Володимир Личук, Ігор Зварич і Руслан Гусак - у виборчому списку Партії регіонів (оновлено)

 

З'їзд Партії регіонів затвердив передвиборчий список, в першу 150-ку якого ввійшли троє Івано-франківців.

 

До партійного списку ввійшли Нардепи Володимир Личук - 89-й та Ігор Зварич - 102-й та заступник голови Івано-Франківської ОДА Руслан Гусак - 127-й.

 

Перша п'ятірка Партії регіонів: Азаров, Таїсія Повалій, Тігіпко, Клюєв, Єфремов.  

 

У список увійшли міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко, віце-прем'єр - міністр інфраструктури Борис Колесников, народний депутат Леонід Кожара, заступник голови Партії регіонів Володимир Рибак, який замикає першу десятку списку.

 

Далі: Дмитро Табачник, Олександр Лавринович, Анна Герман, Станіслав Скубашевський, Анатолій Близнюк, Ігор Шаров, Володимир Олійник, Ян Табачник, Володимир Макеєнко і Ельбрус Тедеєв. Син президента Віктор Янукович - 22-ою в списку партії.


31.07.2012 2339 36
Коментарі (36)

УКРАІНЕЦЬ 2012.07.30, 23:16
УКРАІНЦІ ПОВИННІ ЗНАТИ ЗА КОГО НЕ ГОЛОСУВАТИ
ПАТРІОТ УКРАЇНИ 2012.07.30, 23:21
Треба голосувати за Паптію регіонів. Вони роблять реальні справи. Будують дороги, аеропорти. Модернізують залізничний транспорт. От кажуть, що вони крадуть. Попередники тіпа не крали (тобто їх руки), але не зробили нічого, залишили повну розруху після себе. А Регіони роблять. помаранчева чума вміє тільки язиком плескати.
Ніч 2012.07.30, 23:23
Ну точно - треба голосувати за обєднану опозицію - бо там 16 у списку Федорчук Я.П.- бувший перший комуніст міста і області!!! Ну майте!!!
Оксана 2012.07.31, 10:41
Патріот, не маскуйтеся під різними ніками, вас видно :)) Голосуйте за ЗЕКА, очевидно, в вас з ним однакові духовні цінності. До речі, одна з судимостай януковича - за згвалтування, це ні для кого не секрет. І така людина є лідером вашої партії, і президентом України. ПР - це скопище покидьків суспільстива. Нормальна людина не може бути членом партії регіонів в принципі.
Патріоту України 2012.07.30, 23:25
Хочу назад - у Розруху!!!!
ПАТРІОТ УКРАЇНИ 2012.07.30, 23:27
Думаю ми її дочекаємося, бо таких як ти - легіон. Хочеш розрухи і хаосу? отримаєш!
Oxana 2012.07.30, 23:32
"Патріот України", це був жарт? :))) Не дочекаєтеся. І нік змініть,бо ви не патріот, ви - окупант.
Cпокій 2012.07.30, 23:44
"Поцреот" ригівський, тихо помри, зроби користь людям. А ці три прикарпатські запроданці можуть собі свій номер на чолі гордо малювати, скоро знадобиться.
Rekrut 2012.07.30, 23:45
"Патрiота " на гiлляку!
Oxana 2012.07.31, 01:18
Патріот, а про Межигір"я з злолтими унітазами і діамантовими люстрами? Про гелікоптери Януковича, дорожчі ніж в президента США Обами? Про міліцейський "безпредєл", тисячі закатованих і згвалтованих кийками в відділках міліції невинних громадян? Про українські підконтрольні і залежні суди, які виносять рішення не по справедливості а за вказівкою влади? Про Табачника і інших українофобів, які ненавидять все українське і цілеспрямовано знинищують нашу справжню Історію, культуру, мову? Дайте відповідь! Чи не тому це, що при владі донецька мафія на чолі з ЗЕКом? Ющ при "помаранчевій влад" продався януковичу і зробив його прем"єр- міністром. До кінця свого президентства він під дудку партії регіонів працював проти Тимошенко, ветував і блокував всі програми її уряду і поливав брудом. Так що, фактично, тоді була та сама влада що і зараз. Не треба мати людей за бидло. Такого приниження Україна і її народ не знали за всю свою історію - щоб на президентом став двічі судимий за чисто кримінальні злочини тупий неграмотний ЗЕК.
John Wayne 2012.07.31, 00:59
до "пАтрыотоанала" - Ти холуй і раб, і діти твої будуть холуї і раби а ти перекваліфікуєшся на патріота Малоросіїйського федератиного округу в складі Російської Федерації і тоді ти або виїдеш з того що золишеться від України або тебе як ворога народу ліквідують, бо тільки ворог народу може голосувати за злочинця Литчука, син якого стріляв в Калуші по людях і все замнули. За бидло Литчука який голосував за "мовний закон". Тільки ворог народу може голосувати за Гусака який тримає "кантарики" і "різко наростив" об"єми будівництва після того як за "дєньгі" став заступникам Вушиванюка. Гусак за гроші маму рідну продасть вже не кажучи про тих з ким він робить "бізнес". Ще в ОДА кажуть що в Гусака з психікою не все гаразд. Давай, пидріотоанал.. агітуй, агітуй..
ПАТРІОТ УКРАЇНИ 2012.07.31, 01:04
Охані і решті. Помаранчеві вже раз докерувалися практично до дезорганізації Української держави. Ще раз це кодло Україна не витримає. Подивіться на кандидатів від опозиції. Є питання? Ви хочете щоб ЦЕ керувало Україною? Відкиньте емоції і по ділах судіть. Я багато в чому не згідний з Регіонами, але вони працюють, стратегічно мислять і видають результат. Який результат Юлі і Юща? Отримали від "злочинців" Кучми і Януковича ріст економіки 10% на рік, а повернули з 30% падіння промислового виробництва і ціною на газ найвищою в Європі? Що би вони ще вчудили якби прийшли до влади? Голосуймо головою, а не серцем (в кого є голова, звичайно)))))))
ПАТРІОТ УКРАЇНИ 2012.07.31, 01:12
Джені Вайну. Я не закликаю без pозбору голосувати за регіоналів. Думаймо, аналізуймо. Але концептуально - Партія регіонів - це партія, в якої є потенціал до розвитку України, до стратегічного планування, зрештою, до збереження Соборної України. А в "опозиції" є тільки потенціал до взаємного поборювання, до розвалу, хаосу і руйнування Української держави.
John Wayne 2012.07.31, 01:12
Гусак був в нашій Україні і ШО? "Птріотоанал" ти клоун.
John Wayne 2012.07.31, 01:21
"Підріот", голосування за мовний закон це вже розкол України. Пр -це партія яка розграбує все до копійки і зажене держборг до самісінького космосу все розкрадаючи, а потім скаже -"любі громадяни давайте затягнемо паски тугіше і віддамо з борги" це при тому що вся не рухомість буде в руках аналів і буде приносити прибутки а прості люди будуть свою працею розраховуватись за їхнє жирування. "Підріот" - ти психічно хворий.
John Wayne 2012.07.31, 01:24
До Підріота - твій пріммєр Хабзаров, недавно Українську мову назвав Малоросійською визначивши тим самим вектор менталітету для тебе і твоїх діточок Малоросохолуїв. Раб, голос!
Oxana 2012.07.31, 01:27
Цікаво, цей "патріот" сам вірить в те що пише? Чи він має нас за ідіотів? Пропоную ігнорувати його. Він ще і неграмотний, як і положено всім регіоналам )) Моє ім'я не Охана, а Оксана, латиницею можна звуки "кс" передати однією літерою "х" :)) Але то треба було в школі вчитися щоб знати. Але якщо при владі залишиться партія регіонів, то скоро відсидка в тюрмі прирівняється до вищої освіти :))) Під стать президенту.
ПАТРІОТ УКРАЇНИ 2012.07.31, 01:38
Oxani. Майже зі всім вами сказаним погоджуся. І тим не менше... З двох бід варто вибрати меншу. І крок за кроком відстоювати свої цінності. Альтернатива - реванш помаранчевого кодла і розвал України.... Що виберемо? Це все, зрештою для тих, хто вміє бачити і аналізувати (має голову)))))) а вшколі я був відмінником, Оксанко))
Oxana 2012.07.31, 01:55
Всі хто має не тільки голову, а совість і людську гідність, прийде на вибори і проголосує за об'єднану опозицію. Разом скинемо зека і його диктаторський окупаційний режим. Слава Україні! "Патріот", розказуйте ці байки про "помаранчеве кодло" в іншому середовищі, публіці яка мізки пропила і мислити нездатна. Бо зміст і примітивна форма того що ви тут пишете, це якраз рівень вищевказаного контингенту. Пошукайте слухачів десь на лавочках.
гість 2012.07.31, 09:09
Оксано ти що з дуба впала де ти бачила опозицію. В області більшість округів буде програно.Насалика, Деревянка і т д запустили як фанеру. Читайте більше. Єдиний пріоритет Кличко.
ПАТРІОТ УКРАЇНИ 2012.07.31, 09:19
За "опозицію" будуть голосувати безголові. За кого там голосувати? За Кроля, який все життя ще з часів Кучми на найвищих посадах, за Гриценка - полковника-невдаху? За пастора Турчиова, який керував і СБУ, і першим віце- прем'єром так само доклався до руїни, до якої довели Україну помаранчеві? Подивіться на кандидатів від "опозиції" по мажоритарних Івано-франківських округах - може там є хтось гідний? Невже мало того руйнування, бездіяльності, того хаосу і некерованості, до якої це кодло довело Україну? Якщо вони ще раз дорвуться до влади, то Україні - ГАПЛИК! Ваша голова, Оксанко, це усвідомлює? Ще раз - я не ідеалізую Регіони, я багато з чим з ними не згідний: Межигір'я, мова, малий бізнес, Харківські угоди - і багато іншого. Але вони реально управліють державою, вони будують дороги, стадіони, мости, аеропорти. Вони мають достатній інтелект і досвід управління, щоб Україна залишалася Соборною державою. Альтернативи насправді немає, якщо ми хочемо мати єдину Україну.
Подорожній 2012.07.31, 09:30
Оксано, Янукович став президентом законно. На момент балотування його судимість була знята. Юлька зараз кричить навколо, піднімає з цього приводу закордон, що її незаконно судять. Чому вана не просила Європу підтримати її коли Путін їй запропонував газ по $500?
Серж Вальдемарович 2012.07.31, 10:45
Так званому Патріоту регіоналів хочу сказати, а ви знаєте, що Володьку Личука, який у списку 89. калушани рахують за бидло і останнього запроданця. І така майже вся їхня партія, яка покращила життя тільки собі і окремим їхнім сраколизам.
ПАТРІОТ УКРАЇНИ 2012.07.31, 10:53
Оксані. Я дійсно інколи вживаю інші ніки, але тут тільки під одним) і знов, щодо зека і т.д. - погоджуюся з вами. Але тим не менше. Моє переконання - на даному етапі тільки Регіони ж силою здатною втримати в існуючих межах Україну. Інші - це розвал.
Подорожній двом попереднім 2012.07.31, 10:54
Бачу ви не здатні аналізувати, значить не можете й агітувати. Під цими ніками виступають прості передвиборні лайномети.
Подорожній 2012.07.31, 10:56
Перепрошую, я мав на увазі Оксану та Сержа...
до патріотів 2012.07.31, 11:33
потішила патріотова фраза: "Вони мають достатній інтелект..." :)))) ти що з дуба впав? роззуй очі! подивись на Гусака - глибина інтелекту :)) хоча, він гарно доповнює весь список регіоналів
кузя 2012.07.31, 11:47
Законопроект про статус рос.мови; скасування предмету "Історія України" в школах; Регулярне приниження української мови (Як там казав Колєсніченко - львівський діалект - це "відрижка"; Табачнік назвав українську мову - непотрібною; він же визнав себе "малоросом")Наступ на свободу слова; афера зі здачею чорноморського флоту ніби-то в обмін на "дешевий газ"; антиконституційна пенсійна реформа; кабальний податковий кодекс; зняття пільг "афганцям"; гігантські затрати на утримання апарату президента (офіційно, на один день діяльності самого Януковича затрачається сума еквівалентна 100 тисячам доларів США); посилене фінансування внутрішніх військ... безконтрольність і безкарність міліції і беззахисність простого громадянина.. ... ... Це таке ПОКРАЩЕННЯ? Це ОБ"ЄДНАННЯ держави? Ні, це - РОЗКОЛ і ОКУПАЦІЯ.
Станиславівець 2012.07.31, 11:53
Тут згадувалося за соборність. Достатньо мені уже такої "соборності". Відділятися - наш єдиний порятунок від даунбаських патрійотів. Поки ще не дуже пізно!
% 2012.07.31, 12:59
Голосувати взагалі нема за кого. Ні за імпотентів з опозиції, ні за гопників з регіонів, ні за маріонетку Королевську, ні за бовдурів зі Свободи, ні за "щирого" боксера Кличка... Знову обираємо між різними сортами гівна. Проголосую, певно, все таки за опозицію, але не тому, що маю на цих блазнів реальну надію, а тому щоб цим хєрам біло-синім не дістався хоч один мій голос. Від блазнів менше загрози ніж від бандитів, а про себе як завжди мусимо подбати самі.
ой хмелю , мій хмелю......... 2012.07.31, 18:19
Голосуйте за кого хочете,але не за ОПСРИзицію.Добре тут люди пишуть,ну хто такий Турчинов,ви люди.хоч трохи включіть мозги,воно говорить,що наша КАМАНДА зможе подолати корупцію..,так ніхто в це вже не вірить,і навіть сама Юлька-бідюлька.Це вже останні потуги,як в старої корови,а Гриценко,це що лідер,може ви маєте на увазі шось інше,але тільки не лідер.Він прото полкуша(навіть не полковник,а полкуша.якого Ющ витягнув з болота,а він взяв тай насрав йому на голову.Партія Регіонів,якщо буде набирати таких,як КОЖАРА та йому подібних тоді буде все в порядку.А за мову п.Оксано не кричіть,ваша жіноча половина коли лягають під маскалів про мову не думають і про державу,а потім діти виростають і готові перевертні,ще гірші ніж самі маскалі.доречі знаю одного,такого жидика,його тато фізрук,він всіма своїми фібрами ненавидить українців і демонструє це дуже агресивно,а народився в Івано-Франківську(просто бабушка с дочерю была заброшена) в Ів-франківськ,ось вам юлькіни дети.Тобто виходу немає,є тільки одне -молитися може ше раз Господь буде милосердний...ЄДИНА НАДІЯ НА ГОСПОДА БОГА....тільки не пхайте сюди Юльку-жульку,бо знову смероду наберемся по самі ВУХА!
для хмелю 2012.07.31, 18:25
Слова турчинова,як і юльки звучать так:падалати карупцію наша каманда гатова.сильно правда ?дуже далеко втекли від азарова.Але хочуть для нас звами пабудовати Україну-тільки ЯКУ???
Роман 2012.07.31, 19:03
ой хмелю , мій хмелю......... Пане, я прочитав купу статтей і коментарів. Але ви написали дуже влучно. Я згоден з вами ........................................ Не вірю нікому, Україні може допомогти тільки БОГ. Усі інші *вибачте редактори, я ніколи в житті не матюкався)- курви!!!
фе 2012.07.31, 23:58
та цей гусак мудак останнiй
Петро 2012.08.02, 00:04
До зборища іуд - личуків, зваричів, чуднових, які продають рідну мову, додається гусак.
Гусака на палю! 2012.10.07, 13:18
Гусак - це той мудак, кому мають бути "вдячні" за страшенне гудіння котельні по вулиці Довга 68а -Украіньська8 -Карпатська6 у Франківську.
08.12.2023

Про те, як повномасштабна російська агресія вплинула на будівельну галузь  та його особисте життя читайте в інтерв’ю Фіртці.  

943
05.12.2023

Кузьма Хобзей, багатолітній політв’язень радянського режиму, громадський діяч, автор книги «Тернистими шляхами», Почесний громадянин міста Калуша, депутат Калуської міськради першого демократичного скликання. Меморіальна дошка розміщена на початку вулиці, якій раніше міськрада дала ім’я Кузьми Хобзея.

1261 3
01.12.2023

Подарунків на свята чекають не тільки діти, а й дорослі. Тому, знижка на купівлю оселі сподобається всім членам сім’ї.

1356
24.11.2023
Вікторія Матіїв

«Було це дуже страшно і був великий ризик. Бо якраз на Запорізькому напрямку розстрілювали колони автобусів та автомобілів», — ділиться переселенка.

3683 12
10.11.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поспілкувалася з психологинею Валерією Худзіцькою та військовослужбовцем Дмитром, а також провела опитування, щоб дізнатись думки людей щодо цієї теми.

4044
02.11.2023

Компанія AURUM з радістю пропонує поринути у світ елегантності та розкоші з ювелірними виробами найвищої якості та знижками, які роблять їх ще більш бажаними.

4371

Завдяки путіну, такої ганьби та приниження росія не відчувала ніколи за всю свою історію.

270

Роль і становище жінки в християнстві часто применшувалося, вважають критики християнства. Але чи це дійсно так?  

352

Розглянемо суть і роль старозавітних та новозавітних священників у контексті двох різних поглядів на це. 

843

Беззаперечно, довгі роки священники були й залишаються важливою складовою суспільства, маючи авторитет та суттєвий вплив на його думку. 

1296
09.12.2023

Незалежно від того, випивка у вашому житті є святковим ритуалом або служить для зняття стресу, ви можете випити таку кількість алкоголю, ризик якої для здоров’я переважає потенційну користь.  

125
07.12.2023

Ці ласощі навіть тепер, у холодну пору року, покращують життєвий тонус і загальне самопочуття.

246
04.12.2023

Під час їжі найкраще взагалі ні на що не відволікатися, максимум допустима легка світська бесіда.

367
05.12.2023

Раніше її ім’я було Галина, після обряду облечин, яким людей посвячують у монаше життя, у церкві її називають сестра Софія.  

11422
01.12.2023

Закон про військове капеланство, який ухвалили в грудні 2021 року запустив Службу військового капеланства та змінив статус капеланів на війні.   

929
26.11.2023

Церква в умовах війни зміцнює ментальне здоров'я, допомагає стати стійкішими та подолати ті виклики, які стоять перед українською державою та її громадянами.  

882
20.11.2023

З початку повномасштабного російського вторгнення Згромадження Сестер Пресвятої Родини у Гошеві прихистили десятки внутрішньо переміщених осіб.  

5538
08.12.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

13414
06.12.2023

Уряд продовжує політику енергоефективності, стартує наступна фаза реалізації програми обміну старих ламп на світлодіодні.  

312
03.12.2023

У Брюсселі цього тижня підтвердили повне завершення процесу синхронізації української та європейської енергосистем.  

492
30.11.2023

Відбудеться саміт Європейської Ради, де лідери держав Європейського Союзу ухвалюватимуть рішення стосовно України та всіх країн, які прагнуть стати членами ЄС.  

490
24.11.2023

Діяльністю голови обласної військово-цивільної адміністрації Світлани Онищук задоволені 37%, незадоволені – 16%, майже половина – не визначилися з оцінкою.  

1337