Володимир Колковський попросив політичного притулку в Хорватії

 

/data/blog/33922/b1cb1372eb295eafd68916e2ab682c66.jpg

Хорватські ЗМІ про депутата-свободівця.

 

Журналісти Версій переклали репортаж журналістів хорватського видання tportal, щодо арешту відомого прикарпатського підприємця та депутата Володимира Колковського. Читайте дослівний переклад:

 

"Володимир Колковський був арештований 28-го жовтня минулого року при перетині кордону у Горічанах на підставі ордера, виданого Інтерполом в Києві за два дні до того. На момент арешту він повертався в Україну з ділової поїздки. Повертався туди, де був депутатом від партії Свобода, власником і директором декількох інвестиційних компаній, що займаються будівництвом. В тому числі  підприємство СКОЛ, провідна будівельна компанія в Західній Україні, яка належить його матері.

Саме ця будівельна компанія є основним фінансистом місцевої партії Свобода, зокрема, в місті Івано-Франківську, де націоналістична партія має більшість у міській раді. А на національному рівні, вже як опозиційна партія, ВО Свобода отримала понад вісім відсотків голосів на парламентських виборах в Україні, що відбулися 28-го жовтні минулого року.

Однак Колковський не приймав участь у цих виборах, боутримувався під вартою у Вараждінській місцевій тюрмі на підставі ордера на арешт, виданого Івано-Франківським місцевим судом. Підставою рішення про затримання було те, що Колковський, як депутат міської ради, разом з директором міського департаменту Івано-Франківська, підозрювався за злочин хабарництва. Буцімто він вимагав хабар у сумі $ 30,000 від керівника інвестиційної фірми LKM.  Двадцятого вересня почало фігурувати прізвище третього учасника оборудки – Славенюк.

Колковському 10-го грудня продовжили термін утримання під вартою, але судове рішення вже акцентує тільки на спробі отримання хабара і різних фактах, що це підтверджують. Зокрема, в даний час суттєвим аргументом є те, що 20-го вересня минулого року в кінотеатрі Люм`єр у Івано-Франківську Колковський, як депутат міської ради і людина з прізвищем  Гаркот  висловили вимогу особі Ломей, щоби той передав хабар в $ 30000 для отримання необхідного сертифікату-дозволу, і ця сума була передана 9-го жовтня, через двадцять днів після зустрічі.

"Проте, відносно належних доказів, що стосуються передбачуваного і категоричного доказу в хабарництві, що трапился 20-го вересня, Колковський має бездоганне алібі: 20-го вересня минулого року він взагалі не був в Україні, а перебував в Жешуві, у Польщі ", говориться у Заяві про надання притулку, а також доказують фотокопії паспорту із необхідними відмітками і штампами.

Таким чином, додавання в список розшукуваних Інтерполом, порушення кримінального провадження щодо Колковського – це тільки інструмент для досягнення політичних цілей реальної політичної влади в Україні, і таким чином правляча Партія Регіонів бажає усунути політичних опонентів, а також ліквідувати джерела їх фінансування. Зокрема, це підтверджено тим, що ініціювання і провадження кримінальної справи стосовно Колковського і видача ордеру на його арешт, збігаються у часі з парламентськими виборами в Україні на 28-ме жовтня минулого року. Також це доказує, що державна прокуратура в Україні неправомірно сприяє владі, бо в розпал виборчої кампанії блокує всі фінансові потоки інвестиційно-будівельної компанії СКОЛ, яка належить його матері, хоча українське законодавство передбачає тільки блокування рахунків підозрюваного.

«Це свідчить про неправомірні зусилля Генеральної прокуратури України, яка початком кримінального провадження проти Колковського і блокуванням фінансових ресурсів опозиційних партій прагне досягнути політичних цілей  У таких умовах немає ніякої гарантії, що над Володимиром Колковським в Україні буде забезпечений справедливий судовий розгляд. А тому його клопотання до хорватської влади про надання притулку є попередженням, як і у випадку з Олейніковим Денисом, також громадянином України, якому нещодавно було надано притулок у Хорватії, про існування політичних репресій в Україні".

 

Івіца Кругоборець – Руслан Коцаба


02.04.2013 2347 29
Коментарі (29)

svoboda 2013.04.02, 13:45
Тимошенко, Луценко,Колковський - Україна перетворюється на другу Білорусь де переслідують інакомислячих опонентів.
СВОБОДА 2013.04.02, 13:50
Тимошенко, Луценко, Колковський, Гаркот(а чому ні) - ось справжні мученики совісті, політичні велетні, українські прометеї. Слава героям!!!!
gryc 2013.04.02, 13:59
Свобода проплатила цю статтю? Ще одна бідна жертава аборту (тобто режиму)!
Справедливість 2013.04.02, 14:04
Ганьба керівнику інвестиційної фірми LKM Славенюку - змію-спокуснику , що знадив ці чисті душі місцевих чиновників та депутатів американським тільцем. Це він свєю підлою чесністю, разом з Генеральною прокуратурою, змушує одного патріота плакати за Україною в далині ненависної бридкої хорватії-чужини ,а іншого - сумувати за побратимами-свободолюбцями сидячи на лаві суду. Хіба ти ,викривач хабарників Славенюк не знав , що Колковський політичний опонент і основне джерело фінансування... Ну то тепер будеш знати!!!
трололо 2013.04.02, 14:08
крадії повинні сидіти в тюрмі, не залежно від політичної приналежності, якщо явно свою провину визнали його спільники. наовостворена партія "Опришки"
трололо 2013.04.02, 14:10
сам просив хабар за сприяння, "свиня сама мішок рве і пищить"
Дятел 2013.04.02, 14:21
Нє, ну я не вкурив, тут що - хабарників захищають? Та з тих колковских такі будівники, як з глини бетон! Політичні, бл..
Гнів 2013.04.02, 14:23
А чи не Славенюк ти "трололо". Бо всі свідомі знають на відомих кадрах де герой Колковський бере 10-ть тис. доларів то зовсім не Колковський , а російський актор загримований під Колковського і тому він там щось блеє на інших чесних депутатів-свободолюбців тай не долари це (як і ті 30-ть тис., що викидались з вікна автомобіля, коли була спроба заарештувати наший братів, що денно і нощно недоїдаючи і пючи один чай складають копійку до копійки на нашу борьню) -а такі зелені спеціальні папірці, що замість зеленки накладаються на розбиті коліна діткам.
Виборець 2013.04.02, 14:32
Свободу політв'язню Колковському!!!!!!!
колковський 2013.04.02, 14:35
я хотів тікати до ізраїлю, де немає інтерполу, але свободівці підставили мене і запхали в срану хорватію, там мене спіймали і тепер я в тюрмі, повернутися не можу бо пов'яжуть, а гаркота відмажуть, на суддю скинулись тільки йому.
Залізняк 2013.04.02, 14:51
Хорватія з 1-го липня 2013 року буде в Євросоюзі, тому притулку хабарникам не дасть.
тролям ХВР 2013.04.02, 15:00
Клас. 1 троляка осідлав тему і наклацав 8 з 10и коментів, пісяючись від нарцисизму - ай, який інтелектуальний стьоб получився, мама сказала, шо я мологєц! gryc та Дятел, як особи, позбавлені почуття гумору сокирою, самі повелись на цей тролінг. Франківець, це ти тут жжош? Із роботою не склалось? :))
Фванківець 2013.04.02, 15:31
А шо, мама же сказала шо я мологєц! (І ще - пісяючись не від , а на нарцисизм.) Castis omnia casta.(лат.)
трололо від Івана Західног 2013.04.02, 15:53
як би мій вуйко, Степан Бандера, встав, то б він половині свободівців яйця тай повідкручував, в тому числі і колковському і гаркоту і їм подібним! Слава Україні, смерть ворогам українського народу!
Я 2013.04.02, 16:08
Часовий інтервал між однотипними коментами 4-5 хвилин - якраз, щоб встигнути щось придумати і накалякати не переходячи на іншу сторінку. Фіртко, ну хоч раз в порядку виключення, надай в студію ІР-номер. Хоч для приколу!
Мумійтроль 2013.04.02, 16:41
Історію пишуть переможці, так що цілком ймовірно що Колковський увійде в історію як політвязень, на честь нього колись назвуть удну із вулиць Івано-Франківська, наші внуки будуть покладати квіти до меморіальної дошки цьому борцю, яка буде встановлена на єдиному у Франківську хмарочосі, який постане на місці де зараз "Віва Італія", школярі будуть писати твори на тему "Незламний шлях Володимира Колковського", Укрпошта випустить марку до річниці народження а Національний банк випустить ювілейну монету. Все буде добре, от побачите.
Справедливий 2013.04.02, 17:17
До якого часу хабарників,хапуг будуть "мудрі" зацікавлені вважати інакомислячими,якщо те,що вони не такі,як ЧЕСНІ то в цьому сенсі=ТАК.Люди добрі=СХАМЕНІТЬСЯ бо отруюють наше життя такі діляги.На чисту воду=В С І Х.
Ігор 2013.04.02, 21:20
Проплачені тролі !!! :Р Просить Колковськи притулок, чи не просить його ... але не треба ототожнювати його зі всіма гріхами Свободи в місті , чи лжесвідченями Гаркота. ДОСТАЛИ! Від Ваших гавня..х коментарів нічо не зміниться.
кульпа 2013.04.02, 21:50
мдаа... в мене таке враження, що половина сюда приходить просто пртриндіти - ні про що! В цій ситуації мені саме Колковського шкода, бо всі відмазались, спокійно гуляють по місту не напрягаючись , на на нього все злили - бо він навіть захистити себе не може... ха - то де тут справедливість? от чого ви на нього накидаєтесь? чого не на гаркота, чи Онуфрієва - коли бачите їх в місті ? чого з плакатами не йдете до білого дома проти хабарників ? правильно! бо тут легше триндіти коли вас не видко ! -) ха-ха і ще раз ха! то де ж ви українці ? в якому місті ? бо сидіти за компом легше ніж робити все інше!
Жека 2013.04.02, 22:14
Підтримую нижческазане!знайшли ,якто кажуть "к..зла отпущения",все скинули і тішаться!і всі гріхи Свободи скидають!а всі "білі і пушисті" хотять собі по Франику і пофік їм на все і на всіх.склалось вщагалі таке враження,що 1 чол штампує,ну чесне слово,з інтевалрм макс 30хв.
TUT-Jak-TUT 2013.04.03, 00:40
Бо мама idiota не навчила, що хабарi на мiсцi не пе-ре-ра-хо-ву-ють!!!! http://www.youtube.com/watch?v=r8rJSHUa8mI
трололо 2013.04.03, 08:19
я не проти свободи, я за чистку її рядів від хабарників і бандитів!
ff 2013.04.03, 10:54
Гнів, 5 балів ;)
... 2013.04.03, 11:01
Хмм..тоже від багатьох "прібліжонних" чула, що якраз в ті дні Колковський був закордоном. Але дійсно, якщо є штампи в паспорті-то алібі залізне. А от наші, спіймані таки на гарячому, без проблем собі живуть спокійно, ходять раз в місяць в суд, і ще й умудряються перекладати вину на того, кого і в Україні не було.
аа 2013.04.03, 11:16
до чого тут його алібі, якщо він, наприклад, організатор? по вашому, якщо людина є замовником вбивства і під час його здійснення виїхала за кордон, то в неї буде "залізне алібі"? ха-ха.
мені_всерівно 2013.04.03, 11:56
для "аа" Бгг організатор чого? того що Ломей сам вішався на нього зі словами " ДОПОМОЖИ" ??? ви хоч володієте ситуацією що таке пишете ? не смішіть мої шкарпетки! По ходу тут просто банальна чистка. було конкретне замовлення на конкретну людину. от і всьо
аа 2013.04.03, 12:17
я написав для прикладу - суть в тому, що якщо він причетний до ланцюжка передачі хабаря,наприклад як посередник, то не має ніякого значення, перебував він під час передачі хабаря чи ні. Що стосується конкретно цієї ситуації - то і з відео, і з показань Гаркота можна в принципі, як ви кажете, "оволодіти ситуацією", і вцьому світлі не тільки Колковський, алей інші свободівці виглядають крайнє жалюгідно.
Окс 2013.04.03, 23:00
Та що ви до того Колковського вчипились!лишіть людину в спокої,має купу проблем,зробили з нього незнати якого злочинця!це ж смішно!відразу видно , виходячи з ситуації,що комусь дуууже мішав,от і рішили усунути з ринку...
L 2013.04.05, 14:09
))а от і сам герой(якщо то дійсно ти, то скажи коли ти мені віддаш мою квартиру, що я оплатила? чи мої гроші пішли на "Свободу" і я тепер свобідна?великий політик)))
17.09.2020

В Україні 5 вересня офіційно стартував виборчий процес з проведення місцевих виборів, що заплановані на 25 жовтня. Сьогодні політичні сили проводять конференції, на яких відкривають імена людей, які представлятимуть їх на місцях. Фіртка дізналася ім'я людини, яка в Івано-Франківську буде номером один у списку політичної сили "Голос".

2301 1
02.09.2020
Люся Грибик

Високо у горах, на полонинах Карпат, впродовж століть народжується легендарна гуцульська коров’яча бриндза.

2740
01.09.2020
Люся Грибик

Своїми спогадами про свято Першого дзвоника та смішними шкільними історіями з Фірткою поділилися відомі прикарпатці.

2193
01.09.2020

У Конституції України прописаний обов’язок батьків піклуватися про своїх неповнолітніх дітей та обов’язок дітей піклуватись про своїх непрацездатних батьків. Усі ми маємо прикладати максимум зусиль, щоб кожна дитина почувала себе у безпеці.

2913 1
27.08.2020
Марія Лутчин

Чи безпечним є навчання в умовах COVID-19 та як мінімізувати можливість зараження розповідає дитячий алерголог та імунолог Віра Сем’янчук. 

19596
25.08.2020
Лілія Горковенко

Фіртка дізналася, чому він вирішив займатися політикою, ким, на його думку, стане Володимир Зеленський у кінці своєї каденції, які у нього відносини з олігархом Віктором Пінчуком та про його особливе місце на Прикарпатті.

3084 1

Кілька слів про сьогоднішню соціологію від "Рейтингу". Іноді достатньо співставити два-три факти, щоб картковий будинок розвалився.

2791

Через масштаби стихії на Західній Україні парламентський екологічний комітет за моєї ініціативи створив робочу групу, яка напрацює стратегію протипаводкових заходів.

2091 1

Під час волонтерства, медики міста неодноразово скаржились мені, зосібна, на несправедливість розподілу надбавок міської влади для медиків лікувальних установ, які знаходяться на передовій боротьби з коронавірусом. Щоб хоч якось підстрахувати медиків ви

6230

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

5696
02.09.2020

На Івано-Франківщині створять громадську спілку «Дорога смаку Прикарпаття». Вона об’єднає виробників традиційних локальних продуктів, заклади харчування, розміщення та інших операторів туристичного ринку області у мережу гастрономічних

1314
26.08.2020

Що відчуває людина, коли востаннє замовляє їжу перед стратою за злочин, який вона скоїла, а, можливо, й ні?

2670 1
18.08.2020

Стрімка зміна клімату на планеті найближчим часом призведе до збільшення кількості природних катаклізмів, соціальних і економічних криз, хвилі кліматичних переселенців, а разом з тим і зникнення ряду звичних продуктів.

2320
08.09.2020

Статую Матері Божої з Меджугор’я освятили в першу неділю вересня у с. Вільхівка Перегінського деканату.

777
18.08.2020

Студія "Арт Відео" продовжує створювати серію мультфільмів, що допомагають в цікавій і доступній формі розповісти дітям про головні свята в церковному календарі.

1591
12.08.2020

Учасники зустрічі ділилися думками, як Церква має жити й діяти в сучасних умовах посткоронавірусного світу.

1724
05.08.2020

Вперше, починаючи з 1897 року, Свідки Єгови відмовилися від проведення своїх масових богослужінь на стадіонах та в  орендованих приміщеннях.

2271 1
16.09.2020

Американська кіноакадемія представила нові стандарти, яким повинні відповідати кінострічки для номінації в категорії "Найкращий фільм" премії "Оскар".   

602
03.09.2020

3 вересня, біля Івано-Франківської ОДА відбулась пресконференція, ініційована представниками індустрії надання послуг закладів громадського харчування.

2619
02.09.2020

Як повідомляла Фіртка 1 вересня правоохоронці затримали 34-річного мешканця Тисмениці, який займався систематичним збутом вогнепальної зброї.  

3122
01.09.2020

За наступні півтора року дорожники планують  відремонтувати та впорядкувати всі дороги державного значення в області.

1645
31.08.2020

Під час пленарного засідання депутати планують розглянути ряд питань.

1044