чого Ви хотіли ПРег вже з свого місця не посунеться так просто і Свободу чи іншу силу політичну яка тільки но буде трішечки їх утискати будуть "гудбаїти"...
дожились 2012.10.10, 11:18
до чого тут політика, я наприклад вірю в хабар! в нашій країні хабар процвітає і весь світ про це каже! обідно що одні на хліб не мають, а одні за день мають стільки, як для декого за все життя і не світе!...а вірю тому що невипадково вони 3 у вечері зустрілись!
Андрійку 2012.10.10, 11:28
а коли в руках є СБУ, прокуратура, суди - то це вже як за сталіна -хто не угодний тому професійно специ організують арешт, похорон чи інші дії згідно вказівки згори...
Юрій Кулі 2012.10.10, 16:45
"Що Свобода БЕРЕ знають вже всі підприємці" - Конкретику в студію! КОЛИ, ДЕ, СКІЛЬКИ, КОМУ, ЗА ЩО, ОСОБИСТО ти платив гроші "свободівцям"? Інакше всі ці твої обвинувачення ні що інше як пердіння в муку.
Вася 2012.10.10, 16:59
От курва проспав я вчора, знав що так долари валяються був би там, може і підняв би яку соточку
Васі 2012.10.10, 18:44
Старий перехрестись - ті "соточки" всі обліковані і за них старшОй по операції головою відповідає - з нього ж спитають - куди дів 30 штук взятих під розписку на підкид... )))
Руслан Коцаба 2012.10.10, 20:31
Як завжди: щиро і правдиво. Я думаю, що факт хабаря дійсно мав місце. Прикро, але то на 99% правда... Романа Онуфріїва і Володю Балагуру я поважаю, вважаю їх моральними, але знаю достеменно, з інших подібних справ, що публічних і політичних осіб "беруть на хабарі" тільки у випадку, коли перший випадок хабаря якісно і щільно зафіксовано. Тобто, шановні - арештовують тільки на другий раз, при повторному хабарі! Більшість владоможців бандити Януковича якраз і тримають "за яйця" гарно задокументованим першим випадком хабаря і не поспішають із провокацією другим. Усіх інших керівників, які "не ведуться", бандюковичі просто і банально звільняють з роботи. Провокують повторно і демонстративно (як вчора у Франику) тільки за нагальної політичної чи фінансової потреби, коли нещасна жертва вже не боїться "хабародавця" чи його "диспетчера". Для одеських пацанчиків-прокурорів чим вищий статус затриманих, тим ймовірніша похвала і бонуси від Каліфіцького. Плюс політичний антипіар злодіям-депутатам у вишиванках, які нещодавно домахували на сесіях облради Каліфіцького. Каліфіцькому пофіг - він Юльку садив, і нашим рагулям він роги за рік-другий пообламує, хоч би скільки вони не репетували "Слава Україні", дорозкрадаючи Прикарпаття та й Галичину... Я думаю, що наших депутатів-свободівців "вели" кілька місяців, щоби нормально зібрати усі докази, бо у разі "проколу" їх, мажорів-прокурорів, як мінімум, зняли би з "хлібних" прокурорських посад. Шкода наших хлопців, вони нормальні патріоти і діяли (пробували якось діяти, тобто збирати кошти на вибори) у чужій, не власній системі координат. Після виборів їм дійсно буде непереливки! Балагуру і Романа "роздоять" як лохів, і то на "грубі" гроші! Політична істерія і гіперактивність Свободи, що зараз очікується у Франківську - тільки підсилить негатив до бренду і ще більше розчарує палких прихильників-виборців. Така-то фігня, малята...
Споглядач 2012.10.11, 03:38
ГАРГАТ, ОНУФРІЇВ, БАЛАГУРА, ПРОСТО СИДІЛИ В МАШИНІ В 22 ГОД. І ЗАЙМАЛИСЬ СЕКСОМ НА ТРОЇХ, А 30 ТИС.ДОЛ. ЦЕ ПЛАТА ЗА НАДАНІ ІНТИМНІ ПОСЛУГИ МІЖ ДЕРЖСЛУЖБОВЦЯМИ І ПІДПРИЄМЦЕМ. ЯКА ТУТ ПОЛІТИКА. А СБУ ЇХ ЗАСТУКАЛО І ЗАТРИМАЛО НА ГАРЯЧОМУ ЗА ГОМОСЕКСУАЛІЗМ. ВСЕ ПРОСТО. МАРЦИНКІВ РОМЧИК ЗАРЕВНУВАВ І ПРИБІГ З МЕГАФОНОМ, БО ВІН ХТІВ БУТИ ЧЕТВЕРТИМ, А СБУ ЙОМУ НЕ ДАЛО ПРИЙМАТИ УЧАСТЬ В СЕКСІ НА ДЕРЖАВНОМУ РІВНІ (бо писун не доріс).
Набрався свободи 2012.10.11, 03:51
РОМАН МАРЦИНКІВ, ЦЕ ПОЛІТИЧНА ПОВІЯ, В НЬОГО З ГОЛОВОЮ НЕ ВСЕ ГАРАЗД. НА ВИСТУПАХ НЕСЕ НЕСУНИТНИЦІ, НЕ МОЖЕ ПОСЛІДОВНО ВИСЛОВИТИ ДУМКУ, ПЕРЕСКАКУЄ В МОНОЛОГАХ З ОДНОГО НА ДРУГЕ, САМ НЕ УСВІДОМЛЮЄ ПРО ЩО ГОВОРИТЬ, ПОСТІЙНО ЗБИВАЄТЬСЯ ПІД ЧАС ВИСЛОВЛЮВАНЬ. Діагноз: парадоідальна шизофренія з ознаками синильної дипресії на фоні маніакального та деструктивного синдрому (з його медичної картки) потребує амбулаторного лікування сильними депресантами (від лікування відмовляється).
Мешканець 2012.10.11, 03:59
Я БУВ СВІДКОМ ВСЬОГО, ЩО ВІДБУВАЛОСЬ НА ВУЛ.СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ. ОДНОГО НЕ МОЖУ ЗРОЗУМІТИ, СВОБОДУ ПРИЙШЛИ ПІДТРИМАТИ ПІДЛІТКИ І ДІТИ (для чого Свобода їх підняла і зібрала, без дозволу їх батьків). КРІМ ТОГО БАГАТО З НИХ БУЛО НА ПІДПИТКУ (а деякі явно нетверезі), ОБРАЖАЛО ВСЕ І ВСЯ, НЕШЕВЧЕНКІВСЬКОЮ МОВОЮ ВІСЛОВЛЮВАЛОСЬ. Г А Н Ь Б А С В О Б О Д І
НАЙКРАЩЕ З КОМЕНТІВ (цитати 2012.10.12, 13:40
«Посадити всіх сук і кожний день виганяти на ремонт вулиці терориста Дудаєва, а Анчоуса поставити над ними в ролі вертухая, раз не може тримати лад у своєму відомстві. Марципанів уркам не давати!» «ВСЕ ТУТ ЯСНО - ПРИЇХАЛИ ТРОЄ ЛЮДЕЙ, ЯКІ В МІСЬКІЙ ВЛАДІ ВИРІШУЮТЬ ВСЕ (СТОСОВНО БУДІВНИЦТВА), ГАРКОТ ВИЙШОВ З МАШИНИ, ВЗЯВ ГРОШІ, ПОВЕРНУВСЯ В МАШИНУ - ТАМ ЇХ І ВЗЯЛИ. А СЬОГОДНІ "СВОБОДА" БУДЕ ПЕРЕВОДИТИ ВСЕ В ПОЛІТИЧНУ ПЛОЩИНУ. ПРО ТЕ, ЯК СЕБЕ ВІВ МАРЦІНКІВ - ВЗАГАЛІ МОВЧУ - Я ПОМИЛИВСЯ НА МИНУЛИХ ВИБОРАХ В СВОБОДІ. ДЕБІЛИ ПОВНІ. ДО ЧОГО ТУТ ГРОШІ ГЕНЕРАЛУ, ПР ТА КОЛОМОЙСЬКИЙ? ПОДИВІТЬСЯ, ХТО ПРИЙШОВ ЇХ ВИЗВОЛЯТИ - ШКУТЯК, ШКВАРИЛЮК, СВОБОДА В ПОВНОМУ СКЛАДІ - ВСІ САМІ ЧЕСНІ.» «МОЛОДЦІ. ЗАСВІТИЛИСЯ, ПРОПІАРИЛИСЯ, ЗАРОБИЛИ БАЛИ ЕЛЕКТОРАТУ ...» «МАРЦІНКІВ СЛОВОБЛУД ЗАМІСТЬ ТОГО ЩОБ ЩОСЬ РОБИТИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ ДЛЯ МІСТА ЗАЙМАЄТЬСЯ Х..НЕЮ, ТО КОЛОДИ ПИЛЯЄ В РОБОЧИЙ ЧАС, ТО ЦЬГО УЮ..КА ВІДБІЛЮЄ, ХЛОПЦІ РОБІТЬ ЩОСЬ ДЛЯ МІСТА ХВАТИТЬ ДВА РОКИ ДЕРИБАНУ» «НА ПРЕС-КОНФЕРЕЦНІЇ (НА ФОТО) КИСЛІ, НЕЩАСНІ ОБЛИЧЧЯ, ОЧІ ПОНУРІ ПРОСЯЩІ ПРОБАЧЕННЯ.» «ЗА ГРАТИ ГНИДУ, І ГРАТИ , ГРАТИ , ГРАТИ.....» «ОХ І ЗАБРЕХАЛИСЯ... СПОЧАТКУ ПРО НАРКОТИКИ, ПОТІМ ПРО ТЕ ЩО ГРОЩІ ПІДКИНУЛИ, ТЕПЕР ВИЯВЛЯЄТЬСЯ ПОЗИЧАЛИ.» «ЦІКАВО, ЯК ТЕПЕР ТЯГНИБОК БУДЕ ЗАХИЩАТИ СВОБОДІВСЬКЕ ОЗУ В ФРАНКІВСЬКУ ПІСЛЯ СТАТТІ ВИЩЕ ПРО ГАРКОТА? КУПЮРИ МІЧЕНІ, ВСЕ ДОКУМЕНТУЄТЬСЯ ТА ФІКСУЄТЬСЯ ЩЕ З ТРАВНЯ 2012. СВОБОДА - ДАВАЙ ДАСВІДАНЬЯ» Ш Е Д Е В Р - К О М Е Н Т А Р І В ШАНОВНІ КРАЯНИ! НЕ ВІРТЕ В ЦЮ БРЕХЛИВУ МАЯЧНЮ. НЕ МОГЛИ ЩИРІ ПАТРІОТИ, ЛЮДИ ЯКІ ЛЮБЛЯТЬ СВІЙ КРАЙ ТА УКРАЇНУ, ХОДЯТЬ У ВИШИВАНКАХ ТА ШАНУЮТЬ С. БАНДЕРУ, БРАТИ ЦІ НЕЩАСНІ АМЕРИКАНЬСЬКІ ГРОШІ. ВОНИ МОГЛИ БИ ТИМЧАСОВОВО ВЗЯТИ В БОРГ НА РОЗВИТОК УКРАЇНИ І ТІЛЬКИ УКРАЇНСЬКИМИ ГРИВНЯМИ, І НЕ В НОЧІ , А ЗРАНКУ,І НЕ ПРОСТО НА ВУЛИЦІ, А КОЛО ПАМ"ЯТНИКА С. БАНДЕРІ, І НЕ В ЦИХ КУМЕДНИХ КУРТКАХ, А В ВИШИВАНКАХ, І НЕ НА В БУРЖУЙСЬКИХ ЛЕНДРОВЕРАХ, А В НАШІЙ, РІДНІЙ СЛАВУТІ. НЕ ВІРТЕ, ЛЮДИ, ЦЕ ВСЕ ПІДСТРОЇЛИ РИГИ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ! СЛАВА УКРАЇНІ!
07.08.2020

Минув рік з часу виборів, й очевидно, що в Едуарда Прощука багато чого змінилося – і в житті, й у світогляді.

105
06.08.2020
Марія Лутчин

Для чого потрібні бактеріологічні дослідження, супербактерії як наслідок COVID-19 та чому ми зловживаємо дезінфекторами Фіртка дізнавалася у лікаря-бактеріолога вищої кваліфікаційної категорії  Лариси Ярич.

2387
05.08.2020
Олена Британська

Що таке наркотик та залежність, як він впливає на мозок дитини, чим можуть зарадити батьки та чому інколи вони ж запускають цей процес?  

590
31.07.2020
Роксолана Остапчук

Пандемія коронавірусу спіткала нас зненацька та внесла свої корективи в життя. Це торкнулося всіх соціальних сфер, в тому числі і освіти.

1818 1
25.07.2020
Тетяна Дармограй

Потерпаєте від вічних сварок, не можете знайти спільну мову та дійти до компромісу з близькими людьми? Посилаєтесь на карантин, замкнений простір, втому чи емоційне вигорання – і виправдовуєте такі стосунки? Усі вищеперераховані речі можуть змінитися, а ось стосунки залишаться такими ж. Чому? Пояснюємо із психологинею на життєвих прикладах.

7310 3
20.07.2020

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу запрошує абітурієнтів на навчання на різні спеціальності у семи інститутах та на кафедрі військової підготовки.  Чому ІФНТУНГ?! Бо він унікальний – єдиний в Україні університет

4048

Під час волонтерства, медики міста неодноразово скаржились мені, зосібна, на несправедливість розподілу надбавок міської влади для медиків лікувальних установ, які знаходяться на передовій боротьби з коронавірусом. Щоб хоч якось підстрахувати медиків ви

2474

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

3505

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві. 

6689

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

10668
02.08.2020

Едуард Канарян - фіналіст шоу “МастерШеф професіонали”. Чоловік запам'ятався глядачам тим, що поєднував непоєднуване і використовував у стравах дари лісу. Нещодавно він відвідав село Старуня Богородчанського району, де на відомому вулкані при

2555
28.07.2020

Літо – час, коли потрібно не тільки відпочити, але і набратися сил, зміцнити імунітет.

713
13.07.2020

Василь Стефурак акліматизував європейських овець і вивів власну породу для проживання в українських Карпатах. Василь –  Голова ГО «Асоціація вівчарів», переможець бізнесово-розважального реаліті «Громада на мільйон» в&

3949
05.08.2020

Вперше, починаючи з 1897 року, Свідки Єгови відмовилися від проведення своїх масових богослужінь на стадіонах та в  орендованих приміщеннях і  перенесли цю щорічну подію на Інтернет-платформу. Усі Свідки і гості будуть  переглядати програм

199
31.07.2020

Пропонуємо вашій увазі шістнадцять висловів Андрея Шептицького, що стали крилатими фразами.

597
24.07.2020

Всеукраїнська проща до Зарваниці, яка минулими роками вирізнялася присутністю величезної кількості паломників як з України, так із-за кордону, цього року відбулася набагато скромніше - онлайн. Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, який просив вірних

1501
20.07.2020

З дводенним візитом на Прикарпатті перебуває Митрополит київський і всієї України, предстоятель ПЦУ  Епіфаній. Вчора у Шешорах він очолив Божественну літургію. Сьогодні, 20 липня Митрополит очолив панахиду за жертвами НКВД в Дем'яновому лазі, і

1349
05.08.2020

У столиці Мадриді площу, на якій розташоване посольство України в Іспанії, назвали ім'ям Лесі Українки.

159
31.07.2020

Депутати Івано-Франківської обласної ради прийняли звернення до Президента України та голови Верховної Ради України щодо зміни назви Івано-Франківського району Галицький. При цьому центром району пропонують залишити Івано-Франківськ, інформує Фіртка. Н

1197 1
30.07.2020

Перший президент України Леонід Кравчук очолив українську делегацію в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

462
14.07.2020

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про державне регулювання грального бізнесу. Законопроєкт №2285-д "Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор" підтримали 248 народних депутатів, пише Фіртка з посиланням на Економічну

2560
14.07.2020

За 6 місяців 2020 року на Прикарпатті прокурори взяли участь у розгляді судами 123 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією. За їх результатами до відповідальності притягнуто 97 осіб, із яких 84 – депутати місцевих

2814